Kamionë
Kosovë

Kamionë në shitje në Kosovë

 • 1 foto
  Damper ne shitje ose ndrrim me pikap caady
  Kamionë

  Damper ne shitje ose ndrrim me pikap caady

  Shitet dumperi ne gjendje shum te mir pune I pershtatshum per shum veprimtari si ndermarje ndertimo

  Mitrovicë Sot, 23:29
  1.200 €
 • 2 foto
  MAN 35-414 kiper origjinal viti 2001
  Kamionë

  MAN 35-414 kiper origjinal viti 2001

  Shes kamjonin Man 35-414 Kiper origjinal Viti i prodhimit 2001 Retarder Tempomat Gomat 90% të reja I

  Shtime Sot, 23:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET 4 Aksi Scani112 OFERT SPICIALE 10.000€ kesh
  Kamionë

  SHITET 4 Aksi Scani112 OFERT SPICIALE 10.000€ kesh

  Shes kamjoni kater aks, Scani 112, 340 kual fuqi, viti i prodhimit 1988, matorrin e ka te vitit 1993

  Prishtinë Sot, 23:27
  11.500 €
 • 8 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  SHITET IVECO, VITI I PRODHIMIT 2009, NE GJENDJE PERFEKTE I ARDHUR NGA ZVICRA, PA DOGAN PER ME SHUM

  Pejë Sot, 11:26
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2005
  Kamionë

  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2005

  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2005 i ardhur ngga jasht pa dogan 384000km ne gjendje shum te mir tek

  Ferizaj Sot, 11:25
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  SHITET IVECO, VITI I PRODHIMIT 2009, NE GJENDJE PERFEKTE I ARDHUR NGA ZVICRA, PA DOGAN PER ME SHUM

  Deqan Sot, 11:25
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford transit 2.0 dizel
  Kamionë

  Ford transit 2.0 dizel

  Ne gjendje te regull me motor dizel 2.0 serviset e kryme 216.000km me liber servis.

  Rahovec Sot, 11:24
  2.200 €
 • 2 foto
  Dynacord Sl 1200
  Kamionë

  Dynacord Sl 1200

  Amp. Dynacord PM2600 ÇMIMI 1600 Amp.Dynacord SL 1200 ÇMIMI 350€ Tel +38344697108

  Rahovec Sot, 11:24
  350 €
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bager bejm hapjen e kanalev rrafshime te orrev prshjen e shtepijav

  Prishtinë Sot, 11:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Punojmë me Bagera Dhe Transport
  Kamionë

  Punojmë me Bagera Dhe Transport

  Kryejmë keto sherbime Rrmihjen e kanallave Rrëzimin e shtepive Transport

  Prishtinë Sot, 11:21
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Kamionë

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar 347300km me libra servisi ma jastak

  Ferizaj Sot, 11:20
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet Autobartje shlep mercedes 809
  Kamionë

  Shitet Autobartje shlep mercedes 809

  Shitet Mercedesi 809 autobartje viti 1986 goma te reja 90% rks i skaduar ne gje dje shum te mir ndrr

  Ferizaj Sot, 11:16
  3.800 €
 • 9 foto
  Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg
  Kamionë

  Shitet Mercedes Vario 614 pesh e lejuar 2500kg

  Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 pesha bartese e lejuar 2500kg rks i skaduar dupllo goma 📞044 731

  Ferizaj Sot, 11:15
  1 €
 • 11 foto
  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan
  Kamionë

  Shitet VOLVO F6 Per bartje e KAFSHEVE me dogan

  Shitet VOLVO F6 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar per bartjen e KAFSHEVE ne gjendje shum

  Ferizaj Sot, 11:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Punojm me bagera dhe kamiona
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe kamiona

  Punojm te gjitha punet me bager dhe kamiona ju mirpresim +37744779723 044779723

  Prishtinë Sot, 11:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iveco 35 10
  Kamionë

  Iveco 35 10

  Shes Iveco 35 10 , viti i prodhimit 94 , regjistrim deri ne dhjetor 2019. Kamioneta eshte ne gjendje

  Mitrovicë Sot, 11:12
  3.200 €
 • 1 foto
  Punojmë me Mini Bagera
  Kamionë

  Punojmë me Mini Bagera

  Punojmë me Mini Bagera

  Prishtinë Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN 8.113 sanaku 5m viti 2000 me dogan+TVSH
  Kamionë

