Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 5 foto
   DYNACORD  RCF SISTEM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD RCF SISTEM

  RCF NXL 23A 4 SATILITA 2 BASA RCF NX S-25 A BOXSAT PO SA KAN ARDHUR PREJ GJERMANIJE DHE SE JANE SH

  Gjakovë Sot, 08:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kitare klasike Yamaha
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike Yamaha

  Kitare klasike Yamaha pothuajse e re me gjithe cante

  Tiranë Sot, 08:49
  160 €
 • 0 foto
  DYNACORD POVER MAX 5
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD POVER MAX 5

  DYNACORD power max 5. 2 sat F 150 . 2 basa F 8 dhe slevi PM 2600 DYNACORD po sa e ardhur prej GJer

  Gjakovë Sot, 08:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kitare klasike LaManche Rubi CM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike LaManche Rubi CM

  Kitare klasike pothuajse e re me gjithe valixhe

  Tiranë Sot, 08:48
  200 €
 • 0 foto
  DYNACORD JBL
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD JBL

  JBL kutija origjinale 3 sistem prej GJERMANIJE shum te rujtur per ma teper ne tel, 044 129 098

  Gjakovë Sot, 08:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KLARINET SELMER 9
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KLARINET SELMER 9

  KLARINET SELMER 9 TE GJITHA PJESET ORIGJINAL SELMER ESHTE SI TE JET I RI ME KOFER POR PER ME GJERSIS

  Gjakovë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kitare klasike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike

  Kitare klasike si e re me gjithe cante

  Tiranë Sot, 08:47
  80 €
 • 0 foto
  Shes gitaren ekejtrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes gitaren ekejtrike

  Shes gitaren elektrike.

  Prishtinë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  DYNACORD PAJDER PRO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD PAJDER PRO

  DYNACORD Mbajtes i sintit SPAJDER i ri per me teper ne tel :044 129 098

  Gjakovë Sot, 08:47
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  KORG PA 800 ARANGER
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KORG PA 800 ARANGER

  Prodajem Korg Pa 800 u odlicnom stanju sa sredjenim setom za klubsku svirku. Klavijatura poseduje 25

  Lipjan Sot, 08:46
  1.000 €
 • 3 foto
  okazjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  okazjon

  kite me cmime shumice 4 kamera 1 mega piks + DVR + ardisk 1 tera + 100 metra kabull + ushqysi dhe

  Tiranë Sot, 08:17
  270 €
 • 5 foto
  Mackie Big Knob
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mackie Big Knob

  Big Knob total control OF YOUR STUDIO With the Big Knob, you have complete control of all your sour

  Prishtinë Sot, 01:27
  160 €
 • 2 foto
  KRK VXT 8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KRK VXT 8

  KRK VXT8 - 180W 8\" Two-Way Active Studio Monitor Te perdorur ne gjendje shum te mire

  Prishtinë Sot, 01:27
  800 €
 • 5 foto
  MASCHINE MK1 Groove Production
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MASCHINE MK1 Groove Production

  Menyra me e leht dhe me e mire per me bo beats Ka nje librari teper ta pasun me instrumente Ne gje

  Prishtinë Sot, 01:27
  175 €
 • 2 foto
  Preamp & Harmonizer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Preamp & Harmonizer

  Digitech Vocalist Live Pro Shum e mire per Vokal kryesor si dhe per Back Vokale dhe Terca Mund te p

  Prishtinë Sot, 01:26
  750 €
 • 3 foto
  Violin shum e vjeter
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violin shum e vjeter

  Shitet violina profesionale e punuar nga druri akustik kualitativ,esht ne gjendje super te mir,mirpr

  Ferizaj Sot, 00:59
  650 €
 • 0 foto
  Foni
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Foni

  Shiten te gjitha bashke,Dynacord power 1000 2x500 watt,2 satelita Montarbo 3 sistemsh,dy vufera,stat

  Fier Dje, 23:37
  150.000 Lek
 • 4 foto
  Klarinet !!
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet !!

  Klarinet gjysemboem Dru n gjendje t mire .

  Tepelenë Dje, 23:35
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Ev dh2T
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ev dh2T

  dh2T

  Lipjan Dje, 22:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  NE SHITJE PIONEER DDJ-400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  NE SHITJE PIONEER DDJ-400

  PIONEER DDJ-400

  Lipjan Dje, 22:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikset per dj pioneer SR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikset per dj pioneer SR

  mikset per dj firma pioneer ardhur nga ch gjenfje regullt shum e rujtun punon super ddj-sr dy kanale

  Gjilan Dje, 21:26
  599 €
 • 7 foto
  Gitar Klasike elektronik, mikrofon Shure Brothers
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitar Klasike elektronik, mikrofon Shure Brothers

  1. Gitar Klasike elektronik 2. Amplifier per Gitar 3. Mikrofon Shure Brothers per cmime dhe info tj

  Podujevë Dje, 21:07
  100 €
 • 6 foto
  Gitar Klasike Antonio Garcia- Lopez GL-1 1996
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitar Klasike Antonio Garcia- Lopez GL-1 1996

  per me shum kontakto ne 049219653

  Podujevë Dje, 21:07
  160 €
 • 6 foto
  Native Instruments Traktor Kontrol X1 & Audio2 MK2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Native Instruments Traktor Kontrol X1 & Audio2 MK2

  DJ Audio Interfaces Traktor Audio 2 cmimi 100€ Kontrol X1 Performance DJ Controller cmimi 100€ ko

