Kamionë
Durrës
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Kamionë në shitje në Durrës

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  SCANIA R420 Euro5 EEV viti 2012
  Kamionë

  SCANIA R420 Euro5 EEV viti 2012

  Shitet SCANIA R420 Euro5 EEV viti 2012 me 872.000 automat retarder intarder ade blu, klima lart ne k

  Durrës Sot, 13:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Volvo 480 vit 2008 euro 5
  Kamionë

  Volvo 480 vit 2008 euro 5

  Volvo 480 euro me dek per nje vit te paguara gati per europe me leje transporti dhe të gjitha.. ne g

  Durrës Sot, 13:15
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transport per koka kamjoni skavatore
  Kamionë

  Transport per koka kamjoni skavatore

  Në bejme transport të mjeteve të rënda brenda dhe jash vendi duke filluar koka kamjonash autobus ska

  Durrës Sot, 13:15
  1 €
 • 4 foto
  Shitet Mercedes-Benz 612
  Kamionë

  Shitet Mercedes-Benz 612

  Shitet Mercedes-Benz 612 viti 2000 e sapoardhur nga Italia me dogane te paguar.

  Durrës Sot, 12:36
  6.800 €
 • 8 foto
  Scania ne shitje
  Kamionë

  Scania ne shitje

  Scania Model R 470 Viti 2004 Norma Euro 3 Mjeti disponon Kamio automatike Retarder Bllokazh motorr

  Durrës Sot, 09:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Trailer
  Kamionë

  Trailer

  Shiten trailera qe zgjaten Per transporte te gjatesive te medha Gjatesia nga 13.5 mt deri ne 22 mt

  Durrës Sot, 09:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet DAF Cestel me kosh viti 2003 lartësia 32 me
  Kamionë

  Shitet DAF Cestel me kosh viti 2003 lartësia 32 me

  Shitet një makin tip DAF viti 2003 me 3 aks lloj Cestel me koshi hapet me piston lartësi e bige

  Durrës Sot, 07:33
  29.000 €
 • 11 foto
  DAF CF 85.460 8x4
  Kamionë

  DAF CF 85.460 8x4

  3 kamiona DAF CF 85.460 euro 5 1 camion viti 2009. 43.000 euro . 2 viti 2007 nga 40.000 euro . Ka

  Durrës Dje, 18:57
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES ACTROS 4143 8x4
  Kamionë

  MERCEDES ACTROS 4143 8x4

  ACTROS 4143 VITI 2001 targuar per her te par ne 2005 340MIJ KM origjinale. Kazan 19m3 hapje me idrau

  Durrës Dje, 18:56
  35.000 €
 • 6 foto
  MAN TGX 18.480 BLS EURO 6
  Kamionë

  MAN TGX 18.480 BLS EURO 6

  Shite Man MAN TGX 18.480 BLS EURO 6. Vit prodhimi 2013. Cmimi 35\'000 euro pa TVSH.

  Durrës Dje, 16:41
  35.000 €
 • 5 foto
  JCB Mini eskavator
  Kamionë

  JCB Mini eskavator

  shitet mini eskavator JCB me zinxhire viti 2006 ore 5900 ka 3 kova ne gjendje shume te mire i sa

  Durrës Dje, 13:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Astra 4 akse 2006
  Kamionë

  Astra 4 akse 2006

  kamion Astra i sapo ardhur 4 akse super gjendje ndodhemi ne Maminas disponojme dhe shume lloje te

  Durrës Dje, 13:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Liebherr 916 2009
  Kamionë

  Liebherr 916 2009

  Liebherr 916 i sapo ardhur viti 2009 pesha 24 ton mjeti i sapo ardhur ne super gjendje, ndodhet ne M

  Durrës Dje, 13:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  CAT 320C
  Kamionë

  CAT 320C

  Caterpillar 320C I sapo blere ne gjendje shume shume te mire kollona me 3 krahe ore 9000 ndodhemi n

  Durrës Dje, 13:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Fadrome Cat
  Kamionë

  Fadrome Cat

  Shitet fadrome Caterpillar viti 2002 ore 4000 fadroma eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur

  Durrës Dje, 13:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JCB me goma eskavator
  Kamionë

  JCB me goma eskavator

  shitet eskavator JCB me goma modeli JCB JS 145 W viti 2003 7000 ore pune ka 3 kova i sapo blere

  Durrës Dje, 13:04
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CAT 330D LN 2008
  Kamionë

  CAT 330D LN 2008

  Shitet eskavator Cat 330D LN viti 2008 kg 37000 ore 8000 ne gjendje shume te mire I sapo ardhur, nd

  Durrës Dje, 13:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CAT 320 F 2016
  Kamionë

  CAT 320 F 2016

  Shitet CAT 320F Viti 2016 22 ton zinxhiret 3.1 m te here 3000 ore pune I sapo ardhur super gjendje,

