Kafshe ferme
Deqan

Kafshe ferme në shitje në Deqan

 • 6 foto
  Mzat
  Kafshe ferme

  Mzat

  Shes mzatin me kg ka 2.90 i rritur me ballgur dhe grun.

  Deqan 15 shkurt 00:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Dyer dhe Dritare ndrrim
  Kafshe ferme

  Dyer dhe Dritare ndrrim

  Shitet dritarja dy kapakshe 120x140 esht e ardhur nga gjermanija e pa perdorne esht edhe nje nje ka

  Deqan 14 shkurt 22:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Koshere per blet
  Kafshe ferme

  Koshere per blet

  Shes koshere LR dhe DB me shumic dhe pakic me pod te thjesht dhe antivaro per qdo info shtes +383455

  Deqan 14 shkurt 22:06
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blej lop bars ose me viq
  Kafshe ferme

  Blej lop bars ose me viq

  Blej lop me viq ose bars te ket minimum 10L tomel te jet qmimi i arsyshem

  Deqan 14 shkurt 12:24
  1.000 €
 • 6 foto
  3 bika
  Kafshe ferme

  3 bika

  Shiten bikat Jan majtun me ballgur. 100 % bijo, per mish ju garantoi. Transporti gratis. Viber: +383

  Deqan 11 janar 18:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shitet kali
  Kafshe ferme

  shitet kali

  shitet kali shum i urt tel: 049-280-907

  Deqan 11 dhjetor 22:03
  900 €
 • 3 foto
  Lop ekstra klas qumshtore ne shitje
  Kafshe ferme

  Lop ekstra klas qumshtore ne shitje

  Shesim lop qumshtore me porosi nga gjermonija Franca Austrija kontrata bohet te noteri Copa 1650eu

  Deqan 4 dhjetor 04:58
  1.650 €
 • 0 foto
  Lopm qumstore extra klas nga gjermonija
  Kafshe ferme

  Lopm qumstore extra klas nga gjermonija

  Shesim lop qumshtore Holstein Deutsche Fleckvieh kja rrac osht per mish dhe per qumsht lopt vin vet

  Deqan 3 dhjetor 04:24
  1.800 €
 • 0 foto
  Shitet mzati
  Kafshe ferme

  Shitet mzati

  Shitet mzati osht shum i mir ika dikun 300 kg qmimi me marrveshje

  Deqan 2 tetor 09:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes blete
  Kafshe ferme

  Shes blete

  Shese blete duke filluar nga 5 konriza deri me 20 konriza te cilat jane 1 kateshe ose 2 kateshe. Cmi

  Deqan 23 shtator 13:20
  50 €
 • 3 foto
  shiten mzort
  Kafshe ferme

  shiten mzort

  shiten mzort e ardhun prej bjeshke me marrveshje

  Deqan 17 shtator 17:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tershër
  Kafshe ferme

  Tershër

  Shiten 25 thasë tershër.0.30 vent,per kg.

  Deqan 2 shtator 12:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pula
  Kafshe ferme

  Pula

  Shiten pulat 70copa pula katuni Ka 6€

  Deqan 27 gusht 14:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes viqin mashkull
  Kafshe ferme

  Shes viqin mashkull

  shes viqin 5 dite mashkull i lopve qeke i shendosh per ma shum na kontaktoni tel ose viber

  Deqan 26 gusht 13:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  USA-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Kafshe ferme

  USA-LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVE SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,INTERNATIONAL LOST LOVER HEALE

  Deqan 24 gusht 12:34
  200 €
 • 2 foto
  Shitet lopa
  Kafshe ferme

  Shitet lopa

  Shitet lopa,lopa osht 4 pjellsh,viqin e 5 e ka ne bark,lopa tomel i qet 20 litra ne ditë,per te gjit

  Deqan 21 gusht 10:48
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes gjelin 2 vjeqar
  Kafshe ferme

  Shes gjelin 2 vjeqar

  Shes gjelin 2 vjeqar osht i mir per mar

  Deqan 15 gusht 16:38
  30 €
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shes 🐐 për arsyje se nuk ka kush kujdest per to. Për më shum 📞📱.

  Deqan 15 gusht 13:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten lopt qumshtore nga shtetet Europijan
  Kafshe ferme

  Shiten lopt qumshtore nga shtetet Europijan

  Shiten lop qumshtore nga gjermonija Austria Franca per cop 1650eur ner ket qmim as mos thirrni Lop

  Deqan 14 gusht 20:28
  1.650 €
 • 4 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  shes viqin femer rac e lopve te qekis viqi oshte i shnosh per ma shum na kontaktoni en tel ose viber

  Deqan 14 gusht 18:45
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet mzati
  Kafshe ferme

  Shitet mzati

  Shitet mzati osht shum i mir qmimi sipas marrveshjes

  Deqan 14 gusht 14:14
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lop qumshtore
  Kafshe ferme

  Lop qumshtore

  WhatsApp +38343753777

  Deqan 12 gusht 15:32
  1.650 €
 • 3 foto
  Lop Qumshtore nga gjermonija
  Kafshe ferme

  Lop Qumshtore nga gjermonija

  Shesim lop qumshtore rraca Holstein Shitja vetem me porosi dhe me kontrat te noteri Copa 1650eur n

  Deqan 12 gusht 10:50
  1.650 €
 • 3 foto
  Shesim lop qumshtore me porosi Nga gjermonija
  Kafshe ferme

  Shesim lop qumshtore me porosi Nga gjermonija

  Shesim lop qumshtore nga gjermonija Vetem me porosi kontrata te noteri Copa 1650eur ner ket qmim a

  Deqan 11 gusht 12:35
  1.650 €
 • 2 foto
  Shitet dhija
  Kafshe ferme

  Shitet dhija

  Shitet🐐 se nuk ka kush kujdest per to, osht shum e mir Per me shum inf 📱📞.