  Prishtinë Dje, 21:07
  180 €
 • 1 foto
  Migrofon sunfly sfm-201
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Migrofon sunfly sfm-201

  migrofun sunflu kotaktoni nr 044450786 ipko 049930947

  Lipjan Dje, 21:07
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Reloop Terminal Mix 2 Serato Lite & Serato Intro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Reloop Terminal Mix 2 Serato Lite & Serato Intro

  Reloop Terminal Mix 2 ne gjendje te mir dhe e rujtne funksionon me Serato Dj Lite, Serato Intro, Tr

  Prishtinë Dje, 21:07
  190 €
 • 5 foto
  DYNACORD XA2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD XA2

  ponoj me porosi Per ma shum informata Viber : +37745299744

  Ferizaj Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  shiten kutia te thata 4 bassa 18 inch dhe 2 Satelita 15 inch Viber +37745299744

  Ferizaj Dje, 20:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punoj me porosi Dynacord xa2 .Cobra. dhe elemente
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Punoj me porosi Dynacord xa2 .Cobra. dhe elemente

  Shes elemente per dynacord Xa2 rrota.dorza.me nje qmim.shum.te volitshëm si dhe punoj Dynacord xa2 c

  Ferizaj Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dynacord Cobra 2-4 Xa2 f150 f8 f5 si dhe elemente
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord Cobra 2-4 Xa2 f150 f8 f5 si dhe elemente

  punoj me.porosi Cobra4-2 Xa2 .F8 .F 150 etjera viber +37745299744

  Ferizaj Dje, 20:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Worlde 25 Key USB MIDI Keyboard
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Worlde 25 Key USB MIDI Keyboard

  Worlde EASYKEY.25 25 Key USB MIDI Keyboard Controller

  Durrës Dje, 20:27
  30 €
 • 2 foto
  Shiten 2Basbina RCF
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2Basbina RCF

  Shiten 2Basbina RCF 15" inq gjendje mir Testojm Pa Problem Funksjonojn Me Krosovera

  Prishtinë Dje, 20:10
  400 €
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma muzik Koncerte Syneti Kanagjeqe Panaire Party si dhe

  Prishtinë Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Muzik Syneti Koncerte Panaire Party kanagjegje si dhe

  Mitrovicë Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim TENDA Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte Panaire Muzik Party Kanagjeqe si dhe

  Obiliq Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TENDA Tavolina Karrika me qira 044 213 036

  Japim tenda Tavolina Karrika me qira per dasma Syneti Koncerte muzik Panaire Kanagjeqe si dhe qdo ah

  Fushë Kosovë Dje, 20:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FONI DJ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FONI DJ

  SHITEN FONI PËR DJ KARAOKE NË GJENDJE PERFEKTE 2×220WAT RMS NJËRI ËSHTË ME AMPLIFIKIM DHE ECUILAZER

  Vlorë Dje, 20:06
  200 €
 • 3 foto
  Amplificatore AODA 2000 wat
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplificatore AODA 2000 wat

  NE GJENDJE SUPER E GATSHME PER CDO PROV NGA JU 2 om 2000 wat ne 4 om 1400 wat Jo kurjoz ju lutem cm

  Durrës Dje, 19:57
  270 Lek
 • 3 foto
  Dynakord 1000 super GJENDJE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynakord 1000 super GJENDJE

  DYNAKORD 1000 wat ne GJENDJE te perkryer i gatshme per prov si live dhe dixhej na kontaktoni jo kurj

  Durrës Dje, 19:57
  750 Lek
 • 6 foto
  SATELIT BERINGER 8om copa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SATELIT BERINGER 8om copa

  4setelit beringer nga 800wat copa ne GJENDJE te mir pune dy jan 12 dy 15 inxh shiten ose kembehen me

  Krujë Dje, 19:57
  800 €
 • 0 foto
  Muzikë Live DJ dhe Zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Muzikë Live DJ dhe Zerim

  Ofrojë Muzik Live Dj Zerim me qera

  Prishtinë Dje, 19:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Shure SM58 Ajeror
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Shure SM58 Ajeror

  Shitet mikrofoni Ajeror Shure SM58

  Prishtinë Dje, 19:55
  200 €
 • 4 foto
  Shitet Piano Imbrach
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Piano Imbrach

  Shitet piano Irmbach.. Ne gjendje perfekte. Qmimi 800 euro, ne qmim hyn edhe transporti.. Nr tel 049

  Fushë Kosovë Dje, 19:55
  800 €
 • 0 foto
  Vinovil per letren dhe drurin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Vinovil per letren dhe drurin

  Ofroj per shitje vinovil per shtypshkronjat -Vinovil druri - Vinovil leter-leter - Vinovil plastik-

  Tiranë Dje, 19:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  sllev zerim dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  sllev zerim dj

  sllev behringer inuke6000 6000 watt 550 euro sllev mega max 1500 1500 wat 350 euro baj ndrrim me

  Skënderaj Dje, 19:33
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korg m3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg m3

  Shitet korg m3 ram256 ne gjendje super

  Fier Dje, 17:56
  650 €
 • 8 foto
   Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Piano - Pianino .... salloni në Kosovë...

  Shesim piano - pianino fantastike. Transporti falas !! Cmimet e volitshme.... Gjithashtu, bejme

  Gjilan Dje, 17:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sint
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sint

  Eshte blere ne Itali , eshte shum praktik per fillestar i ka 70 melodi , eshte ne gjendje shume te

  Prishtinë Dje, 16:49
  55 €
 • 2 foto
  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE

  SHITET DYNACORD 2 BASHKE ME 2 BASE AA CRAFT NGA 400W & 2 SATELITE JBL NGA 500W CMIMI: DY MILJON

  Kurbin Dje, 16:30
  250.000 Lek
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin Dje, 16:25
  1.500.000 Lek