Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Pioneer cdj 400 usb disk hub.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer cdj 400 usb disk hub.

  Gjendje shume e mire sapo kane ardhur nga italia shum pak te perdorura.

  Shkodër Dje, 02:52
  400 Lek
 • 0 foto
  Shes organo wk8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes organo wk8

  Shes organo wk8 ne gjendje shum te mire per me shum kontaktoni 0673106225 cmimi I diksutueshem

  Shkodër 11 gusht 13:16
  400 €
 • 2 foto
  Opera db 715 dx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Opera db 715 dx

  Dy cope me stativa dhe fisha, 1 vere perdorim. Aktiva 700w

  Shkodër 6 gusht 10:39
  800 €
 • 1 foto
  Suport 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Suport 2

  Te

  Shkodër 30 korrik 22:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes set pionier 400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shes set pionier 400

  She\'s set mixer 400 . Mixer + 2 cdj plyera. Jan ne gjendje te mire pune. ..... shiten për arsyje mo

  Shkodër 22 korrik 09:14
  600 Lek
 • 4 foto
  Trumpet TAMA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Trumpet TAMA

  Trumpet Tama ardhur nga USA e blere ne dyqaj jo ne dore Shell (druri) e persosur ne çdo drejtim ne t

  Shkodër 17 korrik 15:17
  300 Lek
 • 8 foto
  Bokse Sub Mikrofon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse Sub Mikrofon

  Shiten 4 bokse Yamaha 12inc 300watt 700mij leke 1 Sub Yamaha MSR800 aktiv 450 mij leke 1 mikrofon Sh

  Shkodër 16 korrik 14:50
  1 Lek
 • 1 foto
  Okazion pioneer 200 + mixer + valixhe
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion pioneer 200 + mixer + valixhe

  Okazion shes dy pioneer 200 + djm mixer 300 pioneer + valixhe jane ne gjendje shum te mir pune te pe

  Shkodër 10 korrik 11:22
  500 Lek
 • 3 foto
  Okazion Shiten Boksa + Dynacord 2x700
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Shiten Boksa + Dynacord 2x700

  Okazion Shiten Boksa 》》 - YAMAHA - RCL + Dynacord 2x700 10 kanalsh + LEM - GENERALMUSIC + dy FB

  Shkodër 10 korrik 11:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazion Set pioneer 400
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Set pioneer 400

  Okazion shiten set pioneer cdj 400 djm 400 bashke me valixhe jane ne gjendje shum te mir pothuaj se

  Shkodër 10 korrik 11:22
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Dynacord + Boksa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Dynacord + Boksa

  Rcf art 500 pasiv 4 cope 500 wat Woufer Rcf aktiv 1000 wat Rcl pasiv 400 wat Jbl pasiv 500 wat Fbt

  Shkodër 10 korrik 11:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bokse 12” inch 300w copa 8 om gjendje e mire.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse 12” inch 300w copa 8 om gjendje e mire.

  0672677677 Cmimi pak i diskutueshem.

  Shkodër 7 korrik 17:17
  30.000 €
 • 0 foto
  mace
  Instrumente muzikore dhe paisje

  mace

  shitet kotelja Persjane , dy muajshe femer

  Shkodër 1 korrik 18:59
  200 €
 • 2 foto
  Violino e. 1724
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violino e. 1724

  Violino e. 1724

  Shkodër 25 qershor 20:52
  200 €
 • 3 foto
  TAMA
  Instrumente muzikore dhe paisje

  TAMA

  Tama bas Drum ne gjendje perfekte lekurat (filmat) te ri fare prodhimi i viteve 90 200 mij lek

  Shkodër 25 qershor 18:32
  200 Lek
 • 2 foto
  Korg. Sv. 1
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg. Sv. 1

  Korg. SV 1 piano

  Shkodër 25 qershor 18:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Zildijan
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Zildijan

  Pjata per Bateri (drum) Zildijan Made in USA 1-18tshe 1-20tshe 2 -14tshe Çelistoni Te gjitha bashk

  Shkodër 25 qershor 18:11
  300 €
 • 0 foto
  Stereo Lem 250w 8 om
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Stereo Lem 250w 8 om

  Gjendje si e re shume cilsore

  Shkodër 17 qershor 12:11
  50 €
 • 1 foto
  Pedaliere RP100
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pedaliere RP100

  Pedaliere ne gjendje shum te mir dhe me nje bollek efektesh

  Shkodër 9 qershor 21:43
  50 €
 • 2 foto
  Amplifike Kitarre Vox 50w
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifike Kitarre Vox 50w

  Amplifike Vox 50w + Effekte+preamps Ne kuti,4 dit e perdorur. (amplifika ka llampe -per ata qe se di

  Shkodër 12 maj 20:29
  130 €
 • 3 foto
  playstation
  Instrumente muzikore dhe paisje

  playstation

  Shes 1 playstation 2. + 2 playstation 3. + 1 amplifik per makin te gjitha vetem per 400 mi lek t

  Shkodër 2 maj 12:00
  40.000 Lek
 • 8 foto
  Okazion Pa2xPro si e re (e ardhur nga jashte)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion Pa2xPro si e re (e ardhur nga jashte)

  Shitet tastiera Korg Pa2xPro ne gjendje si e re (veshtire te gjeni tjeter ne kete gjendje). Eshte e

  Shkodër 20 prill 17:49
  950 €
 • 1 foto
  Pioneer DDJ SX
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ SX

  DDJ SX

  Shkodër 19 prill 20:15
  550 €
 • 1 foto
  Bokse
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse

  Shiten 4 bokse yamaha 12 nga 300 wat 700mij leke

  Shkodër 19 prill 20:15
  70.000 Lek
 • 0 foto
  Amplifike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifike

