Kafshe ferme
Durrës

Kafshe ferme në shitje në Durrës

 • 5 foto
  Veze thelleze 15lek/kokerr
  Kafshe ferme

  Veze thelleze 15lek/kokerr

  Shiten veze thelleze te fresketa 15/L kokrra me pakic/10 lek kokrra per porosi mbi 100 kokrra.(20 le

  Durrës Dje, 19:59
  15 Lek
 • 0 foto
  Shes san balla si ne foto 1500 copa
  Kafshe ferme

  Shes san balla si ne foto 1500 copa

  Shes san balla 1500 copa si ne foto extra e mire Peje Kosove +38344223818

  Durrës 26 shtator 07:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shesim dhi alpine
  Kafshe ferme

  Shesim dhi alpine

  Rrac e majtun mir

  Durrës 7 shtator 08:32
  160 Lek
 • 0 foto
  Shesim dengje jonxhe
  Kafshe ferme

  Shesim dengje jonxhe

  Kosa tret..dhe e katerta super njonxh

  Durrës 7 shtator 08:24
  370 Lek
 • 2 foto
  Shes lepura të racës greke dhe angleze
  Kafshe ferme

  Shes lepura të racës greke dhe angleze

  Shes lepuj te moshave të ndryshme rraca angleze dhe greke. 1 muajsh-6 mijë lek 2 muajsh- 10 mij lek

  Durrës 29 gusht 21:32
  600 Lek
 • 0 foto
  Makineri per pastrim pula(rrjepje)
  Kafshe ferme

  Makineri per pastrim pula(rrjepje)

  Pajisja ben deri ne 5pula ne 5min ,shume praktike.

  Durrës 22 gusht 15:42
  400 €
 • 0 foto
  Dures
  Kafshe ferme

  Dures

  Shes gjel per luft

  Durrës 11 gusht 23:41
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Tagji kokerr 200 kuintal
  Kafshe ferme

  Tagji kokerr 200 kuintal

  Disponoj nje sasi prej 200 kuintal tagji kokerr. Prodhimi i vitit 2019 shume cilesore. E prodhuar ve

  Durrës 5 gusht 20:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  she\'s qen rodvajder femer 9 muajshe per 150 euro
  Kafshe ferme

  she\'s qen rodvajder femer 9 muajshe per 150 euro

  She\'s qen rodvajder femer 9muajshe per 150 \'euro

  Durrës 31 korrik 09:03
  150 €
 • 0 foto
  Shesim 3dhi rrace
  Kafshe ferme

  Shesim 3dhi rrace

  Jan dhi alpine te reja

  Durrës 30 korrik 17:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Balla jonxhe
  Kafshe ferme

  Balla jonxhe

  Shiten balla jonxhe. 23 -30kg/copa. Cmimi 350 leke

  Durrës 28 korrik 10:45
  350 Lek
 • 4 foto
  Lop Fshati
  Kafshe ferme

  Lop Fshati

  Lopa eshte 1vite4muj nuk ka vic ne bark lopa shitet 800euro eshte lop fshati kemi watsapp dhe viber0

  Durrës 19 korrik 00:00
  800 €
 • 1 foto
  Maltez&Barboncino
  Kafshe ferme

  Maltez&Barboncino

  Kelyshi eshte MASHKULL. Rrace e perzier Maltez & Barboncino. Eshte 2 muajsh. E shes per arsye pa

  Durrës 10 korrik 12:34
  10.000 Lek
 • 3 foto
  Gjel kinez shum i mir
  Kafshe ferme

  Gjel kinez shum i mir

  Gjel kinez shum i mir

  Durrës 26 qershor 07:21
  2.500 Lek
 • 0 foto
  Dhi te rraces alpine
  Kafshe ferme

  Dhi te rraces alpine

  shiten dhi te rraces alpine me 4 litra qumesht

  Durrës 21 qershor 09:17
  200 €
 • 4 foto
  Shitet lepur leshator shtatëzan 75 000 lekë
  Kafshe ferme

  Shitet lepur leshator shtatëzan 75 000 lekë

  Shes lepur shtatzënë leshator,rraca lionhead Me çmimin 75 000 lekë. Për më shumë info kontaktoni në

  Durrës 4 qershor 09:23
  75.000 Lek
 • 8 foto
  Shitet Pula& Gjela Brahma
  Kafshe ferme

  Shitet Pula& Gjela Brahma

  Shiten Pula dhe Gjela Brahma

  Durrës 29 maj 12:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Blet
  Kafshe ferme

  Blet

  Shitet park bletesh 50 cop..te shumtat u jan ven katet dhe te tjerat gati..bletet jan me material gr

  Durrës 6 maj 13:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes tre dhi alpine 1 vjechare
  Kafshe ferme

  Shes tre dhi alpine 1 vjechare

  Ka pjell per her te par . Jan rrac alpine..220 copa .shiten edhe tek e tek..

