Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  Branik : Sprinter & Crafter
  Kamionë

  Branik : Sprinter & Crafter

  - Shes Branikun ka qen i vendosur ne Sprinter 515 cdi por osht i pershtatshum edhe per Crafter apo k

  Prishtinë 17 maj 02:07
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Goma M-S 225/70R15C : Sprinter & Volksawagen
  Kamionë

  Goma M-S 225/70R15C : Sprinter & Volksawagen

  - Sprinter & Volkswagen-LT : Goma M-S te dimrit ( Fullda ) 225/70R15C Prej seris t’par 1995 de

  Prishtinë 17 maj 01:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco Daily 35s13
  Kamionë

  Iveco Daily 35s13

  Shitet Iveco Daily ne ngjendje te rregullt , posedon 4 goma C te rreja , regjistrim deri me 01-2

  Prishtinë 16 maj 19:35
  3.900 €
 • 2 foto
  Sprinter 311 CDI viti 2004 regjistrim 7 muj RKS
  Kamionë

  Sprinter 311 CDI viti 2004 regjistrim 7 muj RKS

  sprinter 311 gjendje shum tmir

  Prishtinë 16 maj 18:26
  3.200 €
 • 4 foto
  Man 8-150
  Kamionë

  Man 8-150

  Man 8-150

  Prishtinë 16 maj 16:42
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes kamionet
  Kamionë

  Mercedes kamionet

  Mercedes benz 609 dabell kabin per 7 persona Ne gjendje te rregullt teknike 250000 te kalume dimen

  Prishtinë 15 maj 19:38
  2.500 €
 • 2 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Shes rimorkion e re viti 2019 e prodhuar.

  Prishtinë 15 maj 18:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  SHITET RIMORKIO DKD 17
  Kamionë

  SHITET RIMORKIO DKD 17

  SHITET RIMORKIO DKD 17 KAESSBOHRER MIND TE THIRRNI EDHE NE VIBER

  Prishtinë 15 maj 17:58
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio ne shitje
  Kamionë

  Rimorkio ne shitje

  Shitet Rimorkio (Schmitz) 24 kubik e vitit 2005, rimorkio është ne gjendje shumë te mirë. Tel/vibe

  Prishtinë 15 maj 11:54
  15.000 €
 • 0 foto
  TRANSPORT MALLRASH
  Kamionë

  TRANSPORT MALLRASH

  bejm transport mrenda dhe jasht vendit

  Prishtinë 15 maj 10:33
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Lt 35 TDI
  Kamionë

  Lt 35 TDI

  Lt 35 Regjistrimi i par ne ks viti 2004 ne gjendje shum te mir xhamat me rrym centrall Motorri 2.8 m

  Prishtinë 15 maj 09:52
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  shitet kamioneta
  Kamionë

  shitet kamioneta

  shitet kamioneta mercedes 2.4 diesel viti 1986 bej ndrrim edhe me mjete pune per auto llaker nr tel

  Prishtinë 14 maj 21:51
  2.000 €
 • 3 foto
  Iveco 35-10
  Kamionë

  Iveco 35-10

  Shes Iveco 35-10 ngjendje perfekte kiper fabrikisht me menjaq 3ant dupllo federa per pesha tranda I

  Prishtinë 14 maj 21:11
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes Sprinter 316 CDI
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 316 CDI

  Shitet Mercedes Sprinter 316 CDI 163 PS 2011 automatik ngjendje trregullt i ardhun prej Suedie

  Prishtinë 14 maj 21:11
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kombi Ford Transit
  Kamionë

  Shitet kombi Ford Transit

  Shitet kombi Ford Transit, me çmim te volitshem. Çmimi sipas marreveshjes.

  Prishtinë 14 maj 20:26
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  BAGERA ME QIRA MJETE ME QIRA
  Kamionë

  BAGERA ME QIRA MJETE ME QIRA

  Bagera

  Prishtinë 14 maj 19:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sprinter 213
  Kamionë

  Sprinter 213

  Shitet Sprinteri i sapo ardhur nga Gjermania ne gjendje te rregullt Klim Centrall 102.00km te kaluar

  Prishtinë 14 maj 15:49
  3.800 €
 • 2 foto
  PRIKOLIC WESTFALIA 1 TON
  Kamionë

  PRIKOLIC WESTFALIA 1 TON

  SHITET PRIKOLICA WESTFALIA 1 TON PESHA TOTALE 1.25 TON DIMENSIONET : GJATESI 2.5 M GJENSI 1.5 M

  Prishtinë 14 maj 10:28
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Crafter
  Kamionë

  Crafter

  Automjeti është gjendje shum te mir Viti 2008 VW crafter 2.5 tdi I posa doganuar, posedon kilimen ,s

  Prishtinë 14 maj 02:14
  8.600 €
 • 1 foto
  Shitet kamioni MAN
  Kamionë

  Shitet kamioni MAN

  Kamioni Man 0810 eshe ne gjendje te mire si motorri ashtu edhe kiperi. Kamioni eshte i qlajmruar.