  MAN 8.113 sanaku 5m viti 2000 me dogan+TVSH

  Shitet MAN 8.113 viti 2000 i ardhur nga gjermania me dogante paguar dhe faktur per firma me TVSH 295

  Ferizaj Sot, 10:57
  5.999 €
 • 11 foto
  Mercedes Atego 818 viti 10.2010 €uro5 me dogan
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 viti 10.2010 €uro5 me dogan

  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2010 sapo ardhur nga gjermania motori €uro5 me dogan te paguar 290500

  Ferizaj Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Shitet MAN LE 8.140 VITI 2003 me dogan sanaku 4.8m
  Kamionë

  Shitet MAN LE 8.140 VITI 2003 me dogan sanaku 4.8m

  Shitet MAN LE 8.140 viti 2003 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar faktur per firma me TVSH

  Ferizaj Sot, 10:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sherbime transporti 24 ore 044245340
  Kamionë

  Sherbime transporti 24 ore 044245340

  Sherbime transporti bejm transportin e mallrave deri ne 2.5 t ne ter kosoven njiherit bejm transpor

  Fushë Kosovë Sot, 10:50
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan+fak.me TVSH
  Kamionë

  Mercedes Atego 815 viti 2004 me dogan+fak.me TVSH

  Shitet Mercedes Atego 815 viti 2004 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar faktur per firma me

  Ferizaj Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri
  Kamionë

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego i ri

  Shes spojler ansor per Mercedes Atego esht i ri pa perdor i ardhur nga gjermania

  Ferizaj Sot, 10:48
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB
  Kamionë

  SHES PJES PER MERCEDES 609 sanaku+ rampa HBB

  Shes pjes per mercedes 609 tel ±383/44-731-320 wiber

  Ferizaj Sot, 10:48
  1 €
 • 11 foto
  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan
  Kamionë

  MAN LE 8.180 VITI 2006 FRIGO me Dogan

  Shitet MAN LE 8.180 FRIGO DERI -30 ME DY pjes viti 2006 me jastak gjatsia sanakut 4.60m sapo ardhur

  Ferizaj Sot, 10:48
  1 €
 • 1 foto
  Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman
  Kamionë

  Shes dizalica 10t dhe 5t prodhim gjerman

  Shes dizalica 10t 50€copa 5t 35€ jan prodhim gjerman

  Kaçanik Sot, 10:47
  35 €
 • 5 foto
  Shitet RIMORKIO 3 Aks
  Kamionë

  Shitet RIMORKIO 3 Aks

  Shitet.rimorkio 3 aks qmimi 2500€ qmim esht fix tel 044-731-320

  Ferizaj Sot, 10:47
  2.500 €
 • 10 foto
  Shiten Kamionat
  Kamionë

  Shiten Kamionat

  Shes Kamionat, per me shume info kontaktoni 049 412 871 ose 044 328 078

  Pejë Sot, 10:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet Kamioni i pershtatshem per Marimang
  Kamionë

  Shitet Kamioni i pershtatshem per Marimang

  Shes Kamionin Mercedes Benz, modeli 7-11, viti i prodhimit 1996 Eshte ne gjendje te shkelqyer, i pe

  Pejë Sot, 10:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  BRANI I RI per Mercedes Atego viti nga 2006-2010
  Kamionë

  BRANI I RI per Mercedes Atego viti nga 2006-2010

  Shitet braniku i ri i ardhur nga gjermania per mercedes atego viti nga 2006-2010 tel. 043_929-743

  Kaçanik Sot, 10:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes Man 8-150
  Kamionë

  Shes Man 8-150

  Shitet Kamiani MAN 8-150 Tel : 049 412 871 ose Tel : 044 328 078

  Pejë Sot, 10:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Punojm me Bagera dhe Kamiona.
  Kamionë

  Punojm me Bagera dhe Kamiona.

  Punojme me Bager dhe Kamiona . Bejme te gjitha llojet e transportit me kamion deri 5 Tone si dhe rre

  Prishtinë Sot, 10:46
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamion MAN 3 aks 26 372 miller kiper viti 93
  Kamionë

  Kamion MAN 3 aks 26 372 miller kiper viti 93

  shes kamion MAN 3 aks miller kiper 26 372 viti 93. i regjistruar RKS ne gjendje shume te mire i gaq

  Prishtinë Sot, 10:44
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamion Mikser MAN 32 364 2000
  Kamionë

  Kamion Mikser MAN 32 364 2000

  Kamion Mikser MAN 32-364,viti prodhimit 2000,467 000 km,i Per me shum info. 044 133-353 049 930-07

