Kamionë
Ferizaj

Kamionë në shitje në Ferizaj

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 2 foto
  Shitet Kombi
  Kamionë

  Shitet Kombi

  Shitet Kombi Fiat Ducato 2.5 dizell 1997 me central ne gjendje perfekte regjistrim.deri ne maj

  Ferizaj 3 prill 14:34
  2.300 €
 • 4 foto
  Kombin VW T4
  Kamionë

  Kombin VW T4

  Shes kombin t4 baj ndrrim me naj lop ose me dhen qmimi me marrveshje

  Ferizaj 3 prill 14:02
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Vw T 5
  Kamionë

  Vw T 5

  Vw T 5 1.9 tdi Viti prodhimit 2006 I ardhur nga zvicrra Dogana e paguar. Rripin dhembezor pumpen

  Ferizaj 3 prill 13:32
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet maqina qe sit dhevin
  Kamionë

  Shitet maqina qe sit dhevin

  Shitet maqina qe sit dhevin dhe mbushjen e thaseve per ple te lulav esht e ardhur nga kina

  Ferizaj 3 prill 13:12
  17.000 €
 • 2 foto
  Rimorko
  Kamionë

  Rimorko

  Shitet rimorko schmitz ne gjendje shum te mir teknike aksi par i ngrihet per me shum info 044 815

  Ferizaj 3 prill 13:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Scani
  Kamionë

  Scani

  Shitet scania 460 ne gjendje shum te mir teknike e gatshme per pun . Cisterna alumin .. rimork

  Ferizaj 3 prill 13:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Hebobin
  Kamionë

  Hebobin

  Hebobin 1500 kg Ne gjendje te shkelqyshme 100%

  Ferizaj 3 prill 13:01
  270 €
 • 0 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Ne gjende te rregullt

  Ferizaj 3 prill 12:04
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  3aks
  Kamionë

  3aks

  Ne gjende te mir

  Ferizaj 3 prill 12:03
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kramer
  Kamionë

  Kramer

  Ngarkus ne gjendje te rregullt plus pirunjer

  Ferizaj 3 prill 11:46
  1 €
 • 5 foto
  Spojler Ajri
  Kamionë

  Spojler Ajri

  shitet per Mercedes 13 17 13 20 11 20 8.14

  Ferizaj 3 prill 11:20
  100 €
 • 2 foto
  Mercedes 609
  Kamionë

  Mercedes 609

  Ne gjendje shum te mir me kiper

  Ferizaj 3 prill 10:59
  4.300 €
 • 3 foto
  Mercedes vito 2009 dizel
  Kamionë

  Mercedes vito 2009 dizel

  Shitet mercedes viti 2009 ne gjendje te rregullt po sa i ardhur nga zvicra 19000 km

  Ferizaj 3 prill 10:37
  6.500 €
 • 2 foto
  Shes Man Tgx i sapo ardhur nga jasht
  Kamionë

  Shes Man Tgx i sapo ardhur nga jasht

  Shes Man Tgx ne gjendje te rregullt teknike mani esht 125M3 Viti prodhimit 2011 652000 tkalune posed

  Ferizaj 3 prill 10:11
  22.500 €
 • 2 foto
  Rimorkio per Bager
  Kamionë

  Rimorkio per Bager

  Shitet Rimorkio per Bager deri 3.5 tona Qmimi 650 Euro Te interesuarit le te lajmrohen ne nr.tel +

  Ferizaj 3 prill 09:16
  650 €
 • 8 foto
  kiper 4 aks iveco
  Kamionë

  kiper 4 aks iveco

  eshte ne gjendje shum te mir viti prodhimit 2001 I doganuar

  Ferizaj 3 prill 08:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion me bager
  Kamionë

  Kamion me bager

  Kamioni mercedes 1991 kiper regjistrim gom tmira bageri 1996 3.5 ton gusunicat sikur treja gjendje t

  Ferizaj 3 prill 08:37
  1 €
 • 3 foto
  T4 NDRRIM ME lop
  Kamionë

  T4 NDRRIM ME lop

  SHES T4 2.4 DIZELL NDRRIM ME LOP ose viqa

  Ferizaj 3 prill 08:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHES KAMIONIN
  Kamionë

