Kafshe ferme

Kafshe ferme në shitje në Rajoni i Pejës

 • 10 foto
  Mshtjerr
  Kafshe ferme

  Mshtjerr

  Shess mshtjerren 11 muj,e rritur me ushqim bio.

  Istog Sot, 21:11
  820 €
 • 3 foto
   Detelin( Terrfoj )
  Kafshe ferme

  Detelin( Terrfoj )

  Shes detelin shum te mir.Ështe e terur shum mir nuk e ka nxa shiu asnjeher eshte mrena.

  Klinë Sot, 19:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lopë te fermes(Shtroja Speciale per Lope)
  Kafshe ferme

  Lopë te fermes(Shtroja Speciale per Lope)

  Shiten shtrojat speciale per lope te kualitetit te larte. Me keto shtroja speciale fermeret nuk kane

  Pejë Sot, 15:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lopë qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lopë qumeshtore

  Shiten Lopët, e ardhura nga Çekia, Gjermania dhe Holanda. Lopët jan te pjellura 2-3 herë. Çmimet var

  Pejë Sot, 15:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes lopen me viq lopa osht mshtirr zdyti lopa ika
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq lopa osht mshtirr zdyti lopa ika

  Lopa ika 10 litra tamel pur ma shum nr +383 49 313 739

  Pejë Sot, 14:21
  1.100 €
 • 2 foto
  Shes lopen me viq lopa osht mshtirr spari lopa
  Kafshe ferme

  Shes lopen me viq lopa osht mshtirr spari lopa

  Lopa osht pa behane lopa osht eurt

  Pejë Sot, 13:11
  850 €
 • 0 foto
  pa marr plehu
  Kafshe ferme

  pa marr plehu

  Gratis plehu per lope shum mire Dubrave

  Istog Sot, 12:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  She\'s lopen me viq
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq

  She\'s lopen me viq u shtu qe 1jav viqin e ka mashkull rac lumuzin lopa asht shum e mir e urt Msht

  Pejë Sot, 12:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  VIQ Mashkull Raca LIMOUSIN
  Kafshe ferme

  VIQ Mashkull Raca LIMOUSIN

  Ne shitje viqi mashkull i races Limousin rac eksta e mishit .Per me shum edhe ne Viber +38349437377

  Istog Sot, 10:30
  330 €
 • 4 foto
  Lopë qumeshtore
  Kafshe ferme

  Lopë qumeshtore

  Shiten lopet qumeshtore te racave fisnike evropiane Simmental, Holstein, te ardhura nga Holanda, Gje

  Pejë Sot, 10:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Dhi Keca Qumsht dhe Produkte te qumshtit
  Kafshe ferme

  Shes Dhi Keca Qumsht dhe Produkte te qumshtit

  Shes produkte te qumshtit te dhive njekohesisht komplet tuben e {Dhive me Edha} shes Edha ndaras nga

  Istog Sot, 09:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Detelina
  Kafshe ferme

  Shitet Detelina

  Shes detelin per Ushqim te Kafshve eshte shum e mir shitet e tera

  Klinë Sot, 00:17
  2 €
 • 2 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Shitet detelina e cila eshte shume e mir dhe cilsore,dujt jan te mdhaj fotot tregoj mjaft te iteresu

  Klinë Sot, 00:17
  2 €
 • 3 foto
  Bika
  Kafshe ferme

  Bika

  SHES BIKAT 4COPA PERAFORSISHT:600KG $2.60 Jon Bio Vetem me ballgur Qmimi i diskutueshem

  Klinë Dje, 21:31
  260 €
 • 2 foto
  Pula gjela
  Kafshe ferme

  Pula gjela

  shes Pula te katunit Edhe pula klluq Me vo per ma shum na kontaktoni ne tel +38345244703 edhe ne vib

  Istog Dje, 19:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Kafshe ferme

  Shitet

  Lopa ashte shterrp per info na kontaktoni

  Klinë Dje, 18:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes lopen lopa osht pa behane lopa ika 10 tamel
  Kafshe ferme

