Kamionë
Pejë

Kamionë në shitje në Pejë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  shes kamjonin mercedes 16-25
  Kamionë

  shes kamjonin mercedes 16-25

  shes

  Pejë 4 prill 06:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  CITROEN
  Kamionë

  CITROEN

  Shes citroen 1.9 regjistrim deri me 8-8-2019

  Pejë 4 prill 02:15
  1.650 €
 • 7 foto
  shes VWCafter 2.5 Dizell
  Kamionë

  shes VWCafter 2.5 Dizell

  shes VWCafter 2.5 Dizell blu metjon me klim nxemje karrika pasqyret eletrike etj. cafteri osht ne

  Pejë 3 prill 23:29
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bobcat Bager
  Kamionë

  Bobcat Bager

  Shitet bageri si ne foto, eshte ne gjendje shum te regullt, Cmimi sipas marveshjes

  Pejë 3 prill 22:08
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN 35 ulese 1993
  Kamionë

  MAN 35 ulese 1993

  Shes Minibusin Man 190hocl , ngjendje perfekte 35 ulese , si dhe qendrim ne kemb 35 shum i rujtun si

  Pejë 3 prill 20:56
  7.000 €
 • 3 foto
  SHITET BAGERI OK
  Kamionë

  SHITET BAGERI OK

  Shitet bageri ok me zingjir. viti 1994

  Pejë 3 prill 19:13
  9.400 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Mercedes Benz 814

  Shitet Mercedes Benz 814viti prodhimit 1993 teknikisht eshte ne gjendje terregullt ka 10 muaj rexhi

  Pejë 3 prill 18:01
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamionet
  Kamionë

  Kamionet

  Shitet kamioneta VW 1.9 dizel Viti i prodhimit 1996 Gjendja shum e mirë

  Pejë 3 prill 17:53
  3.199 €
 • 6 foto
  NISSAN
  Kamionë

  NISSAN

  Ne gjendje shum te mier pune 196600 klm origjinal te kalume Ka bllokad Federat dupllo Pumpen dhe ko

  Pejë 3 prill 17:31
  2.000 €
 • 8 foto
  Makine professionale per drejtimin e karoserive
  Kamionë

  Makine professionale per drejtimin e karoserive

  Makina esht kjo ne foto per me shum informata na kontaktoni ne numrat 044316242-049427363

  Pejë 3 prill 17:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mikser
  Kamionë

  Mikser

  Shes miskerin per beton Mercedes 26.28 me motorr 25.35 viti 1988 6 kubik ne gjendje perfekte qmimi s

  Pejë 3 prill 17:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  volkswagen lt 35
  Kamionë

  volkswagen lt 35

  volkswagen lt 35 motori 2.5 dizell km 279 mij viti 2004 frigo gjendje perfekte regjistrim sigurim ed

  Pejë 3 prill 16:13
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Actros 1843
  Kamionë

  Mercedes Actros 1843

  Shitet kamioni Actros 1843 i gatshem per pun, viti i prodhimit 2000, i pa regjistruar

  Pejë 3 prill 16:01
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET IVECO
  Kamionë

  SHITET IVECO

  Iveco esht ne gjendje shum te mir teknike dhe boj ndrim me naj viq ose lop

  Pejë 3 prill 15:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Gjipi
  Kamionë

  Shitet Gjipi

  Per ma shum info: 044357534

  Pejë 3 prill 15:25
  1.300 €
 • 3 foto
  Sanak
  Kamionë

  Sanak

  Shes sanakt 5 e 20 me 2.45

  Pejë 3 prill 15:09
  250 €
 • 2 foto
  Man 26 414
  Kamionë

  Man 26 414

  Shitet kamjoni man 26 414 me dogan me homologim te paguar ne gjendje shum te mir retarder intarder t

  Pejë 3 prill 14:06
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 209
  Kamionë

  Mercedes 209

  shes kombin 9nulse regjistim ska gjamin ekrist eka motorr ka tmirr hidraulik tel 049803357

  Pejë 3 prill 13:40
  800 €
 • 5 foto
  Man 8 150
  Kamionë

  Man 8 150

  Man 8 150 forgon me rampë 4 m forgoni nxhendje te rregullt 93 viti

  Pejë 3 prill 13:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Iveco daily
  Kamionë

  Iveco daily

  Shes iveco daily kiper rexhistrim deri ne muajin e 6 2019 goma te reja hidrolik ne gjendje te mire t

  Pejë 3 prill 13:18
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes 8/14
  Kamionë

  Mercedes 8/14

  Shes motor Mercedes 8 / 14 ne gjendje shum te mir pune

  Pejë 3 prill 12:59
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Mercedes Benz 814

  Shitet kamioni mercedes 814 tekniksht eshte ne gjendje te rregullt viti prodhimit 1993 ka 10muaj

  Pejë 3 prill 11:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Liebherr 556
  Kamionë

  Liebherr 556

  Liebherr 556 viti i prodhimit 2013 , i posa ardhur nga gjermania ne gjendje te mire pune ka vag.

  Pejë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Liebherr 934
  Kamionë

  Liebherr 934

  Liebherr 934 viti i prodhimit 1999 ore te kaluara 15000, i posa ardhur nga gjermania ne gjendje te m

  Pejë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Liebherr 934 C
  Kamionë

  Liebherr 934 C

  Liebherr 934 C viti i prodhimit 2008 ore te kaluara 11000, i posa ardhur nga gjermania ne gjendje te

  Pejë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Liebherr 934 C
  Kamionë

  Liebherr 934 C

  Liebherr 934 C viti i prodhimit 2011 ore te kaluara 10000, i posa ardhur nga germania ne gjendje te

  Pejë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Liebherr 576
  Kamionë

  Liebherr 576

  Liebherr 576 viti i prodhimit 2006 ore te kaluara 15000, i posa ardhur nga gjermania ne gjendje te m

  Pejë 3 prill 10:45
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes nofllen aman
  Kamionë

  Shes nofllen aman

  Shes nofllen aman 60x50 ne gjendje shum te mir boj edhe ndrim me naj xhyp nese ma konvenon

  Pejë 3 prill 10:44
  10.500 €
 • 0 foto
  U SHIT Super Iveco ja paft hajrin pronari
  Kamionë

  U SHIT Super Iveco ja paft hajrin pronari

  Shitet kombi iveco i gjat.

