Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Tiranë

 • 5 foto
  Okazion shitet foni 1 miljon lek i diskutueshem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Okazion shitet foni 1 miljon lek i diskutueshem

  Shitet foni e perber nga dy bokse Behringer origjinale dhe dy bokse Lem origjinale e pershtatshme pe

  Tiranë Sot, 01:38
  1.000 Lek
 • 3 foto
  IQon QCon Pro
  Instrumente muzikore dhe paisje

  IQon QCon Pro

  IQon QCon Pro USB-midi Controller Station Ne gjendje perfekt me te gjithe aksesoret Kompatibel me t

  Tiranë Dje, 23:42
  350 €
 • 3 foto
  okazjon
  Instrumente muzikore dhe paisje

  okazjon

  kite me cmime shumice 4 kamera 1 mega piks + DVR + ardisk 1 tera + 100 metra kabull + ushqysi dhe

  Tiranë Dje, 18:57
  270 €
 • 4 foto
  Violin elektrike STAGG (E RE)
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violin elektrike STAGG (E RE)

  Violin elektrike Stagg, e re ardhur nga gjermania me te gjith aksesoret origjinal, cmimi 28 000 LEK,

  Tiranë Dje, 15:40
  28.000 Lek
 • 3 foto
  Frizarmonika Weltmeister e Re Okazion
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Frizarmonika Weltmeister e Re Okazion

  Frizarmonika Gjermane e markës Weltmeister shum pak e përdorur me valigje .ja vlen ta shikosh.

  Tiranë Dje, 12:02
  1.000 €
 • 1 foto
  Set kriket 108pjese aksesor
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Set kriket 108pjese aksesor

  Set kriket me 110cop aksesor. bej transport ne gjithe Shqiperin te interesuarit cel 0684144128

  Tiranë Dje, 11:27
  65 Lek
 • 1 foto
  Mikrofon studio SMSAON cl8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mikrofon studio SMSAON cl8

  Shitet microfon studio samson Cl8

  Tiranë Dje, 10:31
  70 €
 • 2 foto
  Kitare klasike LaManche Rubi CM
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike LaManche Rubi CM

  Kitare klasike pothuajse e re me gjithe valixhe

  Tiranë Dje, 08:38
  200 €
 • 1 foto
  Pianoforte Murale
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pianoforte Murale

  Shitet pianoforte murale e prodhuar e gjitha me dore super e mirembajtur. E perdorur vetem 2 vjet ne

  Tiranë 11 dhjetor 20:38
  1.700 €
 • 1 foto
  Shure beta ne GJENDJE te perkryer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shure beta ne GJENDJE te perkryer

  Beta 58 ne GJENDJE te perkryer 80€ diskutohet pak

  Tiranë 11 dhjetor 16:33
  80 €
 • 7 foto
  JBL & EV
  Instrumente muzikore dhe paisje

  JBL & EV

  Shiten dy bokse JBL eon 300w 8 OM nje amplifikator interM R500 gjithsej jan perdorur 3 here pothuaj

  Tiranë 11 dhjetor 12:03
  1.300 Lek
 • 1 foto
  Rndricim rrobot per party
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Rndricim rrobot per party

  Shiten 4 ndricues me led per skena me gjith valixhen e vet

  Tiranë 10 dhjetor 11:10
  250 €
 • 2 foto
  Kitare elektrike Stratocaster
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektrike Stratocaster

  Shes kitare elektrike model stratocaster, blere ne Gjermani. Gjendja 10/10, pothuajse e paperdorur.

  Tiranë 9 dhjetor 18:32
  180 €
 • 1 foto
  Multi procesor per kitare Boss Gt 6
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Multi procesor per kitare Boss Gt 6

  Shes multi procesor efektesh per kitare Boss Gt 6 ne gjendje shume te mire. Shitet per arsye mosperd

  Tiranë 9 dhjetor 18:32
  170 €
 • 10 foto
  ofrojme dixhej per dasma, tenda stola tavolina etj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ofrojme dixhej per dasma, tenda stola tavolina etj

  pershendetje, ofrojme dixhej, tavolina karrike stola, kuzhinier dhe sherbime te tjera.. si dhe tenda

  Tiranë 9 dhjetor 10:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mixer beringer me usb
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Mixer beringer me usb

  Mixer beringer me usb ne GJENDJE te perkryer pune

  Tiranë 7 dhjetor 17:52
  50 €
 • 0 foto
  Vinovil per letren dhe drurin
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Vinovil per letren dhe drurin

