Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte Panaire Muzik Party Kanagjeqe si dhe

  Obiliq Sot, 22:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte muzik Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Fushë Kosovë Sot, 22:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma muzik Koncerte Syneti Kanagjeqe Panaire Party si dhe

  Prishtinë Sot, 22:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Muzik Syneti Koncerte Panaire Party kanagjegje si dhe

  Mitrovicë Sot, 22:48
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  ofrojme dixhej per dasma, tenda stola tavolina etj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ofrojme dixhej per dasma, tenda stola tavolina etj

  pershendetje, ofrojme dixhej, tavolina karrike stola, kuzhinier dhe sherbime te tjera.. si dhe tenda

  Tiranë Sot, 22:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pianoforte Murale
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pianoforte Murale

  Shitet pianoforte murale e prodhuar e gjitha me dore super e mirembajtur. E perdorur vetem 2 vjet ne

  Tiranë Sot, 20:38
  1.700 €
 • 1 foto
  Piano per femi,, Yamaha casio,
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano per femi,, Yamaha casio,

  Jane shum te mira ne gjendje pine nuk kan Asnje difekt

  Fier Sot, 20:19
  8.000 Lek
 • 5 foto
  MASCHINE MK1 Groove Production
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MASCHINE MK1 Groove Production

  Menyra me e leht dhe me e mire per me bo beats Ka nje librari teper ta pasun me instrumente Ne gje

  Prishtinë Sot, 20:01
  175 €
 • 2 foto
  Mikrofon per instrumente • LEXO EXTRA OFERT •
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon per instrumente • LEXO EXTRA OFERT •

  Mikrofon per instrumente nese doni qe instrumentet e juaja te ndegjohen ne zerim . Shes profession

  Prishtinë Sot, 19:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kitare elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike

  Jan ne gjendje shum te mire origjinale gjermane

  Fier Sot, 18:17
  17.000 Lek
 • 11 foto
  SAZ - SHARKI TURKE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SAZ - SHARKI TURKE

  Shes Saz - Sharki Turke me shtat tela e cila eshte ne gjendje shum te mire. tingellon bukur dhe akor

  Prishtinë Sot, 16:27
  230 €
 • 11 foto
  Sharki Turke - Saz i shkelqyer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sharki Turke - Saz i shkelqyer

  Shes Sharki Turke - Saz, eshte ne gjendje perfekte si i ri, eshte bler ne Turqi para pes muajve. Ka

  Prishtinë Sot, 16:26
  330 €
 • 3 foto
  SEMPLER Amerikan "E-MU, E 6400 ultra" i shkelqyer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SEMPLER Amerikan "E-MU, E 6400 ultra" i shkelqyer

  Shes Sempler Amerikan "E-Mu, E 6400 ultra" plus ka te instaluar hard diskun skazi dhe ram memorjen f

  Prishtinë Sot, 16:25
  490 €
 • 6 foto
  Amplifiera (Slleva, Perforcues) 2000 W dhe 1200 W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifiera (Slleva, Perforcues) 2000 W dhe 1200 W

  Shes dy amplifiera (slleva, perforcues) professional te firmes se njohur Angleze Chameleon, jan 19 i

  Prishtinë Sot, 16:25
  340 €
 • 6 foto
  Miksetë Digjitale "YAMAHA AW 16 G"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Miksetë Digjitale "YAMAHA AW 16 G"

  Shes Miksetën e re digjitale "Yamaha AW 16 G" Professional Audio Work station per incizim e muzikes

  Prishtinë Sot, 16:24
  290 €
 • 9 foto
  Mikseta Yamaha MX12/4, shes /ndrroj me kartel zeri
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikseta Yamaha MX12/4, shes /ndrroj me kartel zeri

  Shes mikseten Yamaha MX 12/4 Mixing Console, 12 kanalshe me 4 Grupe me Equalizer dhe efekte me hall

  Prishtinë Sot, 16:23
  220 €
 • 3 foto
  Compresor Limiter Gate 1066 dbx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Compresor Limiter Gate 1066 dbx

