Kamionë
Gjakovë

Kamionë në shitje në Gjakovë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  FORD TRANSIT TDCI 2. 4  klim. navi.tempomat.
  Kamionë

  FORD TRANSIT TDCI 2. 4 klim. navi.tempomat.

  Ford transit elektronik nga ch 6 shpejtesi (140 ps.)me dogan me servisa te kryme me goma të veres

  Gjakovë Sot, 15:52
  4.400 €
 • 7 foto
  Renault Master T35 me kran
  Kamionë

  Renault Master T35 me kran

  Shitet Renault Master T35 me kran ne gjendje perfekte e sa po ardhur nga zvicra shum e rujtme mbrend

  Gjakovë Sot, 15:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sprinter 208CDI viti2006 me klim 1 vit regjistrim
  Kamionë

  Sprinter 208CDI viti2006 me klim 1 vit regjistrim

  Sprinter 208 cdi viti 2006 me klim 1 vit regjistrim ne gjendje te mire per Info ma shum Kontakt Vibe

  Gjakovë Sot, 14:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  nisan
  Kamionë

  nisan

  Shitet kamioni Nisan, viti i prodhimit 1993. Kamioni është në gjendje shumë të mirë, timonin e ka hi

  Gjakovë Sot, 11:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313CDI Viti 2009 me dogan fatur me tvsh
  Kamionë

  Sprinter 313CDI Viti 2009 me dogan fatur me tvsh

  Sprinter 313 cdi viti 2009 me dogan fatur me tvsh ne gjendje shum te mir me libra servisit per ma s

  Gjakovë Sot, 09:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Sprinter 212 disel viti 1998 me klim 3200 euro
  Kamionë

  Sprinter 212 disel viti 1998 me klim 3200 euro

  Sprinter 212 disel viti 1998 me klim gjamat me pull ne gjendje te mire per Ma shum Info Kontakt Vibe

  Gjakovë Sot, 09:43
  3.200 €
 • 5 foto
  Crafete
  Kamionë

  Crafete

  Crafter maxi 2.5 tdi vito 2009 ne gjendje shum te mire me dogan fatur me tvsh per ma shum info konta

  Gjakovë Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford Transit 2.4disel viti2008 klim me dogan tvsh
  Kamionë

  Ford Transit 2.4disel viti2008 klim me dogan tvsh

  Ford Transit i sa po ardhur 2.4 disel viti 2008 me klim ne gjendje shum te mire me dogan fatur me t

  Gjakovë Sot, 09:42
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vito 111CDI Maxi viti 2008 i sa po ardhur me dogan
  Kamionë

  Vito 111CDI Maxi viti 2008 i sa po ardhur me dogan

  Vito 111cdi maxi i sa po ardhur ne gjendje shum te mir fellne 17 me dogan fatur me tvsh per ma shum

  Gjakovë Sot, 09:41
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vito 111CDI viti 2008 6 Ulse me Dogan fatur tvsh
  Kamionë

  Vito 111CDI viti 2008 6 Ulse me Dogan fatur tvsh

  Vito 111 cdi vito 2008 6 ulse me dogan fatur me tvsh ne gjendje shum te mire per ma shum Info Kontak

  Gjakovë Sot, 09:40
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Scania R420 euro 5
  Kamionë

  Scania R420 euro 5

  Scania R420 viti 2011 Rimorkio schmitz 2005

  Gjakovë Sot, 09:29
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313 CDI
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI

  Sprinter 313 cdi 2012

  Gjakovë Dje, 15:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Sprinter 208 cdi viti 2004
  Kamionë

  Sprinter 208 cdi viti 2004

  Shitet mercedes sprinter 208 cdi viti 2004 ne gjendje te mir teknike Regjistrimi I pare RKS 08-11-20

  Gjakovë Dje, 14:17
  3.870 €
 • 3 foto
  Iveco frigo
  Kamionë

  Iveco frigo

  Shitet iveco me frigo

  Gjakovë Dje, 12:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kamioni
  Kamionë

  Shitet Kamioni

  Man 35-364 viti i prodhimit 2001 km 663000 i sa po ardhur nga Gjermania ne gjendje shum te mir tekni

  Gjakovë Dje, 07:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Crafter 2007
  Kamionë

  Crafter 2007

  Crafter 2.5 Diesel i regjistruar ne gjendje te rregullt,karriga e shoferit me nxemje ...Klima... web