  Ofroj per shitje vinovil per shtypshkronjat -Vinovil druri - Vinovil leter-leter - Vinovil plastik-

  Tiranë 6 dhjetor 07:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten paisje Dj Profesionale+ 90 giga muzik dj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten paisje Dj Profesionale+ 90 giga muzik dj

  Shiten paisje dj Profesionale 2 bokse Passive fbt jolly 12inch _ 300wat copa 2 bokse Passive Gener

  Tiranë 2 dhjetor 14:47
  2.000.000 Lek
 • 0 foto
  elektribe korg esx
  Instrumente muzikore dhe paisje

  elektribe korg esx

  esx

  Tiranë 2 dhjetor 11:55
  25.000 Lek
 • 3 foto
  Violine e ardhur nga Gjermania...
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violine e ardhur nga Gjermania...

  Në gjendje shum të mirë pothuajse e re...

  Tiranë 26 nëntor 20:14
  1.500 Lek
 • 4 foto
  Bokse jbl aktiv
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse jbl aktiv

  Set bolse jbl eon 315..made in usa..aktiv gati per pune me fisha kablla..tel watsup..0693262490

  Tiranë 24 nëntor 00:13
  550 €
 • 8 foto
  Sistem foni dhe ndricim per bar loungeclub etj
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Sistem foni dhe ndricim per bar loungeclub etj

  Sisteme fonie audio dhe ndricim me kosto konkuruese bashke me suport teknik dhe montim sipas deshire

  Tiranë 24 nëntor 00:13
  250 €
 • 6 foto
  Bokse aktiv db opera 510
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Bokse aktiv db opera 510

  Db opera aktiv 510.dx made in italy..shiten 280 ero copa..shiten cift per bar lounge dhe evente cfar

  Tiranë 24 nëntor 00:13
  280 €
 • 4 foto
  Db opera
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Db opera

  Shiten db opera aktive cift..set dy cope..per lokal dhe dj..shum potent..15 insh..tel watsup..069326

  Tiranë 17 nëntor 18:49
  850 €
 • 10 foto
  Munitor potent dhum cilsore
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Munitor potent dhum cilsore

  Shitet munitor (kthyes)shum potent dhe cilsore dhe shum praktit ne transport..marka verse audio..nga

  Tiranë 17 nëntor 18:49
  370 €
 • 2 foto
  Pioner dj per clube
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioner dj per clube

  Pioner dj per lokalw clube etj..pioner set bashke me mixer 800..shiten 1500 euro..ose qera per sezon

  Tiranë 17 nëntor 18:45
  1.500 €
 • 3 foto
  Fizarmonike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Fizarmonike

  80 BASS Marka Roland Whatsapp -> 0692440090 organo, klarinete, vegla muzikore, xhez bateri, pia

  Tiranë 9 nëntor 22:08
  60.000 Lek
 • 4 foto
  Klarinet ceke Gjysboem
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Klarinet ceke Gjysboem

  2 Bukina Pa asnje problem !!!

  Tiranë 9 nëntor 16:58
  32.000 Lek
 • 2 foto
  Kitare klasike Yamaha
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike Yamaha

  Kitare klasike Yamaha pothuajse e re me gjithe cante

  Tiranë 8 nëntor 12:42
  160 €
 • 0 foto
  Shitet pioneer ddj sx3
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet pioneer ddj sx3

  Shitet pioneer ddj sx3

  Tiranë 6 nëntor 14:32
  1.050 €
 • 3 foto
  Amplifikator
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifikator

  Amplifikator per instrument teli, shiko foton, 2 kanal, gain,volume,bas,treble,midle,level equalizer

  Tiranë 4 nëntor 08:33
  10 €
 • 0 foto
  Shiten 2 Rcf 712 Mk2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten 2 Rcf 712 Mk2

  Bokset jan ne gjendje shum te mire pune , nuk jane riparuar ndo1 here.Cmimi i padiskutueshem.