  Gjilan Sot, 10:42
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamion MAN 8.163 Kran Atlas 50
  Kamionë

  Kamion MAN 8.163 Kran Atlas 50

  Kamion MAN 8.163 viti 1999,390 000km,kran Atlas 50,i doganuar. Per me shume info 044 133-353

  Gjilan Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion Mercedes Atego 1218 2008
  Kamionë

  Kamion Mercedes Atego 1218 2008

  Kamion Mercedes Atego 1218 viti 2008,klim,tempomat. Per me shume info 044 133-353 049 930-070

  Gjilan Sot, 10:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kombi Mercedes Sprinter Maxi 313 CDI - 2009
  Kamionë

  Kombi Mercedes Sprinter Maxi 313 CDI - 2009

  Kombi Mercedes Sprinter Maxi 313 CDI viti prodhimit 2009,i doganuar. Per me shume info 044 133-353

  Gjilan Sot, 10:40
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  OPEL MOVANO 2.8 VITI 2001 NDRIM I MUNDSHEM
  Kamionë

  OPEL MOVANO 2.8 VITI 2001 NDRIM I MUNDSHEM

  Shitet Opel Movano 2.8 Dizel Sapo ardhur Nga Gjermanija osht ne gjendje te mir punon shum mir i shtr

  Prizren Sot, 10:39
  2.800 €
 • 6 foto
  Mercedes Sprinter 311 CDI 2006 I Sapo Ardhur
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 311 CDI 2006 I Sapo Ardhur

  Shes Mercedes Benz Sprinter 311 CDI 2006 I Sapo Ardhur Nga Gjermanija nGjendje Perfekte Shum i Rujte

  Gjakovë Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Sprinter 313 2003 I Sapo Ardhur
  Kamionë

  Sprinter 313 2003 I Sapo Ardhur

  Shes Sprinter 313 2003 Nga Gjermanija nGjendje Perfekte Me Webasto Celsat Central Tel 38349851744

  Gjakovë Sot, 10:34
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 me dogan
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 viti 12.2010 €uro5 me dogan

  Shitet Mercedes Atego 818 viti 2010 motori €uro5 sapo ardhur nga gjermania 290500km me libra servisi

  Ferizaj Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN tga 18-41 —2003
  Kamionë

  MAN tga 18-41 —2003

  Shes kamionin MAN TGA 18-41 Manual Viti 2003 Me klim Interder Retarder Gjendje te mir teknike Me

  Pejë Sot, 10:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet VOLVO F 16 470 ps
  Kamionë

  Shitet VOLVO F 16 470 ps

  Shitet VOLVO F16 viti 1991 470 ps rks i skaduar ne gjendje te mir qmimi 5300€ fix ndersa komolet me.

  Ferizaj Sot, 10:28
  5.300 €
 • 11 foto
  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg
  Kamionë

  MAN 18.220 me dogan pesha e lejuar 8600kg

  Shitet MAN 18.220 viti 2001 sapo ardhur nga gjermania 347000km me libra servisi me jastak edhe trapi

  Ferizaj Sot, 10:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet Mercedes Vario 614
  Kamionë

  Shitet Mercedes Vario 614

  Shitet Mercedes Vario 614 viti 1997 rks i skadum.dupllo goma pesha bartese.e lejuar 2500kg qmimi 375

  Ferizaj Sot, 10:28
  3.750 €
 • 11 foto
  MAN LE 8.140 FRIGO viti 2003 me dogan_ ndrrim
  Kamionë

  MAN LE 8.140 FRIGO viti 2003 me dogan_ ndrrim

  Shitet MAN LE 8.140 I ardhur nga gjermania me dogan dhe faktur me TVSH per firma me frigo gjitha gom

  Ferizaj Sot, 10:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 10:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sprinter 208D viti 1998 RKS
  Kamionë

  Sprinter 208D viti 1998 RKS

  Sprinter 208 shum ne gjendje te mire viti i dyte ne Kosove

  Prishtinë Sot, 10:21
  3.200 €
 • 11 foto
  Punojm me bagera skip mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera skip mini bager

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 10:21
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shes kamion MAN 14 192 viti 93 5-6 kubik
  Kamionë

  Shes kamion MAN 14 192 viti 93 5-6 kubik

  shes kamionin MAN 14-192 viti 93 5-6 kubik interkuller RKS per her te par ne Kosove i ardhur nga A

  Klinë Sot, 10:17
  Me Marrveshje