Kafshe ferme
Durrës

Kafshe ferme në shitje në Durrës

 • 5 foto
  Veze thelleze 15lek/kokerr
  Kafshe ferme

  Veze thelleze 15lek/kokerr

  Shiten veze thelleze te fresketa 15/L kokrra me pakic/10 lek kokrra per porosi mbi 100 kokrra.(20 le

  Durrës Sot, 16:22
  15 Lek
 • 1 foto
  Shesim byk per kafsh
  Kafshe ferme

  Shesim byk per kafsh

  Asht byk i sivjetshëm

  Durrës Sot, 13:38
  150 Lek
 • 2 foto
  GJEL DHE PULA
  Kafshe ferme

  GJEL DHE PULA

  GJEL DHE PULA

  Durrës 5 gusht 12:28
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dhi alpine
  Kafshe ferme

  Dhi alpine

  Shif jan te reja 2 .3 vjechare

  Durrës 4 gusht 11:28
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet qen Sharri per bagtit 2muaj e gjys
  Kafshe ferme

  Shitet qen Sharri per bagtit 2muaj e gjys

  I kam ber te gjitha vaksinat

  Durrës 4 gusht 11:28
  150 €
 • 2 foto
  Shesim bar luljum
  Kafshe ferme

  Shesim bar luljum

  Asht bar i simj tshem super bar i mir per kafsh

  Durrës 3 gusht 21:50
  300 Lek
 • 2 foto
  Dhi
  Kafshe ferme

  Dhi

  Shitet dhi me 3 kile qumesht shum e mar dhe e paster E shes per arsyje qe do largohem per ca ko dhe

  Durrës 1 gusht 15:12
  180 €
 • 0 foto
  Shiten blete, ne gjendje shume te mire.
  Kafshe ferme

  Shiten blete, ne gjendje shume te mire.

  Shiten blet shum te mira.

  Durrës 31 korrik 19:52
  130 €
 • 3 foto
  Balla Jonxhe
  Kafshe ferme

  Balla Jonxhe

  Shes balla jonxhe. Cilesia shume e mire. Disponojme sasi te konsiderueshme si dhe mund te bejme marr

  Durrës 23 korrik 16:32
  300 Lek
 • 3 foto
  Shesim dhi rrace, dy tre vjechare
  Kafshe ferme

  Shesim dhi rrace, dy tre vjechare

  Jan dy tre vjechare kan nga nje kech

  Durrës 20 korrik 17:49
  250 Lek
 • 0 foto
  dsfa
  Kafshe ferme

  dsfa

  agaesfd

  Durrës 15 korrik 15:14
  75.345 Lek
 • 3 foto
  Super okazion
  Kafshe ferme

  Super okazion

  Okazion Moz (kale) 1 vjec, super i bukur dhe i shendetshem, jepet sh lire per arsye emigrimi 70 000

  Durrës 15 korrik 15:10
  70.000 Lek
 • 10 foto
  Dhi alpine
  Kafshe ferme

  Dhi alpine

  Shiten 250 koke dhi alpine 200 pula 50 rosa 20 pata 100 pulinse 15 ciep 15 dele. 100 zogj. Mulli blu

  Durrës 10 korrik 14:14
  45.000 Lek
 • 1 foto
  Shiten 3 Femra Rottweiler
  Kafshe ferme

  Shiten 3 Femra Rottweiler

  Shiten 3 femra te rraces Rottweiler Mosha 2 muaj 50€ secila Ndodhen ne Durres Mund te shkruani ne

  Durrës 10 korrik 00:39
  50 €
 • 4 foto
  Lepuj në shitje. Mosha 3 muajshe.
  Kafshe ferme

  Lepuj në shitje. Mosha 3 muajshe.

