Kamionë
Lushnjë

Kamionë në shitje në Lushnjë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Case 580 G 4x4
  Kamionë

  Case 580 G 4x4

  shitet fadrom case 580g 4x4 ne gjendje te mir pune krahu mbrapa me zgjatje Mundesi nderrimi

  Lushnjë Sot, 09:30
  11.000 €
 • 3 foto
  Shitet mercedes atego 1223
  Kamionë

  Shitet mercedes atego 1223

  Shitet mercedes atego 1223 ne gjendje te shkelqyer dhe me pak km. Cmimi 12000 euro i diskutueshem. N

  Lushnjë Dje, 21:43
  12.000 €
 • 2 foto
  Mercedes-Benz Atego 1523
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1523

  Mercedes-Benz Atego 1523 me kazan dhe bazament vinçi E vitit 2007 E zhdoganuar Ne gjendje te shke

  Lushnjë Dje, 18:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Atego 1223
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1223

  Mercedes-Benz Atego 1223 e vitit 2007 me Vinç Palfinger me 3 dalje hidraulike dhe Kazan Ne gjendje

  Lushnjë Dje, 18:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Atego 1218 me vinç
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 1218 me vinç

  Mercedes-Benz Atego 1218 e vitit 2003 ne gjendje te shkelqyer , e zhdoganuar, me 285000 km origjinal

  Lushnjë Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz Actros 25-40 me kazan
  Kamionë

  Mercedes-Benz Actros 25-40 me kazan

  Mercedes-Benz Actros 25-40 ne gjendje te shkelqyer e 2002 , Euro 3 ,me kazan 13 m3(meterkub) dhe me

  Lushnjë Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz 11-14
  Kamionë

  Mercedes-Benz 11-14

  Mercedes-Benz 11-14 Me kazan dhe bazament Vinçi Gjendje shume te mire, i sapotarguar Per me shume

  Lushnjë Dje, 18:27
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes-Benz Atego 12-18
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 12-18

  Mercedes-Benz Atego 12-18 e vitit 2002 e zhdoganuar , dopiogabine , me liber sherbimesh dhe kilometr

  Lushnjë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-Benz 1222 Atego
  Kamionë

  Mercedes-Benz 1222 Atego

  Mercedes-Benz 1222 Atego me kontenier ,me parametra bashkohore , Euro 4 , me porte hidraulike , perm

  Lushnjë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  DAF 105 410 -08
  Kamionë

  DAF 105 410 -08

  Shes DAF 105 410 ne gjendje te shkelqyer me 560.000 km . EURO 5 .Me sarbatorin AD BLUE me kondisioni

  Lushnjë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz Atego 15-28
  Kamionë

  Mercedes Benz Atego 15-28

  Shes Mercedes Benz 15-28 Atego E vitit 2006 15 ton brutto Pesha mbajtese 8500kg Me motor 6370cm3 E

  Lushnjë Dje, 18:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man 10.153
  Kamionë

  Man 10.153

  Man 10.153 i vitit 2001 Ne gjendje shume te mire Me porte hidraulike I zhdoganuar

  Lushnjë Dje, 18:26
  5.900 €
 • 8 foto
  Fassi 990 .28 + flj 210.26
  Kamionë

  Fassi 990 .28 + flj 210.26

  Fassi gru albenia ersh ne sherbimin tuaj per cdo lloj kerkese ne ju ofrojme vinc fassi 201

  Lushnjë 12 dhjetor 18:08
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinc new FASSI F 85.A.23 2019
  Kamionë

  Vinc new FASSI F 85.A.23 2019

  Shitet vinc fassi F 85 me 3 apje ihraulike viti 2019 i ri ..per me teper na kontaktoni ne 0035568200

  Lushnjë 12 dhjetor 18:07
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Vinc FASSI GRU 2018
  Kamionë

  Vinc FASSI GRU 2018

  Auto S-I Trucks cranes perfaqesuesi i vincave FASSI GRU esh ne dispozicjon te plotsuar kerkese

  Lushnjë 12 dhjetor 18:04
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Vinc FASSI GRU ALBANIA
  Kamionë

  Vinc FASSI GRU ALBANIA

  Vinc sipas kerkeses ...FASSI GRU ALBANIA ju mirpresim per wireless tuaja ne I bejme realitet ..per

  Lushnjë 12 dhjetor 17:58
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 VITI 2002
  Kamionë

