Kafshe ferme
Prishtinë

Kafshe ferme në shitje në Prishtinë

 • 1 foto
  Shes Kuajt
  Kafshe ferme

  Shes Kuajt

  Shiten Kuajt Njeri 2 Vjet Tjetrri 4 2T Mashkuj

  Prishtinë Sot, 09:40
  6.000 €
 • 10 foto
  Shes_ Makinen kunder lageshtis vllages mykut
  Kafshe ferme

  Shes_ Makinen kunder lageshtis vllages mykut

  shes Aporatin e Heq Lageshtinë ,Vllagën ,Mykun. ne Menyr shum te Sigurt , "Aporati asht Prodhim ZVIC

  Prishtinë Sot, 08:07
  1 €
 • 4 foto
  Duaj te barit
  Kafshe ferme

  Duaj te barit

  Shes 190 duaj të barit. Duajt janë shumë të mirë të klases së parë, janë kosit me kos të traktorit n

  Prishtinë Dje, 21:06
  2 €
 • 5 foto
  Termostata temperature-për inkubator, industri etj
  Kafshe ferme

  Termostata temperature-për inkubator, industri etj

  Rregullatorë-Kontrollorë të ndryshëm temperature Na vizitoni në dyqanin tonë në lakrishte H4, lok

  Prishtinë Dje, 14:32
  34 €
 • 3 foto
  Shesum duj teteline
  Kafshe ferme

  Shesum duj teteline

  Shesum duj teline

  Prishtinë 8 nëntor 20:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shiten dyert 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  Kafshe ferme

  Shiten dyert 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

  SHiten 3 dyer shum te mira pa vrejtje .

  Prishtinë 8 nëntor 17:26
  270 €
 • 1 foto
  oferte falas,
  Kafshe ferme

  oferte falas,

  ASISTENCA DHE FINANCIMI I PROJEKTEVE TUAJ N IN 48 orë A po kërkoni për një kredi parash për të real

  Prishtinë 8 nëntor 15:35
  30.000 €
 • 0 foto
  Shesim :VIQA;MSHTJERRA ; EDHA ; KINGJA ; DHI ;DELE
  Kafshe ferme

  Shesim :VIQA;MSHTJERRA ; EDHA ; KINGJA ; DHI ;DELE

  Te gjitha te rritura ne natyre , nuk i kemi ushqyer ne shtalle qendrojn 24 ore ne mal. Pra kush ja d

  Prishtinë 8 nëntor 11:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shiten extra, klas
  Kafshe ferme

  Shiten extra, klas

  Shiten 20 copa pula te pares klas Cmimi i tyre komplet 170 euro Bleres serjoz .

  Prishtinë 7 nëntor 19:37
  170 €
 • 11 foto
  Bik
  Kafshe ferme

  Bik

  Shes Bikun 360 KG per mashum info Telefoni Viber +38344266751

  Prishtinë 7 nëntor 19:20
  950 €
 • 2 foto
  Niple pojilice - pipe
  Kafshe ferme

  Niple pojilice - pipe

  Prodajem niple pojilice za kokoske i prepelice 1.5e komad Takodje i ugradjujem niple po dogovoru. za

  Prishtinë 7 nëntor 15:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Termometer-termometar
  Kafshe ferme

  Termometer-termometar

  Termometri za inkubatore Ispitani bez greske za sve vrste inkubatora

  Prishtinë 7 nëntor 15:52
  5 €
 • 1 foto
  Gume za cerupaljku
  Kafshe ferme

  Gume za cerupaljku

  Gume za cerupaljke 0,50centi komad Pravim i cerupaljke po dogovoru Za sve informacije javite se na

  Prishtinë 7 nëntor 15:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Inkubatori
  Kafshe ferme

  Inkubatori

  Inkubator 100veze manual Fllanza 270veze Manuelni inkubatori za 100kokosija jaja. 270prepelicja. Mog

  Prishtinë 7 nëntor 15:51
  75 €
 • 0 foto
  Akcion!!! Vez fllanza 30copa - 2€
  Kafshe ferme

  Akcion!!! Vez fllanza 30copa - 2€

  Vez fllanza freskata 30copa 2€ Prepelicja jaja po akcijakoj ceni 2€ za kutiju od 30komada

  Prishtinë 7 nëntor 15:51
  2 €
 • 1 foto
  Fllanza knus 0.70cent
  Kafshe ferme

  Fllanza knus 0.70cent

  Mladi petlici prepelice 0.70centi Moze zamena za kukuruz ili psenicu na vece kolicine moguc dogovor

