Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Kaçanik

 • 1 foto
  Akordim butonit dixhital compact Roland FR1XB-RD folësit
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Akordim butonit dixhital compact Roland FR1XB-RD folësit

  Akordim butonit dixhital compact Roland FR1XB-RD folësit KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP email

  Kaçanik 18 korrik 16:28
  65.504 Lek
 • 1 foto
  Yamaha Montage8 Workstation Synthesizer 88-kyç
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha Montage8 Workstation Synthesizer 88-kyç

  Yamaha Montage8 Workstation Synthesizer 88-kyç KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \ EMAIL T MERRINI

  Kaçanik 18 korrik 16:20
  58.953 Lek
 • 1 foto
  Tastiera e punës e punës e Yamaha PSR-SX900
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tastiera e punës e punës e Yamaha PSR-SX900

  Tastiera e punës e punës e Yamaha PSR-SX900 KONTAKTONI TANI P ONR WHATSAPP \ EMAIL T MERRINI MIM

  Kaçanik 18 korrik 16:18
  60.045 Lek
 • 7 foto
  Teknikë zërimi
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Teknikë zërimi

  Shesë teknikë të zërimit që përfshihen: Dynacord powermate 1600 II (shumë e ruajtur); zmadhues: 2 ba

  Kaçanik 28 qershor 11:38
  3.200 €
 • 5 foto
  RODE NT1A !!!
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RODE NT1A !!!

  Shes mikrofonin profesional RODE NT1-A ne gjendje perfekte i perdorun shum pak, bashk me mikrofonin

  Kaçanik 25 qershor 20:26
  170 €
 • 1 foto
  Tenda te baki
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Tenda te baki

  Rezervo Tenda Te baki

  Kaçanik 23 qershor 23:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kartel e zerit (soundcart) FOCUSRITE SCARLETT SOLO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kartel e zerit (soundcart) FOCUSRITE SCARLETT SOLO

  Shes kartelen e zerit ne gjendje perfekte e perdorun shum pak .!

  Kaçanik 3 qershor 14:12
  120 €
 • 3 foto
  Mikrofon profesional RODE NT1A
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon profesional RODE NT1A

  Shes mikrofonin profesional ngjendje perfekte i perdorun shum pak .!

  Kaçanik 3 qershor 14:12
  180 €
 • 6 foto
  RODE NT1A dhe FOCUSRITE SCARLETT 2I2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RODE NT1A dhe FOCUSRITE SCARLETT 2I2

  SHES RODE NT1A dhe Focusrite scarlett 2i2 jan ne gjendje te rrugellut te perdorura 1 vjet .

  Kaçanik 3 qershor 14:00
  300 €
 • 1 foto
  Yamaha psr s900
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha psr s900

  Ne gjendje te mire

  Kaçanik 31 maj 12:00
  400 €
 • 6 foto
  Gitare elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Gitare elektrike

  Shitet gitare elektrike e ardhur prej zvicres fuksiolane gjitha senet muni me testu. 045263172

  Kaçanik 7 maj 17:30
  200 €
 • 5 foto
  Sintisajzer Kawai K1 II
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sintisajzer Kawai K1 II

  Shitet sintisajzeri profesional i llojit Kawai K1 II me çmim të volitshëm, në gjendje pothuajse i r

  Kaçanik 19 mars 19:29
  110 €
 • 1 foto
  Bufer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bufer

  Bufer Bass I ardhur nga gjermanija Funksional eshte shum i mire. Per gjdo lloj Veture Nr Tel 003834

  Kaçanik 7 shtator 19:11
  400 €
 • 4 foto
  Shitet Gitara
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Gitara

  Esht ne gjendje shum te mire per me shume info kontaktoni ne viber +37745660093.

  Kaçanik 16 gusht 11:36
  100 €
 • 1 foto
  Zerim me Qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zerim me Qera

  zerim me qera

  Kaçanik 14 gusht 16:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  zerim me qera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  zerim me qera

  zerin ne qera

  Kaçanik 14 gusht 15:54
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Korr M1 Music Workstation 61 Key Keyboard Synthesizer Testuar Përdorimi i përdorur
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korr M1 Music Workstation 61 Key Keyboard Synthesizer Testuar Përdorimi i përdorur

  Korr M1 Music Workstation 61 Key Keyboard Synthesizer Testuar Përdorimi i përdorur na kontaktoni pë

  Kaçanik 7 maj 01:43
  510 €
 • 2 foto
  Pioneer ddj sx3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer ddj sx3

  I also want you to know our company products are brand new factory sealed in the original box with c

  Kaçanik 13 shtator 10:45
  800 €
 • 0 foto
  Pioneer DJ DDJ-SX2 Serato DJ Controller MIXER SX 2 , in box //ARMENS//
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DJ DDJ-SX2 Serato DJ Controller MIXER SX 2 , in box //ARMENS//

  Pioneer DJ DJJ-SX2 Serato DJ Kontrollues MIXER SX 2, në kuti // ARMENS // Për shitje Branded New

  Kaçanik 12 maj 01:29
  1.000 €