  Durrës 6 maj 09:31
  220 Lek
 • 1 foto
  Shiten Fllanza/Shkurteza Japoneze
  Kafshe ferme

  Shiten Fllanza/Shkurteza Japoneze

  Shiten 56 shkurteza Japoneze 40 femra the 16 meshkuj . Kane celur ne dhjetor 2018. Vezet e Tyre Kane

  Durrës 4 maj 00:18
  280 Lek
 • 5 foto
  Lop me ViQ
  Kafshe ferme

  Lop me ViQ

  shes lopen me gjith viq per arsye se nuk ka kush i mban Lopa eshte shum e mir per qumesht - viqi esh

  Durrës 3 maj 13:32
  18.000 Lek
 • 5 foto
  Qen Wolpino te paster 1 muajsh
  Kafshe ferme

  Qen Wolpino te paster 1 muajsh

  Shiten wolpino te paster 1 muajsh ngjyr e bardh sic duken dhe ne foto

  Durrës 20 prill 13:14
  150 €
 • 7 foto
  Dhi alpine Franceze
  Kafshe ferme

  Dhi alpine Franceze

  Mosha 1 vjec, cmim i arsyeshem.

  Durrës 19 prill 20:02
  1 €
 • 0 foto
  Wolpino te paster
  Kafshe ferme

  Wolpino te paster

  Shiten kelysh wolpino te paster. Ngjyr e bardhe sic duken dhe ne foto. 1 muajsh

  Durrës 19 prill 17:57
  150 €
 • 0 foto
  Lope Gjermane e shartuar me Simental
  Kafshe ferme

  Lope Gjermane e shartuar me Simental

  Mosha 2 vjec, Cmim i arsyeshem Shitet per Arsye emigrimi

  Durrës 9 prill 19:31
  1 €
 • 1 foto
  Shes tre dhi alpine rrac e paster 1vjechare.
  Kafshe ferme

  Shes tre dhi alpine rrac e paster 1vjechare.

  Japin nga 3litra qumesht..sepse Jan te reja 1vjechare .nuk kan kechaa....per nje familje Jan shum te

  Durrës 4 prill 13:37
  220 Lek
 • 3 foto
  Dhi Alpine
  Kafshe ferme

  Dhi Alpine

  Shes 100 koke dhi rraca franceze vendodhja ARDHISHTE

  Durrës 4 prill 10:56
  12.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten 110 dhi + 50 keca te periziera
  Kafshe ferme

  Shiten 110 dhi + 50 keca te periziera

  shiten 110 dhi dhe 50 keca dhite jane rrace e perzier dhe jane te reja cmimi 11 milion leke i diskut

  Durrës 4 prill 09:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet qen Hachiko rrace e paster
  Kafshe ferme

  Shitet qen Hachiko rrace e paster

  shitet qen hachiko

  Durrës 4 prill 07:56
  180 €
 • 4 foto
  Dhi Alpine 160 kok
  Kafshe ferme

  Dhi Alpine 160 kok

  Shiten 160 kok dhi Alpine dhe 50 keca. Rrac e paster Franceze ne durres. 40 miljon lek te gjitha.

  Durrës 4 prill 04:42
  4.000.000 Lek
 • 1 foto
  Pitbull rednouse 4muajsh femer
  Kafshe ferme

  Pitbull rednouse 4muajsh femer

  Shitet pitbull rednouse femer kelysh 4 muajshe rrac e paster me veshet e prer dhe me vaksina te bera

  Durrës 4 prill 01:59
  100 €
 • 5 foto
  Lope me viq
  Kafshe ferme

  Lope me viq

  Shitet lopa me viq. lopa esht 9 viqash ,esht shum qumeshtore. shitet per arsye se ska kush ta ruaj.

