Garazh
Tiranë
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Garazh në shitje në Tiranë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 5 foto
  Garazh ne Bllok,
  Garazh

  Garazh ne Bllok,

  Shitet garazh i mbyllur me sip. 56m2 i pershtashem per disa automjete apo magazine. Adresa: Rr. Abdy

  Tiranë Sot, 16:01
  57.500 €
 • 3 foto
  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha
  Garazh

  Shitet Garazh 320m2 80000euro Tirane,Dritan Hoxha

  Shitet Garazh 320 m2 Kati -1(nentok) Lartesia e Katit 2.7 ml Cmimi Okazion 80.000 euro. Shume i per

  Tiranë Sot, 15:44
  80.000 €
 • 0 foto
  Shitet, Garazh, Bllok, Tiranë.
  Garazh

  Shitet, Garazh, Bllok, Tiranë.

  Shitet garazh në zonen e Bllokut • Parkingu ka sipërfaqe totale prej 56 m2 • Hapësirë e bollshme

  Tiranë Sot, 14:50
  60.000 €
 • 0 foto
  Shitet garazhd zona misto mame
  Garazh

  Shitet garazhd zona misto mame

  Shes garazhd zona misto mame afer pallateve çabej cmimi 5500 euro

  Tiranë Sot, 13:48
  5.500 €
 • 0 foto
  Depo 14 m2 per 2800 euro
  Garazh

  Depo 14 m2 per 2800 euro

  Depoja eshte e pershtatshme per ruajtjen ose magazinimin e mallrave te ndryshme. Gjithashtu dispono

  Tiranë Sot, 12:03
  2.800 €
 • 1 foto
  Garazhd green city,Super okazion,nderrohet
  Garazh

  Garazhd green city,Super okazion,nderrohet

  Shiten garazhde tek green city super okazion,31.1 m2,29,6 m2 me super hapsire pa kolona ne mes dhe p

  Tiranë Sot, 11:26
  1 €
 • 2 foto
  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi
  Garazh

  Kopje Pulti ne cast per garazh, auto siteme alarmi

  Nqs ju eshte demtuar njeri nga pultet e alarmeve te makines apo garazhit, ose ju duhet dhe nje kopje

  Tiranë Sot, 11:12
  17 €
 • 0 foto
  Shitet garazh 35m me hipotek
  Garazh

  Shitet garazh 35m me hipotek

  Shitet garazh 25 m me hipotek Perball me Lokal 2 palmat ne rugen Mikel Maruli cmimi i diskutueshem

  Tiranë Dje, 16:13
  7.500 €
 • 0 foto
  Shitet Garazh 34 m2 me Hipotek Uanaza e re
  Garazh

  Shitet Garazh 34 m2 me Hipotek Uanaza e re

  Shitet Garazh 34 m2 me Hipotek Uanaza e re ne zonene e Astirit ne Pallatin EJA Studio i diskutueshem

  Tiranë Dje, 16:12
  9.000 €
 • 0 foto
  Ambient perdorimi biznesi magazine garazh
  Garazh

  Ambient perdorimi biznesi magazine garazh

  Ambienti ndodhet ne nje rrugice pas Myslym Shyrit ose mund te futesh dhe nga rrugica Spitali Gjerman

  Tiranë Dje, 12:55
  98.000 €
 • 0 foto
  Shitet Parkim ne Tirane te Re, afer Liqenit
  Garazh

  Shitet Parkim ne Tirane te Re, afer Liqenit

  Shitet Parkim ne Tirane te Re, ne Rrugen Marko Bocari, P. 6, afer Liqenit, me certifikate te rregult

  Tiranë Dje, 12:43
  18.700 €
 • 9 foto
  Garazhd
  Garazh

  Garazhd

  Shitet Garazhd me qepen elektrik me telekomand. edhe hyrja kryesore èsht me qepen.madhsit Jan.gjatè

  Tiranë Dje, 07:58
  9.000 €
 • 0 foto
  Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili
  Garazh