  Amplifike Yamaha P7000S ne gjendje shum te mir cmimi 250 mij lek i padiskutueshem

  Shkodër 19 prill 20:14
  25.000 Lek
 • 0 foto
  Sub Yamaha MSR800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sub Yamaha MSR800

  Sub Yamaha MSR800 Aktiv 500 mij leke i diskutueshem

  Shkodër 19 prill 20:14
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shure Beta 58A
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure Beta 58A

  Mikrofon Shure Beta 58A ne gjendje perfekt si i ri cmimi 70€

  Shkodër 19 prill 20:14
  70 €
 • 2 foto
  Pioneer SX
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer SX

  Pioneer DDJ SX ne gjendje shum te mir Cmimi 550€ i padskutueshem

  Shkodër 8 prill 19:47
  550 €
 • 0 foto
  Yamaha MSR800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha MSR800

  Sub Yamaha MSR800 aktiv Cmimi 500 mij leke i diskutueshem

  Shkodër 8 prill 19:47
  500 Lek
 • 2 foto
  Yamaha P7000S
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Yamaha P7000S

  Amplifike Yamaha P7000S Cmimi 350 mij leke i diskutueshem

  Shkodër 8 prill 19:47
  350 Lek
 • 2 foto
  Bokse Yamaha
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse Yamaha

  Shiten 4 bokse yamaha 12 300wat

  Shkodër 8 prill 19:47
  700 Lek
 • 7 foto
  Dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dj

  4 Bokse Yamaha 12 300watt _ 700 mij lek Sub Yamaha MSR800 aktiv _ 500 mij lek Amplifik Yamaha P7000S

  Shkodër 6 prill 15:14
  1 €
 • 2 foto
  SHITET Korg Pa 2x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHITET Korg Pa 2x

  Tastiera asht shum pak e perdorur . Pothuajse e re shitet per arsye mos perdorimi

  Shkodër 4 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fizarmonika
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonika

  Per te apasionuarit e muzikes 😃😃

  Shkodër 4 prill 10:11
  250 Lek
 • 4 foto
  Klarinet JUPITER
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet JUPITER

  Klarinet Jupiter ne gjendje shume te mire .

  Shkodër 4 prill 10:10
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Miditech keyboard music 49 key
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Miditech keyboard music 49 key

  Shitet tastier Midi 4 octave e re per arsye mosperdorimi

  Shkodër 4 prill 08:01
  100 €
 • 1 foto
  Boks DJ 1200watt
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Boks DJ 1200watt

  Shes boks DJ 1200watt.Shitet per arsye mos perdorimi.Boksi eshte boks me nje fuqi zeri teper te lart

  Shkodër 4 prill 06:22
  300 €
 • 2 foto
  Korg pa 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 800

  shitet korg pa 800+stativ spider pro+bateri ne gjendje perfekte shum shum pak e perdorur thuajse e r

  Shkodër 4 prill 05:13
  1.300 €
 • 4 foto
  Korg trinity plus
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg trinity plus

  Ne gjendje perfect

  Shkodër 4 prill 04:03
  400 Lek
 • 6 foto
  SHES 2 BOKSA te amplifikuar 750wat copa
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHES 2 BOKSA te amplifikuar 750wat copa

  Shes 2 boksa te amplifikuar 750wat copa ne gjendje shum te mire... Boksat kan stereo RCF ND650 + qaf

  Shkodër 4 prill 01:28
  700 €
 • 1 foto
  tastjer BONTEPI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  tastjer BONTEPI

  Tastjer

  Shkodër 3 prill 17:44
  150 Lek
 • 2 foto
  Stereo b&c speakers de 16-8 60watt 8 om
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Stereo b&c speakers de 16-8 60watt 8 om

  Te reja!

  Shkodër 3 prill 13:37
  17.000 Lek
 • 11 foto
  OKAZION deri me dt.20 Shtator per VETEM 6500 euro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION deri me dt.20 Shtator per VETEM 6500 euro

  SHITEN KOMPLET ZERIMI NE GJENDJE EXTRA TE MIRE....per me shume tel & viber +383 44 884 800e me

  Shkodër 3 prill 12:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korg pa 2x pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 2x pro

  Ne gjendje perfect

  Shkodër 3 prill 12:07
  1.000 €
 • 0 foto
  Touch per korg
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Touch per korg

  Touch per korg pa

  Shkodër 3 prill 12:07
  35 €
 • 0 foto
  Ram 128
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ram 128

  Shiten ram 128 per korg

  Shkodër 3 prill 12:07
  50 €
 • 3 foto
  Vegel muzikore e vjeter,dhe shum e mirmbajtur
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Vegel muzikore e vjeter,dhe shum e mirmbajtur

  Cmimet rreale shkojn deri ne 5000 euro SHitet 1000 euro E vitit 1942,dhe ne Shqiperi nuk besoj qe ka

  Shkodër 3 prill 08:11
  1.000 €
 • 0 foto
  ROYAL STANDART
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ROYAL STANDART

  Fizarmonik Royal Standart ngjyre e zeze ne gjendje te mir cmimi i diskutushem

  Shkodër 2 prill 14:34
  200 Lek
 • 4 foto
  Kitarë antike, melodioz.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitarë antike, melodioz.

  Tela pak te vjetruar por ne gjendje perdorimi dhe me tingull mjaft te lezetshe. Nuk disponoj kellef

  Shkodër 2 prill 14:00
  7.000 Lek
 • 4 foto
  VOICELIVE Touch 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  VOICELIVE Touch 2

  Perdorim per kengetare ne studio ose live,,,gjithshtu perdoret dhe per Kitare.

  Shkodër 2 prill 07:59
  550 Lek