  Durrës 3 prill 17:03
  170.000 Lek
 • 1 foto
  QUMESHT BLETE
  Kafshe ferme

  QUMESHT BLETE

  Shitet qumesht blete 100 % origjinal

  Durrës 3 prill 14:44
  50 Lek
 • 0 foto
  Shiten dengje bari
  Kafshe ferme

  Shiten dengje bari

  Shiten dengje bari me cmimin 300 leke balla

  Durrës 3 prill 12:11
  300 Lek
 • 3 foto
  Shiten 50 koshere blete
  Kafshe ferme

  Shiten 50 koshere blete

  Shiten bletet kosheret e reja. Memat te ketij viti arsyeja e shitjes sepse nuk I mbaj dot

  Durrës 3 prill 11:54
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Dele Bashke Me Qingjin Cmimi Arsyeshem.
  Kafshe ferme

  Shitet Dele Bashke Me Qingjin Cmimi Arsyeshem.

  Ju Lutem Kontaktoni Ne Numrin E Telefonit ( 0682552565 )

  Durrës 3 prill 09:28
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Super
  Kafshe ferme

  Super

  Shitet mozi 3 vjecar .. I mesuar i mbar qe mund ta perdor cdo kush . Rraca spanjolle .. Shikojeni d

  Durrës 3 prill 08:54
  2.500 €
 • 1 foto
  urgjente
  Kafshe ferme

  urgjente

  Njoftim:ka humbur qen rraca cane corso ne rrethin e Durresit eshte rreth 7-8muajsh kush e ka pare os

  Durrës 3 prill 06:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  2 Qen stani
  Kafshe ferme

  2 Qen stani

  Shiten 600 dengje janxh dhe bare 450Leke dengu i jonxhes si dhe 350Leke bari Shitet dhe miser kall

  Durrës 3 prill 06:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
   Janxh dhe Bare
  Kafshe ferme

  Janxh dhe Bare

  Shiten 600 dengje janxh dhe bare 450Leke dengu i jonxhes si dhe 350Leke bari Shitet dhe miser kall

  Durrës 3 prill 06:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rrac spanjolle e paster
  Kafshe ferme

  Rrac spanjolle e paster

  Moshaa 3 vjec shitet per mos perdorimm

  Durrës 2 prill 12:10
  1.900 €
 • 0 foto
  Shitet Jonxh 300 Topa Nga 22/23KG Topi Cmim Lir
  Kafshe ferme

  Shitet Jonxh 300 Topa Nga 22/23KG Topi Cmim Lir

  Shitet Jonxhi 300 Topa Nga 23KG Per Top Cmimi Lir Nr Tel / 0694143417 /

  Durrës 2 prill 09:48
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mish dhe vezë thëllëze japoneze
  Kafshe ferme

  Mish dhe vezë thëllëze japoneze

  Shesim mish thëllëze ,veze thëllëze per vetem 15 leke /kokrra

  Durrës 2 prill 09:01
  15 Lek
 • 10 foto
  Inkubator gjel pula piaggio malaguti aprilia kymco
  Kafshe ferme

  Inkubator gjel pula piaggio malaguti aprilia kymco

  Bejm shitjen e inkubatoreve prej 200 vez deri ne 1000 vez manual dhe gjysem automatik bejm ndrrim me

  Durrës 2 prill 01:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shiten 100 dhii rrac venndi
  Kafshe ferme

  shiten 100 dhii rrac venndi

  shiten 100 krere dhi rrac vendi rrac qumshtore tgjitha te gjitha pllece te reja tgjitha shiten per a

  Durrës 1 prill 23:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes 2 pëllumba komlesh 20 mijë lekë
  Kafshe ferme

  Shes 2 pëllumba komlesh 20 mijë lekë

  Shes 2 pëllumba komlesh 20 mijë lekë Pëllumbat janë 9 muajsh Për më info kontaktoni në nr 069 38 92

  Durrës 31 mars 19:19
  20.000 Lek
 • 0 foto
  Lepura ne shitje rraca angleze dhe greke
  Kafshe ferme

  Lepura ne shitje rraca angleze dhe greke

  Shesim lepura nga mosha 1 muajshe deri ne moshen 1 vjec,cmimet variojne nga(700leke deri ne 2500leke

  Durrës 23 mars 11:53
  700 Lek
 • 2 foto
  Lepuj flemish ne shitje
  Kafshe ferme

  Lepuj flemish ne shitje

  Shiten klysha rraca flemish giant belge shkojn deri 12 kg

  Durrës 17 mars 13:08
  50 Lek
 • 2 foto
  kelysh sharri
  Kafshe ferme

  kelysh sharri

  Shitet kelysh sharri mashkull 1 muajsh

  Durrës 10 mars 06:53
  100 €
 • 1 foto
  kelysh sharri
  Kafshe ferme

  kelysh sharri

  shitet kelysh sharri mashkull 1 muajsh

  Durrës 7 mars 14:54
  100 Lek