Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  okazjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  okazjon

  kite me cmime shumice 4 kamera 1 mega piks + DVR + ardisk 1 tera + 100 metra kabull + ushqysi dhe

  Tiranë Dje, 19:53
  270 €
 • 0 foto
  Vinovil per letren dhe drurin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Vinovil per letren dhe drurin

  Ofroj per shitje vinovil per shtypshkronjat -Vinovil druri - Vinovil leter-leter - Vinovil plastik-

  Tiranë Dje, 19:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten 2 db opera 605d
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 db opera 605d

  Bokset jan ne super gjendje te mire pune.Ne cmim perfshihen dhe 2 stativa .

  Tiranë Dje, 15:13
  900.000 Lek
 • 1 foto
  Shure beta ne GJENDJE te perkryer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure beta ne GJENDJE te perkryer

  Beta 58 ne GJENDJE te perkryer 80€ diskutohet pak

  Tiranë Dje, 14:50
  80 €
 • 4 foto
  Mixer beringer me usb
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mixer beringer me usb

  Mixer beringer me usb ne GJENDJE te perkryer pune

  Tiranë Dje, 14:49
  50 €
 • 3 foto
  MIKSER X32 COMPACT DIGITAL
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MIKSER X32 COMPACT DIGITAL

  SHITET MIXER X32 COMPACT DICHITAL SUPER GJENDJE PO THUAJSE I RI

  Tiranë Dje, 10:15
  1.200 €
 • 1 foto
  Rndricim rrobot per party
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Rndricim rrobot per party

  Shiten 4 ndricues me led per skena me gjith valixhen e vet

  Tiranë Dje, 10:10
  250 €
 • 0 foto
  Kitare elektronike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektronike

  Shitet kitare elektrinike i mungon nji tel ne gjendje te mir

  Tiranë Dje, 10:10
  75 €
 • 1 foto
  Mikrofon studio SMSAON cl8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon studio SMSAON cl8

  Shitet microfon studio samson Cl8

  Tiranë Dje, 10:10
  70 €
 • 1 foto
  Set kriket 108pjese aksesor
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Set kriket 108pjese aksesor

  Set kriket me 110cop aksesor. bej transport ne gjithe Shqiperin te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Dje, 09:59
  65 Lek
 • 3 foto
  Dynacord-3 ev 4 bokse zx5 600w cdo gje origjinal.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord-3 ev 4 bokse zx5 600w cdo gje origjinal.

  Foni e kompletuar, me fisha 2 mikrofona shure telat stativat.

  Tiranë Dje, 08:40
  4.000 €
 • 4 foto
  AMPLIFIKATOR FUQIE DB
  Instrumente muzikore dhe paisje

  AMPLIFIKATOR FUQIE DB

  Shitet amplifikator fuqie 2x500 watt ..high profesional performance...ne gjendje sh te mire..dhe i f

  Tiranë Dje, 06:56
  150 €
 • 3 foto
  IQon QCon Pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  IQon QCon Pro

  IQon QCon Pro USB-midi Controller Station Ne gjendje perfekt me te gjithe aksesoret Kompatibel me t

  Tiranë Dje, 01:25
  350 €
 • 2 foto
  Focusrite Solo e re
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Focusrite Solo e re

  Shitet karte zeri focusrite solo Per arsye mosperdorimi Cmimi i padiskutueshem

  Tiranë 21 shtator 23:13
  9.000 Lek
 • 0 foto
  Kitare Klasike Antonio Sanchez
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare Klasike Antonio Sanchez

  Shitet Kitare Klasike Antonio Sanchez e vitit 2009. Tastiera poliksander dhe pjesa e mbrapme anesore

  Tiranë 21 shtator 23:04
  28.000 Lek
 • 1 foto
  Pianoforte Murale
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pianoforte Murale

  Shitet pianoforte murale e prodhuar e gjitha me dore super e mirembajtur. E perdorur vetem 2 vjet ne

  Tiranë 21 shtator 21:38
  1.700 €
 • 7 foto
  JBL & EV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  JBL & EV

  Shiten dy bokse JBL eon 300w 8 OM nje amplifikator interM R500 gjithsej jan perdorur 3 here pothuaj

  Tiranë 21 shtator 15:35
  1.300 Lek
 • 0 foto
  Shiten 2 Rcf 712 Mk2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 Rcf 712 Mk2

  Bokset jan ne gjendje shum te mire pune , nuk jane riparuar ndo1 here.Cmimi i padiskutueshem.