  Prishtinë 13 maj 23:06
  3.800 €
 • 0 foto
  iveco 35 10 turbo për pjese
  Kamionë

  iveco 35 10 turbo për pjese

  kamjonete turbo dizell iveco 35 10 89 shitet vetem per pjese eshte komplet turbina boshpumpa kryt

  Prishtinë 13 maj 18:55
  1 €
 • 6 foto
  Punë me asfallt ngjeshje dhe kanalizim
  Kamionë

  Punë me asfallt ngjeshje dhe kanalizim

  Kryejmë këto shërbime: pergatitja e bazave asfalltime ngritja dhe rregullimi i pusetave mihje

  Prishtinë 13 maj 18:34
  1 €
 • 4 foto
  Sprinter 313 CDI viti 2005 i sa po ardhur
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI viti 2005 i sa po ardhur

  sprinteri eshte ne gjendje perfekte rimorkio 2.80m

  Prishtinë 13 maj 13:14
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes 8/14
  Kamionë

  Mercedes 8/14

  Shes mercedes 8/14 viti 87 gomat e mira te gjitha osht ne gjendje te rregullt per qdo lloj prove me

  Prishtinë 13 maj 13:08
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  JCB 8080 viti 2008 pesha 8.3 ton
  Kamionë

  JCB 8080 viti 2008 pesha 8.3 ton

  Shiten 2 jcb 8080 viti 2008 pesha 8.3 ton te sapo ardhur nga jashte..disponojn kapje shpejt inpjante

  Prishtinë 13 maj 10:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shes Hebebinen ne gjendje te rregulltë. Pesha maksimale ngritëse 2000kg me tri menyra komanduese, me

  Prishtinë 13 maj 10:00
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VOLVO #EC240-2006
  Kamionë

  VOLVO #EC240-2006

  VOLVO #EC240 FOR SALE-SHITET- 👌👌 🆕🆕 #VOLVO #EC240 ✅Marka :VOLVO ✅Model:EC240CL ✅Vitit: 2006

  Prishtinë 13 maj 08:50
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  LIEBHER R 934 C HDS-2007
  Kamionë

  LIEBHER R 934 C HDS-2007

  LIEBHER R 934 C HDS ✅Vitit : 2007 ✅Pesha :33.500 kg ✅Motor:145KW ✔Luga 2 m3 ✔Klima ✔Kam

  Prishtinë 13 maj 08:30
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  mercedes benz 4144
  Kamionë

  mercedes benz 4144

  Ne jemi Firme qe meremi me shitblerje makineri te renda ndertimi.marim pjese me porosi.mercedes benz

  Prishtinë 12 maj 11:43
  38.000 €
 • 1 foto
  Kanata te Alomin 410x200
  Kamionë

  Kanata te Alomin 410x200

  - Kanta te Alominit 410 gjatsi 200 gjoni per me shum na kontaktoni ne Tel : 044-284-321 apo Viber :

  Prishtinë 12 maj 11:07
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Sanduk Kamioni
  Kamionë

  Sanduk Kamioni

  Sanduk Kamioni prej aluminit. Gjatesia 3.80 metra, gjeresia 2.20 metra, lartesia 1.75 metra.

