Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  man 8-163 origjinal kipper
  Kamionë

  man 8-163 origjinal kipper

  shes man 8-163 ne gjendje te mir regjistrim deri me 15/03/2020 goma treja origjinal kiper me blloka

  Prishtinë Sot, 14:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Transport, Bartje, Rilokim 044 717 925
  Kamionë

  Transport, Bartje, Rilokim 044 717 925

  Bejm transportin e mallrav ne Prishtine dhe ne gjith Kosoven Bartje,Rilokimi,Transport. Viber +383

  Prishtinë Sot, 14:35
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kran Marimanga  Shlep autobartje kran
  Kamionë

  Kran Marimanga Shlep autobartje kran

  autobartje.24h mundsia per bartjen e dy veturave me kamion Special,24h onllajn.

  Prishtinë Sot, 14:33
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shlep Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202
  Kamionë

  Shlep Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202

  Shlep Kran Transport AutoBartje Marimang 044285202

  Prishtinë Sot, 14:25
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Auto Bartje Shlep Marimanga 24H 044 285 202
  Kamionë

  Auto Bartje Shlep Marimanga 24H 044 285 202

  Auto Bartje 24h 044 285 202

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Transport - Taxi
  Kamionë

  Transport - Taxi

  Bejm bartjen e mallrave te ndryshme ne ter Kosoven

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  MARIMANGA AUTO BARTJE TRANSPORT 044 285 202
  Kamionë

  MARIMANGA AUTO BARTJE TRANSPORT 044 285 202

  AUTO BARTJE 24H 044 285 202

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHLEP AUTO BARTJE TRANSPORT MARIMANG 044285202
  Kamionë

  SHLEP AUTO BARTJE TRANSPORT MARIMANG 044285202

  TRANSPORTI I MAKINAVE 24H KRAN 044 285 202

  Prishtinë Sot, 14:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  BLEJ KAMIONA 4 AKS SCANA & MERCEDES & MAN ✔️
  Kamionë

  BLEJ KAMIONA 4 AKS SCANA & MERCEDES & MAN ✔️

  Blejm kamijona 4 aksa mund të jen Scania ose mercedes ose man. Kontakt:Nr 049 544 589 ☎️

  Prishtinë Sot, 14:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bager bejm hapjen e kanalev rrafshime te orrev prshjen e shtepijav

  Prishtinë Sot, 13:57
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN TGA 2005 I SAPO DOGANUAR
  Kamionë

  MAN TGA 2005 I SAPO DOGANUAR

  MAN TGA 2005 18-430 Viti 2005 I sapo ardhur dhe Doganuar ne Kosove Me Klime I gatshem per pune

  Prishtinë Sot, 13:57
  8.500 €
 • 2 foto
  Bager
  Kamionë

  Bager

  Punojmë me bager dhe transport me kamion

  Prishtinë Sot, 13:53
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pirunjer me mbushes te rrymes
  Kamionë

  Pirunjer me mbushes te rrymes

  Pirunjer me mbushes te rrymes shum praktik per pun Tele: +38344446149

  Prishtinë Sot, 13:50
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes 809
  Kamionë

  Mercedes 809

  shes mercedes 809 ni vit rks n gjendje shum te mir teknike pesha e lejuar per ngarkes 4t serviset e

  Prishtinë Sot, 13:43
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Kombi Peugeot boxer
  Kamionë

  Kombi Peugeot boxer

  shes kombi peugeot boxer 2.8 dizell motorr i ivecos viti 2005 automati klim abs sp centrall karrika

  Prishtinë Sot, 13:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man TGA 26.390 6X6
  Kamionë

  Man TGA 26.390 6X6

  Shes MAN TGA 26.390 common rail Kamioni esht ne gjendje shume te mir , gomat i ka 70%. Kamioni ka bl

  Prishtinë Sot, 13:42
  45.000 €
 • 11 foto
  Scania P94
  Kamionë

  Scania P94

  Scania p94 v.p 1999 i regjistruar KS deri 29.11.2019 automatik te kaluara 384mi te garantuara ne gje

  Prishtinë Sot, 13:38
  9.800 €
 • 1 foto
  Punojmë me Mini Bagera
  Kamionë

  Punojmë me Mini Bagera

  Punojmë me Mini Bagera

  Prishtinë Sot, 13:20
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Punojmë me Bagera Dhe Transport
  Kamionë

  Punojmë me Bagera Dhe Transport

  Kryejmë keto sherbime Rrmihjen e kanallave Rrëzimin e shtepive Transport

  Prishtinë Sot, 13:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pompa hidrauliku
  Kamionë

  Pompa hidrauliku

  Shesim Pompa hidrauliku per Bager kamijon traktor etj

  Prishtinë Sot, 13:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shofer Mjete te Randa Nga europa me porosi
  Kamionë

  Shofer Mjete te Randa Nga europa me porosi

  Sjellim Mjete te renda dhe te Leta Rregullimi i te gjitha Dukomentave per Exsport pomp Betoni Mixer

  Prishtinë Sot, 13:11
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini baer dhe transport

  Prishtinë Sot, 13:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punom me bagera
  Kamionë

  Punom me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager

  Prishtinë Sot, 13:01
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm me bagera skip mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera skip mini bager

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 12:56
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me bagera skip mini bager dhe transport

  Prishtinë Sot, 12:54
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me skip bagera te mdhej dhe te vogel bejm prishjen e shtepijav hapejn e podrumav kanalev te n

  Prishtinë Sot, 12:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Punojm me mini bager bagera te mdhaj dhe skip hapum podruma hapum kanale prishum shtepija te vjetra