  Durrës Dje, 13:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  CAT 320E 2014
  Kamionë

  CAT 320E 2014

  shitet cat 320E viti 2014 ore 6000 i sapo ardhur ne gjendje te shkelqyer si i ri

  Durrës Dje, 13:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Fadrome JCB U SHIT FLM MERR JEP
  Kamionë

  Fadrome JCB U SHIT FLM MERR JEP

  Fadrome JCB 0 km

  Durrës Dje, 11:56
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  ASTRA 4akse 2013
  Kamionë

  ASTRA 4akse 2013

  shiten kamione Astra 4akse viti 2013 nga 100.000km

  Durrës Dje, 11:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   BOBCAT SHITETv
  Kamionë

  BOBCAT SHITETv

  super bobcat i sapo ardhur super gjendje me dy kova

  Durrës Dje, 11:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamione 4Akse Benz 2017
  Kamionë

  Kamione 4Akse Benz 2017

  Shiten kamione 4Akse Mercedes Benz viti 2017 km 20.000 - 30.000 pothuajse te ri, ne gjendje te shke

  Durrës Dje, 11:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Karrotrec 24 h Durres Albania nr 0695555270
  Kamionë

  Karrotrec 24 h Durres Albania nr 0695555270

  Sherbime teper korrekt dhe te shpejte dhe vetem vendin ku ndodhet dhe nje kohe shum te shkurter dhe

  Durrës Dje, 10:16
  1 €
 • 0 foto
  shitet rimorkio
  Kamionë

  shitet rimorkio

  shitet rimorkio per arsye mosperdorimi, rimorkio esht me balestra e pershtateshme edhe per transport

  Durrës Dje, 00:17
  550 €
 • 5 foto
  Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin - 91.850 km
  Kamionë

  Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin - 91.850 km

  Shitet Volkswagen Transporter T4 Dopio Gabin me kazan fiks - 91.850 km origjinale - 10.000 euro (i

  Durrës 18 gusht 20:11
  10.000 €
 • 0 foto
  OKAZJON trailer
  Kamionë

  OKAZJON trailer

  Shitet tajler kazan 25 m viti 1998 me pistona vaj 3 akse aksi pare i ngrihet lart cmimi 6000€ cl.

  Durrës 18 gusht 18:54
  6.000 €
 • 11 foto
  Karrotrec Mercedes-Benz Atego 812 EURO 4
  Kamionë

  Karrotrec Mercedes-Benz Atego 812 EURO 4

  Shitet karrotrec Mercedes-Benz Atego 812 EURO4 viti 2003 Karrotreci eshte me dogan te paguar gati pe

  Durrës 18 gusht 17:22
  18.500 €
 • 2 foto
  Traile porto kondinjer 20
  Kamionë

  Traile porto kondinjer 20

  Traile porto kondinjer 20 ne gjendje shum te mire cmimi 3500€ .0682020612

  Durrës 18 gusht 15:05
  3.500 €
 • 9 foto
  Scania 144L 530
  Kamionë

  Scania 144L 530

  Scania 144/ 530 V8. Makina eshte ne gjendje shume te mire.Te gjitha sherbimet te bera ne Greqi. Maki

  Durrës 18 gusht 14:38
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes benz vito frigorifer
  Kamionë

  Mercedes benz vito frigorifer

  Vito frigirifer ne gjendje shum te mir frivoriferi ftof shum mir+ kondicioner makina ka punur per fa

  Durrës 18 gusht 14:07
  8.000 €
 • 6 foto
  Koke terheqese Iveco Stralis 430 tre akse
  Kamionë

  Koke terheqese Iveco Stralis 430 tre akse

  Koke terheqese 3 akse Iveco Stralis 430.viti prodhimit 2005 ne gjendje te shkelqyer kondicioner, fri

  Durrës 18 gusht 13:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Trailer me Tende
  Kamionë

  Trailer me Tende

  shitet trailer marka Tirsan Schmitz viti 2002 diskofren,aksi i pare ngrihet aksi i trete kthehet me

  Durrës 18 gusht 13:51
  5.300 €
 • 9 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Shes \"IVECO\"! Mjeti ka kilometrat origjinale & ka rreth 2-3 vite pa levizur si mjet. Eshte Do

  Durrës 17 gusht 15:18
  12.500 €
 • 2 foto
  KAZAN KAMJONCINE ELEKTRIK
  Kamionë

  KAZAN KAMJONCINE ELEKTRIK

  Kazan vetshkarkues alumini per kamjoncin me pomp elektrike. Gjatesia 3.15 gjersia 2 eshte ne super g

  Durrës 17 gusht 08:16
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Pjes kembimi per Iveko daily
  Kamionë