  Prishtinë 11 maj 22:55
  600 €
 • 5 foto
  Shitet kombi
  Kamionë

  Shitet kombi

  Shitet kombi ne gjendje te mire

  Prishtinë 11 maj 20:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mbrojtse te lloqit per Kamjoneta
  Kamionë

  Mbrojtse te lloqit per Kamjoneta

  - Shiten mbrojtsest e lloqit kan qen te vendosura ne Sprinter 316 cdi por bejn edhe per kamjoneta tj

  Prishtinë 11 maj 17:10
  40 €
 • 6 foto
  Kamion MAN
  Kamionë

  Kamion MAN

  Shes MAN 4 achse, viti i prodhimit 2000. Gjendja e motorit e mir. Rimorkio në gjendje shum të mir. Q

  Prishtinë 11 maj 09:55
  32.000 €
 • 5 foto
  Actros 4143
  Kamionë

  Actros 4143

  Shes Actros 4143 viti 2001 manual 210 mije klm kamioni ndodhet ne itali mund ta sjellim sipas porosi

  Prishtinë 11 maj 08:41
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  KRAMER “ BAGER ( NGARKUS ) + PIRUNA PER PALETA
  Kamionë

  KRAMER “ BAGER ( NGARKUS ) + PIRUNA PER PALETA

  KRAMER “ BAGER ( NGARKUS ) Posedon : Hapja e luges ne mes ,PIRUNAT PER PALETA dhe Sistemin te Sh

  Prishtinë 11 maj 04:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Autobus setra
  Kamionë

  Autobus setra

  Shes autobusin Man vit prodhimi 2001 Gjendje prefekte Tel 049663229

  Prishtinë 6 maj 21:22
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Autobus,SETRA 319 ul
  Kamionë

  Autobus,SETRA 319 ul

  Shitet autobusi setra,319 ul 72 ulse+66 vend qendim Gjendje prefekte. Tel. 049663229

  Prishtinë 6 maj 20:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Spojler Ajri : Sprinter , Iveco , Crafter
  Kamionë

  Spojler Ajri : Sprinter , Iveco , Crafter

  - Shes keta Spojlera te ajrit jan shum te rujtur siq shihen edhe ne foto Jan te pershtatshum per Spr

  Prishtinë 6 maj 19:22
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  SHITEN OSE NDRROHEN
  Kamionë

  SHITEN OSE NDRROHEN

  SHITEN RIMORKIO KRONE DHE FLIEGL PER BARTJEN E KONTENIERAV 20FT,30FT,40FT DHE 2X20FT. VITI I PRODHIM

  Prishtinë 6 maj 17:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamionet iveco me dogan te paguar viti 2000
  Kamionë

  Kamionet iveco me dogan te paguar viti 2000

  Kamionet iveco me dogan te paguar viti 2000 vozitet me B per me shum tel 044664280 Lt iveco T5

  Prishtinë 3 maj 19:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz 1120 me kran
  Kamionë

  Mercedes Benz 1120 me kran

  Mercedes Benz me kran prej 4 ton në gjendje të rregull teknike.

  Prishtinë 3 maj 18:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Lt 35 TDI i posa ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Lt 35 TDI i posa ardhur nga Zvicrra

  lt 35 tdi 2.5 i posa ardhun viti 2002 me homologim te pagum ne gjendje shum te mir me guma te reja m

  Prishtinë 3 maj 15:47
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Actros 4aks 2007
  Kamionë

  Mercedes Actros 4aks 2007

  Mercedes Actros 4aks 2007. Per me shum info 00355695771111 00393277866293

  Prishtinë 2 maj 12:43
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN TGL12  210 4x2 BL
  Kamionë

  MAN TGL12 210 4x2 BL

  Kamioni asht ne gjndeje shum te mir Por frigo nuk i punon . Kamioni gjindet ne Gjermani ne mes S

  Prishtinë 2 maj 12:06
  6.500 €
 • 3 foto
  Skip kase
  Kamionë

  Skip kase

  Me marrveshje , per pjes ose per shitje

  Prishtinë 2 maj 12:02
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shes Iveco 49 10
  Kamionë

  Shes Iveco 49 10

  Shes Iveco 49 10 Kipper Rexhistrimi i par I ardhur nga Zvicrra 2.5 Turbo Dizell Viti i prodhimit

  Prishtinë 29 prill 22:00
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Sprinter 210 i posa ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Sprinter 210 i posa ardhur nga Zvicrra

  sprinter 210 viti 99 i ardhun nga zvicrra i posa regjistrur ne emen tem dmth 1 vit ks ne gjendje shu

  Prishtinë 29 prill 19:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Sprinter 211 Cdi i posa ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Sprinter 211 Cdi i posa ardhur nga Zvicrra

  sprinter 211 cdi i posa ardhun viti 2004 ne gjendje shum te mir me liber me krejt

  Prishtinë 29 prill 19:59
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz 207d
  Kamionë

  Mercedes Benz 207d

  Shes Mercedes Benz 207d per me shum 044694612

  Prishtinë 29 prill 19:38
  1.150 €