  Prishtinë Sot, 12:51
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Punojm me bager
  Kamionë

  Punojm me bager

  Punojm me bagera te mdhej skip dhe mini bagera kryjm te gjitha punt sipas marrveshjes prishum shtepi

  Prishtinë Sot, 12:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me skip dhe me bagera
  Kamionë

  Punojm me skip dhe me bagera

  Punojm me mini bager skip dhe bagera kryjm te gjitha punet qe kryhen me mjet dhe bjem edhe transpor

  Prishtinë Sot, 12:49
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punom me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punom me bagera dhe mini bager

  Punojm me bagera dhe mini bager edhe me skip kryjm te gjitha punet qe kryhen me makineri

  Prishtinë Sot, 12:48
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamionet iveco me kran e ardhur prej zvicre
  Kamionë

  Kamionet iveco me kran e ardhur prej zvicre

  Kamionet iveco me kran e ardhur prej zvicre viti 2000 Lt iveco mercedes-sprinter T5 T4 kamione

  Prishtinë Sot, 12:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me mini bager skip dhe me bagera te mdhaj bejm edhe transportin e te gjitha llojev dheun dhe

  Prishtinë Sot, 12:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kemi Bandasha te kamionetave dhe te kombave
  Kamionë

  Kemi Bandasha te kamionetave dhe te kombave

  Kemi bandasha te kamionetave Lt mercedes-sprinter T4 iveco Te kombave T4 T3 mercedes vito etj Lt

  Prishtinë Sot, 12:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Prokolic terheqese 7 Metra me sofer
  Kamionë

  Prokolic terheqese 7 Metra me sofer

  Prokolic 7 metra me sofer e zvicres me dogan te pagume Lt iveco mercedes-sprinter T5 T4 krafte

  Prishtinë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamionet iveco e zvicres viti 2005 me dogan
  Kamionë

  Kamionet iveco e zvicres viti 2005 me dogan

  Kamionet iveco 2005 e zvicres me dogan te paguar ne gjendje shum te mir Lt iveco T5 T4 mercedes

  Prishtinë Sot, 12:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kemi kuka te kamionetave dhe te kombave
  Kamionë

  Kemi kuka te kamionetave dhe te kombave

  Kemi kuka te kamionetave dhe kombave kemi kuk te kamionetes dhe kombave Mercedes-sprinter Lt T4 Ivec

  Prishtinë Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bager 044612686
  Kamionë

  Punojm me bager 044612686

  Punojm me bagera me skip dhe mini bagera prishum shtepija te vjetra dhe hapum kanale ne qfardo fells

  Prishtinë Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Punojm me bagera
  Kamionë

  Punojm me bagera

  Bejme pune te ndryshme me bager dhe kamion rrenim te shtepive hapje te podrumeve hapje te kanaleve s

  Prishtinë Sot, 12:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Kryjm te gjitha punet qe kryhen me bagera te mdhej edhe mini bagera edhe me skip hapu podruma prishu

  Prishtinë Sot, 12:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TransporT Bëjm Vendosjen e Kapriatav te Dryshme
  Kamionë

  TransporT Bëjm Vendosjen e Kapriatav te Dryshme

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYS

  Prishtinë Sot, 12:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejmë TransporT Ne Gjith Kosoven Auto Kran Besi
  Kamionë

  Bejmë TransporT Ne Gjith Kosoven Auto Kran Besi

  AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKiAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE ELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE

  Prishtinë Sot, 12:21
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Marimag shlep
  Kamionë

  Marimag shlep

  Autotrasport 24h.aty ku ka nevoj!!!.

  Prishtinë Sot, 12:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Schaeff HML30
  Kamionë

  Schaeff HML30

  shitetbageri ne gjendje te mir pune mundet te provohetne qdo koh viti prodhimit 1992 me 4 lug 30 cm

  Prishtinë Sot, 12:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Taxi
  Kamionë

  Taxi

  Transport 24 h 044339532

  Prishtinë Sot, 12:09
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego 1223
  Kamionë

  Atego 1223

  Atego 1223 viti 1999 rks

  Prishtinë Sot, 12:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes pjes iveko 8 13 dhe 11 16
  Kamionë

  Shes pjes iveko 8 13 dhe 11 16

  Shes pjes te ivekos shes motorrin iveko 16 ne gjendje shume te mire eshte i montuar ne kamion dhe m

  Prishtinë Sot, 11:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Transport 044339532
  Kamionë

  Transport 044339532

  Bejm transport

  Prishtinë Sot, 11:54
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kuken per kamiona
  Kamionë

  Shes kuken per kamiona

  Shes kuken ne gjendje shume te mire eshte me shin te kamionit qmimi 100

  Prishtinë Sot, 11:54
  100 €
 • 4 foto
  SHITET 4 Aksi Scani112 OFERT SPICIALE 10.000€ kesh
  Kamionë

  SHITET 4 Aksi Scani112 OFERT SPICIALE 10.000€ kesh

  Shes kamjoni kater aks, Scani 112, 340 kual fuqi, viti i prodhimit 1988, matorrin e ka te vitit 1993

  Prishtinë Sot, 11:53
  11.500 €
 • 11 foto
  iveco kamion 15.12.2003 anglez pa dogan
  Kamionë

  iveco kamion 15.12.2003 anglez pa dogan

  kamioni ka ardh nga anglia eshte ne gjendje shum te mir te gjitha gomat i ka te reja neper kabin ka

  Prishtinë Sot, 11:50
  3.200 €