  Prishtinë 7 nëntor 15:50
  1 €
 • 2 foto
  Inkubiranje jaja
  Kafshe ferme

  Inkubiranje jaja

  Usluzno inkubiranje svih vrsta jaja (kokoske, prepelice, curke, patke, guske...) Inkubatori su Stank

  Prishtinë 7 nëntor 15:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fllanza japoneze
  Kafshe ferme

  Fllanza japoneze

  Gjithashtu kemi edhe veze te fresketa te fllanzave 3€- 30copa. Fllanza japoneze Cmimi është 2€ për

  Prishtinë 7 nëntor 15:50
  2 €
 • 0 foto
  Hidrometer+termometer per inkubator
  Kafshe ferme

  Hidrometer+termometer per inkubator

  Vlagomer+termometar za inkubatore i sve ostale namene

  Prishtinë 7 nëntor 15:50
  7 €
 • 1 foto
  Termostat per inkubator Stankovic leskovac
  Kafshe ferme

  Termostat per inkubator Stankovic leskovac

  Termostati za inkubatore Proizvodnja Stankovic Leskovac

  Prishtinë 7 nëntor 15:50
  25 €
 • 1 foto
  Motorna testera motorka
  Kafshe ferme

  Motorna testera motorka

  Prodajem novu motornu testeru koriscena samo za rezanje grana sitno nesto. Mac i lanac su fabricki n

  Prishtinë 7 nëntor 15:50
  250 €
 • 7 foto
  zogj fllanza 0.50cent
  Kafshe ferme

  zogj fllanza 0.50cent

  Pilici japanskih prepelica od 3-7dana 0.50centi Zogj fllanza japanoze 3-7dite 0.50centi Moguc svaki

  Prishtinë 7 nëntor 15:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Punojm Koliba per qen dhe kotec per Pula me porosi
  Kafshe ferme

  Punojm Koliba per qen dhe kotec per Pula me porosi

  Punojm Koliba per qen dhe kotec per Pula me porosi, si dhe shume shtepi te zogjeve apo cfar do lloji

  Prishtinë 6 nëntor 22:18
  50 €
 • 2 foto
  2 cop shiten
  Kafshe ferme

  2 cop shiten

  Shitet lopa qumshtore me viq .

  Prishtinë 6 nëntor 20:36
  1.400 €
 • 3 foto
  Bicikletat ne Shitje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
  Kafshe ferme

  Bicikletat ne Shitje 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

  SHiten bicikletat pa vrejtje qmimi i 2 Bicikletave 230 euro mirpresim bleres serjoz .

  Prishtinë 6 nëntor 19:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  DUJT E SANES 1.50 E
  Kafshe ferme

  DUJT E SANES 1.50 E

  SHES 140 DUJ TE SANES TE KSAJ VERE

  Prishtinë 5 nëntor 12:51
  2 €
 • 5 foto
  Shiten pllakat 1. 2 , 3 , 4 , 5 ,6 ,7
  Kafshe ferme

  Shiten pllakat 1. 2 , 3 , 4 , 5 ,6 ,7

  SHiten pllakat jan shum te mira te reja mund te ngjiten kudo qmimi 45euro presim bleres serjoz.

  Prishtinë 4 nëntor 10:18
  45 €
 • 2 foto
  Shesim 2 Inkubator
  Kafshe ferme

  Shesim 2 Inkubator

  Shesim Inkubator Fabrikisht te perdorur ku gjithçka e ka automatike si rrotullimin çdo dy ore , lage

  Prishtinë 3 nëntor 19:15
  100 €
 • 0 foto
  Tetelin dhe San shum cilsort
  Kafshe ferme

  Tetelin dhe San shum cilsort

  Tetelin dhe Sanë e klasit te par eshte shum cilsor vetem për Marakli Shiu nuk e ka zan qendron nen m

  Prishtinë 1 nëntor 15:18
  1 €
 • 3 foto
  Chicken House shtepi per pula
  Kafshe ferme

  Chicken House shtepi per pula

  Shes kaqak te pulave apo kotec ne punojm me porosi kaqaku eshte si ky ne foto qmimi 150

  Prishtinë 20 tetor 23:57
  150 €
 • 12 foto
  Lepuj
  Kafshe ferme

  Lepuj

  SHes lepra te bute 5 euro te vegjelit 10 euro te mdhenjet kemi te gjitha ngjyrat e leprave te cilen

  Prishtinë 15 tetor 12:34
  5 €
 • 2 foto
  Kerkohet me ble kofe per viqa per qumsht
  Kafshe ferme

  Kerkohet me ble kofe per viqa per qumsht

  Kerkohet ksi lloj me ble per viqa Per me pi viqat qumsht vete ne te cmimi me marveshje .

