Kamionë
Kuçovë

Kamionë në shitje në Kuçovë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Volvo viti 2007 frigo e sa po ardhur nga suedija
  Kamionë

  Volvo viti 2007 frigo e sa po ardhur nga suedija

  Pa dogane ne gjendje super

  Kuçovë 28 qershor 20:31
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Benz 407D
  Kamionë

  Shitet Benz 407D

  Shitet furgon Mercedes benz 407D viti 1988 me dokumenta te rreguta ta paguara. Gjendja teknike shume

  Kuçovë 15 qershor 00:21
  1.900 €
 • 6 foto
  fadrom
  Kamionë

  fadrom

  FADROM O&K NE GJENDJE SHUME TE MIR 6300 ORE PUNE

  Kuçovë 1 qershor 16:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet per arsye mosperdorimi
  Kamionë

  Shitet per arsye mosperdorimi

  Automjeti eshte ne gjendje te mire teknike dhe me letra te rregullta dhe shitet per 2000€. Bashke me

  Kuçovë 29 maj 21:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Benz 407D
  Kamionë

  Shitet Benz 407D

  Shitet furgon Mercedes benz 407D viti 1988 me dokumenta te rregullta ta paguara Gjendja teknike shu

  Kuçovë 14 maj 23:54
  2.500 €
 • 9 foto
  kamion
  Kamionë

  kamion

  Shitet iveco viti 2006 440 kamie automatike ne gjendje shume te mire

  Kuçovë 14 maj 17:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  eskavator
  Kamionë

  eskavator

  shitet eskavator viti 2008ne gjendje shume te mire pc 35mr

  Kuçovë 19 prill 20:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET VOLVO FH12 420
  Kamionë

  SHITET VOLVO FH12 420

  SHITET VOLVO FH12 420 VITI 1999-2000 KAMIONI POSEDON: KONDICIONER,SOBE ME NAFTE,DY KREVATE FJETJE,

  Kuçovë 9 prill 20:57
  13.000 €
 • 4 foto
  eskavator
  Kamionë

  eskavator

  Shitet eskavator hitachi zaxis30u viti 2006 3300kg ne gjendje shume te mire te sapo ardhur nga itali

  Kuçovë 7 prill 13:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  eskavator
  Kamionë

  eskavator

  shitet eskavator komatsu pc35mr viti 2008 ne gjendje shume te mire i sapo ardhur nga italia ndodhem

  Kuçovë 7 prill 13:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  eskavator
  Kamionë

  eskavator

  Shitet eskavator yanmar 5 ton vit prodhimi 2011 ne gjendje shume te mire i sapo ardhur nga Itlia e

  Kuçovë 6 prill 21:23
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Okazjoneeee
  Kamionë

  Okazjoneeee

  I sapo ardhur nga Belgjika gjendja super:

  Kuçovë 2 prill 10:45
  12.500 €
 • 3 foto
  Shitet VOLVO FH 420
  Kamionë

  Shitet VOLVO FH 420

  Shitet volvo fh 420 viti 1999-2000 ne gjendje super te mire Me letra te paguara deri ne prill 2019

  Kuçovë 2 prill 10:17
  13.000 €
 • 6 foto
  Okazjoneeeeeeeeeeeee
  Kamionë

  Okazjoneeeeeeeeeeeee

  E sapo ardhur nga Belgjika gjendje perfekte Viti 2005> Mercedes 1223

  Kuçovë 1 prill 16:27
  21.000 €
 • 6 foto
  Triçikel
  Kamionë

  Triçikel

  Viti 2002 dokumentat te paguar a deri ne nentor...cmimi i diskututushem

  Kuçovë 1 prill 15:29
  1.000.000 Lek