  Tiranë 21 shtator 11:42
  1.000.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten 2 EV Zx5 aktiv
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 EV Zx5 aktiv

  Bokset jan ne gjendje shum te mire pune , te pahapur ndo1 here .

  Tiranë 21 shtator 11:42
  3.000.000 Lek
 • 2 foto
  Kitare klasike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike

  Kitare klasike si e re me gjithe cante

  Tiranë 21 shtator 09:33
  80 €
 • 2 foto
  Kitare klasike Yamaha
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike Yamaha

  Kitare klasike Yamaha pothuajse e re me gjithe cante

  Tiranë 21 shtator 09:33
  160 €
 • 2 foto
  Kitare klasike LaManche Rubi CM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike LaManche Rubi CM

  Kitare klasike pothuajse e re me gjithe valixhe

  Tiranë 21 shtator 09:32
  200 €
 • 5 foto
  Okazion shitet foni 1 miljon lek i diskutueshem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion shitet foni 1 miljon lek i diskutueshem

  Shitet foni e perber nga dy bokse Behringer origjinale dhe dy bokse Lem origjinale e pershtatshme pe

  Tiranë 21 shtator 00:04
  1.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet violinceli
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet violinceli

  Shitet violincel pothuajse i ri shum pak i perdorur

  Tiranë 20 shtator 22:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Violin elektrike STAGG (E RE)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violin elektrike STAGG (E RE)

  Violin elektrike Stagg, e re ardhur nga gjermania me te gjith aksesoret origjinal, cmimi 28 000 LEK,

  Tiranë 20 shtator 18:44
  28.000 Lek
 • 3 foto
  Korg Pa 900
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg Pa 900

  Shes KORG Pa 900, ne gjendje perfekte, te kompletuar me ritme dhe tinguj

  Tiranë 20 shtator 07:53
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Fender Stratocaster Olympic White
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fender Stratocaster Olympic White

  Shitet kitarja origjinale Ngjyra Olympic white Tastjera Maple Ka Tremolo arm e saj Shoqerohet me g

  Tiranë 19 shtator 10:30
  650 €
 • 4 foto
  Klarinet ceke Gjysboem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet ceke Gjysboem

  2 Bukina Pa asnje problem !!!

  Tiranë 18 shtator 15:37
  32.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten 2 suba db
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 suba db

  Subat jane nga 700 wat rms , ne gjendje shum te mire pune

  Tiranë 18 shtator 11:37
  1.000.000 Lek
 • 2 foto
  Kitare elektrike Stratocaster
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike Stratocaster

  Shes kitare elektrike model stratocaster, blere ne Gjermani. Gjendja 10/10, pothuajse e paperdorur.

  Tiranë 18 shtator 10:37
  180 €
 • 1 foto
  Multi procesor per kitare Boss Gt 6
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Multi procesor per kitare Boss Gt 6

  Shes multi procesor efektesh per kitare Boss Gt 6 ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mosperd

  Tiranë 18 shtator 10:32
  170 €
 • 3 foto
  Pjano elektrike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pjano elektrike

  E përshtatëshme për lokale me muzik ose si orendi zbukurimi. Dhe për përdorim personal për studim dh

  Tiranë 18 shtator 09:49
  100 Lek
 • 1 foto
  Mikrofona ev per bateri set
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofona ev per bateri set

  Super kualitet

  Tiranë 17 shtator 19:04
  200 €
 • 0 foto
  Shiten paisje Dj Profesionale+ 90 giga muzik dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten paisje Dj Profesionale+ 90 giga muzik dj

  Shiten paisje dj Profesionale 2 bokse Passive fbt jolly 12inch _ 300wat copa 2 bokse Passive Gener

  Tiranë 17 shtator 15:07
  2.000.000 Lek
 • 3 foto
  Violine e ardhur nga Gjermania...
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violine e ardhur nga Gjermania...