  Shes "Compresor Limiter Gate 1066" te firmes se njohur "dbx" eshte ne gjendje te shkelqyer, fare pak

  Prishtinë Sot, 16:23
  240 €
 • 5 foto
   \'Digital Reverb \' Lexicon pcm 90
  Instrumente muzikore dhe paisje

  \'Digital Reverb \' Lexicon pcm 90

  Shes efekt procesorin \"Digital Reverb Erator\" Lexicon pcm 90, i cili ka efekte super profesionale,

  Prishtinë Sot, 16:21
  440 €
 • 1 foto
  Krosover "Digital-Profesional Loud Speaker DSC 42"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Krosover "Digital-Profesional Loud Speaker DSC 42"

  Shes Krosover "Digital System Controller-Profesional Loud Speaker DSC 42" i firmes Community, per li

  Prishtinë Sot, 16:21
  320 €
 • 9 foto
  SHARKI TURKE - SAZ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHARKI TURKE - SAZ

  Shes Sharki Turke - Saz, e cila eshte ne gjendje shumë te mire, ka ze te bukur dhe akordon bukur, e

  Prishtinë Sot, 16:19
  330 €
 • 9 foto
  SHARKI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHARKI

  Shes gjysem Sharki e cila eshte e pedorur por ne gjendje shum te mire dhe tingllon bukur Tel, wiber

  Prishtinë Sot, 16:19
  170 €
 • 1 foto
  dynacord sl 2400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dynacord sl 2400

  shes amplifikatorin e ri dynacord sl 2400 2400w perfekt send per ma teper foto viber 38344528304

  Pejë Sot, 15:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  shure sm 58 wireless ut4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shure sm 58 wireless ut4

  shes mikrofonin shure wireless ut4 eshte kogja potent dhe do ju plotsoj qdo kerkes te perfomanses ku

  Pejë Sot, 15:28
  250 €
 • 1 foto
  ev zx5
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx5

  shes dy ev zx 5 njeri nga prodhimet me te mire te tere brendit te electro voice 2x600w

  Pejë Sot, 15:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ev zx4
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ev zx4

  shes dy boxe ev zx4 extraaaa

  Pejë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub ev gladiator g118
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub ev gladiator g118

  shes dy bas bina ev gladiator g118 shuum te mira per ma teper foto vib 38344528304

  Gjakovë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  korg tr super aksionnnnn
  Instrumente muzikore dhe paisje

  korg tr super aksionnnnn

  shes sintin korg tr shum i rujtum si i ri per ma teper foto viber 37744970945

  Pejë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub woofer behringer 1800x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer behringer 1800x

  shes dy bas bina behringer euro power 1800x shuuum te mira dhe te ruajtura per ma teper foti viber 3

  Pejë Sot, 15:27
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  rcf 725 new model
  Instrumente muzikore dhe paisje

  rcf 725 new model

  shes rcf art 725 modeli me i ri boxe shum potente te cilat qdo perfomans e realizojn perfekt per ma

  Pejë Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  horne -driver rcf art 725
  Instrumente muzikore dhe paisje

  horne -driver rcf art 725

  shes horne driver apo zile per rcf art 725 origjinale made in italy

  Pejë Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  sub woofer rcf 8003 as 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sub woofer rcf 8003 as 2

  shes dy bas bina rcf 8003 as 2 2x11oo w te ri extraaa woofera ma te mire as mos kerkoni per ma tepe

  Pejë Sot, 15:26
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  KORG PA 800 ARANGER
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KORG PA 800 ARANGER

  Prodajem Korg Pa 800 u odlicnom stanju sa sredjenim setom za klubsku svirku. Klavijatura poseduje 25

  Lipjan Sot, 14:13
  1.000 €
 • 0 foto
  Muzikë Live DJ dhe Zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Muzikë Live DJ dhe Zerim

  Ofrojë Muzik Live Dj Zerim me qera

  Prishtinë Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Zerim me qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim me qera

