Kamionë
Kamenicë

Kamionë në shitje në Kamenicë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Kamion Man
  Kamionë

  Kamion Man

  Shiten kamionat ne gjendje te rregullt

  Kamenicë 15 gusht 10:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iveko magirua
  Kamionë

  Iveko magirua

  Shesim iveko magirus per pjes

  Kamenicë 4 gusht 18:28
  1.200 €
 • 3 foto
  shitet valaku bomag
  Kamionë

  shitet valaku bomag

  shitet valak bomag 100ad3 ne gjendje te rregulltt viti prodhimit 1998 3 ton

  Kamenicë 10 korrik 10:59
  4.000 €
 • 4 foto
  Shitet Rami per bartje te druve
  Kamionë

  Shitet Rami per bartje te druve

  Shitet Rami ne gjendje perfekte per bartje te druve eshte e parapame per 4 deri 5 metra ne varet pre

  Kamenicë 16 qershor 16:19
  500 €
 • 8 foto
  Kombi T4
  Kamionë

  Kombi T4

  Shes kombi T4 Viti prodhomit 1996 Motori 2.4 Disel Kilometra 143 mij me garancion I doganuar afer 1

  Kamenicë 10 qershor 12:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet iveco 8 150
  Kamionë

  Shitet iveco 8 150

  Shitet iveco 8 150 viti prodhimit 2000 i po sa ardhur nga gjermonia i doganuar i regjistruar tash. ë

  Kamenicë 29 maj 10:44
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio Kamioni viti 99
  Kamionë

  Rimorkio Kamioni viti 99

  Shitet ose ndrrohet Ngjendje te rregullt ! Çmimi Me Marrveshje !

  Kamenicë 28 maj 15:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mega Multitruck 600
  Kamionë

  Mega Multitruck 600

  Shitet Mega Multitruck 600 diesel Automat viti 2010, km 56000. I ardhur nga zvicrra me te gjitha s

  Kamenicë 27 maj 17:21
  6.300 €
 • 3 foto
  Shes iveko 35 10
  Kamionë

  Shes iveko 35 10

  Shes iveko 35 10 turbo daily. Kamjoneta osht ne gjendje shum te mir regjistrim ka deri me 10.03.2019

  Kamenicë 20 maj 22:19
  4.700 €
 • 7 foto
  Shes MAN 6.100 1993 me Kran dhe habebin
  Kamionë

  Shes MAN 6.100 1993 me Kran dhe habebin

  Shes kamionin man 6.100 me kran dhe habebin ne gjendje perfekte viti ne fund 1993 pronari i par ne k

  Kamenicë 29 prill 19:42
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  bomag 100 ad 3
  Kamionë

  bomag 100 ad 3

  shitet valaku bomag 100 ad3 viti 1998 2.7 ton ne gjendje super t mir

  Kamenicë 29 prill 12:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  skip komacu
  Kamionë

  skip komacu

  shitet skipi fai komatsu ne gjendje te rregullt 4x4 punon super motor perkins skip komacu 1994 7 t

  Kamenicë 29 prill 12:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet IVECO 2.8 Turbo Dizel
  Kamionë

  Shitet IVECO 2.8 Turbo Dizel

  Shtet IVECO Kiper 2.8 Turbo dizel Regjistrim deri n muji e 9. Regjistrimi ma i lir për 100€.

  Kamenicë 5 prill 12:32
  4.800 €
 • 11 foto
  Shes kamjonin Iveco
  Kamionë

  Shes kamjonin Iveco

  Shes kamjonin Iveco Fiat 79-13 gjendje te rregull regjistrimi i ka skadu Dhjetor 2018

  Kamenicë 5 prill 01:56
  3.000 €
 • 6 foto
  kombi mercedez
  Kamionë

  kombi mercedez

  shitet kombi mercedes sprinter si shihet ne foto + me rafta per pun kombi gjendet gjermani per info

  Kamenicë 4 prill 09:50
  6.500 €
 • 3 foto
  Iveco Dayli 35-10 2.5 Dizell 3490kg
  Kamionë

  Iveco Dayli 35-10 2.5 Dizell 3490kg

  Kush e kupton edhe Vepron !!!!!!!! Shitet Iveco Daily 2.5 35-10 posa ardhur nga Zvicrra Prekulicen e

  Kamenicë 4 prill 07:58
  3.300 €
 • 1 foto
  Iveco Turbo daily 35-10
  Kamionë

  Iveco Turbo daily 35-10

  Shes Ivecon turbo daily 35-10 ne gjendje perfekte. Punon shume shume mire. I qlamruar, pa denim. 2.

  Kamenicë 4 prill 07:29
  3.500 €
 • 2 foto
  shes ndrroj kamion man 6,100 kran,habenin
  Kamionë

  shes ndrroj kamion man 6,100 kran,habenin

  shes kamion man 6.100 viti prodhimit 1994 me km 250000 me kran Hiab dhe habebin pronari par ne kosov

  Kamenicë 4 prill 06:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion Mercedes-Benz
  Kamionë

  Kamion Mercedes-Benz

  Shesh mercedes Kamion ne gjendje te rregullt i Qlajmrum Viti 1987 Ndrrim nuk bëj !| Qmimi sipas marr

  Kamenicë 3 prill 23:50
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN 464 , Rimorkio 3 aks
  Kamionë

