Kamionë
Pogradec

Kamionë në shitje në Pogradec

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 8 foto
  Mercedes Benz Vito 2.2cdi me 6marsha,i diskutushem
  Kamionë

  Mercedes Benz Vito 2.2cdi me 6marsha,i diskutushem

  Mercedes Benz Vito motorr 2.2cdi , viti 2004,kamio manuale 6 marsha,pasqyra elektike me palosje dhe

  Pogradec Dje, 17:52
  5.650 €
 • 3 foto
  Atego 12 23
  Kamionë

  Atego 12 23

  Atego 12 23 i sapo ardhur nga jashte. Viti 2005. Gjendje perfekte

  Pogradec 14 gusht 09:16
  15.000 €
 • 2 foto
  Skavator Fiat Hitachi
  Kamionë

  Skavator Fiat Hitachi

  Okazion

  Pogradec 10 gusht 22:02
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGA 18.350
  Kamionë

  MAN TGA 18.350

  Shitet Man Tga 18.350 viti 2005 Kamioni esht ne gjendje te rregullt Me dogane te paguar Kambio au

  Pogradec 3 gusht 11:50
  13.000 €
 • 2 foto
  Mercedes benz atego 1217
  Kamionë

  Mercedes benz atego 1217

  Shitet ose nderrohet me makine tjeter +- vleren.Kamion mercedes benz atego . Viti i prodhimit 1999

  Pogradec 19 korrik 20:13
  8.000 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz sprinter 211
  Kamionë

  Mercedes-Benz sprinter 211

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,dogane e paguar,goma te reja,sensor parkimi mbrapa,sendilje mesh

  Pogradec 26 qershor 12:02
  5.600 €
 • 0 foto
  Ekskavator
  Kamionë

  Ekskavator

  Libher 912. Shitet per arsye se kam mjete te tjere. Cmimi me merrveshje

  Pogradec 25 qershor 17:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  4x4
  Kamionë

  4x4

  Shes ifa l60 ne gjendje te mire pune makina eshte me motor benci 6 goma te reja

  Pogradec 20 qershor 17:26
  7.000 Lek
 • 3 foto
  Mercedez Benz 12 23
  Kamionë

  Mercedez Benz 12 23

  Mercedez Benz ATEGO 12 23, ne gjendie shume te mire e sapo erdhur vetem me dogane, viti 2005.

  Pogradec 15 qershor 10:03
  15.000 €
 • 10 foto
  Mercedes-Benz sprinter 213
  Kamionë

  Mercedes-Benz sprinter 213

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,ne gjendje shume te mire xhenerike,mekanike dhe estetike,goma te

  Pogradec 12 qershor 23:00
  5.500 €
 • 4 foto
  Mercedes-Benz sprinter
  Kamionë

  Mercedes-Benz sprinter

  Dogane e paguar,gjedje shume te mire xhenerike,mekanike dhe estetike,viti 2004,goma te reja,7 vende.

  Pogradec 11 qershor 10:07
  6.400 €
 • 3 foto
  Merxedes benz
  Kamionë

  Merxedes benz

  Shitet makin spriter viti 98.Kazanke elektrike.vetshkarkuse nga te treja anet.Makina ka 4 goma te r

  Pogradec 19 maj 18:43
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes-Benz 220
  Kamionë

  Mercedes-Benz 220

  Makina disponon 4 goma te reja Timon hidraulik Abs Kazan vetshkarkurles Tende, super gjendje Etj

  Pogradec 11 maj 17:50
  4.700 €
 • 4 foto
  Daf Xf
  Kamionë

  Daf Xf

  Kamion Daf i 2007 euro 5 + frigorifer Caria 1800 i 2004 me 22 mije ore pune.Ne gjendje shume te mire

  Pogradec 2 maj 15:01
  25.000 €
 • 4 foto
  MAN 4x4
  Kamionë

  MAN 4x4

  gomat e reja ,4x4,vet shkarkus,makines i jane bere te gjitha sherbime . cmimi i diskutueshem.

  Pogradec 19 prill 20:02
  8.000 Lek
 • 3 foto
  NDRICUES ZIRAFE LED DIESEL FULL HIDRAULIK
  Kamionë

  NDRICUES ZIRAFE LED DIESEL FULL HIDRAULIK

  shitet ndricues dizel kater reflektor led lartesia 9 metra komandimi full hidraulik e traut viti i p

  Pogradec 19 prill 19:50
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  shitet piaggio 1.4 nafte viti 2004 vetshkarkuse
  Kamionë

  shitet piaggio 1.4 nafte viti 2004 vetshkarkuse

  shitet piaggio 1.4 nafte viti 2004 vet shkarkuse me dokumenta t sapo prera per 1 vit gomat t reja es

  Pogradec 8 prill 20:24
  4.200 €
 • 1 foto
  Man 19.240
  Kamionë

  Man 19.240

  Eshte makine shum e mir .4x4 gomat e 6 te reja sherbimet e kryera .Vet shkarkuese .I diskutueshem.

  Pogradec 6 prill 21:38
  7.500 Lek
 • 11 foto
  Ateco 12 23
  Kamionë

  Ateco 12 23

  Mercedez benz Atego 12 23 viti 2000, makina ka Ritardo dhe marsh gjysme. Gomat te gjitha te reja, me

  Pogradec 4 prill 10:53
  12.500 €
 • 4 foto
  Shitet kamjoni
  Kamionë

  Shitet kamjoni

  Shitet per shkak emigrimi. Ndodhet ne gjendje shume te mire.

