Kamionë

Kamionë në shitje në Kosovë dhe Shqipëri

 • 4 foto
  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec
  Kamionë

  Fiat Ducato Makin Reklame ose Karrotrec

  Fiat Ducato Viti 2004 Kambio Manuale Nafte Makin Reklame ose Karrotrec

  Tiranë 20 korrik 13:06
  8.100 €
 • 8 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJNA ME BAGERA

  KRYEJME TEGJITHA PUNET ME BAGERA NGJESHJEN ME CELINDER HAPJEN E KANALEVE TRANSPORTIN E ZHAVORIT MON

  Prishtinë 16 korrik 00:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Skavator Fiat Hitachi
  Kamionë

  Skavator Fiat Hitachi

  Okazion

  Pogradec 21 qershor 12:20
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fiat Hitaqi 270 lug ngarkuse 2002
  Kamionë

  Fiat Hitaqi 270 lug ngarkuse 2002

  Fiat Hitaqi 270 Lug ngarkuse 4 m3 Viti 2001 11.000 h Me goma te mira 2 te reja I sapo ardhur nga jas

  Pejë 15 prill 17:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Fiat ducato
  Kamionë

  Fiat ducato

  2.5 dizel viti 1992 regjistrim dej ne tetor

  Pejë 14 prill 19:55
  1.500 €
 • 0 foto
  Shitet FIAT ducato 2.5 diesel 3 ulse
  Kamionë

  Shitet FIAT ducato 2.5 diesel 3 ulse

  shitet Fiati Ducato motorr 2.5 dizell me 3 ulse rimorkio t pastert alumini e rujtme si jasht edh

  Shtime 14 prill 18:10
  1.500 €
 • 5 foto
  Eskavator fiat hitachi
  Kamionë

  Eskavator fiat hitachi

  Eskavator fiat hitachi 5 ton me zinxhir gome permban 3 kova i sapoardhur nga zvicra ne gjendje perfe

  Durrës 13 prill 12:10
  16.500 €
 • 3 foto
  Shitet Fadroma
  Kamionë

  Shitet Fadroma

  Ne gjendje pune

  Shkodër 5 prill 12:12
  3.000 €
 • 2 foto
  shitet Fiat ducato 2.8 99
  Kamionë

  shitet Fiat ducato 2.8 99

  kombi ngjendje t rregullt tabela 01 gjamat me rrym karrikat me nxemje gjendjen motorrike perfekt ec

  Prishtinë 4 prill 10:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mjet transportues
  Kamionë

  Mjet transportues

  Fiat Ducato 2.5 JTD. Diesel. Ne gjendje te rregullt , serivisimi me rregull i vajit dhe i motorrit,

  Rahovec 4 prill 09:18
  1.300 €
 • 5 foto
  Fiat dukato
  Kamionë

  Fiat dukato

  Shitet kombi fiat dukato i ardhum nga gjermania e kemi ble vet 00 km per ma shum ne nr te tel

  Suharekë 4 prill 06:33
  11.800 €
 • 6 foto
  Fiat Dukat
  Kamionë

  Fiat Dukat

  Motor 1900,viti i prodhimit 1998,pesha maksimale 2ton,te gjitha sherbimet e kryera,letrat deri ne qe

  Lezhë 4 prill 06:00
  3.000 €
 • 0 foto
  Fiat Ducato, 2.8 2500€
  Kamionë

  Fiat Ducato, 2.8 2500€

  Shitet Furgon Fiat Ducato viti 2001. Motori 2.8 Diesel. Dokumenta te rregullta Shqiptare . Ne gjen

  Durrës 4 prill 01:55
  2.500 €
 • 0 foto
  FIAT HITACHI SL54B
  Kamionë

  FIAT HITACHI SL54B

  FiatHitachi SL45B viti 2001 2430 oer pune i sapoardhur nga Italia me dogan ne gjendje shume te mi

  Durrës 3 prill 14:18
  10.000 €
 • 4 foto
  Furukawa625 e 1992
  Kamionë

  Furukawa625 e 1992

  Eskavator me thik dhe Kama me 2 kova ne gjendje shum te mir

  Elbasan 3 prill 13:25
  10.000 €
 • 4 foto
  Fiat 200
  Kamionë

  Fiat 200

  Shiten pjese per eskavator fiat 200 comatsu

  Korçë 3 prill 13:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet Fiat ducato 2.8Turbo
  Kamionë

  shitet Fiat ducato 2.8Turbo

  kombi n gjendje t rregullt posendon goma t reja t dimrit me C kombi posedon centrall gjama me rrym

  Prishtinë 3 prill 11:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fiat ducato
  Kamionë