  Shes lopen lopa osht pa behane lopa ika 10 tamel

  Shes lopen

  Pejë Dje, 16:29
  870 €
 • 3 foto
  Viqa simentallk
  Kafshe ferme

  Viqa simentallk

  Shes 2 viqa te races simentallk 1mashkull 1 femer

  Pejë Dje, 14:51
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shiten Bikat
  Kafshe ferme

  Shiten Bikat

  Shiten Bikat Mbi 600kg Me Marrveshje

  Klinë Dje, 13:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sona donxhi shum e mir
  Kafshe ferme

  Sona donxhi shum e mir

  Urgjent shitet sona e po sa bome donxhi osht shum e mir donxhi jon shum te mdhaj perbi 1 meter boj e

  Pejë Dje, 10:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  She\'s lopen me viq
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq

  She\'s lopen me viq u shtu qe 1jav lop I ka 20litra qumsht Asht e mir e urt lopa e ka viqin mashku

  Pejë Dje, 09:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Maqin per Ballgur
  Kafshe ferme

  Maqin per Ballgur

  Shes maqinen per ballgur dhe shkoklon nuk blun me talle vetem kokerr eshte ne gjendje te rregullt mo

  Pejë 17 shtator 22:06
  180 €
 • 2 foto
  Viq i qumshit
  Kafshe ferme

  Viq i qumshit

  Viq i qumshit 3 jav femr

  Klinë 17 shtator 21:29
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes mshtjerren
  Kafshe ferme

  Shes mshtjerren

  Shes mshtjerren hollshtajn shum e majme e ushqyer me ballgur.

  Klinë 17 shtator 21:05
  680 €
 • 3 foto
  Shes mzatin
  Kafshe ferme

  Shes mzatin

  Shes mzatin 2 muajsh shum i mir dhe i majëm.

  Klinë 17 shtator 21:04
  480 €
 • 2 foto
  Shes viqiin
  Kafshe ferme

  Shes viqiin

  Shes viqin,femer,i ka 1 jave,çmimi me marveshje. Per me shum na kontaktoni ne numrin:045-587-927 ose

  Pejë 17 shtator 20:37
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  She\'s lopen me viq
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq

  She\'s lopen me viq u shtu qe 1 jav 20 litra qumsht asht e mir e urt lop I ka 1 pjell Viqin e ka m

  Pejë 17 shtator 20:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Gjel luftarak meksikan dhe dy zogza mekzikan
  Kafshe ferme

  Gjel luftarak meksikan dhe dy zogza mekzikan

  Shiten tret perniher qmimi 70 shkurt

  Pejë 17 shtator 15:28
  70 €
 • 2 foto
  Shitet viqin
  Kafshe ferme

  Shitet viqin

  Shitet viqi femen 1 muj e gjysve osht rac limuzin osht shum e Mir per ma shum na kontaktoni me nr. t

  Istog 17 shtator 14:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes klyshin asht si reje i shpis
  Kafshe ferme

  Shes klyshin asht si reje i shpis

  Amirun pulat nga bukës dhelpna dhe pacovat etj i njekë ash i veshtirë

  Pejë 17 shtator 14:06
  20 €
 • 2 foto
  Vaga per gjo
  Kafshe ferme

  Vaga per gjo

  vaga per gjo mate deri 1500 kg eshte e re e pa perdorne

  Pejë 17 shtator 13:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  She\'s lopen me viq
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq

  She\'s lopen me viq u shtu qe 1 jav lopa I ka 20litra qumsht viqin e ka mashkull asht shum e mir e u

  Pejë 17 shtator 12:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet nderrohet
  Kafshe ferme

  Shitet nderrohet

  Shitet maqina mjelese ne gjendje te rregullt per arsye se nuk po ma lajn lopet me perdor Mundesi n

  Pejë 17 shtator 11:46
  140 €
 • 1 foto
  Shiten Mshtjerrat nga Holanda
  Kafshe ferme

  Shiten Mshtjerrat nga Holanda

  Shiten mshtjerrat e kontigjentit te rradhes te ardhura nga shteti i Holandes. Mshtjerrat jane barese

  Pejë 17 shtator 10:45
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shiten viqa
  Kafshe ferme

