Kamionë
Kolonjë

Kamionë në shitje në Kolonjë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Shitet kamion + vinc , vit prodhimi 2002
  Kamionë

  Shitet kamion + vinc , vit prodhimi 2002

  Eshte ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike me servis te plot te kryer jashte shtetit , goma 80%

  Kolonjë 4 prill 00:31
  8.000 €
 • 4 foto
  Kamion + vinc , vit prodhimi 2002 (okazion)
  Kamionë

  Kamion + vinc , vit prodhimi 2002 (okazion)

  Eshte ne gjendje te mire motorike dhe gjenerike me servis te plot te kryer jashte shtetit , goma 80%

  Kolonjë 2 prill 10:03
  7.700 €