  Përshëndetje shes 6 lepuj me 8 mijë copën. Janë 3 muajsh por më duhet ti heq sa më parë sepse vendi

  Durrës 9 korrik 08:29
  800 Lek
 • 3 foto
  Makine qethese per dele
  Kafshe ferme

  Makine qethese per dele

  shitet makine qedhje per dele elektrike,profesionale,me 6 pozicione shpejtesie prodhim Itali e re ne

  Durrës 8 korrik 10:33
  230 €
 • 9 foto
  Shes dhi rrace alpine dhe franceze
  Kafshe ferme

  Shes dhi rrace alpine dhe franceze

  Nxjerrin 5-6 litrs qumesht Shiten per arsye emigrimi

  Durrës 8 korrik 09:29
  30.000 Lek
 • 1 foto
  Sphynx mačić
  Kafshe ferme

  Sphynx mačić

  Sphynx mačić Predivan momak s kremama, fantastičnog temperamenta spreman je za obavljanje poslova s

  Durrës 7 korrik 13:31
  1 €
 • 0 foto
  Dhi rrace te mira
  Kafshe ferme

  Dhi rrace te mira

  Dhi alpine me 5-6 litra qumesht

  Durrës 7 korrik 10:09
  30.000 Lek
 • 0 foto
  Shiten blete te mira
  Kafshe ferme

  Shiten blete te mira

  Shiten blete te reja, me mbreteresh shume te mire.

  Durrës 5 korrik 08:22
  13.000 Lek
 • 1 foto
  Rosa vendi
  Kafshe ferme

  Rosa vendi

  Shiten rosa vendi 550lek jan 30 cop bje ndrim edhe me pula

  Durrës 30 qershor 07:51
  550 Lek
 • 2 foto
  gomar
  Kafshe ferme

  gomar

  ..

  Durrës 29 qershor 01:02
  300 Lek
 • 3 foto
  Kotele 2 muajshe race Brittish e paster.
  Kafshe ferme

  Kotele 2 muajshe race Brittish e paster.

  Shes kotele 2 muajshe. Race e paster Brittish.

  Durrës 25 qershor 18:22
  400 €
 • 1 foto
  Shitet birra
  Kafshe ferme

  Shitet birra

  Shitet shishja birres xhom jeshil

  Durrës 17 qershor 18:56
  200.000 Lek
 • 1 foto
  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844
  Kafshe ferme

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844

  Kredia e urgjencës: whatsapp: 0022997351844 2000 kredi me 5 milion euro më lejoni t\'ju informoj se

  Durrës 16 qershor 11:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTA KUJDES
  Kafshe ferme

  OFERTA KUJDES

  Përshëndetje. Keni nevojë për një kredi të shpejtë ose njoftim për të bërë ndonjë gjë? çfarëdo hua,

  Durrës 15 qershor 17:15
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Tallos
  Kafshe ferme

  Tallos

  Shitet tallos me dengje 1000 lek dengu Rreth 250 dengje

  Durrës 15 qershor 11:01
  1.000 Lek
 • 0 foto
  Mbledhse bari me dy procese
  Kafshe ferme

  Mbledhse bari me dy procese

  Shes mbledhse bari shume e mire ngre dhe ve ne rresht barin(shiko videon ta besosh)kam perdorur vete

  Durrës 11 qershor 13:06
  800 €
 • 1 foto
  Shitet dhia dy vjechare per qumesht pa kec
  Kafshe ferme

  Shitet dhia dy vjechare per qumesht pa kec

  Asht e vaksinume dhe e re

  Durrës 10 qershor 11:12
  190 Lek
 • 0 foto
  Shes qenin e alabai5 muajsh
  Kafshe ferme

  Shes qenin e alabai5 muajsh

  Shes qenin tim 5 muajsh me emrin lucky. I vaksinuar për gjithçka dhe kontrolle të bëra gjithnjë tek

  Durrës 7 qershor 01:59
  150 Lek
 • 2 foto
  shitet gomari
  Kafshe ferme

  shitet gomari

  arsye emigrimi

  Durrës 1 qershor 00:59
  300 Lek
 • 2 foto
  SHITEN GJELA PULA
  Kafshe ferme

  SHITEN GJELA PULA

  SHITEN PULA DHE GJELA

  Durrës 31 maj 16:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten dhi Alpine super te reja me kecha
  Kafshe ferme

  Shiten dhi Alpine super te reja me kecha

  Jan vaksinume shum te mira per qumesht

  Durrës 25 maj 20:13
  240 Lek
 • 3 foto
  Shes lepura
  Kafshe ferme

  Shes lepura

  shiten lepura si ti doni femra meshkuj femra barse cmime te arsyeshme kontaktoni 0688569972