  Shiten viqa

  Shes viqat 1 muj e gjys i kan jon rac shum e mir jane 1 mashkull dhe 2 femna pres blersin serioz +

  Istog 16 shtator 20:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Mshtjerra
  Kafshe ferme

  Shitet Mshtjerra

  Shitet viqi femen rac bardh e kur per me shum kontakto ne ne +37745502157

  Pejë 16 shtator 20:08
  370 €
 • 0 foto
  Ndrroj pulat me Shota
  Kafshe ferme

  Ndrroj pulat me Shota

  shes pulat ose ndrroj me shota

  Klinë 16 shtator 19:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  She\'s lopen me viq
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq

  She\'s lopen me viq u shtu qe 1 jav lopa I ka 1 pjellsh Lop e ka viqin mashkull Asht e urt e mir

  Pejë 16 shtator 17:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Viqat
  Kafshe ferme

  Viqat

  Shiten viqat e races simentall viqat jon te shendosh .viqat jon te lopeve qeke jan 3 mashkuj e 2 fe

  Istog 16 shtator 06:40
  400 €
 • 1 foto
  Shes 120duj yshqym dhe 5rrotoballa
  Kafshe ferme

  Shes 120duj yshqym dhe 5rrotoballa

  Shes 120 duj yshqym te sivjetit , qmimi per cop :1.50Euro Poashtu shes 5 rrotoballa , qmimi per cop

  Istog 15 shtator 21:30
  25 €
 • 3 foto
  Shiten rotoballat
  Kafshe ferme

  Shiten rotoballat

  Shiten rotoballat ,ushqim kvalitet(Trefoj) 30e copen shiten tonat,po ashtu shes dhe maqinen e mjelij

  Pejë 15 shtator 17:12
  30 €
 • 1 foto
  Miser - kollomoq
  Kafshe ferme

  Miser - kollomoq

  Shes kollomoq te kuq

  Istog 15 shtator 11:59
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes viqat 6 cop mashkuj
  Kafshe ferme

  Shes viqat 6 cop mashkuj

  Shes 6 viqa mashkuj mosha 7-8 muj

  Pejë 15 shtator 07:02
  1 €
 • 0 foto
  Shes plehun e lopve
  Kafshe ferme

  Shes plehun e lopve

  Shes plehin e lopve asht pleh i ni viti jam diku rreth 40 prokolica traktorit ju mir pres

  Klinë 15 shtator 07:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mjaltë
  Kafshe ferme

  Mjaltë

  Mjaltë bio nga lulet

  Klinë 14 shtator 20:23
  15 €
 • 2 foto
  She\'s lopen me viq
  Kafshe ferme

  She\'s lopen me viq

  She\'s lopen me viq u shtu qe 1jav mshtjerr spari viqin e ka mashkull rac lumuzin 17 18 litra qumsh

  Pejë 14 shtator 19:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shiten 3 bika
  Kafshe ferme

  Shiten 3 bika

  Shiten bikat Jan majtun me ballgur. 100 % bijo, per mish ju garantoi. Transporti gratis. Viber: +383

  Klinë 14 shtator 18:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Klysh 2 muaj e gjysme, i bukur dhe rojs (video)
  Kafshe ferme

  Klysh 2 muaj e gjysme, i bukur dhe rojs (video)

  Shes klyshin, po del shume i mire per oborr. Arsyeja e shitjes, nuk ka kush kujdeset per te.

  Pejë 14 shtator 11:05
  75 €
 • 0 foto
  Shitet BuBi shum i mir per oborr dhe shum Agresiv
  Kafshe ferme

  Shitet BuBi shum i mir per oborr dhe shum Agresiv

  Shitet BuBi shum i mir per oborr dhe agresiv per tpanjohur , 8 muj ika mashkull osht te interesuarit

  Istog 14 shtator 07:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Detelin san dhe kasht
  Kafshe ferme

  Detelin san dhe kasht

  Kam afer 100 duj detelin te vjetit Afer 60 kasht 29 detelin 27 san te sivjetit Nese i merr komplet

  Klinë 13 shtator 21:42
  2 €