Malisheve

Kafshe shtepiake në shitje në Malisheve

 • 3 foto
  Lop bardh e kuq
  Kafshe shtepiake

  Lop bardh e kuq

  Shitet lopa lopa ka pjell qe tre muaj lopa shitet pa viq asht e urt lopa ika ba

  Malisheve Dje, 21:46
  1.150 €
 • 2 foto
  Lope
  Kafshe shtepiake

  Lope

  Shes lopen Bars edhe 2 muj shtohet, deri diten qe shtohet mjelet, lopa tash e bam viqin e 3 per mome

  Malisheve Dje, 17:33
  1.150 €
 • 3 foto
  pominarian babies
  Kafshe shtepiake

  pominarian babies

  Our beautiful pominarian babies have arrived. We have one little boy to find his home Liangliang hav

  Malisheve Dje, 03:04
  100 €
 • 3 foto
  pastor gjerman
  Kafshe shtepiake

  pastor gjerman

  i ri

  Malisheve 1 qershor 16:01
  120 €
 • 2 foto
  qen 40ero
  Kafshe shtepiake

  qen 40ero

  shitet qeni 40ero 3 mujsh

  Malisheve 1 qershor 13:52
  40 €
 • 2 foto
  Shitet mshtjerra 10 muajsh simentallka
  Kafshe shtepiake

  Shitet mshtjerra 10 muajsh simentallka

  Shitet mshtjerra eshte rac shum e mir me majt por edhe per mish mbi 400kg

  Malisheve 31 maj 20:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  letaqi mashkell
  Kafshe shtepiake

  letaqi mashkell

  ky letaq shitet 20 euro ose ndrrohet me fm letaqe

  Malisheve 31 maj 20:42
  20 €
 • 1 foto
  Shes edhin
  Kafshe shtepiake

  Shes edhin

  Shes edhin,eshte 4 maj

  Malisheve 31 maj 12:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qeni sharit
  Kafshe shtepiake

  Qeni sharit

  Shitet qeni sharit urgjent numri viberi +38669698522

  Malisheve 28 maj 21:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten kelyshat alabai
  Kafshe shtepiake

  Shiten kelyshat alabai

  Shiten kelyshat alabai rac e pastër super

  Malisheve 28 maj 15:17
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Cijapi
  Kafshe shtepiake

  Shitet Cijapi

  shitet Cijapi

  Malisheve 26 maj 22:21
  150 €
 • 2 foto
  Qen (Haski)
  Kafshe shtepiake

  Qen (Haski)

  Shes qenin HASKI. Per me shume kontaktoni ne numrin tim. Edhe qmimin kontaktoni te une +38343552195

  Malisheve 25 maj 22:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lopa
  Kafshe shtepiake

  Lopa

  Lopa e ka te trerin viq.

  Malisheve 25 maj 18:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Viq
  Kafshe shtepiake

  Viq

  Mzat Bik

  Malisheve 24 maj 17:06
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mzat
  Kafshe shtepiake

  Mzat

  Mzat bik shitet

  Malisheve 24 maj 17:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Klysh pitbull
  Kafshe shtepiake

  Klysh pitbull

  Pitbull femer 3 muj e 2 jav e ngushme e vaksinume 2 her Ndrrim i mundshem me qen mashkull ose bicik

  Malisheve 21 maj 05:22
  55 €
 • 4 foto
  Bik
  Kafshe shtepiake

  Bik

  Ne shitje

  Malisheve 19 maj 14:22
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Quran
  Kafshe shtepiake

  Quran

  Kemi qurana per shitje

  Malisheve 18 maj 18:01
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kuder bandok me azjat
  Kafshe shtepiake

  Shitet kuder bandok me azjat

  Shitet kuder bandok me azjat super e mir e heger per oborr dhe per cka do shitet per arsye moskujde

  Malisheve 17 maj 17:32
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KUJDESI PAGR BEALE PAR BEALE
  Kafshe shtepiake

