Kamionë
Ferizaj

Kamionë në shitje në Ferizaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Mercedes atego 12 28
  Kamionë

  Mercedes atego 12 28

  Mercedes atego 12 28 Viti 2000 Ipasa ardhur nga zvicrra Mundsi ndrrimi Doganen e paguar Tel 045683

  Ferizaj 15 maj 21:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Volkswagen Caddy 1.9 TDI
  Kamionë

  Volkswagen Caddy 1.9 TDI

  Volkswagen Caddy 1.9 TDI 2005 disel manual klim karriket me nxemje kuke per terheqje etj. dogana e

  Ferizaj 15 maj 13:24
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MAN #F2000 41.414 #RETARDER KLIM
  Kamionë

  MAN #F2000 41.414 #RETARDER KLIM

  MAN #F2000 41.414 #RETARDER Vitit:2000 Klima

  Ferizaj 14 maj 10:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Man 8.113 viti 2000 me dogan sanaku 5m i gjat
  Kamionë

  Man 8.113 viti 2000 me dogan sanaku 5m i gjat

  Shitet MAN 8.113 viti 2000 i ardhur nga gjermania me dogan dhe faktur per firma me TVSH 294000km gja

  Ferizaj 13 maj 10:49
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Actros 3241 MP2 BLUETEC 5
  Kamionë

  Mercedes-Benz Actros 3241 MP2 BLUETEC 5

  Mercedes-Benz Actros 3241 MP2 BLUETEC 5 VITIT:2007 KLIM AD BLUE

  Ferizaj 13 maj 08:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet eskavatori gjendje te rregullt
  Kamionë

  Shitet eskavatori gjendje te rregullt

  Shitet bageri gjendje te rregullt me garancion mundeni me ardh me provu bejm ndrrim me ndonje vetur

  Ferizaj 13 maj 08:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kamioneta ford
  Kamionë

  Shitet kamioneta ford

  Ford dizell 2.5 viti 1990 rks i skaduar

  Ferizaj 11 maj 20:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LIEBHRR 576 2PLUS2-2007
  Kamionë

  LIEBHRR 576 2PLUS2-2007

  Liebherr: 576 2plus2 Vitit: 2007 Motor: Liebherr 200 kW 6 Cyl. Pesha: 27,5 t Klima Luga 5m3

  Ferizaj 10 maj 19:38
  59 €
 • 3 foto
   Komatsu WA380-5H
  Kamionë

  Komatsu WA380-5H

  👌🆕 New 🔝 #JustArrived Komatsu WA380-5H 6-cylinder Komatsu engine Power:140Kw Weight 20,7t Radio CD A

  Ferizaj 10 maj 19:38
  45 €
 • 11 foto
  Shitet MAN LE 8.140 me.dogan sanaku 4.80m
  Kamionë

  Shitet MAN LE 8.140 me.dogan sanaku 4.80m

  Shitet MAN LE 8.140 viti 2003 me dogan gjatsia sanakut 4.80m gjersia 2.5m me jastak 390mij km me lib

  Ferizaj 6 maj 20:38
  1 €
 • 11 foto
  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2005
  Kamionë

  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2005

  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2005 i ardhur nga jasht 384000km me jastak me ramp ne gjendje shum te

  Ferizaj 6 maj 19:42
  1 €
 • 3 foto
  Shitet kamionit iveco 35s13 viti 2002
  Kamionë

  Shitet kamionit iveco 35s13 viti 2002

  Shitet forgon iveko viti 2002 nga zvicrra Kombi esht ne gjendje shum te mir posedon hebebin Goma te

  Ferizaj 6 maj 13:57
  4.900 €
 • 6 foto
   VW Crafter 2.5 2009 T(DI)-tkuqe
  Kamionë

  VW Crafter 2.5 2009 T(DI)-tkuqe

  Shitet VW Crafter 2.5 TDI me dy tkuqe viti prodhimit Janar 2009 Disel me klim,i sapo ardhur nga Gjer

  Ferizaj 3 maj 21:47
  8.000 €
 • 4 foto
  shitet kamioni man 2 aks 7.5 tona kiper viti 1987
  Kamionë

  shitet kamioni man 2 aks 7.5 tona kiper viti 1987

  shitet kamioni man 2 aks 7.5 tona kiper viti 1987 gjendje perfekte me goma treja me me frena me mato

  Ferizaj 2 maj 12:43
  5.300 €
 • 4 foto
  Shitet bageri gjendje te rregullt
  Kamionë