  Pejë 3 prill 10:13
  3.700 €
 • 8 foto
  Fiat ducato
  Kamionë

  Fiat ducato

  Fiat. 1.9. Dizell Viti 1999 Gjendje perfekt i regjistrum rks. 045844311

  Pejë 3 prill 09:58
  2.350 €
 • 2 foto
  Pomp Betoni
  Kamionë

  Pomp Betoni

  Shitet Poma e Betonit e tipit Cifa, me gjatesi 32m, diametri i gypave 100mm, ne gjendje shume te mir

  Pejë 3 prill 09:50
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes sanakin
  Kamionë

  Shes sanakin

  Shes sanakin kiper veq sanakin e shes sanaki o i hekun prej kamjonit

  Pejë 3 prill 09:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Hanomag 55 D
  Kamionë

  Hanomag 55 D

  Shitet Hanomag 55 D ne gjendje shum te mire,gomat pothuajse te reja, viti 90,ndodhet ne Shqiperi.

  Pejë 3 prill 09:46
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Man tga
  Kamionë

  Man tga

  Man TGA 460 ps 2001 ne gjendje shum te mir . goma treja 044 347 199

  Pejë 3 prill 09:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes 13 20
  Kamionë

  Shes 13 20

  Ne gjendje te mir teknike me goma te mira 044 763851

  Pejë 3 prill 09:30
  3.300 €
 • 0 foto
  Shes volvo fh12
  Kamionë

  Shes volvo fh12

  Shes volvo fh12 viti 1997 posedon klim goma te mira hebebyhne gjatesia 7m e regjistruar per her te p

  Pejë 3 prill 09:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  VW Caddy 2.0 sdi rks 1 vit
  Kamionë

  VW Caddy 2.0 sdi rks 1 vit

  Shes VW Caddy 2.0 sdi 2004 Rks 1 vit tasht eka rexh e dyt ne kosove ne gjendje te rregullt me servi

  Pejë 3 prill 08:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  korpa rrafshuese dhe postole
  Kamionë

  korpa rrafshuese dhe postole

  shes korpen rrafshuese si dhe 1 postole per qekiq te madh korpa rrafshuese eshte me klipa dhe ne gj

  Pejë 3 prill 08:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN F 2000 35.414 intermix 10M3
  Kamionë

  MAN F 2000 35.414 intermix 10M3

  MAN F 2000 35.414 intermix 10M3

  Pejë 3 prill 06:10
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN TGX 2008
  Kamionë

  MAN TGX 2008

  MAN 18-480 ne gjendje shum te mire pune,pa dogane,manual,euro 5.

  Pejë 3 prill 05:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iveco dupllak me Dogan ardhur nga zvicrra
  Kamionë

  Iveco dupllak me Dogan ardhur nga zvicrra

  iveco osht ne gjendje shum te mir per ma zgjanimisht thirrem ne tel.ose viber

  Pejë 2 prill 15:50
  3.500 €
 • 3 foto
  Iveco daily 50C13
  Kamionë

  Iveco daily 50C13

  Shes iveco daily 50C13 .Viti i prodhim 2001. I ka 6 shpejtsi. Eshte Kipper. Eshte ne gjendje te rreg

  Pejë 2 prill 14:32
  6.500 €
 • 7 foto
  Kamion Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Kamion Mercedes Benz 814

  Shes Mercedes Benz 814 .Kipper .Viti i prodhimit 20.12.1996. I ka 191374Km. I sapo regjistruar. Esht

  Pejë 2 prill 14:32
  10.500 €
 • 4 foto
  Bager Yanmar
  Kamionë

  Bager Yanmar

  Shes bagerin Yanmar .Viti i prodhimit 2004 .I ka 3 korpa .I ka 6000 Or . Eshte 5.550Kg .Eshte ne gje

  Pejë 2 prill 14:32
  21.000 €
 • 2 foto
  Liebherr 904
  Kamionë

  Liebherr 904

  Liebherr 904 2000 ndrrim i mundshem me 904 ne goma

  Pejë 2 prill 13:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes mercedes sprinter 312D
  Kamionë

  shes mercedes sprinter 312D

  shes mercedes sprinter 312D viti 1999, 297.000km tkalume qmimi me marrveshje

  Pejë 2 prill 12:52
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes 308
  Kamionë

  Mercedes 308

  Mercedes Benz 308 Dizell Viti i prodhimit 1993 Hidraulik, bllokad Regjistrim deri ne Maj 2019

  Pejë 2 prill 11:18
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  SILLOS
  Kamionë

  SILLOS

  sillos 5 cope nga 200 ton ne gjendje shume te mir

  Pejë 2 prill 07:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet ford transit ndrrim i mundshem
  Kamionë

  Shitet ford transit ndrrim i mundshem

  Fordi asht ne gjendje te rregullt

  Pejë 2 prill 06:44
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamijon volvo fl6 3000euro urgjent
  Kamionë

  Kamijon volvo fl6 3000euro urgjent

  Shes volvon shum gjendje tmir motorrin perfekt gomat e reja batarijat e reja filterat servisin komp

  Pejë 2 prill 06:31
  3.000 €