Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Kavajë

 • 6 foto
  Shiten 2 FBT te amplifikuar
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 FBT te amplifikuar

  Shiten 2 FBT profesionale Gold Line GL 3

  Kavajë 2 tetor 09:10
  400 €
 • 4 foto
  Shitet Pioneer DDJ ERGO !!!
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Pioneer DDJ ERGO !!!

  Shitet Pioneer DDJ Ergo ne super gjendje

  Kavajë 15 shtator 15:58
  250 Lek
 • 4 foto
  DYNACORD A5 700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  DYNACORD A5 700 X 2=1400 WAT Rms TOTAL + 4 BOKSE

  PAISJE PROFESIONALE PER DJ AMPLIFIKATOR

  Kavajë 13 gusht 12:14
  1.530 €
 • 3 foto
  Bokse 12"
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse 12"

  Shiten cift boksash Proel 12", me hinka

  Kavajë 26 korrik 00:37
  350 Lek
 • 3 foto
  Bokse
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse

  Cift boksash pasive Proel me hinka alumi

  Kavajë 26 korrik 00:25
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Korg Pa 80 +HD Eshte ne gjendje shum te mire
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Korg Pa 80 +HD Eshte ne gjendje shum te mire

  Kavajë 2 maj 23:35
  500 Lek
 • 1 foto
  BOKSE JBL-P8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  BOKSE JBL-P8

  Kavajë 20 mars 21:36
  180 Lek
 • 2 foto
  Casio PX-870 WH Privia Digital Home Piano, White
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Casio PX-870 WH Privia Digital Home Piano, White

  Kavajë 30 dhjetor 10:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pioneer DDJ-SZ2 4-channel controller for Serato DJ
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ-SZ2 4-channel controller for Serato DJ

  Kavajë 29 dhjetor 09:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  YAMAHA PSR SX900
  Instrumente muzikore dhe paisje

  YAMAHA PSR SX900

  Kavajë 13 dhjetor 22:18
  1.200 €
 • 5 foto
  Mikrofon Behringer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon Behringer

  Mikrofon - Behringer ULTRAVOIC XM8500 UH

  Kavajë 10 nëntor 19:29
  100 Lek
 • 2 foto
  JBL Loudspeaker System
  Instrumente muzikore dhe paisje

  JBL Loudspeaker System

  JBL Passive SRX725 & JBL Passive STX

  Kavajë 1 nëntor 16:56
  1.800 €
 • 8 foto
  Shiten ose ndrrohen
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten ose ndrrohen

  Subwoofer Behringeri 12 pro 500 wats akt

  Kavajë 29 tetor 14:23
  300 €
 • 1 foto
  New Roland RD 2000 RD2000 88-KEY DIGITAL STAGE PIANO
  Instrumente muzikore dhe paisje

  New Roland RD 2000 RD2000 88-KEY DIGITAL STAGE PIANO

  • Roland RD 2000
  Kavajë 13 tetor 17:06
  1.800 €
 • 1 foto
  New!! Denon Dj Prime 4 Standalone 4-deck Dj System
  Instrumente muzikore dhe paisje

  New!! Denon Dj Prime 4 Standalone 4-deck Dj System

  CONTACT US NOW!! WHATSAPP CHAT: + 1 (55

  Kavajë 13 tetor 16:05
  750 €
 • 2 foto
  Pioneer xdj Rx2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer xdj Rx2

  Brand new pioneer xdj rx2 controller wit

  Kavajë 13 tetor 15:37
  950 €
 • 1 foto
  2 pairs Pioneer dj cdj 2000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  2 pairs Pioneer dj cdj 2000

  Pioneer DJ set 2 x CDJ-2000 Nexus &

  Kavajë 17 shtator 14:20
  1.600 €
 • 1 foto
  YAMAHA DTX-MULTI12
  Instrumente muzikore dhe paisje

  YAMAHA DTX-MULTI12

  • DTX 12
  Kavajë 6 shtator 10:47
  450 €
 • 6 foto
  Pioneer DJ Ddj-1000SRT DJ kontrollues me 4 kanale për Serato
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DJ Ddj-1000SRT DJ kontrollues me 4 kanale për Serato

  Përshkrim Përshkrim i produktit: Përmasa

  Kavajë 2 shtator 22:15
  764 €
 • 2 foto
  Numark PRO 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Numark PRO 2

  Pak fare ka punuar akoma e ka kutin e ve

  Kavajë 22 korrik 07:25
  200 Lek
 • 2 foto
  Subwofer 15 SAMSON
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Subwofer 15 SAMSON

  500WAT , DO riparu jep shkeputje n amfik

  Kavajë 30 maj 23:31
  150 €
 • 4 foto
   Bokse Sttag te amfikuar - Okazion
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse Sttag te amfikuar - Okazion

  Shiten 4 cop ne super gjendje Edhe t pa

  Kavajë 30 maj 23:31
  1.000 €
 • 2 foto
  Boksa sttag , okazion 4 cop te amfikuar
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Boksa sttag , okazion 4 cop te amfikuar

  Shiten se nuk pordoren , ne super gjendj

  Kavajë 16 maj 18:59
  5 €
 • 0 foto
  Boksa sttag - okazion 4cop te amfikuar super gjendje
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Boksa sttag - okazion 4cop te amfikuar super gjendje

  Shiten se nuk perdoren, jan 4 cop te nje

  Kavajë 16 maj 18:39
  1.000 Lek