Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 9 foto
  Nissan Atleon
  Kamionë

  Nissan Atleon

  Shitet Nissan Atleon i ardhur nga Norvegjia ne gjendje shum te mir teknike viti i prodhimit 2009 te

  Prishtinë 3 prill 21:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  PUNOJNA ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJNA ME BAGERA

  SHERBIME HAPJEN E KANALEVE KANALIZIM UJE TEMELA BUDRUMA ZHAVOR NGJESHJE ME VALA ETJ

  Prishtinë 3 prill 21:09
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Scania 260
  Kamionë

  Scania 260

  Scanija 260 i ardhun nga suedija ne gjendje te mir viti 2002

  Prishtinë 3 prill 20:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  bager MH4
  Kamionë

  bager MH4

  Shitet bageri mh4 punon mir e shes veq me pare

  Prishtinë 3 prill 19:56
  8.000 €
 • 4 foto
  Rimorkio silo spizer 36m3
  Kamionë

  Rimorkio silo spizer 36m3

  Silo cementi 2 copa njejt 36 m3 Doganura importura nga zvicra

  Prishtinë 3 prill 19:21
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bager tipi cat 938 f
  Kamionë

  Bager tipi cat 938 f

  Bager lugngarkuse tipi cat viti 1995 or pune 9000importuar nga xermania i doganuar

  Prishtinë 3 prill 19:21
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bager lug ngarkuse Liphher 566 viti 2007
  Kamionë

  Bager lug ngarkuse Liphher 566 viti 2007

  Lug ngarkuse 1 Lipher 566 Lug ngarkuse komatsu 380

  Prishtinë 3 prill 19:21
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet urgjent kombi t4 99sh
  Kamionë

  shitet urgjent kombi t4 99sh

  kombi osht ngjendje tmir teknike posedon goma te mira te dimrit centrall ne dyer gjamat elektronik p

  Prishtinë 3 prill 19:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KORPA ME QIRA 17M 045-506-900
  Kamionë

  KORPA ME QIRA 17M 045-506-900

  IPET ME QIRA KORPA NE TER KOSOVEN

  Prishtinë 3 prill 18:51
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  IVECO STRALIS 430 SHITET/NDRROHET
  Kamionë

  IVECO STRALIS 430 SHITET/NDRROHET

  Iveco Stralis 430 viti 2006 kambio manuale / kondicioner / sobe / abs / asr - Bianchi 2001 me jast

  Prishtinë 3 prill 18:41
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  KORPA ME QIRA 045/506-900
  Kamionë

  KORPA ME QIRA 045/506-900

  IPET KORPA ME QIRA

  Prishtinë 3 prill 18:34
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten te dy kamionet ne foto
  Kamionë

  Shiten te dy kamionet ne foto

  Shiten dy kamion si ne foto. Bejme edhe nderrim.

  Prishtinë 3 prill 18:30
  1 €
 • 1 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Shes iveco ne gjendje te mir fabrikisht kiper klim viti 2008 ..044880791viber

  Prishtinë 3 prill 18:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet Kamioni Actros 25-57
  Kamionë

  Shitet Kamioni Actros 25-57

  Shitet kamioni kiper Actros 25 57 viti i prodhimit 2001 ne gjendje shum te mire dhe goma te reja. B

  Prishtinë 3 prill 17:40
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion borpastruse tipi Man 19-364 viti 2000
  Kamionë

  Kamion borpastruse tipi Man 19-364 viti 2000

  Kamiona bor pastruse te kompletuem Viti 2000 2001 2002 Kryporet 6 m3

  Prishtinë 3 prill 17:36
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion per bartjen e mbeturinav Man 18-232
  Kamionë

  Kamion per bartjen e mbeturinav Man 18-232

  Kamion per bartjen e mbeturinav importuar nga xhermania i doganuar

  Prishtinë 3 prill 17:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion iveco me kran si dhe 7 ulse viti 1998
  Kamionë

  Kamion iveco me kran si dhe 7 ulse viti 1998

  Kamion iveco viti 1998 me kran si dhe 7 ulse kamion pune

  Prishtinë 3 prill 17:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamion me kran tipi 18-28 viti 1999
  Kamionë

