Kamionë
Fier
Fluturime Düsseldorf - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Kamionë në shitje në Fier

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  KAROTREC MERCEDEZ SPRINTER VITI 2011
  Kamionë

  KAROTREC MERCEDEZ SPRINTER VITI 2011

  SHITET KAROTREC SPRINTER 280 CDI VITI 2011 ME LETRA TE PAGUARA PER NJE VIT.CEL 0694566620

  Fier Sot, 12:55
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Frigorifer Carrier Viti 2006
  Kamionë

  Frigorifer Carrier Viti 2006

  Ne gjendje shume te mire dhe me dokumenta per jashte vendit. Te gjashta gomat e reja jastek ajri dhe

  Fier Sot, 11:25
  10.500 €
 • 2 foto
  MAN KAMJON ME VINXH
  Kamionë

  MAN KAMJON ME VINXH

  Shes kamjon te markes MAN ne gjendje teknike shume te mire.

  Fier Dje, 19:48
  14.900 €
 • 7 foto
  Shitet kamion 4 aks Iveco Magirus
  Kamionë

  Shitet kamion 4 aks Iveco Magirus

  Shitet kamion 4 aks iveco magirus ngjyre e bardhe viti i prodhimit 1996

  Fier 18 gusht 08:13
  26.000 €
 • 3 foto
  Okazion vito 3000 €
  Kamionë

  Okazion vito 3000 €

  Shitet furgoni vito i 98 2.3 nafte eshte ne gjendje shume te mire dhe i mirmbajtur si dhe ka dhe dop

  Fier 16 gusht 22:21
  3.100 €
 • 9 foto
  Daf lf 45
  Kamionë

  Daf lf 45

  Shitet daf lf 45 per arsye mos perdorimi makina eshte targuar per here te ne maj 2015 dhe ka kryer 1

  Fier 16 gusht 09:28
  14.000 €
 • 3 foto
  Auto Rimorkio viti 2018
  Kamionë

  Auto Rimorkio viti 2018

  Shitet rimorkio 2018 ne letra te paguara per nje vit.

  Fier 13 gusht 09:19
  4.500 €
 • 2 foto
  Renault truck 18 ton
  Kamionë

  Renault truck 18 ton

  Shitet kamioni Renault 18 ton ...gjatesia e kamionit eshte 13 metra ...10 metra i thelle lartesia 2

  Fier 5 gusht 13:16
  12.000 €
 • 2 foto
  Shitet Kamion Scania
  Kamionë

  Shitet Kamion Scania

  Shitet kamion scania i vitit 2005\' naft, ne gjendje shume te mire. Per me teper informacion ju lute

  Fier 4 gusht 12:11
  14.000 €
 • 10 foto
  Shitet scania r480 per arsye emigrimi
  Kamionë

  Shitet scania r480 per arsye emigrimi

  Shitet kamion skania r480 viti 2009 ne gjendje perfekte bashk me rimorkion xhumbo 120m3 kamionit jan

  Fier 4 gusht 12:09
  28.000 €
 • 1 foto
  Sprinter 411cdi.
  Kamionë

  Sprinter 411cdi.

  Shitet sprinter 411 cdi termus viti 2006 me dogan te paguar sherbime te bera makina esht e ardhur ng

  Fier 2 gusht 01:42
  7.800 €
 • 3 foto
  OKAZION-Mercedes benz 814
  Kamionë

  OKAZION-Mercedes benz 814

  Mercedes-benz 814 vetshkarkus ne gjendje shum te mir e mbajtur mir dhe me pak or pune..makina shitet

  Fier 31 korrik 16:32
  4.900 Lek
 • 4 foto
  Kamion man 4 aks
  Kamionë

  Kamion man 4 aks

  Kamion man ne gjendje shum te mir

  Fier 31 korrik 10:24
  33.000 €
 • 6 foto
  Benz 814
  Kamionë

  Benz 814

  Me letra te paguara viti i 94 ..gomat te reja ..ne gjendje shum te mir

  Fier 28 korrik 07:45
  7.500 €
 • 2 foto
  Man.6x4 2008
  Kamionë

  Man.6x4 2008

  Kamion man tralier 2008 kater muaj qe ka ardhur nga italia ne gjendje shum te mir

  Fier 27 korrik 10:53
  45.000 €
 • 8 foto
  Mercedes Sprinter 313 CDI
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 313 CDI

  Makina sapo ka ardhur nga gjermania , sprinter 313cdi (tre te kuqe) super e fuqishme dhe e shpejt ,,

  Fier 19 korrik 10:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Atego 815 viti 2004 gjendja super
  Kamionë

  Atego 815 viti 2004 gjendja super

  Fotot flasin. Vet letra per 1 vit..