  Fiat ducato

  Fiat. 1.9. Dizell Viti 1999 Gjendje perfekt i regjistrum rks. 045844311

  Pejë 3 prill 09:58
  2.350 €
 • 2 foto
  Pomp Betoni
  Kamionë

  Pomp Betoni

  Shitet Poma e Betonit e tipit Cifa, me gjatesi 32m, diametri i gypave 100mm, ne gjendje shume te mir

  Pejë 3 prill 09:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet skllavator 355
  Kamionë

  Shitet skllavator 355

  Shitet skllavator 355 lcn ne gjendje shum te mir per me shum tel 0692058541

  Berat 2 prill 15:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Ambulance Fiat Ducato 2004
  Kamionë

  Ambulance Fiat Ducato 2004

  Shitet Auto Ambulance Fiat Ducato! Ambulanca ndodhet ne Itali zona Prato, gjendje te shkelqyer me te

  Tiranë 2 prill 14:00
  6.000 €
 • 2 foto
  Makineri ngarkuese
  Kamionë

  Makineri ngarkuese

  Fadrome benfa vetem me kove 1m3 para .Ne gjendje te mire 4 goma te reja .viti 93

  Durrës 2 prill 13:52
  7.000 €
 • 2 foto
  fadrom FAi
  Kamionë

  fadrom FAi

  shitet fadrom FAi viti 92 ne gjendje pune me kov me hapje para per cdo info tel 0673369204

  Shkodër 2 prill 12:25
  1 Lek
 • 3 foto
  Fadrome me zinxhire
  Kamionë

  Fadrome me zinxhire

  Shitet fadrome me zinxhire fiat i vendoset edhe arganelle

  Peqin 2 prill 12:01
  7.000 €
 • 4 foto
  Shitet Eskavator
  Kamionë

  Shitet Eskavator

  Shitet eskavator

  Durrës 2 prill 06:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Karel shume funksional
  Kamionë

  Karel shume funksional

  Karesh shume funksional,thuajese i ri me goma te reja

  Tiranë 2 prill 03:00
  500 €
 • 4 foto
  Shitet ose Nderrohet Fadroma Fiat Hitach
  Kamionë

  Shitet ose Nderrohet Fadroma Fiat Hitach

  shitet fadroma e vitit 2000. ka tre kova 30,60,90. kova e pare eshte me hapje dhe mbrapa me zgjatje.

  Elbasan 2 prill 01:28
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Ne gjendje shum te mire
  Kamionë

  Ne gjendje shum te mire

  Shitet fiat hitachi fb 100 viti 2000 me dogane 3 kova 80-40-30 plus piruj

  Krujë 1 prill 23:20
  18.000 €
 • 2 foto
  shitet
  Kamionë

  shitet

  4x4 gjendje te mir pune..

  Dibër 1 prill 22:46
  6.120 €
 • 11 foto
  Shiten mjetet
  Kamionë

  Shiten mjetet

  Shiten mjetet

  Durrës 1 prill 18:25
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FIAT OM 40
  Kamionë

  FIAT OM 40

  Fiat OM 40 ne gjendje shume te mire.

  Elbasan 1 prill 15:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fiat Ducato 2.8
  Kamionë

  Fiat Ducato 2.8

  Shes kombi Fiat Ducato ne gjendje shume te mire teknike , fiati eshte 2.8 dizel, viti i prodhimit es

  Viti 1 prill 09:19
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Eskavator
  Kamionë

  Eskavator

  Eskavator fiat hitachi 150 15 16 ton ne gjendje shum te mire

  Korçë 1 prill 07:57
  15 €
 • 5 foto
  Fiat
  Kamionë

  Fiat

  Shitet traktori om 850 + plukun me rrutllim per arsyje se kam 2 tjer qmim i arsyshem.6450€

  Dibër 1 prill 02:27
  6.450 €
 • 3 foto
  Fiat Dukato 2.3
  Kamionë

  Fiat Dukato 2.3

  Shitet Fiat Ducato 2.3 htdi viti 2008 km 206.000 homologim te kryer i ardhun prej zvicrre ne gjendje

  Prizren 31 mars 23:59
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  DUCATO FRIGO 40.000 KM REALE !!!! Vetem 5900 euroo
  Kamionë

  DUCATO FRIGO 40.000 KM REALE !!!! Vetem 5900 euroo

  Makina esht ne gjendje PERFEKTE PUNE. Esht modeli Ducato 2.8 jtd VITI 06/2004 te interesuarit te n

  Tiranë 31 mars 19:56
  5.900 €
 • 2 foto
  FIATI KOMBI PER PJES
  Kamionë

  FIATI KOMBI PER PJES

  shitet per pjes ,pjes

  Pejë 31 mars 19:12
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  fiat ducato
  Kamionë

  fiat ducato

  shitet kombi fiat ducato 2.8 dizell esht ne gjendje te mir teknike gjamat me rrym,hidrualik rks vi

  Podujevë 30 mars 18:31
  1.350 €