Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 4 foto
  iveco daily 35c11 kipper
  Kamionë

  iveco daily 35c11 kipper

  Viti i ndërtimit: 2012 Kilometrazh: 72 000 km Treibstofftyp: Diesel fuqia: për 80.9 kW (110

  Prishtinë 29 prill 14:09
  1.800 €
 • 1 foto
  Ford kombi viti 98
  Kamionë

  Ford kombi viti 98

  ne gjendje te mir ne motorr dhe ne shasi rrypin eka te ndrrum motorrit per info viber 049474327

  Prishtinë 29 prill 13:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Fiat Ducato Maxi
  Kamionë

  Fiat Ducato Maxi

  Shes Fiat Ducato Maxi 2.3 Diesel 88kW Manual me 6 shpejtesi 400.000 km te kaluara Ne gjendje shume t

  Prishtinë 29 prill 12:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  KAMION MERCEDES ME KRAN ORMET
  Kamionë

  KAMION MERCEDES ME KRAN ORMET

  Shitet kamion IVECO me kran ORMET viti 2002 Kamioni eshte me rimorkio Per informacione telefononi

  Prishtinë 28 prill 21:22
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Ford transit
  Kamionë

  Ford transit

  Shitet fordi ne gjendje te mir viti prodhimit 1993 ka regjistrim deri me 04.03.2020 si dhe me 8 uls

  Prishtinë 27 prill 22:45
  1.500 €
 • 0 foto
  Actros
  Kamionë

  Actros

  Shes Mercedes Benz Actros 1844 me dogan te kryer iposa ardhur nga zvicrra ne gjendje prefekte numrat

  Prishtinë 26 prill 23:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  PUNOJME ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJME ME BAGERA

  Punojme me bagera kryejm te gjitha punet me bagera Valak kamjona etj

  Prishtinë 26 prill 21:17
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Iveco 2.8 turbo rks
  Kamionë

  Iveco 2.8 turbo rks

  Shitet iveco daily 2.8 turbo, viti i prodhimit 2001 ne gjendje super te mire, shum i rujtun si brend

  Prishtinë 26 prill 20:03
  3.200 €
 • 9 foto
  Rimorkio 2008
  Kamionë

  Rimorkio 2008

  Rimorkio, viti i prodhimit 2008, gjatesia 4m, lartesia 2m, gjersia 2m.

  Prishtinë 26 prill 16:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio 2007
  Kamionë

  Rimorkio 2007

  Rimorkio, viti i prodhimit 2007. Gjatesia 4m, gjersia 2m , lartesia 2m. Pesha per ngarkes 2.7t.

  Prishtinë 26 prill 16:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Pune me bager dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bageri

  Prishtinë 24 prill 22:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Pune me bager dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bager

  Prishtinë 24 prill 22:32
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pune me bager dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bage

  Prishtinë 24 prill 22:25
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pune me bager dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bager

  Prishtinë 24 prill 22:24
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iveko Daily
  Kamionë

  Iveko Daily

  Shitet iveco 35.10Turbo Daily viti i prodhimit 18.09.1997 numri i ulseve 7 persona kapaciteti ne (cm

  Prishtinë 23 prill 13:35
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Transport
  Kamionë

  Transport

  Transport brenda Kosoves 044691684

  Prishtinë 23 prill 12:35
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Librez viti 1990
  Kamionë

  Librez viti 1990

  Shes librezen per 8-14

  Prishtinë 23 prill 11:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes rimorkio ne gjendje te mire
  Kamionë

  Shes rimorkio ne gjendje te mire

  Shitet rimorkio Ndrrim i mundshem

  Prishtinë 22 prill 22:56
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Setra-Man
  Kamionë

  Setra-Man

  Shes Autobusin Man viti prodhimit 2001 59 ulse,Autobusi asht i kompletuar me gjitha sendet qe nevoit

  Prishtinë 22 prill 22:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  VW t4 në shitje
  Kamionë

  VW t4 në shitje

  Shitet VW t4 viti 1995 2.4 Dizel regjistruar edhe 3 muaj kombi është në gjendje të mirë dhe funksion

  Prishtinë 22 prill 20:47
  3.200 €
 • 8 foto
  Pune me bager kamion dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager kamion dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bage

  Prishtinë 20 prill 21:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion MAN KIPER
  Kamionë

  Kamion MAN KIPER

  Kamion MAN KIPER 18 222 viti 1995 I Doganuar ka ardh nga gjermani para dy vjet Motorroller eshte ne

  Prishtinë 19 prill 21:00
  4.500 €
 • 6 foto
  Kamion MAN
  Kamionë

  Kamion MAN

  Shes MAN 4 achse, viti i prodhimit 2000. Gjendja e motorit e mir. Rimorkio në gjendje shum të mir.