  Pogradec 4 prill 09:20
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kamjoni
  Kamionë

  Shitet kamjoni

  Eshte ne gjendje shume te mire

  Pogradec 4 prill 09:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Traileri
  Kamionë

  Traileri

  shitet traileri ne gjendje shum te mir me goma te sa po vena kualidimi i sa po ber dhe esht ne gjend

  Pogradec 4 prill 09:02
  5.000 Lek
 • 3 foto
  shitet trailer
  Kamionë

  shitet trailer

  shitet trailer ne gjendje shum te mir me goma te reja dhe esht gati per pun

  Pogradec 4 prill 06:56
  5.000 Lek
 • 3 foto
  Trajler
  Kamionë

  Trajler

  shitet trajler be gjendje shum te mir me goma te reja dhe githa sherbimet e bera

  Pogradec 4 prill 06:32
  5.000 Lek
 • 5 foto
  shitet trajler 2003
  Kamionë

  shitet trajler 2003

  shitet trajler shum i mir ne gjendje shum te shkelqyeshne me goma te reja dhe mbushama te re

  Pogradec 4 prill 06:32
  6.500 €
 • 5 foto
  shitet furgon mallrash
  Kamionë

  shitet furgon mallrash

  shitet fugon mallrash ne gjendje shum te mir motorrike xhenerike fugoni esht me goma te reja dhe i

  Pogradec 4 prill 06:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN 4×4
  Kamionë

  MAN 4×4

  Shitet kamioni MAN me VINC 4×4, motorri 14-170 ..ne gjendje shum te mire,,me dogane te paguar,,ko

  Pogradec 3 prill 19:49
  12.000 €
 • 5 foto
  Kamiocine iveco
  Kamionë

  Kamiocine iveco

  Kamiocine iveco. Viti prodhimit 2005 Makina eshte ne gjendje te mire sa ka ardhur nga gj ermania sh

  Pogradec 3 prill 17:50
  9.000 €
 • 0 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Shitet kamiocine iveco ne gjendje shume te mire. Me dogane te prere. Karroceria 2.4/4.6m

  Pogradec 3 prill 11:40
  8.500 €
 • 5 foto
  Mercedes-Benz sprinter 311 CDI
  Kamionë

  Mercedes-Benz sprinter 311 CDI

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,dogane e paguar,viti 2002,karroceri 2.8 meter te gjate,4 pistona

  Pogradec 3 prill 10:00
  5.700 €
 • 0 foto
  VOLVO FM 400 Euro 4 motor 10 m 3
  Kamionë

  VOLVO FM 400 Euro 4 motor 10 m 3

  - Volvo fm 400 - viti 2010 - per me shum informacione me telefononi ne viber 0038975212212

  Pogradec 3 prill 09:21
  35.000 €
 • 4 foto
  Iveco 2005
  Kamionë

  Iveco 2005

  Shitet iveco 2005 sa po ka erdhur nga gjermania me dogane sherbime te bere frena te reja komplet val

  Pogradec 3 prill 07:19
  8.500 €
 • 3 foto
  Koke terheqese Man 19-464
  Kamionë

  Koke terheqese Man 19-464

  Kamion MAN 19-464 me dokumenta te paguara me pompe hidrauliku. Ne gjendje shum te mire. Viti i prodh

  Pogradec 2 prill 10:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mersedez & Perkins
  Kamionë

  Mersedez & Perkins

  Shiten kamioçinat. Makina kane dekumentacion te rregullt + siguracion. Perkins eshte 4x4 me bllokazh

  Pogradec 2 prill 09:30
  4.500 €
 • 7 foto
  Mersedez benz
  Kamionë

  Mersedez benz

  Makina eshte shum e paster me te gjitha dokumentat dhe siguracion te paguar. 220 motorr i thjeshte

  Pogradec 2 prill 08:30
  6.000 €
 • 4 foto
  Mersedes & Perkins
  Kamionë

  Mersedes & Perkins

  Makinat jane ne gjendje shume te mire. Jane te pajisura me dekumentacion perkates dhe siguracion. Pe

  Pogradec 2 prill 08:22
  4.000 €
 • 8 foto
  Furgon Sprinter 211 Cdi
  Kamionë

  Furgon Sprinter 211 Cdi

  Shitet Furgon Sprinter 211 Cdi Viti: Tetor 2000 me letra te sapo prera + Siguracion per jasht shte

  Pogradec 2 prill 07:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion 4x4
  Kamionë

  Kamion 4x4

  Shes kamion 4x4 ne gjendje te mir pune me dekumenta te rregullta per nje vit kamioni eshte reduktor

  Pogradec 1 prill 13:47
  10.000 €
 • 1 foto
  Kamioncine KAMA
  Kamionë

  Kamioncine KAMA

  Makina eshte ne gjendje pune te mire viti i prodhimit 2008 timon hidraulik. Shitet per arsye mosperd

  Pogradec 1 prill 12:53
  320.000 Lek
 • 5 foto
  Daf
  Kamionë

  Daf

  Shitet Kamion Daf + frigorifer .I 2007 Euro 5. Frigoriferi Caria 1800 i 2004 me 22mije ore pune . Ne

  Pogradec 1 prill 12:14
  25.000 €
 • 4 foto
  Ford Transit
  Kamionë

  Ford Transit

  Ford Tranzit, viti 1999, ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike. letra te prera deri ne sht

  Pogradec 1 prill 09:10
  3.100 €
 • 4 foto
  kamioncin
  Kamionë

  kamioncin

  shes kamiocine ne gjendje te mir ne motor 300. me letra deri ne dhjeto makina eshte ne gjendje te mi

  Pogradec 1 prill 04:04
  4.500 Lek
 • 7 foto
  Mercedes-Benz sprinter 311
  Kamionë

  Mercedes-Benz sprinter 311

  Makina sapo ka erdhur nga gjermania,ne gjendje te shkelqyer xhnerike,motorike dhe estetike,dokumenta

  Pogradec 1 prill 03:48
  5.200 €