Shkodër

Kafshe shtepiake në shitje në Shkodër

 • 0 foto
  Pitbull rednose
  Kafshe shtepiake

  Pitbull rednose

  Pitbull dog super 1 vjec e gjys emri ledi kembe shkurt rednose ne foto eshte ai I kuqi pastaj shikoj

  Shkodër 19 tetor 05:34
  160 Lek
 • 2 foto
  mace
  Kafshe shtepiake

  mace

  kotele persjane te disponueshme

  Shkodër 6 tetor 23:38
  200 €
 • 2 foto
  Spitz
  Kafshe shtepiake

  Spitz

  Original spitz prej rusiet...2 muajsh per me teper kontaktoni tel 0699698384

  Shkodër 1 tetor 08:19
  650 €
 • 1 foto
  Kukulla Terrier Yorkshire për Shitje dhe Birësim
  Kafshe shtepiake

  Kukulla Terrier Yorkshire për Shitje dhe Birësim

  ** 2 Femra dhe 2 Mashkuj të Shitur ** Të gjithë të Zezë dhe Tan, ata janë të vegjël dhe të bukur. Pu

  Shkodër 25 shtator 13:29
  1 €
 • 0 foto
  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)
  Kafshe shtepiake

  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)

  Shitet kelysh sharri mix hasky. Mosha :2 muajsh Gjinia :femer Cmimi:120 euro Kontaktoni ne WhatsA

  Shkodër 22 shtator 11:18
  120 €
 • 1 foto
  Kotele bukuroshe 5 muajsh e dashur
  Kafshe shtepiake

  Kotele bukuroshe 5 muajsh e dashur

  Mace dhe femra mace kotele e gjetur sot duke kërkuar për një shtëpi të re një shtëpi të kujdesshme

  Shkodër 15 shtator 21:29
  100 €
 • 2 foto
  Këlyshë blu frengjisht blu për shitje.
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë blu frengjisht blu për shitje.

  Këlyshë blu frengjisht blu për shitje. Këto këlyshë janë edukuar me përgjegjësi nga prindërit e test

  Shkodër 15 shtator 12:35
  220 €
 • 0 foto
  Qen pitbull Argjentinas
  Kafshe shtepiake

  Qen pitbull Argjentinas

  Qen i fort dhe i qendrueshem ne beteja dhe eshte mashkull

  Shkodër 3 shtator 22:54
  20.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)
  Kafshe shtepiake

  Shitet kelysh Mix (Sharri + Hasky)

  Shitet kelysh sharri mix hasky Mosha :2 muajsh Gjinia :femer Cmimi:150 euro Kontaktoni ne WhatsApp

  Shkodër 28 gusht 22:23
  150 €
 • 0 foto
  Klysh
  Kafshe shtepiake

  Klysh

  Klysh 6 mujsha 2 cop mashkull femer 100 euro copa

  Shkodër 27 gusht 11:24
  100 €
 • 1 foto
  Alabai
  Kafshe shtepiake

  Alabai

  Alabai

  Shkodër 24 gusht 23:16
  300 €
 • 1 foto
  Shitet Qen Gjuetije
  Kafshe shtepiake

  Shitet Qen Gjuetije

  Qeni eshte 15 muajsh i vaksinuar. Cmimi i diskutushem.

  Shkodër 23 gusht 11:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bichon Frize Puppies për shitje dhe birësim
  Kafshe shtepiake

  Bichon Frize Puppies për shitje dhe birësim

  Këtu kemi qentë e mi të mrekullueshëm të përkëdhelur me një pjellë prej 4 qenushësh 2 djem dhe 2 vaj

  Shkodër 20 gusht 09:51
  1 €
 • 0 foto
  mace
  Kafshe shtepiake

  mace

  shitet kotele super e veçan rac persjane

  Shkodër 14 gusht 07:43
  200 €
 • 3 foto
  Mace persiane
  Kafshe shtepiake

  Mace persiane

  kotele persiane ne disponim , gjinia mashkull, shkon ke kutia reres , çmimi 250 mij lek te vjetra sh

  Shkodër 13 gusht 18:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kelysh pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Kelysh pastor belg

