Kamionë
Ferizaj

Kamionë në shitje në Ferizaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Kamion Bager Gurthyes Traktor
  Kamionë

  Kamion Bager Gurthyes Traktor

  Shiten te gjitha qmimi sipas marveshjes

  Ferizaj 4 prill 11:25
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Kombi Mercedes Benz 609 D
  Kamionë

  Shitet Kombi Mercedes Benz 609 D

  Shitet Kombi Mercedes Benz 609 ne gjendje te rregullt ,regjistrim deri me :09/08/2018 Boj ndrrim edh

  Ferizaj 4 prill 11:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet scania
  Kamionë

  shitet scania

  shes scanin 440 viti 2003

  Ferizaj 4 prill 11:00
  1 €
 • 2 foto
  shitet scanina
  Kamionë

  shitet scanina

  shes scanin 440 viti 2003

  Ferizaj 4 prill 11:00
  1 €
 • 3 foto
  t2
  Kamionë

  t2

  Shitet wv t2 gjendja e rregullt rks i regjistruar 1.7 viti 90 nr 044367647 tag bmw mercedes audi

  Ferizaj 4 prill 09:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco Frigorifer
  Kamionë

  Iveco Frigorifer

  Shitet Iveco 180E28 Frigorifer me ybebine mbrapa viti 2012 me te gjitha serviset e kryera pa dogan n

  Ferizaj 4 prill 09:29
  16.000 €
 • 6 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Shes rimorkio Ks me letra Shum e pershtatshme per Bartje te gje sendeve te ndryshme shum praktike .

  Ferizaj 4 prill 06:31
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shlep per bartjen e automjetit.
  Kamionë

  shlep per bartjen e automjetit.

  Shitet shlepi ne gjendje te rregull posedon balancim po ashtu edhe frena per ma shum informata konta

  Ferizaj 4 prill 00:57
  800 €
 • 10 foto
  Kamion & Rimorkio
  Kamionë

  Kamion & Rimorkio

  Pershendetje, Shes kamion te tipit MAN TGA 18.460 me vite te prodhimit 2005 & kamion MAN TGA 18.

  Ferizaj 4 prill 00:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kombi Mercedes benz 609
  Kamionë

  Kombi Mercedes benz 609

  Kombi esht ne gjendje te rregullt per informata lajmroniii ne 049649443

  Ferizaj 4 prill 00:14
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Agregat
  Kamionë

  Agregat

  agregat perkins po zhurm ne gjendje super te mi 60 kva siq shifet ne foto or pune shum pak ka qmimi

  Ferizaj 4 prill 00:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Guma 285.70 19.5
  Kamionë

  Guma 285.70 19.5

  shiten Gumat

  Ferizaj 3 prill 23:25
  30 €
 • 5 foto
  spojler ajri
  Kamionë

  spojler ajri

  shitet spojleri per Mer edes 8.14 13.17

  Ferizaj 3 prill 23:25
  5 €
 • 5 foto
  Maqin e ibercukit
  Kamionë

  Maqin e ibercukit

  Shitet maqin per ibercuk maqina eshte me rrym posedon komplet pjest dhe me maqin esht

  Ferizaj 3 prill 23:23
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes micobishin
  Kamionë

  Shes micobishin

  Shes micobishin ne gjendje shum te mir pune per me teper na kontaktoni Nr ore ne viber

  Ferizaj 3 prill 23:20
  2.200 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz
  Kamionë

  Mercedes Benz

  Shitet Mercedes Benz Actros mp-3 me dogane ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga zvicrra i bler n

  Ferizaj 3 prill 22:22
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kombi
  Kamionë

  Kombi

  Kombi eshte gjithqka ne rregull per inf. Lajmroni 049649443

  Ferizaj 3 prill 22:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz Mixer
  Kamionë

  Mercedes Benz Mixer

  Shtitet Mercedes Benz viti 2007 Mixer 10 m3 i sapoardhur nga gjermania ne gjendje shum te mir me dog

  Ferizaj 3 prill 22:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iveko
  Kamionë

  Iveko

  Shitet iveko magirus 80 13 defekt motorri senaku allomin shitet per pjes rks 30 01 2019

  Ferizaj 3 prill 21:42
  1.500 €
 • 0 foto
  Shes MAN
  Kamionë

  Shes MAN

  Shes MAN i ardhur nga zvicra posedon rotarder intarder 6 shkall tempomat gomat komplet te reja kipe

  Ferizaj 3 prill 21:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  bejme keto pun
  Kamionë

  bejme keto pun

  bejm rregullimin e oborreve me gur betoni si dhe hapjen e kanalizimeve drenazhim ngjeshje dhe rrenim

  Ferizaj 3 prill 21:35
  1 €
 • 4 foto
  Dizhalic 1200kg
  Kamionë

  Dizhalic 1200kg

  dizhalic 1200kg esht ardhur prej gjermanis me ram komplet 300ero nr 044 653 266 viber +4915217120

  Ferizaj 3 prill 21:17
  300 €
 • 6 foto
  Kombi
  Kamionë

  Kombi

  Kombi eshte ne gjendje te rregullt per inf lajmroni 049649443

  Ferizaj 3 prill 20:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lidhsete shallonav
  Kamionë

  Lidhsete shallonav

  Shiten lidhse per elemente te shallonav

  Ferizaj 3 prill 20:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kombi 609
  Kamionë

