Kafshe ferme
Tiranë

Kafshe ferme në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  Shiten Bletë, cmimi okazion 15.000 - 20.000 lek
  Kafshe ferme

  Shiten Bletë, cmimi okazion 15.000 - 20.000 lek

  Shiten Bletë , Bletet Jan ne gjendje te mire, 15-20 rruge mize ,Jan te kuruara Mbretereshat Jan t

  Tiranë Sot, 12:25
  15.000 Lek
 • 5 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shesim 20 koshere blete per arsye emigrimi. Bletet jane ne gjendje shume te mire,kosh

  Tiranë Sot, 02:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes pula fshati
  Kafshe ferme

  Shes pula fshati

  Shes pula fshati për restorante.çmimi 8mij lek të vjetra copa.pesha 1,2 deri në 1,6 kg.të therura dh

  Tiranë Dje, 17:13
  8 Lek
 • 1 foto
  Zogj fshati
  Kafshe ferme

  Zogj fshati

  Shesim zogj fshati me shumicë.pesha 1,5kg.çmimi 500 lek.tel 0672080770.

  Tiranë Dje, 17:13
  500 Lek
 • 4 foto
  Shiten INKUBATOR PROFESIONAL, per cdo lloj veze.
  Kafshe ferme

  Shiten INKUBATOR PROFESIONAL, per cdo lloj veze.

  Shiten inkubator profesional per cdo lloj veze, Pata, Rosa, Pula Deti, Shkurtza, Pula dekorative

  Tiranë 5 shkurt 10:59
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.
  Kafshe ferme

  ΓΡΗΓΟΡΗ ΚΑΙ ΑΚΡΙΒΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΔΑΝΕΙΟΥ σε 48 ώρες.

  Καλημέρα. Χρειάζεστε επειγόντως χρήματα ή χρηματοδότηση. Λοιπόν, είμαι ένα άτομο και δίνω δάνεια ό

  Tiranë 4 shkurt 11:39
  100 €
 • 12 foto
  Rottweiler
  Kafshe ferme

  Rottweiler

  Shes klyshet e races Rottweiler 100% origjinal klyshet kan lind me 11 Mars Whats app +38349155135

  Tiranë 20 janar 19:09
  100 €
 • 2 foto
  Okazion
  Kafshe ferme

  Okazion

  Shitet park bletesh bletet jane te kuruara kunder semundjeve,bletet jane me 8-10 rruge mize.cmimi me

  Tiranë 20 janar 06:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Inkubator per zogj transport gratis ne Shqiperi
  Kafshe ferme

  Inkubator per zogj transport gratis ne Shqiperi

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithj

  Tiranë 14 janar 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Inkubator per zogjt transport gratis ne Shqiperi
  Kafshe ferme

  Inkubator per zogjt transport gratis ne Shqiperi

  INKUBATOR Ne shitje inkubatori gjys automatik(me nje levizje i rrotullon te gjithet vezet pa grithj

  Tiranë 14 janar 13:37
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 2 Kuaj
  Kafshe ferme

  Shes 2 Kuaj

  Shiten Kuajt njeri 2 vjet trjetrri 4 vjet 2T mashkuj

  Tiranë 20 dhjetor 10:56
  6.000 €
 • 1 foto
  Dëshmon shumë seriozisht
  Kafshe ferme

  Dëshmon shumë seriozisht

  E PAVARUR një huadhënës i Vërtetë që ju jep kredi pa u bërë me ju të harxhoni një shekull të xhepave

  Tiranë 18 dhjetor 02:51
  100 €
 • 1 foto
  oferte falas;
  Kafshe ferme

  oferte falas;

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 29 tetor 13:52
  5.000 €
 • 1 foto
  oferte falas per te gjithe
  Kafshe ferme

  oferte falas per te gjithe

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 27 tetor 06:28
  30.000 €
 • 4 foto
  Shitet kale 100% arab
  Kafshe ferme

  Shitet kale 100% arab

  Cel/whatsapp-0699349999

  Tiranë 7 tetor 22:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten palmat
  Kafshe ferme

  Shiten palmat

  Shiten palmat shum lire

  Tiranë 7 tetor 10:28
  600 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas. '
  Kafshe ferme

  Oferte falas. '

  OFERTA KREDITI PA PROBLEM DHE FAST. Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur akti