  Gjakovë 15 gusht 14:33
  8.700 €
 • 5 foto
  Shitet makina per hapje te kanaleve
  Kamionë

  Shitet makina per hapje te kanaleve

  Shitet makina per hapjen e kanaleve. Gjeresia prej 15-30cm\'. 150cm\' thellesia. Ne gjendje te rregu

  Gjakovë 14 gusht 20:16
  3.500 €
 • 5 foto
  Shitet Montazha
  Kamionë

  Shitet Montazha

  Shitet Montazha prodhim i Zenices 50 metra e gjat dhe 9 metra e gjan

  Gjakovë 13 gusht 08:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  ATEGO 15-23 me kran palfinger
  Kamionë

  ATEGO 15-23 me kran palfinger

  Shes kamionin ategon 15-23 me kran palfinger viti 2000 rregjistrim 1 vit

  Gjakovë 12 gusht 20:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamionet LT ne gjenje te mir regj 6 muj hidrolik
  Kamionë

  Kamionet LT ne gjenje te mir regj 6 muj hidrolik

  Shitet ne gjendje shum te mir me goma te reja

  Gjakovë 6 gusht 22:52
  2.800 €
 • 8 foto
  Nissan L35 3.5 ton -97
  Kamionë

  Nissan L35 3.5 ton -97

  Nissan L35 3.5ton diesel viti prodhimit 1997 me dogan te paguar. Ka xhamat me pull, 3 ulse, ngjyra

  Gjakovë 6 gusht 16:52
  8.200 €
 • 2 foto
  Punojm me kamion dhe bager
  Kamionë

  Punojm me kamion dhe bager

  Punojm me kamion dhe bager ne rajonin eGjakovs Bejme si prishjen e shtepive,hapjen e rrugeve,mbushj

  Gjakovë 3 gusht 07:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Zepelin 9.5 ton
  Kamionë

  Zepelin 9.5 ton

  Zepelin 9.5 ton viti 1992 me dokumenta Bageri osht ne gjendje shum te mir. Me 4 korpa.

  Gjakovë 31 korrik 16:58
  7.500 €
 • 5 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Mercedes 612 D viti 10 12 1998

  Gjakovë 29 korrik 11:46
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Sprinter211CDI Dopellkabin viti2007 7 Ulse me tvsh
  Kamionë

  Sprinter211CDI Dopellkabin viti2007 7 Ulse me tvsh

  Sprinter Dopellkabin 211 cdi viti 2007 7 ulse i sa po ardhur ne gjendje shum te mir me dogan fatur m

  Gjakovë 29 korrik 10:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Volvo f12
  Kamionë

  Volvo f12

  Shitet volvo f12 460 ne gjwndje shum te mir i servisuar per me shum tel

  Gjakovë 28 korrik 09:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  VW Crafter 2.5TDI 7 Ulse Me Dogan Fatur Me TVSH
  Kamionë

  VW Crafter 2.5TDI 7 Ulse Me Dogan Fatur Me TVSH

  VW Cratfer 2.5 tdi 7 ulse KM 165 Mi mundet mu verifiku edhe ne servis te autorizum ne gjendje shum t

  Gjakovë 22 korrik 10:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW T4 1.9 TD VIP 2000
  Kamionë

  VW T4 1.9 TD VIP 2000

  Vw t4 Transporter *1.9td* 3 Ulse * Viti prodhimit ne fund te 2000-2001* Regjistrim deri me 05.11.20

  Gjakovë 17 korrik 10:27
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Shitet Rimorkio , e ardhur nga gjermania ne gjendje te rregullt pa kurrfar problemi , posedon dokume

  Gjakovë 16 korrik 13:28
  699 €
 • 7 foto
  Iveci
  Kamionë

  Iveci

  Iveco 2.8 dizell 2003 i ardhur nga zvicra

  Gjakovë 13 korrik 23:10
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Libherr722
  Kamionë

  Libherr722

  Shitet libherr 722 ne gjendje mir pune viti 1995

  Gjakovë 10 korrik 09:30
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sprinter311CDI
  Kamionë

  Sprinter311CDI

  Sprinter311CDI viti 2007 i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje te mir

  Gjakovë 9 korrik 11:47
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ford Transit 2.4disel viti2008 klim me dogan tvsh
  Kamionë

  Ford Transit 2.4disel viti2008 klim me dogan tvsh

  Ford Transit i sa po ardhur 2.4 disel viti 2008 me klim ne gjendje shum te mire me dogan fatur me t