  MAN 464 , Rimorkio 3 aks

  Shes kamionin MAN 464 2000 , Rimorkio 3 aks 1993

  Kamenicë 3 prill 20:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet
  Kamionë

  shitet

  shitet prekolica 2-akse me regjistrim

  Kamenicë 3 prill 19:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lug e bagerit
  Kamionë

  Lug e bagerit

  Shes Ket lug per bager 25 cm per llogoma

  Kamenicë 3 prill 14:51
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  SHES KAMIJONIN MAN apo ndrroj me VETUR
  Kamionë

  SHES KAMIJONIN MAN apo ndrroj me VETUR

  Shesë kamijonin marka MAN kamjoni eshtë gjendje shumë te regullt kamjoni esht viti 1992 kamjoni e

  Kamenicë 3 prill 05:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet mercedes benz 814 viti 91 ne shendje te rregullt regjistrim 10 muj

  Kamenicë 2 prill 18:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHES KOMBI MERCEDES 609 D RKS
  Kamionë

  SHES KOMBI MERCEDES 609 D RKS

  SHES KOMBI 609 D 6 GOMA TE REJA 2 AKUMLATORA TE REJA VOLLANIN HIDROLIKE PËR MË SHUM VIBER +3834

  Kamenicë 1 prill 06:34
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Iveco Daily modeli 2003 + Hebobine
  Kamionë

  Iveco Daily modeli 2003 + Hebobine

  shes iveko daily 65c15 viti prodhimit 2003, hebobina punon me peshe prej 1000kg, motori 2.8 , 150

  Kamenicë 31 mars 19:05
  7.800 €
 • 1 foto
  DAILY 35c11
  Kamionë

  DAILY 35c11

  Viti i ndërtimit: 2012 Kiliometragji: 72,000 km Treibstofftyp: Diesel fuqia: për 80.9 kW (110 hp)

  Kamenicë 24 mars 20:38
  1.800 €
 • 5 foto
  Lt 35
  Kamionë

  Lt 35

  Lt 35 . Motorri 2.4 turbo disel ,5 shpejtsi vollanti hidrualik , rimorkio 2.1×3.85 hibibin funksi

  Kamenicë 19 mars 11:19
  3.500 €
 • 5 foto
  VOLVO
  Kamionë

  VOLVO

  Shitet volvo viti 98 i pa rigjistruar ne gjendje te mir pune boj edhe ndrrim per me shum info mund t

  Kamenicë 10 mars 18:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGA 460 SHITET
  Kamionë

  MAN TGA 460 SHITET

  MAN TGA 460 INTARDER FUNKSIONALE POMP KIPERI I GATSHM PER PUN SHITET SE BASHKU ME RIMORKIO MUNDSI

  Kamenicë 10 mars 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamioni Man me Prekolic
  Kamionë

  Kamioni Man me Prekolic

  Shitet kamioni man me prekolic n gjendje t mir viti prodhimit 2002 kurse e prekolices 2004

  Kamenicë 8 mars 12:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitje
  Kamionë

  Shitje

  Shitet prokolica.-044 730 507

  Kamenicë 6 mars 19:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion LT 3.5T
  Kamionë

  Kamion LT 3.5T

  Shitet kamion LT 3.5 Ton,viti prodhimit 1983. Posedon kranin dhe kiperin. Eshte ne gjendje shum te m

  Kamenicë 21 shkurt 15:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  kamion kiper
  Kamionë

  kamion kiper

  shes kamion kiper i shlajmruar ne gjedje te rregullt ndrrusi i shpejtsi 4plus 4 plus c me bllokad ki

  Kamenicë 5 shkurt 17:19
  3.800 €
 • 3 foto
  Iveco Dayli 2.3 naftë nga Zvicrra me Klimë dhe Tem
  Kamionë

  Iveco Dayli 2.3 naftë nga Zvicrra me Klimë dhe Tem

  - Viti 12.2006 - km 318'000 - klimë - tempomat - ulse special - pa dogan Per kontakt: +41765464656

  Kamenicë 14 janar 20:19
  2.900 €
 • 3 foto
  Shitet prokolica
  Kamionë

  Shitet prokolica

  Shitet prokolica e cila sherben edhe per ftofje. Gjendja e prokolices eshte prefekte punon te gjitha

  Kamenicë 7 janar 19:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Kamioni
  Kamionë

  Shitet Kamioni

  Shesim kamionon eshte ne gjendje te rregullt. per me shum kontaktoni ne Nr. e telefonit +386 49 502

  Kamenicë 7 janar 19:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion Mercedes
  Kamionë

  Kamion Mercedes

  Shes kamionin Mercedes-Benz Ne gjendje te rregullt teknike,i mungon vetem regjistrimi. Qmimi sipas m

  Kamenicë 2 janar 22:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes osé ndrroj kamijoneten me matrijal per izolim te jashtem te shpis
  Kamionë

  Shes osé ndrroj kamijoneten me matrijal per izolim te jashtem te shpis

  Shes osé ndrroj kamijoneten me matrijal per izoli te shpis. Kamijoneta eshte ne gjendje shum te mir

  Kamenicë 19 mars 00:32
  3.200 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Kamionë

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Zyrat personale janë të drejta dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të

  Kamenicë 11 janar 14:24
  1.500 €
 • 1 foto
  Ndihma online për projektet tuaja në 48h
  Kamionë

  Ndihma online për projektet tuaja në 48h

  Zyrat personale janë të drejta dhe me kohë veçanërisht në mes 5000 € në 5.000.000 € person mund të

  Kamenicë 11 janar 13:51
  1.000 €