  Durrës 24 maj 21:13
  15 Lek
 • 3 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shesim blete

  Durrës 20 maj 15:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  GJEL DHE PULA
  Kafshe ferme

  GJEL DHE PULA

  GJELA DHE PULA

  Durrës 18 maj 20:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shes bletë! Cmimi 150 000 leke te vjetra (i diskutueshem). Per me shume info: Cel: 0682219636

  Durrës 18 maj 14:47
  15.000 Lek
 • 4 foto
  Shitet , Rraca eshte alpine 2 vjece
  Kafshe ferme

  Shitet , Rraca eshte alpine 2 vjece

  rraca esht alpine dy vjeqe Cmimi 430 mi lek qumsht ka 4 litra

  Durrës 18 maj 12:59
  43.000 Lek
 • 8 foto
  Shiten bIete ! Sasia nga 1 deri ne 50 koshere!
  Kafshe ferme

  Shiten bIete ! Sasia nga 1 deri ne 50 koshere!

  Per Cdo informacion ju lutem kontaktoni ne nr e tel +355682612789

  Durrës 17 maj 15:34
  200 Lek
 • 1 foto
  Shesim dhi Alpine te reja 250 copa me kec..
  Kafshe ferme

  Shesim dhi Alpine te reja 250 copa me kec..

  Jan vaksinume jan 1 .2 vjechare japin 2.3 .litra qumesht .

  Durrës 17 maj 03:59
  250 Lek
 • 2 foto
  Ofert per pak dit Shiten dhi per qumesht pa keca
  Kafshe ferme

  Ofert per pak dit Shiten dhi per qumesht pa keca

  Jan te reja 2 vjechare

  Durrës 16 maj 21:38
  185 Lek
 • 3 foto
  Shitet lopa bars me 19 maj I bon 9 muj
  Kafshe ferme

  Shitet lopa bars me 19 maj I bon 9 muj

  Shite lopa bars me 19 maj I bon 9 muj Gjindemi ne Kosov Viber +38344694485

  Durrës 13 maj 21:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  gjel
  Kafshe ferme

  gjel

  gjel

  Durrës 12 maj 09:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shesim cjap 2 vjechar rrac greke
  Kafshe ferme

  Shesim cjap 2 vjechar rrac greke

  Vaksinume super rrac

  Durrës 12 maj 06:33
  250 Lek
 • 1 foto
  Zog kanarine
  Kafshe ferme

  Zog kanarine

  Shes zog kanarine eshte i ri e shes me gjith kafaz kendon pak te interesuarit te me shkruajne ne w

  Durrës 8 maj 14:26
  35 Lek
 • 3 foto
  Shiten 2 dhi Alpine me keca te reja 230 copa
  Kafshe ferme

  Shiten 2 dhi Alpine me keca te reja 230 copa

  Jan te vaksinume me nga nje kec shum tmira

  Durrës 1 maj 20:25
  230 Lek
 • 0 foto
  Shiten dhi franceze alpine
  Kafshe ferme

  Shiten dhi franceze alpine

  Jan dy vjechare kan nga nje kech femen

  Durrës 26 prill 07:36
  230 Lek
 • 4 foto
  shesim dhi me 3 keca
  Kafshe ferme

  shesim dhi me 3 keca

  dhi me 3 keca Hera 2 qe pjell nga 3 .3 jav qe kan pjell.cmimi pak I diskutushem

  Durrës 19 prill 17:36
  600 €
 • 0 foto
  zogj pula fshati te ndryshem
  Kafshe ferme

  zogj pula fshati te ndryshem

  kemi zogj te peshes 1.8 deri ne 2 kg çmimi 450 lek

  Durrës 19 prill 15:36
  450 Lek
 • 0 foto
  Shiten dhi Alpine me kech
  Kafshe ferme

  Shiten dhi Alpine me kech

  Jan alpine te reja kan kecha ..kechat jan nje muajsh dy muajsh kan filluar me Henger bar

  Durrës 7 prill 23:21
  230 Lek