  Tiranë 1 tetor 09:58
  5.000 €
 • 1 foto
  Shite mini spitz
  Kafshe ferme

  Shite mini spitz

  Shitet mini spitz i vaksinuar, mosha 2 muajsh

  Tiranë 25 shtator 18:29
  1 Lek
 • 1 foto
  Oferte falas
  Kafshe ferme

  Oferte falas

  Përshëndetje ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose për realizimin e një p

  Tiranë 7 shtator 07:06
  5.000 €
 • 3 foto
  Kaukaz
  Kafshe ferme

  Kaukaz

  Shes qenin kaukaz i ardhur prej serrbis mosha 2 vjet qeni ka passaport ka pedigre si dhe Qip te vend

  Tiranë 5 shtator 09:41
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Papagallët flamur gri
  Kafshe ferme

  Papagallët flamur gri

  dora e ushqyer dhe e trajnuar në shtëpinë tonë familjare me aftësi të shkëlqyeshme për të folur, shu

  Tiranë 2 shtator 16:37
  500 €
 • 1 foto
  Blu Ara duke folur papagall
  Kafshe ferme

  Blu Ara duke folur papagall

  papagalli ynë është në shtëpi të ngritur, ushqyer dhe trajnuar në shtëpinë tonë familjare me kapacit

  Tiranë 30 gusht 22:54
  500 €
 • 5 foto
  Qenush 9 muajsh
  Kafshe ferme

  Qenush 9 muajsh

  Shitet qenush 9 muajsh leshator shume i bukur i mbajtur dhe mesuar ne apartament,edukuar dhe shume i

  Tiranë 29 gusht 14:14
  400 €
 • 0 foto
  Dhij
  Kafshe ferme

  Dhij

  130 dhij Jane 122 Jan me prod him 8 sjep

  Tiranë 23 gusht 13:42
  8.500 Lek
 • 2 foto
  pershendetje
  Kafshe ferme

  pershendetje

  shitet tufa e dhive 100 koke jan rrace veni

  Tiranë 20 gusht 18:52
  85 Lek
 • 0 foto
  Kerkohet coban per ruajtje bagetishe urgjent
  Kafshe ferme

  Kerkohet coban per ruajtje bagetishe urgjent

  Paga e kenaqshme,

  Tiranë 18 gusht 17:52
  1 €
 • 3 foto
  Shitet kangall femer dhe aziat mashkull
  Kafshe ferme

  Shitet kangall femer dhe aziat mashkull

  Kangal 2vjece femer - 250€ Aziat 2vjec mashkull 350€ Cmim i diskutueshem 0688878135 Whats App

  Tiranë 15 gusht 12:50
  600 €
 • 0 foto
  Instagram 19 - 20 - 24 dhe 55 k real fan
  Kafshe ferme

  Instagram 19 - 20 - 24 dhe 55 k real fan

  Instagram 19 - 20 - 24 dhe 55 k real fan

  Tiranë 13 gusht 13:45
  123 €
 • 1 foto
  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..
  Kafshe ferme

  Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju..

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tiranë 13 gusht 00:57
  5.000 €
 • 1 foto
  Oferte falas 100%
  Kafshe ferme

  Oferte falas 100%

  Ofertë e shpejtë dhe e besueshme e huasë për realizimin e ëndrrave tuaja Këtu është një mundësi e s

  Tiranë 9 gusht 07:31
  5.000 €
 • 1 foto
  Qen Sharri ne shitje
  Kafshe ferme

  Qen Sharri ne shitje

  Shitet super klysh sharri 4 mujsh .

  Tiranë 8 gusht 11:41
  250 €
 • 0 foto
  Desh per kurban
  Kafshe ferme

  Desh per kurban

  Desh per kurban

  Tiranë 4 gusht 18:15
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet qen sharri
  Kafshe ferme

  Shitet qen sharri

  Shitet qene sharri nji vite e gjysem eshte femer

  Tiranë 1 gusht 23:24
  50 Lek
 • 5 foto
  Doberman
  Kafshe ferme

  Doberman

  Shes Dobermanin mashkull mosha 16 muaj osht shum qen i ngushum shum energjik Per ma shum info Viber

  Tiranë 26 korrik 11:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Siberian Husky
  Kafshe ferme