  Shitet bageri gjendje te rregullt

  Shitet bageri komatsu 4.5 ton gjendje te rregullt muni me provu

  Ferizaj 29 prill 22:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet skipi gjendje perfekte
  Kamionë

  Shitet skipi gjendje perfekte

  Shitet skipi MF gjendje te rregullt viti 94

  Ferizaj 29 prill 21:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet 8 17
  Kamionë

  Shitet 8 17

  Shitet viti 91 8 17 ne gjendje te mir i ka edhe bllokazhat e ka pas sanakin 6.20

  Ferizaj 29 prill 20:10
  4.000 €
 • 0 foto
  Man 8 174 i sapo doganuar dhe regjistruar
  Kamionë

  Man 8 174 i sapo doganuar dhe regjistruar

  man 8 174 rks i par i sapo doganuar n gjendje perfekte me goma te reja 6 shpejtsi servisin e kryer

  Ferizaj 29 prill 19:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Pikap
  Kamionë

  Pikap

  Shes pikapin rimorkoi

  Ferizaj 29 prill 17:49
  250 €
 • 2 foto
  Shes mercedes 207
  Kamionë

  Shes mercedes 207

  Shes mercedes 207 diesel

  Ferizaj 29 prill 17:29
  500 €
 • 11 foto
  Mercedes Atego 818 viti 10.2010 €uro5 me dogan
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 viti 10.2010 €uro5 me dogan

  Shitet Mercedes Atego 818 viti 10.2010 euro5 sapo ardhur nga gjermania 290500km me libra servis ne

  Ferizaj 29 prill 13:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Turbin skania 360
  Kamionë

  Turbin skania 360

  Turbin per kamion skania 360

  Ferizaj 28 prill 19:23
  300 €
 • 5 foto
  Bager me gusenica te gomes
  Kamionë

  Bager me gusenica te gomes

  Shitet bageri yanmar i ardhun nga ch para nje jave ne gjendje te mire pune me 2 korpa ndrrim te shpe

  Ferizaj 27 prill 21:44
  18.900 €
 • 8 foto
  Iveko 2.3
  Kamionë

  Iveko 2.3

  Iveko 2.3 dizell 6 ulse Isapo ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt per me shum info tel 044

  Ferizaj 24 prill 23:33
  8.600 €
 • 1 foto
  Rimorkio swarchmuller
  Kamionë

  Rimorkio swarchmuller

  Viti i prodhimit 2002

  Ferizaj 24 prill 22:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kamioni MAN
  Kamionë

  Shitet kamioni MAN

  Shitet kamioni MAN TG 460 A Koffer! Kamioni eshte ne gjendje shume shume te mire teknike,ka klime dh

  Ferizaj 24 prill 20:14
  15.500 €
 • 11 foto
  Gjenerator Perkins 33Kw 2015
  Kamionë

  Gjenerator Perkins 33Kw 2015

  Gjenerator Perkins 33Kw Viti : 2015 Motor Perkins Orë Pune 1400 h Gjitha Serviset e kryera Gjendje

  Ferizaj 23 prill 19:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transport Special IVECO + Rimorkio 100.000kg
  Kamionë

  Transport Special IVECO + Rimorkio 100.000kg

  Transport Special IVECO 3aks 6x6x6 +Rimorkio Kapaciteti 100T!!! Mundesi kthimi te aksave me Komandë

  Ferizaj 23 prill 18:52
  45.000 €
 • 5 foto
  Pjes rezerv
  Kamionë

  Pjes rezerv

  Shes pjes te ndryshme per bagera te ardhuna nga ch likudim total i tyre bejm edhe ndrrim me kamione

  Ferizaj 23 prill 18:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Iveko
  Kamionë

  Iveko

  Iveko ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga gjermania Dizell 2.3 7 Ulse 2008 per me shum info

  Ferizaj 23 prill 16:09
  8.600 €
 • 8 foto
  Majlind
  Kamionë

  Majlind

  Shitet kamioni Mercedes benz 309D viti 1989.Kamioni osht gjithqka ne gjendje te rregullt,ka goma dim

  Ferizaj 22 prill 19:18
  2.650 €
 • 4 foto
  Bager ne gjendje te rregullt mundsi ndrrimi
  Kamionë

  Bager ne gjendje te rregullt mundsi ndrrimi

  Shitet bageri ne gjendje te rregullt posedon 4 lug korpa mundsi ndrrimi me traktor ose naj kerr per

  Ferizaj 19 prill 18:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes pjesen per krana
  Kamionë

