Tiranë

Kafshe shtepiake në shitje në Tiranë

 • 3 foto
  Shitet MiniSpincer(MiniDoberman)
  Kafshe shtepiake

  Shitet MiniSpincer(MiniDoberman)

  Shitet minispincer 3-4 muajsh femer rac e paster ka 2 vaksina e shes sepse skam ku ta mbaj esht rac

  Tiranë Dje, 20:45
  400 €
 • 7 foto
  ‼️‼️Papagall ‼️‼️
  Kafshe shtepiake

  ‼️‼️Papagall ‼️‼️

  Shiten papagall African grey dhe Cdo lloj rrace qe deshironi.te bute dhe te pershtatshem per tu mbaj

  Tiranë Dje, 18:14
  1.100 €
 • 1 foto
  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)
  Kafshe shtepiake

  Cift papagallesh Alexandrine (Indian Ringneck)

  Shitet cifti me nje cmim shume te mire, Jane nga 3 vjec, celur vetem nje zog para nje viti . Te mesu

  Tiranë Dje, 13:41
  200 €
 • 5 foto
  qen akita
  Kafshe shtepiake

  qen akita

  shitet qen akita rrac e paster amerikan

  Tiranë Dje, 09:28
  300 €
 • 0 foto
  Qen Hasky
  Kafshe shtepiake

  Qen Hasky

  Qen Hasky Mosha 1 Vjeç I Ka Te Bera Te Vaksinat Ngjyra Bardh Dhe Zi Syte Nje Blu Nje Kaf Cmimi

  Tiranë Dje, 08:59
  300 Lek
 • 3 foto
  Kolibe per qen te medhenj 50 mij lek
  Kafshe shtepiake

  Kolibe per qen te medhenj 50 mij lek

  Permasat 100x75 E lyer kundra kalbezimit lageshtires Vnd tiran porcelan Transport nuk bej Flm 50 mi

  Tiranë 11 dhjetor 15:43
  5.000 Lek
 • 4 foto
  Jepet qen mini spitz spic
  Kafshe shtepiake

  Jepet qen mini spitz spic

  Japim kelysh mini spitz, 4 muajsh, femer, i vaksinuar me libreze si ne foto.. Qenushi eshte i zgjuar

  Tiranë 7 dhjetor 20:12
  150 €
 • 0 foto
  PAPAGALL ALEXANDER I MADH
  Kafshe shtepiake

  PAPAGALL ALEXANDER I MADH

  Papagalli esht 1vjeç esht shum i mir i zbutur ne maximum Imiton mace qen zile tel, sapo ka filluar t

  Tiranë 6 dhjetor 20:29
  400 €
 • 4 foto
  Pomeranian
  Kafshe shtepiake

  Pomeranian

  Pomeranian boo Çmimi okazion

  Tiranë 6 dhjetor 20:26
  1.000 €
 • 2 foto
  Kupa e Bulldogut Francez me cilësi të AKC çfarë më jep mua: +639232316532
  Kafshe shtepiake

  Kupa e Bulldogut Francez me cilësi të AKC çfarë më jep mua: +639232316532

  Kupa e Bulldogut Francez me cilësi të AKC çfarë më jep mua: +639232316532 Përshëndetje, ne kemi një

  Tiranë 5 dhjetor 09:25
  250 €
 • 2 foto
  Super Oferte - Shes Akuarium te Madh
  Kafshe shtepiake

  Super Oferte - Shes Akuarium te Madh

  Shes akuarium te madh per arsye mos perdorimi. Permasat 115 Cm i gjate, 70 Cm i larte, 40 Cm i gjere

  Tiranë 3 dhjetor 17:31
  500 €
 • 0 foto
  Papagalle Cockatoo
  Kafshe shtepiake

  Papagalle Cockatoo

  Cockatoo 11 muajsh.per info kontaktoni ne nr tel.

  Tiranë 3 dhjetor 12:58
  1 €
 • 6 foto
  French Bullodog
  Kafshe shtepiake

  French Bullodog

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake (Te Shoqerimit) !mjafton te beni porosin te leni n

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mac British Shorthair
  Kafshe shtepiake

  Mac British Shorthair

  British Shorthair Mund ta gjeni ne Smart Pet Shop Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 7 foto
   Barboncino (Pudle)
  Kafshe shtepiake

  Barboncino (Pudle)

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake (Te Shoqerimit) !mjafton te beni porosin te leni n

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  yorkshire terrier
  Kafshe shtepiake

  yorkshire terrier

  mart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake (Te Shoqerimit) !mjafton te beni porosin te leni nj

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Llabrador
  Kafshe shtepiake

  Llabrador

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake (Te Shoqerimit) !mjafton te beni porosin te leni n