  Siberian Husky

  të bukura Siberian Husky Puppies për shitje, kontaktoni për më shumë detaje dhe foto.(douglasjason

  Tiranë 21 korrik 20:57
  200 €
 • 0 foto
  Zog fati
  Kafshe ferme

  Zog fati

  Zog fati 500 lek

  Tiranë 21 korrik 19:45
  500 Lek
 • 2 foto
  Shiten 3 qenushe POMERANIA
  Kafshe ferme

  Shiten 3 qenushe POMERANIA

  Shiten 3 qenushe pomerania 2 muajsh te vaksinuar super te lezetshem cmimi esht per cop te 3 bashk ka

  Tiranë 21 korrik 18:53
  600 €
 • 6 foto
  Shitet Pitbull
  Kafshe ferme

  Shitet Pitbull

  Shitet qen pitbull, rrace e paster . 6 Muajsh, me te gjitha vaksinat e bera ne itali + pashaporte it

  Tiranë 20 korrik 15:23
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion / Kasolle qeni 8000 leke
  Kafshe ferme

  Okazion / Kasolle qeni 8000 leke

  Shes kasolle qeni 90 cm me 1.10 cm. Eshte e perbere komplet nga dru , po ashtu dhe mbuloja eshte me

  Tiranë 19 korrik 16:59
  8.000 Lek
 • 2 foto
  Skifter
  Kafshe ferme

  Skifter

  Shiten zogjte e skifterit edhe te shqiponave te zbutur qe han ushqim nga dora e njeriut.cmimi me mar

  Tiranë 19 korrik 13:58
  1 €
 • 0 foto
  Shesim Blete
  Kafshe ferme

  Shesim Blete

  Shesim blete cmimi i arsyeshem sipas kosheres me mema te 2019 te fekonduara,ne Sauk,Tirane.

  Tiranë 18 korrik 23:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Blete
  Kafshe ferme

  Blete

  Shesim blete Çmimi sipas koshereve I arsyetushem .00355682153184

  Tiranë 14 korrik 21:43
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHITEN 5 KOSHERE ME BLETE
  Kafshe ferme

  SHITEN 5 KOSHERE ME BLETE

  Jane ne gjendje shume te mire. Cmimi: 18.000 lek nje koshere (i diskutueshem) Cel: 0672576860

  Tiranë 9 korrik 13:19
  18.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet Kal. Afringer Mashkull 4 Vjec.Devoll
  Kafshe ferme

  Shitet Kal. Afringer Mashkull 4 Vjec.Devoll

  Shitet Kali Raca Afringel Mosha 4 Vjec. Mashkull Ngjyra Kaf. Kali Eshte Super Kal Eshte Ble Meze I V

  Tiranë 30 qershor 12:02
  1.999 €
 • 0 foto
  Shitet qenush
  Kafshe ferme

  Shitet qenush

  Shes qenush te rraces bichon frise! Te vaksinuar dhe te pajisur me passaporte ! Vetem 2 muajesh ! Nu

  Tiranë 27 qershor 00:48
  200 €
 • 3 foto
  Okazionnnn !!!qen sharriii
  Kafshe ferme

  Okazionnnn !!!qen sharriii

  Shitet qen sharrii vetem per 20 mij lek Ngaqe kam mar qen tjeter pastor esht vetem 13 muajsh

  Tiranë 22 qershor 13:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Qen sharri 1 muash okazion
  Kafshe ferme

  Qen sharri 1 muash okazion

  Per me teper informacion na kontaktoni

  Tiranë 20 qershor 20:47
  1 Lek
 • 3 foto
  raz malino belg 47ditesh
  Kafshe ferme

  raz malino belg 47ditesh

  shiten 4 keluysh femra raz malino belg 47 ditesh te bindur per cdo pronar lle me garanzi te telefo

  Tiranë 18 qershor 13:25
  1 Lek
 • 1 foto
  Dhi vendi
  Kafshe ferme

  Dhi vendi

  Shiten 35 kok dhi vendi ne fshatin shengjergj shiten per arsye ekonomike

  Tiranë 15 qershor 19:14
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Klysh sharri
  Kafshe ferme

  Klysh sharri

  Shiten klyshit e sharrit jon 4 Meshkuj kan lind me 30 prill tel +38349667635 Whats app +38349667635

  Tiranë 9 qershor 23:18
  Me Marrveshje