  Fier 15 korrik 18:14
  11.000 €
 • 3 foto
  Kamion Benz 1417
  Kamionë

  Kamion Benz 1417

  Shitet Kamion Benz 1417, kamioni eshte me kazan vetshkarkues dhe me vinç qe ngre 2.5 ton, kamioni e

  Fier 6 korrik 12:57
  7.500 €
 • 4 foto
  KAZAN
  Kamionë

  KAZAN

  Shitet kazan guri katerakse 20m me mushama porta mbrapa me pistona vaj mbyllje idrualike

  Fier 28 qershor 13:04
  5.000 €
 • 5 foto
  MAN TGA
  Kamionë

  MAN TGA

  Man TGA 41.460 8x4,vetshkarkues tre anesore. Viti 2003 gjendje perfekte dhe goma te reja

  Fier 26 qershor 21:51
  33.000 €
 • 0 foto
  Mercedes Benz Pawerline 3235
  Kamionë

  Mercedes Benz Pawerline 3235

  Benz 4 aksial makina ka kto opsione ritarder vet grasatim shkarkon nga te 3 anet hapje me pistona

  Fier 19 qershor 20:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Benz ATEGO Okazion
  Kamionë

  Mercedes Benz ATEGO Okazion

  makina esht ne gjendje shum te mire pune, sherbime te kryera, per me shum info na kontaktoni ne numr

  Fier 11 qershor 08:31
  8.500 €
 • 3 foto
  Fadrom- makine ngarkuese
  Kamionë

  Fadrom- makine ngarkuese

  Makine ngarkuese

  Fier 9 qershor 23:32
  35.000 €
 • 2 foto
  Kamjon MAN 332
  Kamionë

  Kamjon MAN 332

  Shitet MAN 332 VITI 1985 (3) AKS ,14 m kup Motor 5 Pistona Turbo me Dekumenta te rregullta ne gjendj

  Fier 8 qershor 16:26
  123 Lek
 • 9 foto
  Mercedes me vinc
  Kamionë

  Mercedes me vinc

  Mercedes Benz ATEGO 1218 viti i prodhimit 2007, kilometra 480000 ne gjendje shum te mire me vinc HIA

  Fier 28 maj 20:58
  30.000 €
 • 5 foto
  MAN VOLTZ 1984
  Kamionë

  MAN VOLTZ 1984

  Shitet makin pune me karroceri ne gjendje te mir pune pavarsisht viteve qe ka. Makina nga ana xhener

  Fier 28 maj 20:34
  2.800 €
 • 2 foto
  Komastu 1999
  Kamionë

  Komastu 1999

  Eskavator 1999 me letra te paguara me 3 kova!

  Fier 28 maj 16:18
  20 €
 • 2 foto
  Eskavator
  Kamionë

  Eskavator

  Eskavator 1999 me letra te paguara me 3 kova!

  Fier 28 maj 16:10
  25 €
 • 5 foto
  Shitet vinxh
  Kamionë

  Shitet vinxh

  Shitet vinxh i tonazhit te madh me cmim oferte ne gjendje shume te mire Per me teper komunikojme ne

  Fier 21 maj 18:15
  1 Lek
 • 8 foto
   mercedes-benz 3 aks
  Kamionë

  mercedes-benz 3 aks

  Shes mercedes-benz me dekumenta te prera motor 25-35 6x4 viti 91 me retarder makina eshte ne gjend

  Fier 18 maj 09:23
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamion 4 aks Iveco Magirus
  Kamionë

  Kamion 4 aks Iveco Magirus

  Shitet kamion 4 aks Iveco Magirus ngjyre e bardhe Viti i prodhimit 1996

  Fier 15 maj 21:03
  26.000 €
 • 3 foto
  Ford tranzit 2002
  Kamionë

  Ford tranzit 2002

  Ford tranzit 2002 motor 2.0 TDI I Gatshem per xhdo lloj prove

  Fier 15 maj 11:21
  3.000 €
 • 4 foto
  Ford Transit shitet ose nderohet japim dhe diferen
  Kamionë

