Kamionë
Mallakastër
Fluturime Stuttgart - Prishtinë me Çmimet me te lira!
Rezervo tani!

Kamionë në shitje në Mallakastër

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Sprinter 8+1.(U shit ) FLM merrjep.al.
  Kamionë

  Sprinter 8+1.(U shit ) FLM merrjep.al.

  Shitet sprinter. .makina eshte ne gjendje perfekte .Ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike

  Mallakastër 4 prill 11:51
  4.500 Lek
 • 4 foto
  17 22
  Kamionë

  17 22

  Shitet kamjon 17 22 viti 1992 me vinxh ne gjendje shum te mir per arsye papunsie

  Mallakastër 3 prill 09:46
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  iveco stralis 450 €5
  Kamionë

  iveco stralis 450 €5

  shitet iveco stralis 450 ne gjendje perfekte shume e paster sii brenda ashtu dhe jashte.Kamioni esht

  Mallakastër 1 prill 12:59
  6.000 €