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Caucasian
  Kafshe shtepiake

  Caucasian

  Smart Pet Shop Ju ofron Gjitha Kafshet shtepijake (Te Shoqerimit) !mjafton te beni porosin te leni n

  Tiranë 27 nëntor 19:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Qen sharri 2 vjec
  Kafshe shtepiake

  Qen sharri 2 vjec

  Rrace 100 % e paster. Shume i mire per roje kontakt: 0682368153

  Tiranë 26 nëntor 12:36
  800 €
 • 0 foto
  Shiten kanerina gardelina
  Kafshe shtepiake

  Shiten kanerina gardelina

  Shes gardelina dhe kanerina meshkuj 3000 lek secili.femra 1000 lek secila.kanerina cifte me veze 500

  Tiranë 21 nëntor 15:23
  1.000 Lek
 • 10 foto
  Papagaj te ndryshem
  Kafshe shtepiake

  Papagaj te ndryshem

  Shes papagaj te ndryshem te bute me porosi Afrikan grey,Amazon , indian ringeck, etj keto ne foto j

  Tiranë 20 nëntor 08:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  kolibe per qen te vegjel 25 mij lek
  Kafshe shtepiake

  kolibe per qen te vegjel 25 mij lek

  te lyera kundra kalbezimit lageshtires permasat 50x55 25 mij lek te vjetra flm 0683317790

  Tiranë 18 nëntor 11:39
  2.500 Lek
 • 3 foto
  Papagaj te ushqyer me dore ( zbutur )
  Kafshe shtepiake

  Papagaj te ushqyer me dore ( zbutur )

  Shes papagaj te ndryshem te bute me porosi Afrikan grey,Amazon , indian ringeck,GreenCheek etj keto

  Tiranë 18 nëntor 11:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Husky Siberian rracë e paster
  Kafshe shtepiake

  Husky Siberian rracë e paster

  Shiten këlysha Husky Siberian te lindur 5 Gusht. Të disponueshem 3 femra dhe 1 mashkull te gjithe me

  Tiranë 15 nëntor 13:54
  30.000 Lek
 • 6 foto
  Kolibe per qen te medhenj 50 mij lek copa
  Kafshe shtepiake

  Kolibe per qen te medhenj 50 mij lek copa

  komplet derrase te lyera kundra kalbezimit lageshtires permasat 100x70 50 mij lek te vjetra flm 0683

  Tiranë 7 nëntor 15:15
  2.500 Lek
 • 1 foto
  oferte falas,
  Kafshe shtepiake

  oferte falas,

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 31 tetor 06:28
  50.000 €
 • 7 foto
  Pitbull american
  Kafshe shtepiake

  Pitbull american

  Pitbull amerikan i kelysh nga florida me vaksina eshte rrace e paster dhe shum e bukur

  Tiranë 27 tetor 01:43
  150 €
 • 4 foto
  Per adoptim !
  Kafshe shtepiake

  Per adoptim !

  Dhurohen kotele te te dy gjinive ,jepen ne familje te pergjegjshme,flm

  Tiranë 21 tetor 09:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  oferte falas 100%
  Kafshe shtepiake

  oferte falas 100%

  Një ofertë kredie për nevojat tuaja dhe për zbatimin e projektit tuaj Email: [email protected]

  Tiranë 20 tetor 16:14
  50.000 €
 • 3 foto
  Shitet Malinois Belg
  Kafshe shtepiake

  Shitet Malinois Belg

  Shitet Malinois Belg 15 muajsh , shum i dashur per pronaret dhe shum agresiv brenda territorit per t

  Tiranë 20 tetor 12:56
  250 €
 • 0 foto
  Qen pastor
  Kafshe shtepiake

  Qen pastor

  Shiten pastor

  Tiranë 16 tetor 21:56
  150 Lek
 • 2 foto
  Puppy Pomeranian Në dispozicion
  Kafshe shtepiake

  Puppy Pomeranian Në dispozicion

  Teckup me gëzof dhe të shëndetshëm dhe këlyshë pomeranezë lodrash. Të gjithë kanë shëndet dhe gjal

  Tiranë 15 tetor 15:35
  120 €
 • 4 foto
  Shitet qen pekinez
  Kafshe shtepiake

  Shitet qen pekinez

  Shitet qen pekinez me cmim te arsyeshem 2 muajsh

  Tiranë 13 tetor 18:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Mini Spitz te paster
  Kafshe shtepiake

  Shes Mini Spitz te paster

  Kam 3 kelyshe mini spitz te paster shiten 170 euro copa. Cmimi i negociushem.

  Tiranë 10 tetor 22:08
  170 €
 • 1 foto
  Qen mini Spitz te paster
  Kafshe shtepiake

  Qen mini Spitz te paster

  Shes 5 mini spitz te paster . Cmimi i negociushem.