  Kombi 609

  Kombi esht ne gjendje te rregullt per qdo informat lajmroni ne 049649443

  Ferizaj 3 prill 20:06
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Iveco Daily
  Kamionë

  Shes Iveco Daily

  Iveco daily Ne gjendje shumē të mirë

  Ferizaj 3 prill 20:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Lidhse te shallonav
  Kamionë

  Lidhse te shallonav

  Shiten lidhse per elemente te shallonav

  Ferizaj 3 prill 19:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Ësht ne gjendje te mir. I regjistruat . Goma te reja , bejm ndrrim me bager ose 4 aks Viber/ +3834

  Ferizaj 3 prill 19:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  t2 kamionet
  Kamionë

  t2 kamionet

  Shitet wv t2 gjendja e rregullt rks 1.7 viti 90 044367647

  Ferizaj 3 prill 19:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  fave t2
  Kamionë

  fave t2

  Shitet wv t2 gjendja e rregullt rks 1.7 viti 90 044367647

  Ferizaj 3 prill 19:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Riomorkio
  Kamionë

  Shitet Riomorkio

  Shitet Rimorkio në gjendje të mirë teknike, është pa regjistrim (nuk posedon asnjë llojë denimi) dhe

  Ferizaj 3 prill 19:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Posedojm te gjitha pjeset per akerman 3.dhe 7
  Kamionë

  Posedojm te gjitha pjeset per akerman 3.dhe 7

  Posedojm te gjitha pjeset per akerman 3..7..10

  Ferizaj 3 prill 18:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kombi
  Kamionë

  Kombi

  Kombi esht ne gjendje te rregullt per informata lajmroni ne +38349649443

  Ferizaj 3 prill 18:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Arsim
  Kamionë

  Arsim

  kombi 609 viti 29 12 1992 ne gjendje te rregullt

  Ferizaj 3 prill 18:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamionet
  Kamionë

  Kamionet

  Shitet kamioneta citroen jumper e ardhun nga ch shum e rujtne si mrenda ashtu edhe jasht pa vrejtje

  Ferizaj 3 prill 18:33
  5.500 €
 • 6 foto
  MAN TGA 35.440 Putzmeister M 42-5
  Kamionë

  MAN TGA 35.440 Putzmeister M 42-5

  MAN TGA 35.440 Putzmeister M 42-5 EURO 5 GERMAN TRUCK YERA:2007 HOURS:3610 h Milage:212.000 km Power

  Ferizaj 3 prill 18:25
  2 €
 • 0 foto
  arsim
  Kamionë

  arsim

  kombi 609 viti 29 12 1992 ne gjendje te rregullt

  Ferizaj 3 prill 17:35
  123 €
 • 5 foto
  Shwarzmuller
  Kamionë

  Shwarzmuller

  Shitet prokolica e sapo ardhur nga gjermania kg : 6800 viti:2005 akset mercedes goma: 80%

  Ferizaj 3 prill 17:29
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes kiper
  Kamionë

  Mercedes kiper

  Mercedes kiper 1991 ne gjendje perfekte

  Ferizaj 3 prill 17:21
  5.700 €
 • 0 foto
  Mesedes
  Kamionë

  Mesedes

  Mesedes actros 18 43

  Ferizaj 3 prill 16:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes Kamionet
  Kamionë

  Mercedes Kamionet

  Shitet kamioneta mercedes i vitit 84 i qlajmruar mundesi ndrimi me motorr cross. Viber +383439090

  Ferizaj 3 prill 16:34
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kombi609
  Kamionë

  Kombi609

  Kombi eshte ne rregull gjithqka per informata lajmroni ne 049649443

  Ferizaj 3 prill 16:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Urgjend Urgjend rmorkjon shum e mir viber
  Kamionë

  Urgjend Urgjend rmorkjon shum e mir viber

  Rimorkjo asht shum e mir i man pesh deri ne 4.5 tona per me shum info ne viber +377 44 201 858 ndrri

  Ferizaj 3 prill 16:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kamiona
  Kamionë

  kamiona

  shiten kamionat te ardhur nga zvicrra njeri mercedes tjetri volvo

  Ferizaj 3 prill 15:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PJESE KAMIONI
  Kamionë

  PJESE KAMIONI

  BOSHPOMPE dhe TURBINE E VOLVOS FS10

  Ferizaj 3 prill 15:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Shitet mercedesi viti 2009 me targa te huaja doganen e paguar makina eshte e ardhur nga zvicrra 0495

  Ferizaj 3 prill 15:28
  6.400 €
 • 1 foto
  Shitet bageri gjendje te mir pune
  Kamionë

  Shitet bageri gjendje te mir pune

  Shitet bageri gjendje pune me garancion esht 8.8 ton

  Ferizaj 3 prill 15:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kombi
  Kamionë

  Kombi

  Shitet kombi ne gjendje perfekte per informata lajmroni 049649443

  Ferizaj 3 prill 14:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Mercedes kipper
  Kamionë

  Mercedes kipper

  Mercedes kiper viti 1991 ne gjendje te rregullt gomat e mira regjistrim viber +38344795521

  Ferizaj 3 prill 14:37
  1 €
 • 2 foto
  Shitet Kombi
  Kamionë

  Shitet Kombi

  Shitet Kombi Fiat Ducato 2.5 dizell 1997 me central ne gjendje perfekte regjistrim.deri ne maj

  Ferizaj 3 prill 14:34
  2.300 €