  SHES KAMIONIN

  Shitet kaminoni terheqes shih ne foto

  Ferizaj 3 prill 07:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kombi benz
  Kamionë

  Kombi benz

  Kombi eshte ne gjendje te rregullt per inforamta lajmroni ne 049649443

  Ferizaj 3 prill 07:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Rimorkio per bartejn e veturave
  Kamionë

  Rimorkio per bartejn e veturave

  Shitet Rimorkio per bartejn e veturave 044555111

  Ferizaj 3 prill 06:52
  799 €
 • 7 foto
  Shes Man Tga 18 410
  Kamionë

  Shes Man Tga 18 410

  shes man tga 410 i sapo serivisuar koplet ne gjendje perfekte pune po ashtu dhe prokolica kogel 22 k

  Ferizaj 3 prill 06:36
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHES KAMIJONIN MAN apo ndrroj me Vetur
  Kamionë

  SHES KAMIJONIN MAN apo ndrroj me Vetur

  Shesë kamijonin marka MAN kamjoni eshtë gjendje shumë te regullt kamjoni esht viti 1992 kamjoni esht

  Ferizaj 3 prill 05:35
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Shes kamioni Mercedes-Benz Actros 1844
  Kamionë

  Shes kamioni Mercedes-Benz Actros 1844

  Mercedes aktros 18 44 vit 2006 me servisum me klim automatik me perpara trapi me feder cmim. 15.500

  Ferizaj 3 prill 00:43
  15.500 €
 • 3 foto
  Mercedes vito
  Kamionë

  Mercedes vito

  Shes kombin mercedes vito ne gjendje te mir dhe rigjistrim deri ne fund te muajit dhjetor.

  Ferizaj 2 prill 23:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Gomë 12.5 R20 XL
  Kamionë

  Gomë 12.5 R20 XL

  Shitet goma 12.5 R20 XL për makina të peshave të rënda tel 049202355

  Ferizaj 2 prill 23:35
  130 €
 • 6 foto
  vovlo
  Kamionë

  vovlo

  shes kamionin volvo dhe rimorkion honald ne gjendje shum te mir viti i prodhimit 1992,kamioni dhe ri

  Ferizaj 2 prill 23:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Caddy maxi
  Kamionë

  Caddy maxi

  caddy maxi1.6 215 mij tkalume per ma shum info 045 657 798

  Ferizaj 2 prill 23:20
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Bager 3.5t
  Kamionë

  Bager 3.5t

  Bageri ne gjendje te rregullt gusunicat sikur te reja viti 1996 2 korpa

  Ferizaj 2 prill 21:46
  1 €
 • 11 foto
  Shes Mercedes Atego 1318 Friz
  Kamionë

  Shes Mercedes Atego 1318 Friz

  Shitet mercedes atego-friz 1318 viti 2007 me ebebin te kaluara 313mij km origjinal kamijonat gjinde

  Ferizaj 2 prill 13:55
  1 €
 • 5 foto
  kamionet t5 2.5 automatik
  Kamionë

  kamionet t5 2.5 automatik

  T5 shitet kamioneta ekstra, VWt5 2.5 automatik tiptronik, me klim, abs, tgjitha i ka, e ardhur nga

  Ferizaj 2 prill 12:02
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MAN me Kran
  Kamionë

  MAN me Kran

  Shitet:Man 18/284 I doganur,viti 2000 Kran:Palfinger PK11000 3 dalje Shitet: Man 15/224 Kran Meller

  Ferizaj 2 prill 05:24
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes vito frigo
  Kamionë

  Mercedes vito frigo

  Mercedese vito 111cdi Viti prodhimit 2006 Automatik Frigo modelit tri Goma te mira Gjamat me rrym Mb

  Ferizaj 2 prill 02:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  RIMORKIO
  Kamionë

  RIMORKIO

  Shes Rimorkio Ne gjendje te mir teknike Viti:2002 Km te kaluara: 260.000 E Clajmruar, Goma 30-50-40

  Ferizaj 2 prill 01:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes benz Sprinter 312 Maxi
  Kamionë

