Kamionë
Berat

Kamionë në shitje në Berat

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  BOT USHQIMORE ( Uje - Qumesht )
  Kamionë

  BOT USHQIMORE ( Uje - Qumesht )

  Shitet bot ushqimore per uji dhe per qumesht, Eshte Termoizolues. Materiali : Inoks Ushqimore Kapac

  Berat 14 gusht 21:20
  1 Lek
 • 0 foto
  Mitsubishi l200 4 x 4
  Kamionë

  Mitsubishi l200 4 x 4

  Mitsubishi l200 2009 Benzine 128 mij km, 4 dyer e bardhe, 4 wheel deive, Euro 4, ekonomike e praktik

  Berat 10 gusht 13:47
  13.000 €
 • 0 foto
  Mitsubishi l200 2014
  Kamionë

  Mitsubishi l200 2014

  Mitsubishi l200 2014 diesel, 200 mij km, 2 dyer e bardhe, 2 wheel drive, Euro 5, shume ekonomike e p

  Berat 10 gusht 13:44
  13.000 €
 • 0 foto
  Mitsubishi l200 2013
  Kamionë

  Mitsubishi l200 2013

  Mitsubishi l200 2013 Benzine 200 mij km, 2 dyer e bardhe, 2 wheel drive , Euro 5, shume ekonomike e

  Berat 10 gusht 13:38
  12.500 €
 • 3 foto
  Ford Transit
  Kamionë

  Ford Transit

  viti 1996 ne gjendje shum te mir me te gjitha dokumentat

  Berat 18 korrik 10:31
  3.000 €
 • 2 foto
  Fugon 307
  Kamionë

  Fugon 307

  Makina eshte ne gjendje te mire Pune Pa dokumenta

  Berat 8 korrik 07:12
  1.500 €
 • 2 foto
  Bot Ushqimore ( Uji - Qumësht )
  Kamionë

  Bot Ushqimore ( Uji - Qumësht )

  Shitet bot ushqimore per uji dhe per qumesht, Eshte Termoizolues. Materiali : Inoks Ushqimore Kapac

  Berat 6 korrik 22:30
  11.000 Lek
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 313cdi
  Kamionë

  Mercedes-Benz Sprinter 313cdi

  Mercedes-Benz Sprinter 313cdi Viti 2001 Me dogan te paguar Super gjendje

  Berat 6 korrik 21:57
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fugon 307
  Kamionë

  Fugon 307

  Me dokumenta te rregullta per 1 vite...

  Berat 21 qershor 08:08
  2.000 €
 • 11 foto
  Mercedes-Benz 1317
  Kamionë

  Mercedes-Benz 1317

  mercedes-benz ne gjendje te shkelqyer cel:0696636276 vinci 16 metra ka edhe dy kollona te vi

  Berat 14 qershor 18:59
  15.500 €
 • 4 foto
  Shitet kamioni 4x4
  Kamionë

  Shitet kamioni 4x4

  Shitet kamioni ne gjendje super4x4,,14 - 17 ,,me letra te paguara deri ne dhjetor +kolaudim taografi

  Berat 13 qershor 17:02
  7.000 €
 • 2 foto
  Shitet makina ne gjendje shume te mire.
  Kamionë

  Shitet makina ne gjendje shume te mire.

  Shitet furgoni Mercendes Benz i vitit 2001 per arsye mosperdorim per shkak te emigrimit. Eshte makin

  Berat 12 qershor 21:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion Man
  Kamionë

  Kamion Man

  Kamion Man, 17192, viti 1988 me letra dhe siguracion te paguara deri ne Janar 2020 Cmimi 350.000

  Berat 30 maj 10:05
  350.000 Lek
 • 1 foto
  Shitet kamion benx 4x4
  Kamionë

  Shitet kamion benx 4x4

  Shes kamion benx 4x4 1992

  Berat 21 maj 08:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet karrotrec super gjendje okazion
  Kamionë

  Shitet karrotrec super gjendje okazion

  Shitet karrotrec atego super gjendje me te gjitha sherbimet e bera i ardhur nga belgjika me goma te