  Garazh prej 18m2 ne Tirane Kompleksi Halili

  Shitet garazh ne Rr. Dibres, Kompleksi Halili (perballe viles Gold), kati i dyte nentoke, seksioni C

  Tiranë 17 gusht 14:31
  18.000 €
 • 0 foto
  Shes garazh
  Garazh

  Shes garazh

  Shes garazh tek kompleksi orion.pozicionohet ne -1.garazhi esht cilesor dhe ka cmim te mir.e shes pe

  Tiranë 16 gusht 16:08
  6.500 €
 • 2 foto
  Ambjent Komercial per shitje
  Garazh

  Ambjent Komercial per shitje

  Ambjent per shitje ne rrugen Frederik Shiroka, prane Bar Oslo. Ambjenti ndodhet ne nje zone te mire

  Tiranë 16 gusht 12:13
  170.000 €
 • 0 foto
  Tirane
  Garazh

  Tirane

  Jepet nje Ambjet me sip,180m2 dhe lartsi 4m e 15 m,te kryqzimi I Rr,Siri,Kodra,me krahun e Dispancer

  Tiranë 14 gusht 22:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITET BODRUM TE KOMUNA PARISIT ME SUPER CMIME!!
  Garazh

  SHITET BODRUM TE KOMUNA PARISIT ME SUPER CMIME!!

  Bodrumi ndodhet afer lulishtes te Komuna e Parisit. Ka nje siperfaqe 252/m2 me 400 Euro/m2 dhe me nj

  Tiranë 14 gusht 15:32
  100.800 €
 • 5 foto
  Dyqan 107M2 ME CERTIFIKAT PRONESIE NDERROHET
  Garazh

  Dyqan 107M2 ME CERTIFIKAT PRONESIE NDERROHET

  Shitet Dyqan siperfaqja Brenda 94m2 , siperfaqja jashte dhe Brenda ne total 107m2 , eshte I paisur m

  Tiranë 8 gusht 19:30
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet ambient biznesi ne katin -1 me drite natyra
  Garazh

  Shitet ambient biznesi ne katin -1 me drite natyra

  Perballe drejtorise se policise shitet ambient biznesi, 250m2 me hipoteke, pallati i ri dhe ndertim

  Tiranë 7 gusht 10:38
  1 €
 • 2 foto
  Jepet me qera kapanon
  Garazh

  Jepet me qera kapanon

  Jepet me qera kapanon në autostadën Tiranë-Elbasan,në Mullet. Kapanoni është në katin 0 përdhes me s

  Tiranë 5 gusht 13:28
  1.370 €
 • 0 foto
  Jepet me qera kapanon
  Garazh

  Jepet me qera kapanon

  Jepet me qera kapanon në autostadën Tiranë-Elbasan,në Mullet. Kapanoni është në katin 0 përdhes me s

  Tiranë 5 gusht 13:28
  720 €
 • 6 foto
  Shitet Apartament 2+1 , Rruga e Elbasanit
  Garazh

  Shitet Apartament 2+1 , Rruga e Elbasanit

  Apartamenti është i pozicionuar te Rruga e Elbasanit. • Kati 1 banim Sipërfaqja totale : 82.5 m2

  Tiranë 5 gusht 13:28
  124.000 €
 • 1 foto
  Magazine
  Garazh

  Magazine

  Jepet me qera magazine perballe me kastratin ne autostrade. Magazina eshte buze rruges dhe ka akses

  Tiranë 1 gusht 18:07
  1.500 €
 • 0 foto
  SUPER OKAZION,SHITEN GARAZHE TEK ''UNAZA E RE''
  Garazh

  SUPER OKAZION,SHITEN GARAZHE TEK ''UNAZA E RE''

  SUPER OKAZION,SHITEN GARAZHE ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,tek UNAZA E RE. Garazhet ndod