  Ford Transit shitet ose nderohet japim dhe diferen

  Makina eshte ne gjendje shum te mire me dokumenta te sapo bera me sherbime te bera, eshte dopjo gome

  Fier 15 maj 10:51
  3.500 €
 • 4 foto
  IVECO 35C15 DAILY
  Kamionë

  IVECO 35C15 DAILY

  IVECO DAILY 3.0 naft. Makina eshte ne gjendje shume te mire e sapo ardhur nga Zvicra. Makina eshte e

  Fier 10 maj 16:20
  20.000 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz Sprinder 05
  Kamionë

  Mercedes Benz Sprinder 05

  Shitet Mercedes Benz Sprinder. Makina eshte ne gjendje perfekte pune, teper e mbajtur,viti 2005. Do

  Fier 10 maj 16:14
  5.800 €
 • 3 foto
  Mercedes atego815
  Kamionë

  Mercedes atego815

  Mercedes Benz Atego 815

  Fier 6 maj 16:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Prodhim te makinerive te renda !
  Kamionë

  Prodhim te makinerive te renda !

  Bejme te mundur prodhimin e xhdo lloj makinerie gerrmuse prodhimin e sondave te cpimit! Dhe shuume p

  Fier 3 maj 15:52
  5.000 €
 • 0 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  Man me vinc, vetshkarkuese Me 2 diferencial Viti i prodhimit:1981

  Fier 25 prill 15:26
  700.000 Lek
 • 4 foto
  Mercedes sprinter 213 okasion
  Kamionë

  Mercedes sprinter 213 okasion

  Shitet sprinter motor 2.2 kilometra 140.000 viti 2009 furgon super okasion letra e paguar per 1 vit

  Fier 25 prill 14:17
  7.200 €
 • 8 foto
  Shes iveko daily 2000
  Kamionë

  Shes iveko daily 2000

  Shes iveko daily per arsye ndrrim katigorie..makines jan ber te gjitha sherbimet ne koh dhe eshte ne

  Fier 24 prill 21:14
  4.200 €
 • 2 foto
  MAN 4aks
  Kamionë

  MAN 4aks

  shitet MAN 4 aks ne gjendje shum te mir modeli 41-464 i vitit 2000 per

  Fier 19 prill 20:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion Iveko nr 420
  Kamionë

  Kamion Iveko nr 420

  Kamion iveko viti 2001 ne gjendje shume te mir 21.5 m3

  Fier 19 prill 19:38
  26 €
 • 3 foto
  Sprinter 315
  Kamionë

  Sprinter 315

  Shitet sprinter 315 viti 2009 clima ne gjendje super

  Fier 12 prill 22:12
  10.500 €
 • 5 foto
  Kamion Benz
  Kamionë

  Kamion Benz

  Kamion Benz 6x6 ne gjendje te shkelqyer i gatshem per cfardo lloj prove + goma te reja

  Fier 9 prill 09:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion Benz
  Kamionë

  Kamion Benz

  Kamion Benz ne gjendje te shkelqyer i gatshem per cfardo lloj prove + goma te reja

  Fier 8 prill 21:37
  25 €
 • 7 foto
  KARROATREC MAN
  Kamionë

  KARROATREC MAN

  SHITET KARROATREC MAN NE GJENDJE SHUM TE MIRE PUN,ME DEKUMENTA TE PAGUARA. PER ME SHUM INFO CEL::

  Fier 8 prill 08:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco 60 11 viti 1991.vetshkarkues mbrapa
  Kamionë

  Iveco 60 11 viti 1991.vetshkarkues mbrapa

  Motorr 3990 4 pistona turbo.gjendja e shkelqyer.teper ekonomike.vinc benelligru .4 dalje hidraulike

  Fier 7 prill 13:19
  8.000 €
 • 4 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  shitet rimorkio 2aks ne gjendje shum te mir per info, teinteresuarit te kontaktojn ne nr 0692466847

  Fier 6 prill 23:35
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Fiat om
  Kamionë

  Fiat om

  Mjeti eshte ne gjendje shume te mire motoorrike dhe xhenerike vetshkarkuese karroca esht 370x210 cm

  Fier 6 prill 14:59
  220.000 Lek
 • 10 foto
  Mercedes Sprinter 408 cdi
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 408 cdi

  Shitet furgon sprinter tek kabine me mushama me dopio gome 408 cdi me dokumenta shqiptare te paguara

  Fier 4 prill 16:38
  8.400 €