Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Shkodër

 • 2 foto
  Stereo b&c speakers de 16-8 60watt 8 om
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Stereo b&c speakers de 16-8 60watt 8 om

  Te reja!

  Shkodër 3 prill 13:37
  17.000 Lek
 • 11 foto
  OKAZION deri me dt.20 Shtator per VETEM 6500 euro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION deri me dt.20 Shtator per VETEM 6500 euro

  SHITEN KOMPLET ZERIMI NE GJENDJE EXTRA TE MIRE....per me shume tel & viber +383 44 884 800e me

  Shkodër 3 prill 12:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Korg pa 2x pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 2x pro

  Ne gjendje perfect

  Shkodër 3 prill 12:07
  1.000 €
 • 0 foto
  Touch per korg
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Touch per korg

  Touch per korg pa

  Shkodër 3 prill 12:07
  35 €
 • 0 foto
  Ram 128
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Ram 128

  Shiten ram 128 per korg

  Shkodër 3 prill 12:07
  50 €
 • 3 foto
  Vegel muzikore e vjeter,dhe shum e mirmbajtur
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Vegel muzikore e vjeter,dhe shum e mirmbajtur

  Cmimet rreale shkojn deri ne 5000 euro SHitet 1000 euro E vitit 1942,dhe ne Shqiperi nuk besoj qe ka

  Shkodër 3 prill 08:11
  1.000 €
 • 0 foto
  ROYAL STANDART
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ROYAL STANDART

  Fizarmonik Royal Standart ngjyre e zeze ne gjendje te mir cmimi i diskutushem

  Shkodër 2 prill 14:34
  200 Lek
 • 4 foto
  Kitarë antike, melodioz.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitarë antike, melodioz.

  Tela pak te vjetruar por ne gjendje perdorimi dhe me tingull mjaft te lezetshe. Nuk disponoj kellef

  Shkodër 2 prill 14:00
  7.000 Lek
 • 4 foto
  VOICELIVE Touch 2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  VOICELIVE Touch 2

  Perdorim per kengetare ne studio ose live,,,gjithshtu perdoret dhe per Kitare.

  Shkodër 2 prill 07:59
  550 Lek
 • 0 foto
  Electro-Voice TX1152 Tour X 2-Way
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Electro-Voice TX1152 Tour X 2-Way

  Gjendja si te reja...Cmimi 600 mije lek copa. Mund te shiten edhe te ndare 2 nga 2

  Shkodër 2 prill 07:58
  1.900 €
 • 0 foto
  Mikser montarbo 749 s
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikser montarbo 749 s

  Prsh shes nje mikser shum cilesor montarbo 2x220 vat shum potent dhe cilesor per live cmimi 130 euro

  Shkodër 31 mars 17:06
  120 €
 • 3 foto
  JB system italian 4 bokse+2 suba,amplifike 1.5mln
  Instrumente muzikore dhe paisje

  JB system italian 4 bokse+2 suba,amplifike 1.5mln

  Gjendje e mire 2 Basa 15” 400w rms 4 Bokse 350w copa Amplifike2x750w Veglat jane tpa hampe asnje p

  Shkodër 17 mars 22:58
  1.000 €
 • 1 foto
  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus
  Instrumente muzikore dhe paisje

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus PROMO PROMO PROMO HURRY AND GRAB YOUR READY FOR SH

  Shkodër 13 mars 10:40
  2.000 €
 • 1 foto
  Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus

  New Pioneer 2 CDJ-2000 Nexus, 1 DJM-900 Nexus PROMO PROMO PROMO HURRY DHE GRAB YOUR GATI PËR SHI

  Shkodër 13 mars 10:39
  2.000 €
 • 4 foto
  OKAZION..... Korg Pa 3x
  Instrumente muzikore dhe paisje

  OKAZION..... Korg Pa 3x

  Tastiera asht shum e mir .. pa as nje gje mangut pervec muzikantit qe do i bjer Ju lutem bleres ser

  Shkodër 10 mars 21:28
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Pajisje per DJ PIONEER XDJ-RX
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet Pajisje per DJ PIONEER XDJ-RX

  Shitet super paisje per DJ PIONEER XDJ-RX2 e perdorur vetem 1 here. Shitet per arsye mos perdorimi.

  Shkodër 25 shkurt 11:28
  1.400 €
 • 1 foto
  Firzamonikë
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Firzamonikë

  Firzamonikë në gjëndje mjaft të mirë, marka weltmister gjermane, 80 base. E gatshme për çdo provë.

  Shkodër 11 shkurt 12:58
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Bateri e perdorur
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bateri e perdorur

  Bateri ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mosperdorimi. Marka AltoRitmo. Transporti me marre

  Shkodër 6 shkurt 20:28
  180 €
 • 2 foto
  Juzi Sound
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Juzi Sound

  Juzi sound super gjendje!

  Shkodër 1 shkurt 21:28
  420 €
 • 4 foto
  Korg pa 2 x pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 2 x pro

  Korg pa 2 x pro hd mp3

  Shkodër 28 janar 20:58
  950 €
 • 6 foto
  Pioneer DDJ-SX3 Controller = €550, Pioneer DDJ-1000 Controller = €550 Pioneer XDJ-RX2 = €800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ-SX3 Controller = €550, Pioneer DDJ-1000 Controller = €550 Pioneer XDJ-RX2 = €800

  Contact us via: EMAIL: [email protected] , EMAIL: [email protected] , W

  Shkodër 22 janar 08:33
  550 €
 • 4 foto
  Klarinet
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet

  Shitet Klarinet Ne gjendje te mire Pune Cmimi 200 mij leke te Vjetra I Arsyeshem Kontakt:06746

  Shkodër 15 janar 19:58
  200 Lek
 • 0 foto
  Pedal per kitare
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pedal per kitare

  Pedal per kitare Line 6 Floor Pod Plus.

  Shkodër 3 janar 18:58
  20.000 Lek
 • 2 foto
  Pioneer DDJ SX2 - €480 / Pioneer XDJ RX - €700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == €1000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ SX2 - €480 / Pioneer XDJ RX - €700 / Pioneer CDJ 2000NXS2 == €1000

  Ne jemi një Furnizues i pajisjeve DJ të vendosura në Mbretërinë e Bashkuar dhe Afrikën e Jugut.

  Shkodër 16 gusht 08:21
  350 €