Kamionë
Peqin

Kamionë në shitje në Peqin

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Okazjon
  Kamionë

  Okazjon

  Shiten pirujt njeri esht 2 ton tjetri 5 ton. Shiten ose nderrohen me x5 ML q7 porsh ose makina te

  Peqin 12 qershor 21:48
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Okazion Frigorifer atego
  Kamionë

  Okazion Frigorifer atego

  Kamioni esht ne gjendje te shkelqyer frigorifer ne gjendje shum te mir pune + kondiciner gabine me b

  Peqin 11 maj 16:43
  11.900 €
 • 1 foto
  Mercedes Benz 208
  Kamionë

  Mercedes Benz 208

  shitet fugoni Mercedes-Benz sprinter 208 motorrit 220cdi ne gjendje shum te mir

  Peqin 3 prill 19:16
  5.000 €
 • 1 foto
  sprinter 208
  Kamionë

  sprinter 208

  shitet fugoni Mercedes Benz sprinter 208 motorri 220 cdi ne gjendje shum te mir I pa punuar

  Peqin 3 prill 19:16
  5.000 €
 • 2 foto
  Shitet eskavatori
  Kamionë

  Shitet eskavatori

  Shitet eskavator atlas 1304 Pesha 18 t

  Peqin 3 prill 16:25
  15.000 €
 • 6 foto
  Kamjon iveco
  Kamionë

  Kamjon iveco

  shitet kamion iveco me vinc dhe kove pesha qe nge 750 kg ne 21 meter/ lartesi. i sapo ardhur nga ita

  Peqin 3 prill 03:56
  12.000 €
 • 3 foto
  Fadrome me zinxhire
  Kamionë

  Fadrome me zinxhire

  Shitet fadrome me zinxhire fiat i vendoset edhe arganelle

  Peqin 2 prill 12:01
  7.000 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz 312D
  Kamionë

  Mercedes Benz 312D

  Mercedes Benz 312D , 1996, gjendje shum e mir motorrike dhe xhenerike. Goma te reja ,

  Peqin 1 prill 08:22
  5.200 €
 • 7 foto
  kamion
  Kamionë

  kamion

  shitet kamion 1622 4x4 me reduktor me vinc hiab me kazan zvicerian kamioni eshte i vitit 85 eshte ne

  Peqin 1 prill 05:03
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Okazion Frigorifer
  Kamionë

  Okazion Frigorifer

  Shitet kamion ateko mercedez18.28.viti 2002 ne gjendje shum te mire 12 marshe frigoriferi shum pak o

  Peqin 31 mars 18:53
  14.900 €