  Deqan 10 gusht 17:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Mshtjerr 8 muajshe Qmimi sipas marveshjes Ne tel Pesha mendojm 400 kg

  Deqan 10 gusht 16:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shesim Lop qumshtore vetem me porosi klas te par
  Kafshe ferme

  Shesim Lop qumshtore vetem me porosi klas te par

  Shesim Lop me porosi Nga gjermonija Kush don lop qumshtore me garaci Lopt jon barrse ne mujn 6-7

  Deqan 8 gusht 18:46
  1.650 €
 • 0 foto
  CANADA LGBT SPELLS,PAY AFTER RESULTS +27839620753
  Kafshe ferme

  CANADA LGBT SPELLS,PAY AFTER RESULTS +27839620753

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Deqan 7 gusht 16:15
  200 €
 • 0 foto
  SOUTH AFRICA\'S LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753
  Kafshe ferme

  SOUTH AFRICA\'S LOST LOVE SPELL CASTER +27839620753

  LOST LOVER SPELLS HEALER,LGBT SPELLS +27839620753 POWERFUL LOVE SPELLS,HEALER INTERNATIONAL LOST LOV

  Deqan 7 gusht 16:02
  200 €
 • 4 foto
  Shes vjeta te races simentall
  Kafshe ferme

  Shes vjeta te races simentall

  Shes viqin muzat te races simentall - te mishit

  Deqan 7 gusht 14:51
  300 €
 • 0 foto
  Shes mshtjeren
  Kafshe ferme

  Shes mshtjeren

  Shitet mshtjerra 9 muajshe Qmimi si pas marveshjes ne tel

  Deqan 7 gusht 08:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shite🐐 per arsyje se nuk ka kush kujdest per to, Per me shum inf 📞.

  Deqan 4 gusht 18:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes viqin rac
  Kafshe ferme

  Shes viqin rac

  shitet viqi rac mashkull per me shum informatat na kontaktoni ne viber ose tel

  Deqan 2 gusht 14:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  U shit flm merr jep
  Kafshe ferme

  U shit flm merr jep

  Shitet lopa per kurban lopa osht 1 pjellshe boj edhe ndrrim me naj lop tomlit qmimi sipas marrveshje

  Deqan 31 korrik 13:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten dy dhi me cjap
  Kafshe ferme

  Shiten dy dhi me cjap

  Shiten per arsye si spoka kush mi kqyr ja shum te mira per me shum kontaktoni ne nr.045537391

  Deqan 21 korrik 23:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet lopa per kurban
  Kafshe ferme

  Shitet lopa per kurban

  Shitet lopa osht e mir per kurban lopa osht 1 pjellshe boj edhe ndrrim me naj lop tomlit qmimi sipas

  Deqan 21 korrik 21:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vejeta te races simentall
  Kafshe ferme

  Vejeta te races simentall

  Viqi ashte mashkull

  Deqan 19 korrik 11:07
  300 €
 • 0 foto
  Shitet Dhija e kuqe
  Kafshe ferme

  Shitet Dhija e kuqe

  Ngjendje tmire , mjelet

  Deqan 18 korrik 20:30
  100 €
 • 1 foto
  lop
  Kafshe ferme

  lop

  shes lopen

  Deqan 18 korrik 00:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Viqi 4 muajsh
  Kafshe ferme

  Shitet Viqi 4 muajsh

  Shitet viqi 4 muajsh,mashkull,simental

  Deqan 13 korrik 20:09
  800 €
 • 2 foto
  Kollomoqi i bardh ne shitje
  Kafshe ferme

  Kollomoqi i bardh ne shitje

  Urgjent shitet kollomoqi i sapo shkoklum shum i mir

  Deqan 12 korrik 20:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shite lopa me viqe
  Kafshe ferme

  Shite lopa me viqe

  Shitet lopa 3 pjellshe per ma ollsisht kotaton ne qet numer 044364625 viber edh ne wacapp i njet

  Deqan 7 korrik 08:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bletë
  Kafshe ferme

  Bletë

  Shes 4 koshere me Bletë

  Deqan 30 qershor 22:07
  110 €
 • 0 foto
  Shes lopen me gjith viq
  Kafshe ferme

  Shes lopen me gjith viq

  Shes urgjentisht lopen me gjith viq per arsye emigrimi ,mund te me therrisni edhe ne viber +38344785

  Deqan 23 qershor 17:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet lopa me viq
  Kafshe ferme

  Shitet lopa me viq

  Lopa milet ne dit 10-15 litra lopa eshte 6 vjeqe Viqi mashkull 4 mujsh i qumshtit thith ende qumsht

  Deqan 21 qershor 16:58
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten
  Kafshe ferme

  Shiten

  Shitet lopa bars, shum e urt. Shitet mzati 9 muj i ka.

  Deqan 20 qershor 07:46
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sonë
  Kafshe ferme

  Sonë

  Dongji

  Deqan 15 qershor 14:16
  2 €
 • 2 foto
  Lop qumshtore
  Kafshe ferme

  Lop qumshtore

  Shiten lopet qumshtore 6 lopë 3 viqa Qmimi spias marrveshjes

  Deqan 12 qershor 19:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Viq
  Kafshe ferme

  Viq

  shes viqin mashkull i Lopve qeke osht te ardhne nga qekija per ma shum na kontaktoni en tel ose vibe

  Deqan 10 qershor 09:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten komplet
  Kafshe ferme

  Shiten komplet

  Shiten 3 pula edhe një gjel plus koqaki komplet të gjitha janë ekstra të mbajtura për qef.

  Deqan 9 qershor 17:38
  Me Marrveshje