Instrumente muzikore dhe paisje në shitje në Viti

 • 1 foto
  Shitet zerim
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet zerim

  Shiten 2 jbl 3 systemsh 650 euro Shiten 2 basa 18 350 euro Jan ne gjendje te rregullt Qmimi per

  Viti 30 shtator 13:09
  900 €
 • 6 foto
  Korg pa 800
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg pa 800

  shitet korgi me juzi 1100 vetem sinti 750

  Viti 14 shtator 18:57
  750 €
 • 0 foto
  vestax pdx 2000 gramafona
  Instrumente muzikore dhe paisje

  vestax pdx 2000 gramafona

  vestax pdx 2000 gramafona gjendje te rregullt

  Viti 28 gusht 16:40
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Violina e hekuritë.
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Violina e hekuritë.

  Violina është e ndërtuarë vetëm nga duartë e artistit të Skolptorit Minir Bislimit, e jo me mjete të

  Viti 17 gusht 21:53
  5.500 €
 • 0 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  Dynacord Wave system ne gjendje te mir teknike 4xsub 2xtop 2xfar Rack komplet Kablla inclusiv Qmimi

  Viti 17 gusht 16:19
  9.000 €
 • 5 foto
  dj muzike
  Instrumente muzikore dhe paisje

  dj muzike

  shes zvoshnikt jan shum te mir bojn mizik mir kan dhe mikrufon viber +38345901080

  Viti 3 gusht 12:45
  300 €
 • 4 foto
  zvoshnik
  Instrumente muzikore dhe paisje

  zvoshnik

  shes zvoshnikt per muzik jan shum te mir dhe kan za te mir

  Viti 3 gusht 12:37
  1 €
 • 0 foto
  Korg New Kronos 88-Key Music Workstation KRONOS8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Korg New Kronos 88-Key Music Workstation KRONOS8

  Korg New Kronos 88-Key Music Workstation KRONOS8 Available at wholesale and retail prices Number

  Viti 19 maj 18:33
  900 €
 • 9 foto
  SHESUM INSTRUMENTE MUZIKORE
  Instrumente muzikore dhe paisje

  SHESUM INSTRUMENTE MUZIKORE

  Të interesuar mund të na kontaktoni në numrin e telefonit +383 44 711 003 Pas ores 18:00 ju lutem

  Viti 20 prill 00:06
  1 €
 • 3 foto
  Dynacord
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord

  Dynacord Vawe System ..Ne gjendje shum te mire,,ne set perfshihen 4 basa v-17..

  Viti 8 prill 21:49
  1 €
 • 9 foto
  Shiten edhe ndaras
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten edhe ndaras

  2 satelita 12 eminenc bassi 350 wat rms 700wat driveri mistuba200wat dhe pllaka 2 satelita 15 em

  Viti 3 prill 11:13
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pioneer DDJ-SX2 4-Channel Serato DJ MIDI
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Pioneer DDJ-SX2 4-Channel Serato DJ MIDI

  Pioneer DDJ-SX2 4-Channel Serato DJ MIDI Controller Skype: andulka.anastazie

  Viti 23 mars 18:18
  460 €
 • 9 foto
  Shiten
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shiten

  2 Satelita 15 te Pllastikes 400wat rms 800 Eminenc Pllaka Eminenc 600 euro fix...

  Viti 15 mars 15:18
  600 €
 • 1 foto
  Shitet sint per fillestar
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Shitet sint per fillestar

  Sinti esht ne gjendje te rregullt esht i pershtatshem per fillestar. Viber +38344341646

  Viti 14 mars 13:18
  80 €
 • 4 foto
  bufer
  Instrumente muzikore dhe paisje

  bufer

  shitet buferi esht n gjendje te rregullt qmimi 100 euro per ma shum kontaktoni n tel 045292981

  Viti 12 janar 18:48
  100 €
 • 5 foto
  Dynacord f8, mackie ,electro voice
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord f8, mackie ,electro voice

  Dynacord f8 1200 eu Mackie sub swa 1801 1000 eu aktiv Electro voice eliminator basat e ri rcf 600

  Viti 22 prill 12:02
  1.200 €
 • 4 foto
  Dynacord lx 3000, cl 2000 electro voice p 2000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord lx 3000, cl 2000 electro voice p 2000

  Dynacord lx 3000 1500eu Dynacord cl 2000 900 eu Electro voice p2000 800 eu

  Viti 22 prill 11:52
  1.500 €
 • 3 foto
  Dynacord dsp 600
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord dsp 600

  Dynacord dsp 600 1000 eu , vetem breres serioz ! !qmimi fix

  Viti 22 prill 11:46
  1.000 €
 • 5 foto
  Dynacord d lite 2000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord d lite 2000

  Dynacord d lite 2000- sub 1 315 aktiv 2000 wat dy satelita d12 Dynacord d lite sub 115 pasiv d 12

  Viti 19 prill 10:01
  2.500 €
 • 9 foto
  Dynacord lx 3000 , dsp 600 d lite 2000
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord lx 3000 , dsp 600 d lite 2000

  Dynacord lx 3000 Dsp 600 Cl 2000 Ev p 2000 dhe shume sisteme te ndryshne , gjitha vijn nga italia

  Viti 27 mars 11:27
  1.500 €
 • 6 foto
  Dynacord f8
  Instrumente muzikore dhe paisje

  Dynacord f8

  Bassat dynacord f 8 -/// EV eliinator (18 rcf basat e ri 500w) Dynacord d lite 2000 d315., d12 Dh

  Viti 25 mars 21:33
  1.300 €