Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec
  Kamionë

  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

  Fiat Ducato Viti 2004 Kambio Manuale Nafte Makin Reklame ose Karrotrec

  Tiranë 30 prill 13:06
  8.100 €
 • 8 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJME TEGJITHA PUNET ME BAGERA NGJESHJEN ME CELINDER HAPJEN E KANALEVE TRANSPORTIN E ZHAVORIT MON

  Prishtinë 22 prill 21:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skavator Fiat Hitachi
  Kamionë

  Skavator Fiat Hitachi

  Okazion

  Pogradec 10 gusht 22:02
  Me Marrveshje