  Rrac e e paster

  Shkodër 12 gusht 20:24
  150 €
 • 2 foto
  Foshnjet Chow Chow në dispozicion
  Kafshe shtepiake

  Foshnjet Chow Chow në dispozicion

  Foshnjet Chow Chow në dispozicion Ne kemi 5 foshnje të bukura chunky Chow Chow në dispozicion. Ka 4

  Shkodër 8 gusht 11:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rotwailer
  Kafshe shtepiake

  Rotwailer

  Shiten kelysh Rotwailer cifte ne gjendje te mire shendetsore i kam rritur vet me libreza vaksinash

  Shkodër 31 korrik 20:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  shitet kotele persjane , mashkull , e mesuar ti kryej nevojat e saja ne kutin e reres, nr kontakti 0

  Shkodër 20 korrik 00:42
  200 €
 • 0 foto
  Shes qen sharri 2 muajsh cmimi i diskutueshem.
  Kafshe shtepiake

  Shes qen sharri 2 muajsh cmimi i diskutueshem.

  E shes se nuk kam ku ta mbaj,dhe me vjen gjynah ta hedh ne rruge.Cmimi fillestar 70 euro nen 40 euro

  Shkodër 16 korrik 12:26
  70 €
 • 0 foto
  bulldog puppies frëngjisht whatsapp: +23754340446
  Kafshe shtepiake

  bulldog puppies frëngjisht whatsapp: +23754340446

  bulldog puppies frëngjisht whatsapp: +23754340446 Unë jam krenar për të njoftuar Bulldogs bukur e mi

  Shkodër 15 korrik 11:32
  180 €
 • 4 foto
  Kelyshe pastor belg
  Kafshe shtepiake

  Kelyshe pastor belg

  Jan 45 ditsha race e paster nje femer dhe tre meshkuj Jan akoma

  Shkodër 15 korrik 09:05
  150 €
 • 10 foto
  Kelysh spitz
  Kafshe shtepiake

  Kelysh spitz

  Shiten spitz Mashkuj dhe femra dy muajsh Kan bere vaksinen e pare dhe mjekimin Cmimi 100 euro Cel

  Shkodër 9 korrik 20:36
  100 €
 • 3 foto
  Akita American
  Kafshe shtepiake

  Akita American

  Shiten akita american 3.5 muaj te vaksinuar dhe me pashaporte

  Shkodër 9 korrik 12:26
  1 €
 • 0 foto
  Lop Daneze
  Kafshe shtepiake

  Lop Daneze

  shitet lop daneze me 20 litra qumesht. kto dit pritet te lind dhe eshte hera e dyt.

  Shkodër 7 korrik 12:43
  15 Lek
 • 1 foto
  Pastor Gjermar
  Kafshe shtepiake

  Pastor Gjermar

  Shiten 2 pastor gjerman meshkuj rrac e paster.

  Shkodër 30 qershor 09:24
  150 €
 • 2 foto
  Qen sharri i paster
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri i paster

  Shesim qen sharri mashkull 70 euro, plus nje femer falas...

  Shkodër 27 qershor 22:50
  70 €
 • 0 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  ne gjendje tri kotele persjane , meshkuj ne kintaktoni ne kete nr 0673682329

  Shkodër 26 qershor 17:50
  170 €
 • 2 foto
  kotele
  Kafshe shtepiake

  kotele

  shitet kotele Persijane bluh

  Shkodër 24 qershor 01:10
  170 €
 • 0 foto
  QEN SHARRIT
  Kafshe shtepiake

  QEN SHARRIT

  KAM PER TE SHITUR NJE QEN SHARRIT 1 VJEC PER ARSYE SE KAM EDHE QEN TE TJER DHE NK MUND TA MB

  Shkodër 21 qershor 18:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten qen rrace spik..
  Kafshe shtepiake

  Shiten qen rrace spik..

  Jan qej maldez edhe spik..