  Ofroj Muzike Live Dj. Muzik Zerim me Qera

  Prishtinë Sot, 13:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zushnika me pajaqall
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zushnika me pajaqall

  Paisjet jane t’reja te ardhura nga gjermania Jan prodhim gjerman “malone” Specifikat tjera mun

  Ferizaj Sot, 13:14
  285 €
 • 0 foto
  Sllev
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sllev

  Sllev ne gjendje te rregullt 4 satelita iqon

  Gllogoc Sot, 12:50
  110 €
 • 1 foto
  Shure beta ne GJENDJE te perkryer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure beta ne GJENDJE te perkryer

  Beta 58 ne GJENDJE te perkryer 80€ diskutohet pak

  Tiranë Sot, 12:31
  80 €
 • 0 foto
  ➡️Kurse per muzike / Piano Kendim e tj LEXO ⬅️
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ➡️Kurse per muzike / Piano Kendim e tj LEXO ⬅️

  * * * KURSE PËR MUZIKË * * * Organizojmë kurse për gjitha grup-moshat Për : ➡️Piano ( S

  Prishtinë Sot, 12:31
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mixer beringer me usb
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mixer beringer me usb

  Mixer beringer me usb ne GJENDJE te perkryer pune

  Tiranë Sot, 12:30
  50 €
 • 0 foto
  Paisje muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Paisje muzikore

  Sint yamaha pro 9000,i ardhur nga gjermania shum i rujtun,i pa perdorur,ka ritma shum tmir per dasma

  Istog Sot, 12:05
  470 €
 • 0 foto
  instrumente muzikore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  instrumente muzikore

  Shitet sinti yamaha pro9000 i ardhur nga Gjermania shum i rujtun,i pa perdorun,ka ritma shum tmir pe

  Istog Sot, 12:05
  470 €
 • 1 foto
  Mikrofon studio SMSAON cl8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon studio SMSAON cl8

  Shitet microfon studio samson Cl8

  Tiranë Sot, 12:00
  70 €
 • 3 foto
  IQon QCon Pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  IQon QCon Pro

  IQon QCon Pro USB-midi Controller Station Ne gjendje perfekt me te gjithe aksesoret Kompatibel me t

  Tiranë Sot, 11:10
  350 €
 • 0 foto
  DYNACORD POVER MAX 5
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD POVER MAX 5

  DYNACORD power max 5. 2 sat F 150 . 2 basa F 8 dhe slevi PM 2600 DYNACORD po sa e ardhur prej GJer

  Gjakovë Sot, 10:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KLARINET SELMER 9
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KLARINET SELMER 9

  KLARINET SELMER 9 TE GJITHA PJESET ORIGJINAL SELMER ESHTE SI TE JET I RI ME KOFER POR PER ME GJERSIS

  Gjakovë Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   DYNACORD  RCF SISTEM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD RCF SISTEM

  RCF NXL 23A 4 SATILITA 2 BASA RCF NX S-25 A BOXSAT PO SA KAN ARDHUR PREJ GJERMANIJE DHE SE JANE SH

  Gjakovë Sot, 10:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Steke Mikrofoni PROEL Origjinal 5000 Leke
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Steke Mikrofoni PROEL Origjinal 5000 Leke

  Steke Mikrofoni PROEL Steke Mikrofoni PROEL Materiali eshte metal. Shoqerohet bashke me Canten mba

  Elbasan Sot, 10:25
  5.000 Lek
 • 0 foto
  DYNACORD JBL
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD JBL

  JBL kutija origjinale 3 sistem prej GJERMANIJE shum te rujtur per ma teper ne tel, 044 129 098

  Gjakovë Sot, 10:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYNACORD PAJDER PRO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD PAJDER PRO

  DYNACORD Mbajtes i sintit SPAJDER i ri per me teper ne tel :044 129 098

  Gjakovë Sot, 10:23
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Paisje për studio
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Paisje për studio

  Mikset yamaha 01V95i Boksa yamaha i7 Mikrofon dhe degjojse iTrack

  Fushë Kosovë Sot, 09:56
  2.500 €