  Tiranë 1 gusht 16:18
  46.000 €
 • 3 foto
  SHITET KIOSK E RE OKAZION
  Garazh

  SHITET KIOSK E RE OKAZION

  Shitet kioska e re e sapo ndërtuar dhe e paperdorur. Ka permasa 4x2m dhe hapje ballore komplet. Shik

  Tiranë 31 korrik 17:08
  1.400 €
 • 0 foto
  OKAZION,SHITEN GARAZHE TEK \'\' GREEN CITY \'\'
  Garazh

  OKAZION,SHITEN GARAZHE TEK \'\' GREEN CITY \'\'

  OKAZION,Shiten GARAZHE ne nje nga KOMPLEKSET me te kerkuara ne TIRANE, ne zonen e Unazes se Re. Komp

  Tiranë 31 korrik 15:43
  5.000 €
 • 5 foto
  Okazion magazine
  Garazh

  Okazion magazine

  SHITET magazine 430 m2 +kati i dyte 54 m2 per banim me dy tualete ,magazina e rikonstruktuar me am

  Tiranë 30 korrik 18:53
  250.000 €
 • 1 foto
  OKAZION SHITET DYQAN KE USLUGA
  Garazh

  OKAZION SHITET DYQAN KE USLUGA

  SHITET Dyqani me dokumenta te rregullta njesi biznesi dyqani ndodhet brenda kompleksit aktualisht es

  Tiranë 30 korrik 18:51
  55.000 €
 • 0 foto
  Shesim 2 Garazhe ne Rr. Tish Dahia, prane Qendres
  Garazh

  Shesim 2 Garazhe ne Rr. Tish Dahia, prane Qendres

  Tirane, Shesim 2 Garazhe ne Rr. Tish Dahia, prane Qendres Kristal. Garazhdi eshte i shtruar ne beton

  Tiranë 30 korrik 17:23
  7.000 €
 • 0 foto
  Jepet me qera kapanon
  Garazh

  Jepet me qera kapanon

  Jepet me qera kapanon në autostadën Tiranë-Elbasan,në Mullet. Kapanoni është në katin 0 përdhes me s

  Tiranë 29 korrik 18:07
  900 €
 • 11 foto
  Shitet apartament 2+1 rruga Thoma Koxhaj
  Garazh

  Shitet apartament 2+1 rruga Thoma Koxhaj

  Shitet apartament 2+1 ne katin e 8 banim te fundit te nje pallati te ri i pajisur me ashensor tek rr

  Tiranë 29 korrik 14:46
  55.000 €
 • 4 foto
  Magazine me 2 kate.
  Garazh

  Magazine me 2 kate.

  Jepet me qera super ambjent me 2 kate, 700 metra kati 0, dhe 500 metra kati 1. Eshte e pershtatshme

  Tiranë 29 korrik 09:34
  3.000 €
 • 2 foto
  Shitet dyqan tek rruga Durresit
  Garazh

  Shitet dyqan tek rruga Durresit

  Shitet dyqani 54 m2 tek rruga durresit mund te sherbeje per agjensi udhetimi ,zyre ,adoptohet ne pic

  Tiranë 27 korrik 16:01
  90.000 €
 • 3 foto
  SHITET AMBJENTI
  Garazh

  SHITET AMBJENTI

  ShiteT ambient tek rruga \"Haxhi Dalliu\". Ambienti është i pozicionuar në katin -1 me sipërfaqe 102

  Tiranë 27 korrik 02:41
  450.000 €
 • 2 foto
  Shitet MAGAZINA OKAZION
  Garazh

  Shitet MAGAZINA OKAZION

  Shitet Magazine 430 m2 + kati 2 me 2 tualete magazina e rikonstruktuar me ambjente zyrash me oborr 6

  Tiranë 26 korrik 16:43
  250.000 €
 • 0 foto
  Shitet garazhdi
  Garazh

  Shitet garazhdi

  Shitet garazhdi 50m2 ne zonen e unazes se re,ish astiri

  Tiranë 21 korrik 16:45
  15.000 €
 • 0 foto
  Shitet garazhdi
  Garazh

  Shitet garazhdi

  Shitet garazhdi 50m2, zona unaza e re.