  Në gjendje shum të mirë pothuajse e re...

  Tiranë 16 shtator 21:11
  1.500 Lek
 • 3 foto
  Frizarmonika Weltmeister e Re Okazion
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Frizarmonika Weltmeister e Re Okazion

  Frizarmonika Gjermane e markës Weltmeister shum pak e përdorur me valigje .ja vlen ta shikosh.

  Tiranë 16 shtator 21:10
  1.000 €
 • 0 foto
  Kitare Klasike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare Klasike

  Kitare Klasike e perdorur, per student, me cante dhe disa tela ekstra ne gjendje te mire. Cmimi i sa

  Tiranë 16 shtator 14:17
  12.000 Lek
 • 5 foto
  ELECTRO-VOICE EV ZX5-90 EV TX 1152 EV TX1181
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ELECTRO-VOICE EV ZX5-90 EV TX 1152 EV TX1181

  SHITET SUPER FONI 4 BOKSE EV ZX5-90 PASIV 15\'\'600W 2 BOKSE EV TX1152 PASIV 15\'\'500W 2 WUFE

  Tiranë 16 shtator 09:57
  5.300 €
 • 0 foto
  Shitet AKAI MPK mini 2 Okazion!
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet AKAI MPK mini 2 Okazion!

  Shes Tastiere Controller AKAI MPK Mini mkII, origjinale, e sapo ardhur nga USA, bashke me te gjithe

  Tiranë 16 shtator 09:05
  99 €
 • 0 foto
  Klarinete Hermes
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinete Hermes

  Ne gjendje shum te mire . Cmimi 350€ i diskutushem

  Tiranë 15 shtator 20:48
  350 €
 • 3 foto
  Fizarmonike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonike

  80 BASS Marka Roland Whatsapp -> 0692440090 organo, klarinete, vegla muzikore, xhez bateri, pia

  Tiranë 15 shtator 15:08
  60.000 Lek
 • 0 foto
  Qsc 2x650w= 4om amplifikator
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Qsc 2x650w= 4om amplifikator

  Gjendje shume e mir.

  Tiranë 13 shtator 22:51
  350 Lek
 • 2 foto
  Kontroller dj traktor s2 mk2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kontroller dj traktor s2 mk2

  Si i ri, me cante te posacme Me vend per laptop.

  Tiranë 13 shtator 22:48
  260 €
 • 0 foto
  Roland sps-s bateri elektronike 350€
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Roland sps-s bateri elektronike 350€

  Si e re

  Tiranë 13 shtator 22:45
  350 €
 • 4 foto
  Melodica Soprano Hohner
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Melodica Soprano Hohner

  Ne gjendje te persosur estetike si è re

  Tiranë 13 shtator 07:32
  80 €
 • 4 foto
  piano zviceriane antike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  piano zviceriane antike

  Shitet piano zviceriane antike bashk me stolin e pianistit.Pianoja esht origjinale dhe esht perdorur

  Tiranë 12 shtator 21:48
  1.700 €
 • 1 foto
  KORG KRONOS 2 61 Keys
  Instrumente muzikore dhe paisje

  KORG KRONOS 2 61 Keys

  KORG KRONOS 2 61 Keys Synthesizer Music Workstation Keyboard with complete accessories. Contact us

  Tiranë 12 shtator 15:43
  1.050 €
 • 0 foto
  Saxophone Yamaha 62
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Saxophone Yamaha 62

  Shitet Saxophone Yamaha 62 i ardhur nga Zvicera. Ne gjendje shume te mire si i ri...

  Tiranë 12 shtator 12:10
  1.800 €
 • 0 foto
  Instrumenta muzikore, te reja dhe te perdorura
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Instrumenta muzikore, te reja dhe te perdorura

  Jeni te interesuar te blini instrumente muzikore te reja ose te perdorura me cmime te leverdisshme?

  Tiranë 11 shtator 22:48
  2 €
 • 0 foto
  Instrumentra muzikore, te reja dhe te perdorura
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Instrumentra muzikore, te reja dhe te perdorura

  Jeni te interesuar te blini instrumente muzikore te reja ose te perdorura me cmime te leverdisshme?

  Tiranë 11 shtator 22:34
  2 €