  Kamion me kran tipi 18-28 viti 1999

  Kamion me kran viti 1999 viti 1999 Krani pauflinger. 1300

  Prishtinë 3 prill 17:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion kok mercedes plus silo per cement
  Kamionë

  Kamion kok mercedes plus silo per cement

  Kamiona 2 copa kok plus 2 copa silo 36m3

  Prishtinë 3 prill 17:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion kok tipi mercedes 18/51 viti 2013
  Kamionë

  Kamion kok tipi mercedes 18/51 viti 2013

  Kamion kok me rimorkio plato Kaka tipi 18/51 Kilometra 400000 kalume Rimorkio viti 2008

  Prishtinë 3 prill 17:36
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion autopomp betonit mercedes puzmaister28m
  Kamionë

  Kamion autopomp betonit mercedes puzmaister28m

  Autopomp betoni viti 1999 puzmaister 4 krah Viti 1999 tipi 25-24 3 akse e doganuar importuar nga xh

  Prishtinë 3 prill 17:36
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion autobetoniere merc benz viti 1997 9m3
  Kamionë

  Kamion autobetoniere merc benz viti 1997 9m3

  Autobetoniere merc benz 32-34 viti 1997

  Prishtinë 3 prill 17:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion autobetoniere 9 m3 mercedes benz
  Kamionë

  Kamion autobetoniere 9 m3 mercedes benz

  Autobetoniere 2 copa merc benz 9m3 Tipi 41-41 si dhe 32-41 Viti 2006 si dhe 2004 Doganuar importu

  Prishtinë 3 prill 17:35
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamion kok mercedes 18/44 viti 2008
  Kamionë

  Kamion kok mercedes 18/44 viti 2008

  Kok terheqse merc benz viti 2008 Posedon xhitha pajisjet Importuar nga xhermani doganuar Kilometr

  Prishtinë 3 prill 17:33
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shitet kamion
  Kamionë

  Shitet kamion

  Shitet kamion Mercedes benz 41- 51 viti 2008 kamioni ndollet ne itali per gjdo lloi informazioni mun

  Prishtinë 3 prill 17:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamion me kran
  Kamionë

  Kamion me kran

  Mercedes benz 608 me kran Ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 3 prill 16:58
  2.700 €
 • 4 foto
  Opel Vivaro -06
  Kamionë

  Opel Vivaro -06

  Shitet Opel Vivaro 2006 1.9 diesel Manual Me Sherbime tana te kryme Rregjstrim deri ne qeshor Targa

  Prishtinë 3 prill 16:45
  4.600 €
 • 1 foto
  Shes
  Kamionë

  Shes

  Kamjon me kren

  Prishtinë 3 prill 16:41
  7.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 308
  Kamionë

  Mercedes Benz 308

  Shitet Mercedes Benz 308 1989 RKS e qlajmruar , ne gjendje shum tmir 158000km te kaluara / viber

  Prishtinë 3 prill 16:37
  3.500 €
 • 7 foto
  Kamionet Mercedes-Benz 508
  Kamionë

  Kamionet Mercedes-Benz 508

  Shitet kamioneta Mercedes-Benz, kamioneta eshte ne gjendje te shkelqyeshme me nje fjal tip top. Per

  Prishtinë 3 prill 16:24
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes Bagerin HANOMAG 50 E
  Kamionë

  Shes Bagerin HANOMAG 50 E

  Shes Bagerin Hanomag 50 E çmimi me Marveshje

  Prishtinë 3 prill 16:12
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 2628
  Kamionë

  Mercedes 2628

  Shitet kamjoni ne gjendje te rregullt i gatshem per pune dhe cmim majft te volitshem.

  Prishtinë 3 prill 15:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet kombi vw Crafter. RKS
  Kamionë

  Shitet kombi vw Crafter. RKS

  Shitet kombi vw crafter Viti 2007

  Prishtinë 3 prill 15:47
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bager O&K
  Kamionë

  Bager O&K

  Shitet Bageri O&K RH6 22 tonë bageri eshte ne gjendje te rregullt i gatshem per pune Deutz Motor

  Prishtinë 3 prill 15:41
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  4aks
  Kamionë

  4aks

  Shitet.