  Shes pjesen per krana

  Shes pjesen per krana ma shum telefon +37744708445

  Ferizaj 18 prill 10:34
  300 €
 • 3 foto
  Mercedes-Benz Actros 3241 MP2
  Kamionë

  Mercedes-Benz Actros 3241 MP2

  👌 🆕 Meiler Kiper Bordmatic Mercedes-Benz Actros 3241 MP2 BLUETEC 5 Vitit:2007 KLIM AD BLUE

  Ferizaj 16 prill 16:32
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  CIFA POMP BETONI 26m
  Kamionë

  CIFA POMP BETONI 26m

  SHITET-POMP BETONI CIFA 26m MERCEDES BENZ SK 1824 Fuel Diesel Gearbox:Manual gearbox

  Ferizaj 15 prill 22:57
  5 €
 • 3 foto
  Shitet damperi gjendje te rregullt
  Kamionë

  Shitet damperi gjendje te rregullt

  Shitet damperi gjendje te rregullt kipat 3 ant i nxen2 kubik bejm edhe ndrrim me ndonje vetur apo es

  Ferizaj 14 prill 23:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamioneta
  Kamionë

  Kamioneta

  Shiten kamionetat mercedes sprinter viti 1999 dhe 2000 te sa po ardhuna nga ch me dogan te paguara

  Ferizaj 14 prill 18:16
  4.800 €
 • 2 foto
  CIFA 26m
  Kamionë

  CIFA 26m

  SHITET-👌👌 CIFA POMP BETONI MERCEDES BENZ SK 1824

  Ferizaj 13 prill 22:31
  5 €
 • 3 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Shitet iveco Regjistrimi i skaduar. Cmimi pak i diskutuar.

  Ferizaj 12 prill 21:47
  650 €
 • 4 foto
   friz me motor dhe rrym
  Kamionë

  friz me motor dhe rrym

  Shes friz me motor dhe rrym 2200 eu motori Thermo king 7.40 gjatsia Ne gjendje te mir

  Ferizaj 10 prill 14:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kompresor ATLAS COPCO XAS 90
  Kamionë

  Kompresor ATLAS COPCO XAS 90

  Kompresor Ajri ATLAS COPCO Motor DEUTZ Gjendje shume te mire te punes 4 Dalje te Ajrit Platformë

  Ferizaj 5 prill 12:33
  5.800 €
 • 0 foto
  CO2
  Kamionë

  CO2

  shitet CO2 ne gjendje te mor pune i ardhur nga jasht

  Ferizaj 5 prill 00:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes benz sprinter rks 044125698
  Kamionë

  Mercedes benz sprinter rks 044125698

  Tel 044125698 Rks 3 ulse Motorr shum te mir Ntrapa perfekt I servisum me rregull I nalt Der anash 0

  Ferizaj 4 prill 19:01
  2.700 €
 • 8 foto
  Mercedes vito
  Kamionë

  Mercedes vito

  Mercedes vito 111 cdi Viti i prodhimit 2006 Digana e paguar I sapo ardhur nga zvicrra FRIGO Km te k

  Ferizaj 4 prill 18:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  renault B90
  Kamionë

  renault B90

  4 guma te reja regjistrim 1 vjet n gjendje te rregullt

  Ferizaj 4 prill 18:05
  3.300 €
 • 2 foto
  iveco
  Kamionë

  iveco

  matorrin defekt

  Ferizaj 4 prill 17:25
  580 €
 • 3 foto
  Kombin Opel/Vivaro
  Kamionë

  Kombin Opel/Vivaro

  Shes kombin Opel/Vivaro Çmimi sipas marrveshjes

  Ferizaj 4 prill 16:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes sprinter
  Kamionë

  Mercedes sprinter

  Shes kombin mercedes/ sprinter çmimi sipas marrveshjes

  Ferizaj 4 prill 16:44
  Me Marrveshje
 • 11 foto
   VW Crafter 2009 T(DI)-tkuqe - qmimi i diskutushem
  Kamionë

  VW Crafter 2009 T(DI)-tkuqe - qmimi i diskutushem

  Shitet VW Crafter TDI me dy tkuqe viti prodhimit 2009 Disel me klim,i sapo ardhur nga Gjermania dhe

  Ferizaj 4 prill 15:38
  8.900 €
 • 3 foto
  Shes kombin citoren jumper
  Kamionë

  Shes kombin citoren jumper

  Viti prodhimit 1997 Diesel 2.5D Ne gjendje shum te mir Rexhistrim ka deri me daten 08.05.2019

  Ferizaj 4 prill 11:30
  1.500 €