Kamionë
Novoberdë

Kamionë në shitje në Novoberdë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  Bus Transport me *FRIGORIFER*
  Kamionë

  Bus Transport me *FRIGORIFER*

  Sapo i ardhun nga Gjermania Bus Transport Me Frigorifer. Prodhusi eshte Ford 144 000 te Kalume dhe e

  Novoberdë 5 prill 00:56
  Me Marrveshje