  KUJDESI PAGR BEALE PAR BEALE

  KUJDESI PAGR BEALE PAR BEALE Unë kam një djalë të adhurueshëm me çokollatë portokalli, me sy të gje

  Malisheve 14 maj 14:41
  150 €
 • 3 foto
  Shitet
  Kafshe shtepiake

  Shitet

  Shitet Biki

  Malisheve 13 maj 18:31
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mështjerr
  Kafshe shtepiake

  Mështjerr

  Shitet mëshjrra 12 muaj

  Malisheve 13 maj 14:01
  800 €
 • 4 foto
  Pitbull klysh
  Kafshe shtepiake

  Pitbull klysh

  Pitbull klysh femer 3 mujshe e vaksinume 2 her e pajisun me pasaport per kaffsh, e shoqrueshme ka qe

  Malisheve 9 maj 16:01
  70 €
 • 0 foto
  Shes bikun
  Kafshe shtepiake

  Shes bikun

  Shes bikun.LLOZICE-malisheve

  Malisheve 8 maj 13:10
  250 €
 • 3 foto
  Këlyshë koloni kufij
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë koloni kufij

  Këlyshë koloni kufij Pule të rritura, të socializuara dhe miqësore të Kufirit nga ISDS regjistruar p

  Malisheve 7 maj 17:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Cavapoochon e bukur
  Kafshe shtepiake

  Cavapoochon e bukur

  Cavapoochon e bukur 1 vajzë ka mbetur. Ajo ka një hernie të vogël kërthizore e cila nuk e dëmton atë

  Malisheve 7 maj 16:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  pudle e disponueshme kc reg;
  Kafshe shtepiake

  pudle e disponueshme kc reg;

  pudle e disponueshme kc reg; Këto bebe të bukura kanë 4 javë dhe do të jenë gati për t’u larguar në

  Malisheve 7 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pomskies origjinale mahnitëse F1 për Shitje
  Kafshe shtepiake

  Pomskies origjinale mahnitëse F1 për Shitje

  Pomskies origjinale mahnitëse F1 për Shitje Ne ju japim një garanci shëndetësore me këlyshët tanë! S

  Malisheve 7 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë

  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë Pippa bukuroshja jonë Retriever ka lindur 6 qenush të mrekullu

  Malisheve 7 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qenush Akita kc reg
  Kafshe shtepiake

  Qenush Akita kc reg

  Qenush Akita kc reg Këto bebe të bukura kanë 4 javë dhe do të jenë gati për t’u larguar në moshën 8

  Malisheve 7 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  puc kc reg
  Kafshe shtepiake

  puc kc reg

  puc kc reg Unë kam një femër të zezë dhe Tan dhe 3 meshkuj krem ​​që kërkojnë atje shtëpi të reja pë

  Malisheve 7 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Dječak Njemački šepard
  Kafshe shtepiake

  Dječak Njemački šepard

  Dječak Njemački šepard Pozdrav, ostalo nam je spremno za nove domove sada preplavljena fleka i mi

  Malisheve 7 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Chow chows availabel kc reg
  Kafshe shtepiake

  Chow chows availabel kc reg

  Chow chows availabel kc reg hi jemi të kënaqur të njoftojmë që trëndafili ynë i dashur ka pasur një

  Malisheve 7 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Kc chihuahua gati
  Kafshe shtepiake

   Kc chihuahua gati

   Kc chihuahua gati Shumë mahnitëse me cilësi të lartë Kc chihuahua Vajzë Zi dhe Tan Ajo është një pa

  Malisheve 7 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër
  Kafshe shtepiake

   KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër

   KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër Ne jemi të kënaqur të njoftojmë ardhjen e sigurt të këlyshëv

  Malisheve 7 maj 16:49
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Kc Lodër e vogël lodër Maltese.
  Kafshe shtepiake

   Kc Lodër e vogël lodër Maltese.