  Berat 16 maj 09:18
  28.000 €
 • 8 foto
  Renault 420 Major Intercooler
  Kamionë

  Renault 420 Major Intercooler

  makina eshte ne gjendje shume te mire pune. vitprodhim 1996 xhama elektrik pasqyra elektrike kondici

  Berat 12 maj 17:45
  15.000 €
 • 1 foto
  Shitet ose nderohet me furgon
  Kamionë

  Shitet ose nderohet me furgon

  814 me mushama

  Berat 10 maj 21:00
  50.000 Lek
 • 0 foto
  Shitet nderohet me furgon
  Kamionë

  Shitet nderohet me furgon

  Benc 814 gjatesia 7m

  Berat 28 prill 15:14
  5.000 Lek
 • 2 foto
  Okazioooon
  Kamionë

  Okazioooon

  Shitet per arsye mos pwrdorimi . KAROTRES Mercedes Benz Atego Viti 2005 ne super gjendje motorrike

  Berat 19 prill 19:25
  280.000 €
 • 6 foto
  Kamiocine mercedes 408
  Kamionë

  Kamiocine mercedes 408

  Makina eshte ne gjendje perfekte . Ska nevoj per asnje sherbim ,goma te 6 te reja viti 1998. Çmimi i

  Berat 13 prill 14:46
  8.000 €
 • 0 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Kamion 16-19 shitet per arsye mos perdorimi...letrat e mbaruara...

  Berat 9 prill 18:10
  6.000 €
 • 8 foto
  Skrep fermec
  Kamionë

  Skrep fermec

  Shitet fermec viti 2002 me 5500 or pune ne gjendje shum te mire me 4 goma te reja ,me pes kova me ka

  Berat 6 prill 15:28
  25.000 €
 • 5 foto
  Iveco dayli
  Kamionë

  Iveco dayli

  2800 TURBO VITI 1999 VET SHKARKUSE NGA TE 3 ANET GJENDJE SHUM TE MIR XHENERIKE DHE MEKANIKE PRR ME

  Berat 4 prill 09:05
  60.000 €
 • 3 foto
  Sprinter 311
  Kamionë

  Sprinter 311

  Shes sprinter karoceri dopio gabin modeli 311 makina eshte ne gjendje te shkelqyer shitet per arsye

  Berat 4 prill 07:11
  5.000 €
 • 3 foto
  Eskvator
  Kamionë

  Eskvator

  Shes eskavator fiat hitachi 150 viti i prodhimit 1997

  Berat 4 prill 05:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Sprinter dizel
  Kamionë

  Mercedes Sprinter dizel

  Shitet furgon mercdes benz sprinter 316 cdi viti 2001 furgoni esht ne gjendje perfekete gjitha sher

  Berat 4 prill 04:46
  5.500 €
 • 2 foto
  Shes furgon vito
  Kamionë

  Shes furgon vito

  Shes furgon vito 98 naft letrat per nje vit

  Berat 4 prill 03:07
  3.000 Lek
 • 0 foto
  shes kamionin
  Kamionë

  shes kamionin

  marka volvo ,modeli flc ngjyra e bardhe vit prodhimi 1998,me motor 3990 ,kamion nga 3.5 deri ne 7.5

  Berat 4 prill 00:04
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shesim Fugon Sprinter 210
  Kamionë

  Shesim Fugon Sprinter 210

  Ne gjendje shume te mire pune.

  Berat 3 prill 23:21
  4.700 €
 • 4 foto
  Kamion:Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Kamion:Mercedes Benz 814

  Eshte ne gjendje te mir. Cmimi i diskutueshem

  Berat 3 prill 23:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Cisterne Actros
  Kamionë

  Cisterne Actros

  Actros 2540 Viti 2002 Eur.1 dokument Jo TVSH Euro 3 motor. Tank ESTERER -20500 lit(7000+ 7000+6500)

  Berat 3 prill 22:39
  24.700 €
 • 5 foto
  Cmim i diskutueshem
  Kamionë

  Cmim i diskutueshem

  Makina eshte ne gjendie perfekte. Ka punuar vetem per transport shumic pakice brenda qytetit. Eshte

