Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Kurbin

 • 2 foto
  shes korg solistike me zera e kompletuar per dasma
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shes korg solistike me zera e kompletuar per dasma

  shes korg solistike me zera e kompletuar per dasma

  Kurbin 23 qershor 12:58
  1.200 Lek
 • 2 foto
  shes korg pax3 ne gjendje shum te mir pothuajse er
  Instrumente muzikore dhe paisje

  shes korg pax3 ne gjendje shum te mir pothuajse er

  shes korg pax3 ne gjendje shum te mir pothuajse ere e kompletuar 512 ram

  Kurbin 23 qershor 12:58
  15.000 Lek
 • 2 foto
  Foni CROWN XLS 602 POWERAMP
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Foni CROWN XLS 602 POWERAMP

  1300 WATT 4 OM

  Kurbin 14 maj 14:01
  250 €
 • 2 foto
  Fizarmonike Weltmeister Stella
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonike Weltmeister Stella

  Ne gjendje te mire.

  Kurbin 14 maj 14:01
  250 €
 • 1 foto
  Shiten 2 valixhe per organo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 valixhe per organo

  Ne gjendje te mire. Shitet edhe vetem 40€ copa

  Kurbin 14 maj 13:49
  70 €
 • 2 foto
  Valixhe Duralumini per Trinity
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Valixhe Duralumini per Trinity

  Ne gjendje shume te mire.

  Kurbin 14 maj 13:49
  150 €
 • 2 foto
  Organo Sint
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Organo Sint

  Ne gjendje te mire pune.

  Kurbin 14 maj 13:49
  80 €
 • 1 foto
  Shiten 3 valixhe per klarinete
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 3 valixhe per klarinete

  Ne gjendje te mire. Shiten edhe vetem 40 € copa.

  Kurbin 14 maj 13:41
  100 €
 • 3 foto
  Shiten 2 Bokse RCF Event ESW 1018 BASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 Bokse RCF Event ESW 1018 BASS

  600 WATT 8 OM

  Kurbin 14 maj 13:29
  800 €
 • 2 foto
  Trombe LARK
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Trombe LARK

  Trombe kineze e ardhur nga Gjermania.

  Kurbin 14 maj 13:29
  150 €
 • 0 foto
  SHITEN DY BASE DUBELBASS
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE DUBELBASS

  SHITEN DY BASE DUBELBASS JBL. NGA 1100W SECILI. CMIMI: 1500000 Leke

  Kurbin 11 mars 16:57
  1.500.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET AA CRAFT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET AA CRAFT

  Shiten dy base AA CRAFT nga 400W secili Cmimi: 500 mij lek.

  Kurbin 11 mars 16:57
  500.000 Lek
 • 0 foto
  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800

  SHITET AMPLIFIKATOR INTER M L1800 360W NE 8 OHM DHE 600W NE 4 OHM TOTALI 1200W CMIMI:200 MIJ LEK

  Kurbin 11 mars 16:55
  200 Lek
 • 1 foto
  SHITET FONIA E KOMPLETUAR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR

  Shitet fonia e kompletuar 4 base + 4 satelita me pult dynacord dyshi 2x700W + rraku i kompletuar me

  Kurbin 11 mars 16:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 & 2 BASE AA CRAFT & 2 SATELITE

  SHITET DYNACORD 2 BASHKE ME 2 BASE AA CRAFT NGA 400W & 2 SATELITE JBL NGA 500W CMIMI: DY MILJON

  Kurbin 11 mars 16:54
  250.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C

  SHITEN 4 ALTOPORLANTA B&C PS76 550W 15 INC CMIMI:170 MIJE LEKE COPA NUK SHITEN TEK VETEM QIFT

  Kurbin 11 mars 16:54
  17.000 Lek
 • 2 foto
  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITEN DY BASE Electro Voice GLADIATOR

  SHITEN DY BASE ELECTRO VOICE GLADIATOR 700W SECILI 18 INC TE PAPERDORURA CMIMI: 1 MILJON LEKE ME MAR

  Kurbin 11 mars 16:53
  100.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten kasa boksesh basesh
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten kasa boksesh basesh

  Shiten kasa boksesh bass ELECTRO-VOICE Gladiator Cmimi: 450 mij lek.

  Kurbin 11 mars 16:53
  45.000 Lek
 • 0 foto
  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W

  SHITET DYNACORD DYSHI 2X700W CMIMI: 1 MILJON E 300 MIN LEK

  Kurbin 10 tetor 20:19
  1.300.000 Lek
 • 2 foto
  Fbt Project 320BT
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fbt Project 320BT

  Shiten 4 boksa lokalesh FBT Project 320Bt me dy sisteme Reflex Bass 2 \"3.5\" woofer dhe 0.5 \"twee

  Kurbin 1 tetor 20:22
  300 €
 • 1 foto
  RCF TT25A CIFT Aktiv
  Instrumente muzikore dhe paisje

  RCF TT25A CIFT Aktiv

  Shiten cift rcf tt25a ( ACTIV ) njeri eshte ne rregull ndersa tjetri ka problem ne amplifike cmimi i

  Kurbin 1 tetor 20:21
  1.000 €
 • 1 foto
  Shitet fonia e kompletuar
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet fonia e kompletuar

  Shitet fonia e kompletuar 4 base + 4 satelita me pult dynacord dyshi 2x700W + rraku i kompletuar me

  Kurbin 19 shtator 21:00
  1 Lek
 • 0 foto
  MUZIK
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MUZIK

  boks muzike teper i mir me ton shum te mir volumin e ka shum te mir...

  Kurbin 6 gusht 20:21
  30 €
 • 0 foto
   FONI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FONI

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR 5000W CMIMI 6500 EURO

  Kurbin 1 gusht 14:33
  6.500 €
 • 1 foto
  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE

  SHITET DYNACORD 2 + DY BOKSE BEHRINGER EURO LIVE Cmimi: 1 miljon e 400 mij lek

  Kurbin 22 korrik 14:05
  140.000 Lek
 • 2 foto
  OKAZION
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION

  SHITEN DY BOKSE SATELIT BEHRINGER EUROLIVE 400W SECILI CMIMI 400 MIJ LEKE

  Kurbin 22 korrik 14:03
  40.000 Lek
 • 0 foto
  SHITE MIKSER DYNACORD 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITE MIKSER DYNACORD 2

  SHITET MIKSER DYNACORD 2, 10 KANALSH CMIMI: 1 MILJON LEKE

  Kurbin 13 korrik 16:57
  1.000.000 Lek