  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 VITI 2002

  Shitet vinc FASSI F 190.A.22 NE GJENDJE TE SHKELQYER ME KEMBE APJE-MBYDHJE IHRAULIKE PESHA MAXIMALE

  Lushnjë 12 dhjetor 17:57
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Vinc Bolfinolloil 2300L 2 apje ihraulike 2007
  Kamionë

  Vinc Bolfinolloil 2300L 2 apje ihraulike 2007

  Shitet vinc Bolfinolloil 2300L me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer viti 2007 pesha maximale

  Lushnjë 12 dhjetor 17:55
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet vinc Palfinger Pk 12502 2005
  Kamionë

  Shitet vinc Palfinger Pk 12502 2005

  Shitet vinc Palfinger pk 12502 performance 2005 me radiokontrol scareco ne gjendje te shkelqyer per

  Lushnjë 12 dhjetor 17:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shite Vinci PALFINGER CRANE PK 10500 3 APJE
  Kamionë

  shite Vinci PALFINGER CRANE PK 10500 3 APJE

  SHITE VINC PALFINGER CRANE PK 10500 3 apje hidraulike ne gjendje te shkelqyer..per me taper na konta

  Lushnjë 12 dhjetor 17:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VINC PALFINGER CRANE PK 8000 2 DALJE
  Kamionë

  VINC PALFINGER CRANE PK 8000 2 DALJE

  SHITET VINC PALFINGER CRANE PK 8000 ME 2 DALJE HIDRAULIKE BABY GJENDJE TE SHKELQYER PER ME TAPER NA

  Lushnjë 12 dhjetor 17:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet vinc HIAB 300 me 4 apje viti 99
  Kamionë

  Shitet vinc HIAB 300 me 4 apje viti 99

  Shitet vinc HIAB 300 me 4 apje ihraulike kembe apje-mbydhje ihraulike pesha maximale 12ton

  Lushnjë 12 dhjetor 17:44
  8.000 €
 • 0 foto
  Vinc kualidim per cdo lloj marke vinci
  Kamionë

  Vinc kualidim per cdo lloj marke vinci

  Tashme Auto S-I Trucks cranes i certifikuar per kualidim e cdo lloj mjeti dhe vinci qe njife

  Lushnjë 12 dhjetor 17:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Trailer Rehinkalk
  Kamionë

  Trailer Rehinkalk

  Trailer 3aks. 6goma.

  Lushnjë 29 nëntor 19:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  2 kova per eskavator
  Kamionë

  2 kova per eskavator

  2 kova per eskavator

  Lushnjë 22 nëntor 19:05
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Caterpillar D4
  Kamionë

  Caterpillar D4

  Caterpillar D4. viti prodhimit 1996. zinxhirat e rinje.

  Lushnjë 22 nëntor 18:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Liebher
  Kamionë

  Liebher

  Liebher 312. Viti prodhimit 1996. Per me shume info 00393277866293. Whatapp Viber Telegram

  Lushnjë 22 nëntor 18:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kok Scania 124-420
  Kamionë

  Kok Scania 124-420

  Kok scania 124-420 viti 2000 Kazan vetshkarkus viti 1996 20mq shitet ose ndrohet +355692094142 +355

  Lushnjë 22 nëntor 17:53
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Trailer Bianchi
  Kamionë

  Trailer Bianchi

  Trailer Bianchi. Viti prodhimit 1998. Me jastek ajeri. 6goma. 0695771111

  Lushnjë 22 nëntor 17:25
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Man TGA 4aks
  Kamionë

  Man TGA 4aks

  Man TGA 4aks. Viti prodhimit 2004. 200.000km ne gjendje perfekte. Per me shum info 0695771111 00393

  Lushnjë 17 nëntor 20:09
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Atego 1828 viti 2003 euro 3 me letra shqipetare
  Kamionë

  Atego 1828 viti 2003 euro 3 me letra shqipetare

  Me taksa te paguara gati per ca do dhoj prove

  Lushnjë 17 nëntor 17:18
  9.700 €
 • 11 foto
  Sprinter 315 viti 2009 vende 13 me dogan te paguar
  Kamionë

  Sprinter 315 viti 2009 vende 13 me dogan te paguar

  I sa po ardhur nga danimarka

  Lushnjë 17 nëntor 17:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Scania 124c 470
  Kamionë

  Scania 124c 470

  Scania 124c 470. Viti prodhimit 2004. Me karrel

  Lushnjë 15 nëntor 23:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Bote Cimento
  Kamionë