  Gjakovë 28 qershor 23:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Shitet rimorkio viti 2008 me dogan dhe omologim

  Gjakovë 26 qershor 15:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Iveco 50c15 3.0 disel dupiogom me hebebin me dogan
  Kamionë

  Iveco 50c15 3.0 disel dupiogom me hebebin me dogan

  Iveco 50c15 disel dupiogom me hebebin pesha bartse 2200 kg ne gjendje shum per ma shum Info Kontakt

  Gjakovë 26 qershor 13:43
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet fiat ducato 2.5D
  Kamionë

  Shitet fiat ducato 2.5D

  Ne gjendje te rregullt, i doganuar.. Per me shum info kontakto ne nr. Telefoni

  Gjakovë 25 qershor 17:03
  2.500 €
 • 1 foto
  Kiper 410
  Kamionë

  Kiper 410

  Shitet

  Gjakovë 23 qershor 11:09
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Rimorkio dhe kamion
  Kamionë

  Rimorkio dhe kamion

  Skania viti 2003 dhe rimorkio viti 2008 i shes edhe ndamas qysh tkeni deshirr cmimi

  Gjakovë 19 qershor 19:56
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SHITET PERKOLICA ME PESH BARTESE DERE NE 2000KG
  Kamionë

  SHITET PERKOLICA ME PESH BARTESE DERE NE 2000KG

  SHITET PERKOLICA ME PESH BARTESE DERI NE 2000KG E DOGANUAR...

  Gjakovë 19 qershor 12:06
  1.300 €
 • 3 foto
  Liebherr 934
  Kamionë

  Liebherr 934

  Shitet liebherr 934 viti prodhimit 2005 shum i rujten Boj ndrrim me naj liebherr nguma 904 ose 902

  Gjakovë 18 qershor 22:03
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Setra 2019
  Kamionë

  Setra 2019

  Viti 20:11:2019 Ne gjendje tip top 35 ulse Klim cd dvd

  Gjakovë 18 qershor 20:44
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamioni ne shitje
  Kamionë

  Kamioni ne shitje

  Shitet kamioni mercedes 26 29 doganen e paguar ne gjendje te mir Qmimi 12500

  Gjakovë 17 qershor 14:34
  12.500 €
 • 9 foto
  Sprinter 211CDI Viti 2006 i sa po ardhur me Dogan
  Kamionë

  Sprinter 211CDI Viti 2006 i sa po ardhur me Dogan

  Sprinter 211CDI viti 2006i sa po ardhur me dogan ne gjendje shum te mire per ma shum Info Kontakt v

  Gjakovë 17 qershor 09:16
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  4x4 bobcat
  Kamionë

  4x4 bobcat

  Ndrim me naj kerr si me kovenon Viber +38344207534

  Gjakovë 16 qershor 14:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Steyer 4-aks viti 1988
  Kamionë

  Steyer 4-aks viti 1988

  Kamioni osht ngjendje t’rregullt per pun i po sa regjistrruar Gomat e reja viti i prodhimit 1988 4

  Gjakovë 15 qershor 12:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313 2003 I Sapo Ardhur
  Kamionë

  Sprinter 313 2003 I Sapo Ardhur

  Shes Sprinter 313 2003 Nga Gjermanija nGjendje Perfekte Me Webasto Celsat Central Tel 38349851744

  Gjakovë 14 qershor 09:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Sprinter 311 CDI 2006 I Sapo Ardhur
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 311 CDI 2006 I Sapo Ardhur

  Shes Mercedes Benz Sprinter 311 CDI 2006 I Sapo Ardhur Nga Gjermanija nGjendje Perfekte Shum i Rujte

  Gjakovë 14 qershor 09:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes
  Kamionë

  Mercedes

  Shitet Shlepi ne gjendje perfekte

  Gjakovë 11 qershor 15:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VOLVO KRAN KIPER
  Kamionë

  VOLVO KRAN KIPER

  VOLVO KRAN KIPER - I sapoardhur nga Zvicra - Regjistrim 1 vit - Doganimin dhe homologimin te paguar

  Gjakovë 8 qershor 23:22
  14.990 €
 • 5 foto
  kombi
  Kamionë

  kombi

  shes kombin ne gjendje te mir benzin plin regjistrim nuk ka

  Gjakovë 8 qershor 11:30
  1.500 €