Kamionë
Berat

Kamionë në shitje në Berat

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  BOT USHQIMORE ( Uje - Qumesht )
  Kamionë

  BOT USHQIMORE ( Uje - Qumesht )

  Shitet bot ushqimore per uji dhe per qumesht, Eshte Termoizolues. Materiali : Inoks Ushqimore Kapac

  Berat 18 nëntor 14:40
  1 Lek
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 313cdi
  Kamionë

  Mercedes-Benz Sprinter 313cdi

  Mercedes-Benz Sprinter 313cdi Viti 2001 Me dogan te paguar Super gjendje

  Berat 20 mars 18:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion Man
  Kamionë

  Kamion Man

  Kamion Man, 17192, viti 1988 me letra dhe siguracion te paguara deri ne Janar 2020 Cmimi 350.000

  Berat 30 maj 10:05
  350.000 Lek