  Bote Cimento

  Bote Cimento. Per me shum info 0692094142

  Lushnjë 12 nëntor 12:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Eskavator Caterpillar 312c
  Kamionë

  Eskavator Caterpillar 312c

  Eskavator Caterpillar 312c viti prodhimit 2004. Ne gjendje perfekte mjeti vjen me porosi nga italia

  Lushnjë 11 nëntor 12:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  karrotrec soaps kerkeses te klientit
  Kamionë

  karrotrec soaps kerkeses te klientit

  karrotrec sipas kerkeses tuaj me permasa te ndryshme..per me te per na kontaktoni ne 00355682004563

  Lushnjë 11 nëntor 07:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  okazion 2500euro
  Kamionë

  okazion 2500euro

  Shitet iveko dayli viti 1990.vende 21 motorr 2500 turba .dokumentat I kan mbaruar.shiter per arsye m

  Lushnjë 19 tetor 19:16
  25 €
 • 5 foto
  Kamion MAN 26.343 vinci COPMA 165.4S FLJ65.2S
  Kamionë

  Kamion MAN 26.343 vinci COPMA 165.4S FLJ65.2S

  Shitet kamion MAN 26.343 me vinc COPMA 165.4S FLJ65.2S VITI 2005 ne gjendje te shkelqyer per me tepe

  Lushnjë 8 tetor 20:44
  25.000 €
 • 5 foto
  Kamion 1722 4xr
  Kamionë

  Kamion 1722 4xr

  Kamioni eshte 4x4 me vin kazani 3 ane vinc 4 dalje

  Lushnjë 7 tetor 07:55
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Massey Ferguson
  Kamionë

  Massey Ferguson

  Massey Ferguson 90kuaj. 33-66

  Lushnjë 6 tetor 20:26
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Betoniere Mercedes Actros
  Kamionë

  Betoniere Mercedes Actros

  Betoniere Mercedes Actros. Viti prodhimit 2008. Per me shum info 0695771111

  Lushnjë 6 tetor 20:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Actros 2004 4AKS
  Kamionë

  Mercedes Actros 2004 4AKS

  Mercedes Actros 2004 4AKS. Per me shum info 0695771111

  Lushnjë 6 tetor 20:26
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Eskavator Caterpillar 323DLN
  Kamionë

  Eskavator Caterpillar 323DLN

  Caterpillar 323DLN. Viti prodhimit 2009. 9841ore pune. Per me shum info. 0695771111

  Lushnjë 4 tetor 15:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vinc MKG 80.2 viti 2003 me 2 apje ihraulike
  Kamionë

  Vinc MKG 80.2 viti 2003 me 2 apje ihraulike

  Shitet vinc MKG 80.2 me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer viti 2003 per me teper

  Lushnjë 4 tetor 14:36
  3.500 €
 • 10 foto
  Man TGA 26.350
  Kamionë

  Man TGA 26.350

  Man TGA 26.350 Manual Ne gjendje shume te mire 3 akse Deri ne durres pa dogane

  Lushnjë 2 tetor 13:08
  12.500 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz Atego 12-23
  Kamionë

  Mercedes-Benz Atego 12-23

  Mecedes-Benz 1223 Atego E vitit 2004 Dopiogabine Ne gjendje shume te mire E pazhdoganuar Cmim

  Lushnjë 2 tetor 13:07
  9.500 €
 • 5 foto
  Vinc PALFINGER PK 3700 ME 2 APJE
  Kamionë

  Vinc PALFINGER PK 3700 ME 2 APJE

  Shitet vinc Palfinger pk 3700 me 2 apje ihraulike ne gjendje te shkelqyer per me teper na kontaktoni

  Lushnjë 29 shtator 09:32
  3.000 €
 • 4 foto
  Kosh Autovinç
  Kamionë

  Kosh Autovinç

  Kosh Autovinç

  Lushnjë 19 shtator 18:50
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Scania R420 4aks
  Kamionë

  Scania R420 4aks

  Scania R420 4aks. Viti prodhimit 2008. Ne gjendje shume te mire. 40.000euro ne Durres.

  Lushnjë 19 shtator 18:42
  40.000 €
 • 6 foto
  Sprinter 518 viti 2008 vende 17
  Kamionë

  Sprinter 518 viti 2008 vende 17

  Me dogan te paguar i sa po ardhur

  Lushnjë 19 shtator 11:03
  18.700 €