  Tiranë 10 tetor 22:08
  17.000 Lek
 • 1 foto
  Marrës i mrekullueshëm i artë
  Kafshe shtepiake

  Marrës i mrekullueshëm i artë

  Babai Rusty është një djalë kaq i pashëm, me natyrën bukuroshe, ai ishte një qen lokal kurvar dhe is

  Tiranë 26 shtator 14:20
  200 €
 • 0 foto
  Kelysh haski
  Kafshe shtepiake

  Kelysh haski

  Husky siberjan Garanci maksimale e rraces dhe e anes shëndetësore Per momentin vetem femra ne shitj

  Tiranë 25 shtator 21:01
  200 €
 • 1 foto
  Kone qengjesh të regjistruar gati 12 javë të vjetr
  Kafshe shtepiake

  Kone qengjesh të regjistruar gati 12 javë të vjetr

  Kemi një gjellë prej 4 qenushësh të disponueshëm, të gjitha këlyshët kanë të dy grupe injeksionesh t

  Tiranë 25 shtator 13:21
  1 €
 • 1 foto
  Puppies bukuroshe të francezëve blu të bukur
  Kafshe shtepiake

  Puppies bukuroshe të francezëve blu të bukur

  Unë kam një pjellë të bukur të bulldogëve francezë për shitje. Manarja jonë e familjes Rosie ka pasu

  Tiranë 25 shtator 13:09
  1 €
 • 1 foto
  Jepet maçok 3 muajsh per adoptim
  Kafshe shtepiake

  Jepet maçok 3 muajsh per adoptim

  Jepet kotele (mashkull) reth 3 muajsh per adoptim. Familja qe perkujdeset e ka gjetur te braktisur d

  Tiranë 25 shtator 11:49
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jepet kotele (mashkull) per adoptim
  Kafshe shtepiake

  Jepet kotele (mashkull) per adoptim

  Jepet per adoptim (falas) nje maçok rreth 3 muajsh, i cili gezon shendet te plote. Eshte jashtezakon

  Tiranë 25 shtator 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Jepet kotele per adoptim
  Kafshe shtepiake

  Jepet kotele per adoptim

  Jepet per adoptim falas kotele femer, rreth 2 muajshe, e cila eshte teper e dashur dhe lozonjare.

  Tiranë 25 shtator 11:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mace Persian ne shitje
  Kafshe shtepiake

  Mace Persian ne shitje

  Mace Persian ngjyr kafe, mosha 2 muajsh , mashkull

  Tiranë 24 shtator 19:17
  15.000 Lek
 • 2 foto
  4 Putrat
  Kafshe shtepiake

  4 Putrat

  Tek 4 Putrat do te gjeni te gjitha rracat e qenve & maceve qe ju deshironi ! Cdo kafshe rritet n

  Tiranë 24 shtator 15:36
  Me Marrveshje
 • 12 foto
  shes klysh stafford blu
  Kafshe shtepiake

  shes klysh stafford blu

  shes klysht stafford blu mosha 2 javsh nanen e kan te madhe qe nkosov nuk ka ksi kudre klysht jan me

  Tiranë 24 shtator 14:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kotele yll
  Kafshe shtepiake

  Kotele yll

  Kemi 4 kotele super te dashura .. nje eshte lozonjare e bardhe me topa te zinj ..3 te tjere jane cun

  Tiranë 24 shtator 12:36
  3.000 Lek
 • 1 foto
  SHITET QEN LABRADOR
  Kafshe shtepiake

  SHITET QEN LABRADOR

  Shitet qen labrador,mosha 3 muaj e gjys.ka lindur ne 10 qershor,gjinia femer,e vaksinuar.eshte shum

  Tiranë 24 shtator 08:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Këlyshë të mrekullueshëm të Siberian Husky
  Kafshe shtepiake

  Këlyshë të mrekullueshëm të Siberian Husky

  Këlyshë të mrekullueshëm të Siberian Husky 2 këlyshë për shitje nuk do të jenë të gatshëm tani 3 dje

  Tiranë 23 shtator 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Pupa Rottweiler
  Kafshe shtepiake

  Pupa Rottweiler

  Pupa Rottweiler Këlyshët janë kontrolluar veturat, janë bërë mikrochipë, vaksinuar dhe plagosur. Të

  Tiranë 23 shtator 16:28
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  2 këlyshë këpucësh të mrekullueshëm
  Kafshe shtepiake

  2 këlyshë këpucësh të mrekullueshëm

  2 këlyshë këpucësh të mrekullueshëm Të gjithë këlyshët do të largohen me dokumente të regjistruar kc

  Tiranë 23 shtator 16:28
  Me Marrveshje