Kamionë
Korçë

Kamionë në shitje në Korçë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Sprinter 413, viti 2001, 167000 km origjinale
  Kamionë

  Sprinter 413, viti 2001, 167000 km origjinale

  Mercedes benz sprinter 413, euro palete, 167000 km origjinale, ska nevoje per asnje lloj sherbimi, g

  Korçë Sot, 12:47
  8.200 €
 • 7 foto
  Rimorkio Kogel viti 99
  Kamionë

  Rimorkio Kogel viti 99

  Akset BPW -Pesha bruto 24 ton me libreze -Pesha bosh 5.5 ton ( kapaciteti 18.5 ton) Gjatesia 8.5m

  Korçë 15 gusht 16:41
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet kamion DAF XF 95.480
  Kamionë

  Shitet kamion DAF XF 95.480

  Kamioni eshte ne gjendje perfekte , viti 2004 , me motor i bere ka bere 40.000 km , pompa naftes , k

  Korçë 15 gusht 16:40
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Rimorkio-Karoatrec-Karel
  Kamionë

  Rimorkio-Karoatrec-Karel

  Shitet-Ndrohet Rimorkio Karel per vetura dhe fuoristrada Me dy akse Me piston krik me dore Ne gj

  Korçë 6 gusht 09:48
  2.900 €
 • 3 foto
  Mercedez-Vario 612 D
  Kamionë

  Mercedez-Vario 612 D

  Makina eshte ne gjendje shum te mire viti 1998 turbo etj...

  Korçë 29 qershor 17:44
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  karroceri kamjoni
  Kamionë

  karroceri kamjoni

  Karroceria ka permasa 4.60m e gjate 2.40m e gjere sponta 70 cm te larte. dyshemeja derrase dhe llama

  Korçë 29 qershor 07:47
  45.000 Lek
 • 4 foto
  Ifa
  Kamionë

  Ifa

  L50 4x4 ne gjendje shum te mire...

  Korçë 22 qershor 11:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  okazion...shitet kamion mersedes benz 814
  Kamionë

  okazion...shitet kamion mersedes benz 814

  Shitet kamion mersedes benz 814 viti prodhimit 1990 me letra te paguara deri janar 2020 super gjendj

  Korçë 22 qershor 08:08
  4.000 €
 • 3 foto
  Benz 609D
  Kamionë

  Benz 609D

  Shitet benz 609D.Ne gjendje te mire motorike.Taksat deri ne fund te Dhjetorit,siguracionin deri ne M

  Korçë 11 qershor 13:27
  3.000 €
 • 5 foto
  Atego 1215
  Kamionë

  Atego 1215

  Tonazhi 5 ton te ngarkohet .. gomat te reja mishelin .. frigoriferi . Ne gjendje pune ... bedan me p

  Korçë 10 qershor 22:47
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Sprinter 213, viti 2005, Sapoerdhur Gjermania
  Kamionë

  Sprinter 213, viti 2005, Sapoerdhur Gjermania

  Mercedes benz sprinter 213, viti 2005, i sapoerdhur nga Gjermania, 214000 km origjinale, 7 vende, l

  Korçë 8 qershor 22:04
  6.700 €
 • 11 foto
  MAN TGL 8.180
  Kamionë

  MAN TGL 8.180

  -AUTOBOT LPG -GJENDJE PERFEKTE

  Korçë 26 maj 23:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Rimorkio erdhur nga Gjermania
  Kamionë

  Rimorkio erdhur nga Gjermania

  Rimorkioja ka erdhur nga gjermania eshte ne gjendje shume te mire . Eshte e pajisur me sistem frenim

  Korçë 25 maj 16:36
  1.100 €
 • 5 foto
  Rimorkio erdhur nga Gjermania
  Kamionë

  Rimorkio erdhur nga Gjermania

  Rimorkioja ka erdhur nga gjermania. Eshte ne gjendje shume te mire . Sherbimet e kryera ne gjermani

  Korçë 20 maj 19:08
  1.350 €
 • 1 foto
  Iveco 4x4 vetshkarkues
  Kamionë

  Iveco 4x4 vetshkarkues

  Magerus 4x4 vetshkarkuese

  Korçë 20 maj 17:07
  3.300 €
 • 4 foto
  Motor DAF ATI 95.430
  Kamionë

  Motor DAF ATI 95.430

  Motori eshte ne gjendje shume te mire jepet me garanci

  Korçë 17 maj 22:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Benc
  Kamionë

  Benc

  Shitet 809 vetshkarkuse me letra te sapoprera goma te reja ne gjendje shum te mir cmimi i diskutushe

  Korçë 17 maj 00:55
  45.000 Lek
 • 5 foto
   VINC
  Kamionë

  VINC

  Shitet vinc ne gjendie shume te mire.