  Mercedes benz Sprinter 312 Maxi

  Mercedes benz Sprinter 312 Maxi Viti 96 gjendja teknike e mire Rexhistrim deri ne mujin e 10

  Ferizaj 2 prill 01:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes vit 111 cdi  FRIGO
  Kamionë

  Mercedes vit 111 cdi FRIGO

  Mercedes frigo 111 cdi Viti i prodhimit 2006 I sapo ardhur nga zvicra Dogana e paguar Km 374000. Me

  Ferizaj 2 prill 01:30
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes vito  Frigo
  Kamionë

  Mercedes vito Frigo

  Mercedes vito 111 cdi Viti prodhimit 2006 Iardhur nga zvicra Dogana e paguar. Goma te mira gjamat pa

  Ferizaj 2 prill 00:39
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Atego 817 sanaku 5m me DOGAN fk.me TVSH
  Kamionë

  Mercedes Atego 817 sanaku 5m me DOGAN fk.me TVSH

  Shitet Mercedes Atego 817 sapo ardhur nga gjermania me dogan faktur per firma me TVSH Viti 2000 44

  Ferizaj 2 prill 00:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  BAGER HUTTER 3.5 TON
  Kamionë

  BAGER HUTTER 3.5 TON

  BAGER HUTTER 3.5 TON VITI 2000 044285847

  Ferizaj 1 prill 10:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  kiper iveko 35.12 turbodaily dubellkabin
  Kamionë

  kiper iveko 35.12 turbodaily dubellkabin

  iveko eshte ne gjenja shum te mir kiperin me rrym shkarkon ne tri ante me dogane te paguar viti pro

  Ferizaj 1 prill 10:07
  6.999 €
 • 4 foto
  Mercedes 612
  Kamionë

  Mercedes 612

  Shitet mercedes 612 i ardhur nga zvicra viti 1999

  Ferizaj 1 prill 08:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 2636
  Kamionë

  Mercedes 2636

  Shitet kamioni ne gjendje te rregullt

  Ferizaj 1 prill 08:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes MAN
  Kamionë

  Shes MAN

  Shes MAN i ardhur nga zvicrra posedon rotarder,intarder 6shkall tempomat kiper komplet goma te reja

  Ferizaj 1 prill 01:40
  8.300 €
 • 3 foto
  Kombe VW
  Kamionë

  Kombe VW

  shitet kombi T4 viti 94 e gjjendje te rregullt kaishin dhemzorr te sapondrruar 2.4 diesel i thjesht

  Ferizaj 31 mars 23:20
  1.500 €
 • 10 foto
  Bager pel-job ls286
  Kamionë

  Bager pel-job ls286

  shitet Bageri pel-job ls286 ne gjendje te rregullt 3tonn me 3 lug per te interesuarit qmimi eshte 65

  Ferizaj 31 mars 20:41
  6.500 €
 • 4 foto
  Shitet URGJENT! Mercedes 813 / 6 ulse
  Kamionë

  Shitet URGJENT! Mercedes 813 / 6 ulse

  Shes Mercedes 813 / 6 ulse ne gjendje te rregullt. Regjistrim i skaduar ne Tetor. Cmimi i volitshe

  Ferizaj 31 mars 07:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Dru dhe cunga
  Kamionë

  Dru dhe cunga

  Kemi dru per shitje . Dru : Bungu Ahu Shkoz Qarr etj Kemi edhe cunga per nxemje sipas madhsis qe des

  Ferizaj 31 mars 00:32
  35 €
 • 3 foto
  Skani 400
  Kamionë

  Skani 400

  SHITET SKANI 400 viti 2000 ne gjendje shum te mir kiper gomat e mira me rexhistrim + fature

  Ferizaj 30 mars 22:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man me kran 15-264
  Kamionë

  Man me kran 15-264

  Shitet man 15-264 ne gjendje shum te mir i sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar gomat e mira

  Ferizaj 30 mars 22:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Kamionet Iveco, 1 vit regjistrim
  Kamionë

  Shitet Kamionet Iveco, 1 vit regjistrim

  Shitet Kamioneta Iveco 2.9 Dizell, viti prodhimit 1999. 1 vit Regjistrim, Serviset e perfunduara m

  Ferizaj 30 mars 21:47
  4.000 €