  Prishtinë 17 prill 23:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  MAN TGA 41 480 VITI 2007
  Kamionë

  MAN TGA 41 480 VITI 2007

  MAN TGA 41 480 4 AKSE , VITI 2007 , KM 422.000 , MARRSHET MANUALE , VETESHKARKUES VASKE \"ANDREOLI

  Prishtinë 17 prill 20:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 817
  Kamionë

  Mercedes 817

  Shesh kamjonin ne gjendje shum te.mir 1990 per mashum 045 613038

  Prishtinë 17 prill 13:31
  3.500 €
 • 5 foto
  Aktros 1843
  Kamionë

  Aktros 1843

  shitet actros 1843 gomat e mira menjaqi tiptronik ne gjendje shum te mir Kontakt edhe me viber +38

  Prishtinë 16 prill 23:46
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Prokolica e Traktorit
  Kamionë

  Shitet Prokolica e Traktorit

  Shitet prokolica e traktorit , eshte ne gjendje te mire . Per detjatet tjera thirrni ne numrin e tel

  Prishtinë 16 prill 23:36
  800 €
 • 3 foto
  Shitet cerkullari
  Kamionë

  Shitet cerkullari

  Shes cerkollarin me çmim 150 euro pres blersin serioz flm per mirkptim thirje deri ne ora 21

  Prishtinë 16 prill 22:03
  150 €
 • 1 foto
  Treger per Sprinter
  Kamionë

  Treger per Sprinter

  Treger per sprinter te Ardhur Nga zvicrra

  Prishtinë 16 prill 22:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MERCEDES KAMION
  Kamionë

  MERCEDES KAMION

  Shitet Kamioni mercedes benz ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 16 prill 22:00
  3.800 €
 • 6 foto
  MAN
  Kamionë

  MAN

  Shes Man 19-403 cistern me dy kumore viti 1996 ne gjendje perfekte

  Prishtinë 16 prill 18:17
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MAN
  Kamionë

  MAN

  Shes MAN TGA 18 430 TGA viti 2006 shiten komplet me cistern ose damsa cisterna osht 1998 gomat e rej

  Prishtinë 16 prill 18:16
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes benz atego
  Kamionë

  Mercedes benz atego

  Mecedes benz atego 1223 me dogan te paguar viti 2004 me klim 307118 km kamijon osht top me te gjith

  Prishtinë 15 prill 23:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Fijat dukato 2002
  Kamionë

  Fijat dukato 2002

  Shes fihat dukato 2.8 jtd Viti 2002 kiper fabrikish i regjistrua Abe gjamat me rrym 4 gonat

  Prishtinë 15 prill 23:03
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW T4
  Kamionë

  VW T4

  Shes volsvagen t4 per 6 ulse +kroplic ne gjendje profejte per me shum ne tel 044426372

  Prishtinë 15 prill 12:23
  2.099 €
 • 0 foto
  AUTO BARTJE 24H ONLINE 045 482 222 045 444 438
  Kamionë

  AUTO BARTJE 24H ONLINE 045 482 222 045 444 438

  Auto bartje 24h online 045 482 222 045 444 438

  Prishtinë 15 prill 03:34
  1 €
 • 0 foto
  AUTO BARTJE SHLEP 24H ONLINE 045 482 222
  Kamionë

  AUTO BARTJE SHLEP 24H ONLINE 045 482 222

  AUTO BARTJE 24H ONLINE 045 482 222 045 444 438

  Prishtinë 15 prill 03:34
  1 €
 • 6 foto
  Pune me bager dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bage

  Prishtinë 14 prill 21:29
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Pune me bager kamion dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager kamion dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bage

  Prishtinë 14 prill 20:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet krani atlas kran 4 ton
  Kamionë

  Shitet krani atlas kran 4 ton

  Shes kranin 4 ton atlas kron esht i muntuar .kush esht i interesuar munet me provu ne gjendje shum

  Prishtinë 14 prill 16:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion Mercedes
  Kamionë

  Kamion Mercedes

  Shitet kamion qmimi sipas marrveshies ne numrin kontaktues 049120985

  Prishtinë 14 prill 13:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio (prokolic)
  Kamionë

  Rimorkio (prokolic)

  Shitet rimorkio (prokolic) ne gjendje te mir Nr. Viber tel. +38345541297

  Prishtinë 14 prill 11:43
  500 €
 • 9 foto
  Shitet kamioneta citroen 2.5 dizel
  Kamionë

  Shitet kamioneta citroen 2.5 dizel

  Shitet kamioneta citroen 2.5 turbo dizel viti 1991 regjistrimi i skaduar ne gjendje shume te mire pe

  Prishtinë 13 prill 22:39
  1.850 €
 • 0 foto
  Prekulic
  Kamionë

  Prekulic

  Per ker

  Prishtinë 13 prill 17:15
  200 €
 • 2 foto
  Shitet kamioneta Iveco Daily
  Kamionë

  Shitet kamioneta Iveco Daily

  Shitet kamioneta Iveco Daily ne gjendje të rregullt 2.8 turbo e qlajmruar

  Prishtinë 13 prill 12:18
  3.500 €
 • 4 foto
  Pune me bager dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bager

  Prishtinë 12 prill 23:33
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Pune me bager dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bager

  Prishtinë 12 prill 23:32
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Pune me bager dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bager

  Prishtinë 12 prill 21:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Pune me bager kamione dhe valak
  Kamionë

  Pune me bager kamione dhe valak

  * Punojmë te gjitha punët me bager * bejm thyerjen e te gjitha llojeve te betonit me çekiq te bage

  Prishtinë 12 prill 20:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Rimorkio schwarzmuller
  Kamionë

  Rimorkio schwarzmuller

  Shes rimorkion viti 2005 e posa ardhur nga gjermania shum e rujtne goma 70%

  Prishtinë 12 prill 15:04
  Me Marrveshje