  Shkodër 19 qershor 13:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Qen pastor gjerman rrac e pastor 15 muajsh
  Kafshe shtepiake

  Qen pastor gjerman rrac e pastor 15 muajsh

  Dimmi I pa diskutueshem

  Shkodër 9 qershor 18:43
  100 €
 • 0 foto
  Mace
  Kafshe shtepiake

  Mace

  shitet maçoku Persjan , i pa kastruar ,

  Shkodër 7 qershor 23:39
  100 €
 • 3 foto
  pastor belg (malinois)
  Kafshe shtepiake

  pastor belg (malinois)

  shitet pastor belg 1.5 vjeqe ,femer

  Shkodër 3 qershor 19:07
  80 Lek
 • 6 foto
  Qen raca chow chow
  Kafshe shtepiake

  Qen raca chow chow

  Shitet qen raca chow chow 250 milek 1 klysh

  Shkodër 31 maj 17:07
  250 Lek
 • 1 foto
  Kotele
  Kafshe shtepiake

  Kotele

  shitet kotele persjane , mashkull

  Shkodër 30 maj 04:32
  170 €
 • 3 foto
  shes klysh dobermani rrace e paster
  Kafshe shtepiake

  shes klysh dobermani rrace e paster

  5 javesh rrace e paster per rezervime cel 0692400820. Whatsap 0696378383

  Shkodër 29 maj 17:42
  1 €
 • 11 foto
  Shitet qen raca chow chow
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen raca chow chow

  Shiten çift kelyshesh chow chow çmimi 250milek 1

  Shkodër 28 maj 15:58
  250 Lek
 • 3 foto
  Maltez
  Kafshe shtepiake

  Maltez

  Shitet kelysh maltez

  Shkodër 26 maj 11:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  xmass puppies chihuahua për adoptim
  Kafshe shtepiake

  xmass puppies chihuahua për adoptim

  Kam paraqitur një pule shumë të këndshme chihuahua për adoptim. Ai është shumë i mirë me fëmijë, de

  Shkodër 25 maj 13:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Akita amerikan 100% i paster
  Kafshe shtepiake

  Akita amerikan 100% i paster

  Okazion

  Shkodër 20 maj 04:13
  1 €
 • 1 foto
  Mace persjane
  Kafshe shtepiake

  Mace persjane

  kotele Persjane femer, , na kontaktoni ne nr e celularit 0673682329

  Shkodër 15 maj 19:03
  150 €
 • 1 foto
  I HUMBUR
  Kafshe shtepiake

  I HUMBUR

  kundrejt nje shperblimi, eshte i paisur me microchip disponoi te gjitha dokumentacionet.

  Shkodër 10 maj 18:32
  1.000 €
 • 2 foto
  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larg
  Kafshe shtepiake

  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larg

  Gjermanisht Shepherd Kc Reg Pups gati për t\'u larguar Kc regjistroi drejtpërdrejt mbështetjen e gje

  Shkodër 3 maj 13:52
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pit bull pitbul pittbull 1 2 3 4 5 6 7 8
  Kafshe shtepiake

  Pit bull pitbul pittbull 1 2 3 4 5 6 7 8

  Shiten klysh pitbull original blunos baba i tyre esht ardh pi Hungaris extra jan rac e zgjuar jan pe

  Shkodër 29 prill 16:19
  333 €
 • 1 foto
  shiten super pitbulla ....vetem per pak dit
  Kafshe shtepiake

  shiten super pitbulla ....vetem per pak dit

  shiten super pitbull rrac 100% e pastert

  Shkodër 26 prill 15:21
  70 Lek
 • 2 foto
  Puppy bulldog frëngjisht për shitje
  Kafshe shtepiake

  Puppy bulldog frëngjisht për shitje

  Puppy bulldog frëngjisht për shitje Shumë të shëndetshëm, qentë e bukur sytë e gatshëm për të ndarë

  Shkodër 26 prill 10:00
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për
  Kafshe shtepiake

  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për

  beutifull puppy pomeranian gati për të shkuar për një shtëpi të re 5 muaj Pomeranian është në kërkim

  Shkodër 20 prill 11:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Akita amerikan
  Kafshe shtepiake

  Akita amerikan

  Akita amerikan 2.e gjys vjec .Mashkull shum i eger per roje ambjenti e shum i dashur me njezt

  Shkodër 12 prill 01:00
  150 €
 • 2 foto
  Kelysh maltez
  Kafshe shtepiake

  Kelysh maltez

  Shitet kelysh maltez.2 mujsh.

  Shkodër 9 prill 12:01
  Me Marrveshje