  Korçë 15 maj 16:08
  4.000 €
 • 3 foto
  Kamjocine
  Kamionë

  Kamjocine

  Shitet kamjocina pa dokumenta. Cmimi 1900 Euro i diskutushem

  Korçë 15 maj 13:01
  1.900 €
 • 1 foto
  Okazion Furgon Malli Sprinter 208 Cdi Viti 2001
  Kamionë

  Okazion Furgon Malli Sprinter 208 Cdi Viti 2001

  Okazion shitet furgon malli mersedes benx sprinter 208 Cdi viti 2001 Madhesia Mesatar i gjat Me let

  Korçë 11 maj 09:23
  4.999 €
 • 4 foto
  Ifa L60 4×4
  Kamionë

  Ifa L60 4×4

  Ne gjendje shume t mire ..

  Korçë 3 maj 20:34
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Daf xf 410, 2008, euro 5, sapoerdhur nga Hollanda
  Kamionë

  Daf xf 410, 2008, euro 5, sapoerdhur nga Hollanda

  Shitet Daf xf 410, 2008, Euro 5, sapoerdhur nga Hollanda, dogana dhe te gjitha dokumentat shqiptare

  Korçë 28 prill 14:09
  28.000 €
 • 3 foto
  Shitet OKAZION
  Kamionë

  Shitet OKAZION

  Shitet kamion Man 19.463 viti 1998 ne gjendje shume te mire pune bashke me trajler me sponda me dysh

  Korçë 11 prill 23:44
  7.000.000 Lek
 • 3 foto
  bobkat 843
  Kamionë

  bobkat 843

  shitet bobkat ne gjendje shum ter mir pune. e gatshme per cdo lloj prove. cmimi:5 melon

  Korçë 11 prill 21:02
  5.000 €
 • 6 foto
  ATEGO
  Kamionë

  ATEGO

  Shitet atego

  Korçë 10 prill 22:49
  18.000 €
 • 6 foto
  Makine frigoriferike
  Kamionë

  Makine frigoriferike

  Mersesez benz , ne gjendje shume te mire .eshte e gatshme per cdo lloj prove .

  Korçë 7 prill 11:24
  4.000 Lek
 • 5 foto
  Limorkio
  Kamionë

  Limorkio

  Shitet Limorkio . Gjendja 10/10 shume pak e perdorur .

  Korçë 4 prill 13:36
  35.000 Lek
 • 2 foto
  Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Mercedes Benz 814

  Shitet kamioni 814 per arsye mos perdorimi viti 1985 gjatesia 5.8m gjeresia 2.35 siguracioni taksat

  Korçë 4 prill 11:47
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Volvo FH 420
  Kamionë

  Volvo FH 420

  Shitet Volvo FH 420 ne gjendje te mire Pune me sig një vit per jashte shtetit ,me karta te prera bre

  Korçë 4 prill 11:12
  6.500 €
 • 1 foto
  Mercedes Benc
  Kamionë

  Mercedes Benc

  Viti i prodhimit ..2012 .ka bere 670 000 km.ne gjendje shum te mire.per momentin ndodhet ne Gjerman

  Korçë 4 prill 10:20
  25.500 €
 • 4 foto
  Mondi
  Kamionë

  Mondi

  mjeti eshte me dogan te paguar / koshi ngriet 12 m

  Korçë 4 prill 09:56
  120.000 €
 • 5 foto
  Benz 814
  Kamionë

  Benz 814

  Shitet benz 814 i vitit 2000 me 4 pistona me dogan te paguar i ardhur nga greqia makina eshte ne gje

  Korçë 4 prill 09:25
  5.800 €
 • 2 foto
  Sprinter me vende dhe karoceri 6+1
  Kamionë

  Sprinter me vende dhe karoceri 6+1

  Makina esht ne gjendje prefekte me dokumenta te sapo prera.