  Prishtinë 3 prill 15:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Mercedes Actros 3241
  Kamionë

  Mercedes Actros 3241

  Mercedes actros 3241 2008 Rexhistrim 1 vit Tel 049750851 Tel 044116674 Viber : +33677914458

  Prishtinë 3 prill 14:34
  67.000 €
 • 1 foto
  Mercedes Actros 4148
  Kamionë

  Mercedes Actros 4148

  Mercedes actros 4148 viti 2011 Rexhistrim 1 vit Tel 049750851 Tel 044116674 Viber +33677914458

  Prishtinë 3 prill 14:33
  75.000 €
 • 1 foto
  Iveco
  Kamionë

  Iveco

  Iveco daily disel Viti 2012. Me dogan t paguar Km 220 000

  Prishtinë 3 prill 14:09
  11.500 €
 • 4 foto
  Renault Mascott 3.0 Diesel Nga Zvicra 2007
  Kamionë

  Renault Mascott 3.0 Diesel Nga Zvicra 2007

  Shitet Renault Mascott 2007 3.0 Diesel i ardhur nga Zvicra nug eshte vozitur ne Kosovë. Me 220mi K

  Prishtinë 3 prill 14:06
  5.700 €
 • 1 foto
  Bëjm Transportin E Veturav 24h
  Kamionë

  Bëjm Transportin E Veturav 24h

  Bejm transportin e veturav në kosov dhe shqiperi 24h 045 482 222 044 114 122

  Prishtinë 3 prill 13:58
  1.111.111 €
 • 0 foto
  Shitet ndrrohet
  Kamionë

  Shitet ndrrohet

  Shitet ndrrohet mani kiper me kamion me kran edhe mos me pas kiper aj ska dert

  Prishtinë 3 prill 13:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Lt-35 kipper
  Kamionë

  Lt-35 kipper

  Shes lt-35 orgjinal kipper 2.4 disell sanakun e aluminit abs

  Prishtinë 3 prill 13:52
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes lt-35 kipper
  Kamionë

  Shes lt-35 kipper

  Shes lt-35 orgjinal kipper ngjendje tmir sanakun miller kipper

  Prishtinë 3 prill 13:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Transporter T5 1.9
  Kamionë

  Transporter T5 1.9

  Shes VW Transporter T5 Picup 1.9 TDI Viti 2004 Km 215.000 Posedon: Goma Dimer - Ver Vetura per mome

  Prishtinë 3 prill 13:47
  5.200 €
 • 6 foto
  Shitet Kombi T4 99 Urgjent
  Kamionë

  Shitet Kombi T4 99 Urgjent

  kombi n gjendje t rregullt n motorr rexhistrim deri n mujin gusht motorri 2.5 tdi me i tkalter guma

  Prishtinë 3 prill 13:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Benz 814
  Kamionë

  Mercedes Benz 814

  Shes mercedes ne gjendje te rregullt gomat i ka 80% te mira Pa Dogan

  Prishtinë 3 prill 13:03
  2.450 €
 • 3 foto
  MAN 27-402
  Kamionë

  MAN 27-402

  Man 27 402 Viti prodhimit 1996 Gjendje perfekte Kiper 3anet Gomat 99% te reja Tempomat 1 vit r

  Prishtinë 3 prill 12:28
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Benz Vito 109 CDI
  Kamionë

  Mercedes Benz Vito 109 CDI

  Mercedes Vito Viti i Prodhimit 2007 I ardhur nga Gjermania , Regjistrimi i par RKS Gome te reja te

  Prishtinë 3 prill 12:12
  5.980 €
 • 2 foto
  Kamijom
  Kamionë

  Kamijom

  Shitet kamioni 12/17 kiper ngjendje shum te Mir per mashum informata kontaktoni ne numrin 044539540

  Prishtinë 3 prill 12:10
  6.500 €
 • 3 foto
  hanomag 50-E
  Kamionë

  hanomag 50-E

  Shes ngarkuesin Hanomag 50-E , viti i prodhimit 1990 ore pune 8500, çmimi sipas marreveshjes

  Prishtinë 3 prill 12:05
  Me Marrveshje