  Berat 3 prill 19:45
  8.000 €
 • 1 foto
  Kamion transporti
  Kamionë

  Kamion transporti

  Në gjendje shumë të mire

  Berat 3 prill 19:23
  8.000 €
 • 5 foto
  Shifeng 2006
  Kamionë

  Shifeng 2006

  Shifeng 2006 me dokumenta te rregullta deri ne prill 2019 shitet per arsye mos perdorimi

  Berat 3 prill 13:55
  1.350.000 Lek
 • 6 foto
  Shtet
  Kamionë

  Shtet

  Shitet kamion benz model 35-35 vit prodhimi 1988 ne gjendje shume te mire per me teper info.kontakto

  Berat 3 prill 07:29
  1 Lek
 • 3 foto
  Karoce tereqse
  Kamionë

  Karoce tereqse

  Karoce per makina dhe sende te ndryshme pesha 3500kg evitit 2015 esapo ardhur dhe targuar me sinjal

  Berat 3 prill 02:23
  3.780 €
 • 5 foto
  Shitet skllavator 355
  Kamionë

  Shitet skllavator 355

  Shitet skllavator 355 lcn ne gjendje shum te mir per me shum tel 0692058541

  Berat 2 prill 15:10
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet fadrom me te gjitha paisjet.
  Kamionë

  Shitet fadrom me te gjitha paisjet.

  Shitet me cmim te arsyeshem

  Berat 2 prill 14:08
  5.000.000 Lek
 • 3 foto
  Shitet kamion Mercedes- Benz
  Kamionë

  Shitet kamion Mercedes- Benz

  Kamioni ne gjendje shume te mire.

  Berat 2 prill 07:44
  10 Lek
 • 7 foto
  Shes mercedez-benz 709D.
  Kamionë

  Shes mercedez-benz 709D.

  Me letera te paguara.Viti i prodhimit 1991.Me perdorim vete-shkarkuese.Cmimi i diskutueshem.Numer Ko

  Berat 2 prill 07:21
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamion benx 4x4
  Kamionë

  Kamion benx 4x4

  Shitet kamion benx I vitit 1989 4x4 me bllokazh diferenciali para edhe mbrapa karroceri gr

  Berat 2 prill 03:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  shitet Man viti 1996 ne gjendje teknike shume te mire..intarder , kondicioner , mushama mbulimi manu

  Berat 1 prill 22:46
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Jcb
  Kamionë

  Jcb

  Shitet jcb vit 1989 me pomp hidrauliku te sapo vene. Fadroma eshte ne gjendje pune Me goma ne gje

  Berat 1 prill 20:27
  10 €
 • 1 foto
  Fugon
  Kamionë

  Fugon

  Shitet fugoni viti 90 motor2.3 modeli 308 me letra t regullta per me shum kontakt n kte numer 067643

  Berat 1 prill 20:14
  2.500 Lek
 • 4 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  shitet Man viti 1996 ne gjendje teknike shume te mire..intarder , kondicioner , mushama mbulimi manu

  Berat 1 prill 19:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Okazion kamjon iveco
  Kamionë

  Okazion kamjon iveco

  Shitet kamjon iveco 75e14 Kamjon 12 batela per tranport Letrat deri ne 16/11/2019 Me bedan cmimi 6

  Berat 1 prill 18:41
  5.000 €
 • 3 foto
  Volkzwagen
  Kamionë

  Volkzwagen

  Ne gjendje shum te mir

  Berat 1 prill 16:39
  350.000 Lek
 • 6 foto
  Shitet Komatsu 200
  Kamionë

  Shitet Komatsu 200

  Shitet Komatsu 200 per arsye mos perdorimi

  Berat 1 prill 15:49
  17.000 €
 • 4 foto
  Shitet Kamioni
  Kamionë

  Shitet Kamioni

  Shitet Kamioni per arsye mos perdorimi . Ne gjendje te mir .

  Berat 1 prill 15:48
  15.000 €
 • 5 foto
  Shitet urgjent
  Kamionë

  Shitet urgjent

  Shitet nisan cab star motor 3000

  Berat 1 prill 03:40
  8.000 €