Kurbin

Kafshe shtepiake në shitje në Kurbin

 • 1 foto
  Shitiet qeni sharrit
  Kafshe shtepiake

  Shitiet qeni sharrit

  Shum i eger per njerez

  Kurbin 18 qershor 19:44
  1 €
 • 4 foto
  Rotfailer
  Kafshe shtepiake

  Rotfailer

  Shes qen rotfailer i kryqezuar me pitbulll.

  Kurbin 17 qershor 18:25
  120 €
 • 1 foto
  ..Velká a krásná čivava těňátek ...
  Kafshe shtepiake

  ..Velká a krásná čivava těňátek ...

  ..Velká a krásná čivava těňátek ... Jsou velmi dobře socializovaní, vidíte všechny obrazovky a byli

  Kurbin 12 qershor 13:36
  300 €
 • 3 foto
  Akuarium !
  Kafshe shtepiake

  Akuarium !

  Okazion ! Shitet akuarium me permasa 100 x 40 x 40 ( vjen me gjith dekor natyral + 2 peshk ) Perm

  Kurbin 11 qershor 19:34
  200 Lek
 • 2 foto
  Akuarium !
  Kafshe shtepiake

  Akuarium !

  Oferte ! Bejme akuariume te modeleve te ndryshme , te gjitha llojet e permasave , me cmime te arsye

  Kurbin 2 qershor 19:50
  1 Lek
 • 1 foto
  Adorable Apple Head Chihuahua puppies
  Kafshe shtepiake

  Adorable Apple Head Chihuahua puppies

  Available Male and Female puppies for sale. They were checked and worked and micro etc. And now they

  Kurbin 26 maj 07:33
  1 Lek
 • 0 foto
  Chow Chow i Bardhe Mashkull
  Kafshe shtepiake

  Chow Chow i Bardhe Mashkull

  Shitet ose nderrohet Chow Chow i Bardhe ( white ) Mashkull Me te gjitha pashaportat ( mundesh ta mar

  Kurbin 23 maj 11:24
  800 €
 • 6 foto
  Qen haski
  Kafshe shtepiake

  Qen haski

  Shitet nje qen Haski i vaksinuar mosha 1 vjeq

  Kurbin 17 maj 13:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LEPUJ NE SHITJE??
  Kafshe shtepiake

  LEPUJ NE SHITJE??

  Shiten lepuj te madhesive te ndryshme.

  Kurbin 8 mars 07:13
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Okazion ! - Akuarium !
  Kafshe shtepiake

  Okazion ! - Akuarium !

  Shitet Okazion ! Akuarium ! Me permasa : 60 cm gjatesia 35 cm gjeresia M

  Kurbin 7 mars 09:00
  60 €
 • 2 foto
  Shes qen kangal dhe qen shari
  Kafshe shtepiake

  Shes qen kangal dhe qen shari

  Qeni kangal eshte 100# i paste mashkull 16 muajsh Qeni i sharit eshte 11 muajshe Shiten per aresy

  Kurbin 3 mars 19:50
  700 €
 • 3 foto
  Na prodaju psi i štenad Chihuahua
  Kafshe shtepiake

  Na prodaju psi i štenad Chihuahua

  Na prodaju psi i štenad Chihuahua Odobreni smo i odobreni uzgajivači s 5 zvjezdica i to imamo Prek

  Kurbin 21 shkurt 11:09
  150 €
 • 2 foto
  Këlyshë gjigantë belgë të Malinois
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë gjigantë belgë të Malinois

  Kemi 5 meshkuj në shitje si qen pune ose vetëm shtëpi aktive! Tashmë qen shumë të ngathët katrorë! B

  Kurbin 16 tetor 11:16
  7 €
 • 3 foto
   Francuski buldog dostupan za prodaju
  Kafshe shtepiake

   Francuski buldog dostupan za prodaju

   Francuski buldog dostupan za prodaju Imamo lijepo leglo 7 plavih francuskih buldoga, 3 djevojčice

  Kurbin 3 tetor 10:22
  250 €
 • 1 foto
  Shitet qen mini spitz rrace e paster.
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen mini spitz rrace e paster.

  Shes qenin mini spitz per arsye emigrimi. Esht 3 muajsh Rrace e paster Mini Spitz. Eshte femer dhe v

  Kurbin 31 gusht 11:35
  25.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet qen mini spitz rrace e paster.
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen mini spitz rrace e paster.

  Shes qenin mini spitz per arsye emigrimi. Esht 3 muajsh Rrace e paster Mini Spitz. Eshte femer dhe v

  Kurbin 31 gusht 11:03
  250 Lek
 • 3 foto
  Qen ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen ne shitje

  Shiten cift Te vaksinuar ne menyre te rregullt

  Kurbin 25 gusht 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Qen per shitje
  Kafshe shtepiake

  Qen per shitje

  I vaksinuar rregullisht

  Kurbin 25 gusht 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet kangal
  Kafshe shtepiake

  Shitet kangal

  Shitet kangal femer 6 muajshe

  Kurbin 8 qershor 21:03
  400 €