   Kc Lodër e vogël lodër Maltese. Në shitje janë 2 Maltipoos Lodra Absolutisht të bukura X të vogla F

  Malisheve 7 maj 16:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pomeranez të gjithë kc reg.
  Kafshe shtepiake

  Pomeranez të gjithë kc reg.

  Pomeranez të gjithë kc reg. Lloje bukuroshe e vogël, pelushi, pom pom, këmbë të shkurtra dhe hundë t

  Malisheve 7 maj 16:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qentë anglezë dem.
  Kafshe shtepiake

  Qentë anglezë dem.

  Qentë anglezë dem. Ata janë edhe bulldogë të përshtatshëm dhe të shëndetshëm. Këlyshët janë të regji

  Malisheve 7 maj 16:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle
  Kafshe shtepiake

  Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle

  Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle Pjellë mahnitëse e Kampionatit Bloodline Vërtetë pë

  Malisheve 7 maj 16:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qeni francez dem.
  Kafshe shtepiake

  Qeni francez dem.

  Qeni francez dem. Kemi një pjellë mahnitëse të 9 qenve të shëndetshëm nga Prindërit e Testuar Shënde

  Malisheve 7 maj 16:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër
  Kafshe shtepiake

   KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër

   KC regjistroi labradorin e kuq dhelpër Ne jemi të kënaqur të njoftojmë ardhjen e sigurt të këlyshëv

  Malisheve 6 maj 00:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Kc chihuahua gati
  Kafshe shtepiake

   Kc chihuahua gati

   Kc chihuahua gati Shumë mahnitëse me cilësi të lartë Kc chihuahua Vajzë Zi dhe Tan Ajo është një pa

  Malisheve 6 maj 00:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë

  Këlyshë të bukur për tërheqje të artë Pippa bukuroshja jonë Retriever ka lindur 6 qenush të mrekullu

  Malisheve 6 maj 00:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Chow chows availabel kc reg
  Kafshe shtepiake

  Chow chows availabel kc reg

  Chow chows availabel kc reg hi jemi të kënaqur të njoftojmë që trëndafili ynë i dashur ka pasur një

  Malisheve 6 maj 00:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
   Kc Lodër e vogël lodër Maltese.
  Kafshe shtepiake

   Kc Lodër e vogël lodër Maltese.

   Kc Lodër e vogël lodër Maltese. Në shitje janë 2 Maltipoos Lodra Absolutisht të bukura X të vogla F

  Malisheve 6 maj 00:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qentë anglezë dem.
  Kafshe shtepiake

  Qentë anglezë dem.

  Qentë anglezë dem. Ata janë edhe bulldogë të përshtatshëm dhe të shëndetshëm. Këlyshët janë të regji

  Malisheve 6 maj 00:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pomeranez të gjithë kc reg.
  Kafshe shtepiake

  Pomeranez të gjithë kc reg.

  Pomeranez të gjithë kc reg. Lloje bukuroshe e vogël, pelushi, pom pom, këmbë të shkurtra dhe hundë t

  Malisheve 6 maj 00:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Qeni francez dem.
  Kafshe shtepiake

  Qeni francez dem.

  Qeni francez dem. Kemi një pjellë mahnitëse të 9 qenve të shëndetshëm nga Prindërit e Testuar Shënde

  Malisheve 6 maj 00:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Djem gjerman Shepards gati
  Kafshe shtepiake

  Djem gjerman Shepards gati

  Djem gjerman Shepards gati Përshëndetje ne kemi mbetur 2 të gatshëm për shtëpi të reja që tani janë

  Malisheve 6 maj 00:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle
  Kafshe shtepiake

  Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle

  Kupat e mrekullueshëm Kc regjistruan Pupa Beagle Pjellë mahnitëse e Kampionatit Bloodline Vërtetë pë

  Malisheve 6 maj 00:41
  Me Marrveshje