  Korçë 4 prill 09:20
  4.200 €
 • 4 foto
  Mercedes Benc 914
  Kamionë

  Mercedes Benc 914

  Viti i prodhimit 1995.eshte ne gjendje shum te mire.km origjinale jan 502 000.Makina esht perdorur p

  Korçë 4 prill 08:38
  5.000 €
 • 2 foto
  Shitet Ford Transit
  Kamionë

  Shitet Ford Transit

  Makina eshte e hardhur nga italia eshte vete shkrakuese eshte ne gjende shum te mire gomat te sa po

  Korçë 4 prill 08:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Scania
  Kamionë

  Scania

  Makina eshte ne gjendje pune shume te mire sherbime te bera ne greqi,

  Korçë 4 prill 08:18
  10.500 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 1228
  Kamionë

  Mercedes Benz 1228

  Kamion mercedes benz 1228 viti2002.kamioni eshte ne gjendje shume te mire 280kw.te gjitha sherbimet

  Korçë 4 prill 07:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MERCEDES BENC
  Kamionë

  MERCEDES BENC

  Makina eshte ne gjendje motorike e xhenerike shum e mire.Ka punuar vetem ne germani kilometrat origi

  Korçë 4 prill 07:27
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Karel
  Kamionë

  Karel

  Karel,frena te reja,

  Korçë 4 prill 07:07
  4.300 €
 • 3 foto
  Fadrom okazjon
  Kamionë

  Fadrom okazjon

  Shitet fadroma ne gjendje perfekte per arsye mos perdorim.fadromes I jan ber te gjitha sherbimet ne

  Korçë 4 prill 06:56
  65.000 €
 • 4 foto
  Mercedes benz vario
  Kamionë

  Mercedes benz vario

  Eshte ne gjendje te shkelqyer ...

  Korçë 4 prill 06:52
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Okazion Scania
  Kamionë

  Okazion Scania

  Shitet scania ne gjendje perfekte kok trailer bashk. Viti 98 Ne gjendje te shkelqyer Traileri viti99

  Korçë 4 prill 06:41
  16.000 €
 • 1 foto
  MAN ose ndrohet me makine te vogel??? okazion ????
  Kamionë

  MAN ose ndrohet me makine te vogel??? okazion ????

  Man viti I prodhimit 1993 me 4 akse 16m3 makina eshte ne gjendje Te mir pune ,,shitet ose ndrohet m

  Korçë 4 prill 06:35
  8.500 €
 • 3 foto
  shes kamion mercedes benz817
  Kamionë

  shes kamion mercedes benz817

  kamioni eshte ne gjendje shume te mire dopjo balestet bllokazh difercjali motori 6 piston turbo vinc

  Korçë 4 prill 05:18
  8.000 €
 • 3 foto
  Ford Transit
  Kamionë

  Ford Transit

  Shitet ford transit viti 1999 pa dokumenta ose me dokumentat i ka te mbyllura pr disa kohe cmimi 19

  Korçë 4 prill 04:34
  1.900 €
 • 1 foto
  Rimorkio per ngarkim
  Kamionë

  Rimorkio per ngarkim

  Rimorkio e vitit 2017 me permasa 1.8 m me 2.5 m

  Korçë 4 prill 02:23
  35.000 Lek
 • 0 foto
  Mercedes Benz 813
  Kamionë

  Mercedes Benz 813

  shes mercedes benz 813 ne gjendje shume te mire pune per me shume info tel:0695189208.cmimi:3.500 eu

  Korçë 4 prill 01:55
  3.500 €
 • 3 foto
  Shitet TAKRAF
  Kamionë

  Shitet TAKRAF

  Shitet TAKRAF. Viti i prodhimit 1987. Pesha e mjetit 20 ton. Ngre deri ne 15 ton. Makina eshte 4x4 b

  Korçë 4 prill 01:16
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MERCEDES ACTROS
  Kamionë

  MERCEDES ACTROS

  SHITET MERCEDES ACTROS 2543.��Model. 2003�Fuel. Diesel�Power. 430 bhp�Gross weight. 26000ï

  Korçë 4 prill 00:55
  9.000 €
 • 0 foto
  Okazion Scania
  Kamionë

  Okazion Scania

  Shitet scania ne gjendje perfekte kok trailer bashk. Viti 98 Ne gjendje te shkelqyer Traileri viti99

  Korçë 3 prill 21:18
  15.000 €