  Tiranë 2 nëntor 00:42
  1.000.000 Lek
 • 4 foto
  Melodica Soprano Hohner
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Melodica Soprano Hohner

  Ne gjendje te persosur estetike si è re

  Tiranë 1 nëntor 18:01
  80 €
 • 2 foto
  Kitare klasike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare klasike

  Kitare klasike si e re me gjithe cante

  Tiranë 31 tetor 12:18
  80 €
 • 1 foto
  ofertë falas për të gjithe;
  Instrumente muzikore dhe paisje

  ofertë falas për të gjithe;

  Ndihmoni dhe FINANCIMIN N 48 48 orë Procesi i shpejtë dhe i lehtë i huasë që ju lejon të çliroheni

  Tiranë 26 tetor 14:28
  50.000 €
 • 2 foto
  Joni
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Joni

  Okazjon Shitet korg triton extreme moss board 96 ram e kompletuar me tinguj 500 euro

  Tiranë 16 tetor 17:18
  500 €
 • 1 foto
  MIXER DIGITAL MIDAS PRO 1
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MIXER DIGITAL MIDAS PRO 1

  i perdorur e gjendje shume te mire super tingull.per studio dhe per live. https://www.sweetwater.c

  Tiranë 14 tetor 18:11
  6.000 €
 • 5 foto
   FONI E KOMPLETUAR E RE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  FONI E KOMPLETUAR E RE

  4 SATELLITE 2500W SECILI TURBOSOUND IQ15 4 SUBWOOFER 3000W SECILI TURBOSOUND IQ 18 4 MON/SATELIT 250

  Tiranë 14 tetor 18:11
  13.000 €
 • 0 foto
  Qsc 2x650w= 4om amplifikator
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Qsc 2x650w= 4om amplifikator

  Gjendje shume e mir.

  Tiranë 13 tetor 22:21
  350 Lek
 • 5 foto
  SUPER FONI PER D&J & LIVE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SUPER FONI PER D&J & LIVE

  SHITET FONIA E KOMPLETUAR 2 SATELITA EV ZX5-90 600W PASIV ME KOMPONENTET E VET ORGJINALE 2 SATELITA

  Tiranë 13 tetor 15:21
  2.500 €
 • 1 foto
  Microphone Wiireles sennheiser
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Microphone Wiireles sennheiser

  Shitet aparatura sennheiser me val

  Tiranë 13 tetor 15:21
  150 €
 • 5 foto
  Amplifikator Marshall vs260 combo
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Amplifikator Marshall vs260 combo

  Shes amplifikator Marshall 265 vs. - 2x65W stereo amplifier (130W) - 3 channels: clean, overdrive

  Tiranë 11 tetor 15:42
  280 €
 • 0 foto
  Kitare elektronike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare elektronike

  Shitet kitare elektrinike i mungon nji tel ne gjendje te mir

  Tiranë 9 tetor 09:22
  75 €
 • 4 foto
  AMPLIFIKATOR FUQIE DB
  Instrumente muzikore dhe paisje

  AMPLIFIKATOR FUQIE DB

  Shitet amplifikator fuqie 2x500 watt ..high profesional performance...ne gjendje sh te mire..dhe i f

  Tiranë 8 tetor 17:48
  150 €
 • 2 foto
  Shitet 2 satelit + 1 Sub Wofer 600 mijlek
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet 2 satelit + 1 Sub Wofer 600 mijlek

  2 satelit Lem General Music 400 wat 1 sub Wofer American audio 500 wat rms 100 wat max Jan Pasive

  Tiranë 8 tetor 14:27
  600 Lek
 • 2 foto
  Kontroller dj traktor s2 mk2
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kontroller dj traktor s2 mk2

  Si i ri, me cante te posacme Me vend per laptop.

  Tiranë 7 tetor 19:38
  260 €
 • 3 foto
  Dynacord-3 ev 4 bokse zx5 600w cdo gje origjinal.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord-3 ev 4 bokse zx5 600w cdo gje origjinal.

  Foni e kompletuar, me fisha 2 mikrofona shure telat stativat.

  Tiranë 3 tetor 11:39
  4.000 €
 • 3 foto
  MIKSER X32 COMPACT DIGITAL
  Instrumente muzikore dhe paisje

  MIKSER X32 COMPACT DIGITAL

  SHITET MIXER X32 COMPACT DICHITAL SUPER GJENDJE PO THUAJSE I RI

  Tiranë 1 tetor 09:18
  1.200 €
 • 2 foto
  Focusrite Solo e re
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Focusrite Solo e re

  Shitet karte zeri focusrite solo Per arsye mosperdorimi Cmimi i padiskutueshem

  Tiranë 29 shtator 21:06
  9.000 Lek
 • 0 foto
  Kitare Klasike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Kitare Klasike

  Kitare Klasike e perdorur, per student, me cante dhe disa tela ekstra ne gjendje te mire. Cmimi i sa

  Tiranë 28 shtator 09:46
  12.000 Lek