  Tiranë 21 korrik 16:25
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet Garazh, mbi qendren Kristal tek Big Market
  Garazh

  Shitet Garazh, mbi qendren Kristal tek Big Market

  Garazhi eshte 18m2, ne parkingun gjysnentoke te nje pallati ne ane te rruges kryesore, me gjithsesj

  Tiranë 16 korrik 11:41
  12.000 €
 • 0 foto
  Jepet me qera
  Garazh

  Jepet me qera

  Jepet me qera kapanon, i pershtatshem per magazinim apo per cfaredo lloj aktiviteti. ambjenti eshte

  Tiranë 16 korrik 09:51
  480 €
 • 5 foto
  Apartament 2+1 për shitje Kodra e Diellit
  Garazh

  Apartament 2+1 për shitje Kodra e Diellit

  Apartamenti ndodhet në zonën e Kodrës së Diellit. Informacion mbi apartamentin: • Ndërtim i Ri •

  Tiranë 15 korrik 15:04
  90.000 €
 • 2 foto
  Shiten 5 garazhe -3 , -4 , -5
  Garazh

  Shiten 5 garazhe -3 , -4 , -5

  Secili garazh ka Hipoteke 12 m2 , vend shume i favorshem , CMIMI secilit garazh 65000 euro pak i dis

  Tiranë 11 korrik 12:55
  325.000 €
 • 0 foto
  Shitet Garazhi
  Garazh

  Shitet Garazhi

  hite ambient tek rruga \"Dritan Hoxha\". Garazhi është i pozicionuar në katin -1 me sipërfaqe 320 m2

  Tiranë 9 korrik 23:12
  80.000 €
 • 0 foto
  Shitet garazh prane Prokurorise se Tiranes
  Garazh

  Shitet garazh prane Prokurorise se Tiranes

  Shitet garazh ne pallatin ngjitur me Prokurorine e Tiranes, rruga \"Mine Peza\"

  Tiranë 9 korrik 14:27
  16.000 €
 • 0 foto
  Shitet garazhd
  Garazh

  Shitet garazhd

  Kati -1 afer eco market

  Tiranë 4 korrik 14:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion !!!
  Garazh

  Okazion !!!

  Shitet ose jepet me qera objekti 70 m katror. Pajisur me apirator dhe ngjendje shume te mira. E kam

  Tiranë 29 qershor 20:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Vend parkimi (garazh)
  Garazh

  Vend parkimi (garazh)

  Shitet vend parkimi ne pallat te ri ne rrugen “Haxhi Sina “ 100 m siper gjimanzit Partizani ne k

  Tiranë 29 qershor 19:34
  15.000 €
 • 6 foto
  Shitet/Qera Magazine 450 m2.Zona Komuna e Parisit.
  Garazh

  Shitet/Qera Magazine 450 m2.Zona Komuna e Parisit.

  Kati I pare I nje pallati, ndertim I ri, tek nenkalimi qe lidh Kodren Diellit , Komunen e Parisit

  Tiranë 27 qershor 15:34
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kjoskë ofertë 50.000 lekë
  Garazh

  Kjoskë ofertë 50.000 lekë

  1x1m2. Hapet dhe bëhet me strehë. Ka nevojë për pak mirëmbajtje dhe lyerje. 500mijë e diskutueshme

  Tiranë 25 qershor 19:09
  450 €
 • 2 foto
  Okazion.
  Garazh

  Okazion.

  Ambjen biznesi,,okazion,,

  Tiranë 25 qershor 16:11
  30 €
 • 2 foto
  DYQAN NE SHITJE
  Garazh

  DYQAN NE SHITJE

  *-DYQAN ME QERA ME SIPERFAQE 35M2. NE BULEVARDIN GJERGJ FISHTA.TIRANE. *-CMIMI” 2500EUROM2 Kodi

  Tiranë 24 qershor 19:11
  87.500 €