  Prishtinë 13 tetor 22:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  OFERTE FALAS
  Kafshe ferme

  OFERTE FALAS

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Prishtinë 11 tetor 07:16
  50.000 €
 • 5 foto
  Kafaz fllanza
  Kafshe ferme

  Kafaz fllanza

  kafaz 12 copa fllanza ---- 15e Kafaz 24 copa fllanza ---- 25e Kavezi za prepelice Kavez za 12prepe

  Prishtinë 6 tetor 22:52
  15 €
 • 1 foto
  Termostat MH2010
  Kafshe ferme

  Termostat MH2010

  Digitalni termostat model MH1210W sa sondom 1metar u kompletu temperaturni opseg od -50 do 110 step

  Prishtinë 6 tetor 22:22
  20 €
 • 0 foto
  Vez fllanza per inkubim 30copa 3euro
  Kafshe ferme

  Vez fllanza per inkubim 30copa 3euro

  Shesim vez të freskta të fllanxave . Siq dihet vezet e fllanxave jan shumë të donishme e sidomos për

  Prishtinë 6 tetor 22:21
  3 €
 • 1 foto
  Kafaz per 120cop fllanza NEW
  Kafshe ferme

  Kafaz per 120cop fllanza NEW

  Kavezi za 120 prepelica sa automatskim pojilicama, hranilicama i tacnama za izdjubrivanje.

  Prishtinë 6 tetor 22:21
  185 €
 • 3 foto
  fllanza mish
  Kafshe ferme

  fllanza mish

  fllanza 1kg-6€

  Prishtinë 6 tetor 22:01
  6 €
 • 0 foto
  Termostat za Inkubator
  Kafshe ferme

  Termostat za Inkubator

  termostat Termostati 15€

  Prishtinë 6 tetor 21:59
  15 €
 • 3 foto
  Koshere per blete
  Kafshe ferme

  Koshere per blete

  Shes koshere per blete te tipit LR. Jane te punuara nga druri i terur dhe te punuara mire. Gjendemi

  Prishtinë 4 tetor 20:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Koshere per blet
  Kafshe ferme

  Koshere per blet

  Shes koshere per blet te tipit LR. Jane te punuara nga druri i terur dhe te punuara mire. Gjendemi n

  Prishtinë 4 tetor 20:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet kasht dujt e mdhoj e t mir shum 2019
  Kafshe ferme

  Shitet kasht dujt e mdhoj e t mir shum 2019

  Shitet kasht dujt e mdhoj dhe t bardh si bora n pleme dhe jasht muni mi pa qmimin 85 cent copa flm p

  Prishtinë 4 tetor 20:10
  85 €
 • 1 foto
  OFERTE FALAS .
  Kafshe ferme

  OFERTE FALAS .

  OFERTA TE GJITHA PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju jeni duke kërkuar për një kredi për të ring

  Prishtinë 1 tetor 00:45
  500.000 €
 • 1 foto
  Shitet lopa per kurban
  Kafshe ferme

  Shitet lopa per kurban

  Shitet lopa per kurban

  Prishtinë 29 shtator 18:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sanak bugare
  Kafshe ferme

  Sanak bugare

  Shiten sanaket e bleteve bugare per merakli jane te perjetshem mirepo per transport jo te pershtatsh

  Prishtinë 28 shtator 19:52
  20 €
 • 3 foto
  Shes klyshin belg malinos 100%
  Kafshe ferme

  Shes klyshin belg malinos 100%

  Shitet Belg Malinos femen 3 muaj shum e meqme rac e pastert 100% jepet me garancion e vaksinuar eka

  Prishtinë 26 shtator 22:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES BELG MALINOS 100% ORIGJINAL
  Kafshe ferme

  SHES BELG MALINOS 100% ORIGJINAL

  Shitet belg malinos femen ekstra me komanda ne gjitha senet osht fjala e fundit per kuder pa asni be

  Prishtinë 26 shtator 22:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pasul
  Kafshe ferme

  Pasul

  PASUL-MIALT

  Prishtinë 26 shtator 18:25
  1 €
 • 3 foto
  Belg ekstra
  Kafshe ferme

  Belg ekstra

  Shitet eksta belg malinos klysh femen e vaksinuar me pasaport agresiv 3muj per qdo info +38345654732

  Prishtinë 25 shtator 22:52
  130 €
 • 2 foto
  Belg 100% rac e pastert
  Kafshe ferme

  Belg 100% rac e pastert

  Shitet Mally Femen shum e dashtun per t familjes agresiv per njerz t panjohur Per qdo info nchat

  Prishtinë 25 shtator 22:44
  140 €