Kamionë
Kukës

Kamionë në shitje në Kukës

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Ambulanca 319 cdi me klim krevetin viti 2011
  Kamionë

  Ambulanca 319 cdi me klim krevetin viti 2011

  Shitet auto ambulaca viti 2011 Krevatin per pacjenta me 287000 km Klim Abs asr Tel 044 600 051 os

  Kukës Sot, 11:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  SHITET SCANIA KOKA E KAMIONIT ME TRAILER KIPER
  Kamionë

  SHITET SCANIA KOKA E KAMIONIT ME TRAILER KIPER

  She kamionin SCANIA 144 / 460 Kiper viti i prodhimit esht ne fund te viti 1999 Kamioni esht ne gjend

  Kukës 31 maj 09:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Man TGA 430
  Kamionë

  Man TGA 430

  Man TGA 430 viti 2005 me dok te paguara deri ne dhjetor 2018 km 760 mij shitet okazion per arsye emi

  Kukës 3 maj 11:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 2038
  Kamionë

  Mercedes 2038

  Shitet kamioni 2038 me kran +kiper Viti I prodhimit 1994 Gomat e reja Krani Hiab 160-4 Me 4 dalje+nj

  Kukës 28 shkurt 18:49
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet trailer
  Kamionë

  Shitet trailer

  Shitet trailer alumini i 2004 me goma te reja dhe letra deri ne nentor

  Kukës 8 nëntor 12:34
  11.000 €
 • 0 foto
  Shes urgjent... volvo 420 fh12
  Kamionë

  Shes urgjent... volvo 420 fh12

  Viti 96

  Kukës 10 gusht 21:49
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  fadrom
  Kamionë

  fadrom

  shitet fadrom fiat allis ne gjendje shm te mir 4x4 per arsye te papunsis nuk e km perdor shum as nje

  Kukës 27 korrik 16:02
  8.200 €
 • 5 foto
  Atego
  Kamionë

  Atego

  Atego 817 viti 1999

  Kukës 14 korrik 16:25
  11.500 €
 • 3 foto
  Rimorkjo
  Kamionë

  Rimorkjo

  Rimorkjo viti 2006 xhatsi 5 metr xhesija 2 metr 5 centimetra

  Kukës 14 korrik 16:25
  6.500 €
 • 5 foto
  Liebherr 511 1989
  Kamionë

  Liebherr 511 1989

  Shitet Liebherr 511 viti 1989 or pune 5100 me dogan te paguar ne gjendje te mir e sapo ardhur nga gj

  Kukës 13 korrik 11:30
  13.000 €
 • 8 foto
  Mercedes benz
  Kamionë

  Mercedes benz

  Mercedes 1324 viti 1993 kamijoni posedon blokazh diferenciali rotajde vinq sinjalizim rrugaur ka vet

  Kukës 4 korrik 10:33
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  RENAULT 370dci për 8+1 vetura
  Kamionë

  RENAULT 370dci për 8+1 vetura

  gjendje t mir goma t reja

  Kukës 10 qershor 22:35
  14.000 €
 • 5 foto
  Transportues Elektrik PEFRA 509
  Kamionë

  Transportues Elektrik PEFRA 509

  Transportues elektrik me bateri 24V me karikus të inkuadruar, vit Prodhimi 2004, pesha e lejuar për

  Kukës 5 qershor 19:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamion Iveco 5 aks
  Kamionë

  Kamion Iveco 5 aks

  Kamion Iveco 5 aks i vitit 2006 me koke te kuqe dhe kazan gri

  Kukës 12 qershor 14:14
  Me Marrveshje