  Pjes kembimi per Iveko daily

  Shesim pjes kembimi per kamjoncin iveko disponojm motorr kamje diferencjal goma kazan vetshkarkues m

  Durrës 17 gusht 08:13
  1 Lek
 • 2 foto
  IVEKO DAYLY OKAZION
  Kamionë

  IVEKO DAYLY OKAZION

  Shitet iveko daily viti 1996!!me tend me bedan hidraulike.!!Motorr 2.8 turbo interkulo!!ne gjendje s

  Durrës 17 gusht 08:12
  6.500 Lek
 • 3 foto
  Rimorkiator 3 akse
  Kamionë

  Rimorkiator 3 akse

  Shitet Rimorkiatori me gjitha dokumentacionet ne rregull

  Durrës 16 gusht 01:37
  13.000 €
 • 4 foto
  MATRAPIK GK1600 S ITALDEM
  Kamionë

  MATRAPIK GK1600 S ITALDEM

  MATRAPIK GK1600 S ITALDEM 1600 KG GODITJE 700 / 1/MIN ESKAVATOR 25 - 30 TON VITI 2002 Adresa;

  Durrës 14 gusht 10:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  GRRYRSE ASFALTI SIMEX PL 600
  Kamionë

  GRRYRSE ASFALTI SIMEX PL 600

  GRRYRSE ASFALTI SIMEX PL 600 VITI 2000 900 KG 120 L/MIN SHME PAK E PERDORUR NE GJENDJE SHUME TE

  Durrës 14 gusht 10:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  JCB TELESCOPIC 530-110
  Kamionë

  JCB TELESCOPIC 530-110

  JCB TELESCOPIC 530-110 VITI 1996 11 METRA TELESCOPI 3000 KG KAPACITETI 2234 ORE PUNE MOTORR PE

  Durrës 14 gusht 10:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  KAMION PRES PUTMAIZER 38-4 VITI 2009
  Kamionë

  KAMION PRES PUTMAIZER 38-4 VITI 2009

  KAMION BENZ AXOR 3340 POMPA PUTMAIZER 38-4 VITI 2007 KM 120000 ORE 660 Adresa; Autostrada T

  Durrës 14 gusht 09:59
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  koke Scania 164 c + tral zorzi okazion
  Kamionë

  koke Scania 164 c + tral zorzi okazion

  koke scania 3 aks 2 diferencialesh viti 2003 480 v8 tral zorzi 2 aks 26 m3 Adresa; Autostrada Ti

  Durrës 14 gusht 09:56
  42.000 €
 • 4 foto
  AUTOBETONIERE SCANIA 420 DCI 2004
  Kamionë

  AUTOBETONIERE SCANIA 420 DCI 2004

  AUTOBETONIERE SCANIA 420 DCI C&B due viti 2004 km 256274 17.5 m3 ne gjendje shume te mir t

  Durrës 14 gusht 09:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  krah eskavatori  cat 325  16/18m
  Kamionë

  krah eskavatori cat 325 16/18m

  krah eskavatori cat 325 cop 3 ktah bababe 1 parkra 2 shko nga 16 deri 18 metra Adresa ; A

  Durrës 14 gusht 09:46
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  BATIPAL FRD ROCK DRILL  PER ESKAVATOR
  Kamionë

  BATIPAL FRD ROCK DRILL PER ESKAVATOR

  FRD ROCK DRILL FCP 22 780 KG BAR 100/140 VAJ LITRA 100/131 VITI 2003 Adresa ; Autostrada Tira

  Durrës 14 gusht 09:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  PRES BETONI BENZ ACTROS PUTMAIZER 38-4 VITI 2007
  Kamionë

  PRES BETONI BENZ ACTROS PUTMAIZER 38-4 VITI 2007

  PRES BETONI BENZ ACTROS 3340 VITI 2007 KM 210000 ORE 880 POMPA PUTMAIZER Adresa ; Autostrada Tir

  Durrës 14 gusht 09:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  IVECO HI-WAY EURO 6 560
  Kamionë

  IVECO HI-WAY EURO 6 560

  Iveco hi-way 560 euro 6 full opsion ritarder intarder Shitet se bashku me tralin Humbaur 2007

  Durrës 13 gusht 09:17
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  IVECO STRALIS EURO 5 460 2011
  Kamionë

  IVECO STRALIS EURO 5 460 2011

  IVECO STRALIS EURO 5 460 2011 Kamjo automatike Ritarder intarder Me liber sherbimesh

  Durrës 13 gusht 09:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  IVECO STRALIS 450 EURO 5
  Kamionë

  IVECO STRALIS 450 EURO 5

  IVECO STRALIS EURO 5 450 Me dogan Kamje manuale Viti 2009 Ritarder intarder

  Durrës 13 gusht 09:05
  Me Marrveshje