Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 0 foto
  SHLEP AUTO BARTJE 24H ON 045 482 222
  Kamionë

  SHLEP AUTO BARTJE 24H ON 045 482 222

  AUTO BARTJE 24H ONLINE 045 482 222 045 444 438 044 114 122

  Prishtinë 4 shtator 16:21
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO-BARTJE SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438
  Kamionë

  AUTO-BARTJE SHLEP 24H ?045 482 222 ?045 444 438

  AUTO BARTJE SHLEP 24H 📞045-482-222 📞045-444-438

  Prishtinë 4 shtator 16:20
  1 €
 • 4 foto
  Moler 0.5 m² Knauf Glet Fasada +38344878728
  Kamionë

  Moler 0.5 m² Knauf Glet Fasada +38344878728

  OFERT SPECIALE PËR NGJYROSJE OFROJM SHËRBIME PËR NGJYROSJEN E MUREVE TË BANESAV ,SHTËPIJAV ,LOKALEV

  Prishtinë 4 shtator 13:50
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  2x Mercedes Actros 4aks
  Kamionë

  2x Mercedes Actros 4aks

  2x Mercedes Actros 4144. 4aks .Mjetet jane ne gjendje perfekte. 180.000km Gati per pune. Per me shum

  Prishtinë 4 shtator 12:51
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FIAT KOBELCO
  Kamionë

  FIAT KOBELCO

  FIAT KOBELCO. VITI PRODHIMIT 2004. 8000 ORE PUNE. PER ME SHUM INFO 00393277866293

  Prishtinë 3 shtator 20:27
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Liebher
  Kamionë

  Liebher

  Liebher 312. Viti prodhimit 1996. Per me shume info 00393277866293. Whatapp Viber Telegram

  Prishtinë 3 shtator 20:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volvo fh12 420
  Kamionë

  Volvo fh12 420

  Kamjoni kiper Viti 96

  Prishtinë 3 shtator 13:59
  11.500 €
 • 2 foto
  scania 420
  Kamionë

  scania 420

  eshte ne gjendje te rregullt e gatshme per pun

  Prishtinë 3 shtator 12:43
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Mercedes Benz 2644
  Kamionë

  Mercedes Benz 2644

  Mercedes Benz 2644 ne Gjendje teknike perfekte Posedon Klim Retarder Kanat me dy Klipa hapje Nga Br

  Prishtinë 3 shtator 10:58
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MercedezBenz 1843
  Kamionë

  MercedezBenz 1843

  MercedezBenz Aktros 1843 Viti 2000 Posedon Klim Rojtajder Vebast Ne Gjendje Perfekte me Rimorkio K

  Prishtinë 3 shtator 10:57
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MAN TGX 26.440
  Kamionë

  MAN TGX 26.440

  Shitet koka terheqese Man TGX 26.440 viti 2009 ne gjendje te mire teknike dhe optike. Te kaluara 580

  Prishtinë 2 shtator 14:38
  17.500 €
 • 3 foto
  Man TGX 18.440 4X2
  Kamionë

  Man TGX 18.440 4X2

  Shitet koka terheqese Man TGX 18.440 4X2 viti 2008 ne gjendje te mire teknike dhe optike. Te kaluara

  Prishtinë 2 shtator 14:38
  17.500 €
 • 5 foto
  Sistem i shpejt per Bager 15/25 ton 044888222
  Kamionë

  Sistem i shpejt per Bager 15/25 ton 044888222

  Sistem i shpejt per Bager 15/25 ton Per me shume info Nr. 044888222 Viber.+37744888222

  Prishtinë 1 shtator 20:07
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Sistem rrotulls
  Kamionë

  Sistem rrotulls

  Shiten sistema te shpejt per minibager per bager 1.5deri 2.5 ton si dhe 2.5 der 5 ton. Tel 044888222

  Prishtinë 1 shtator 20:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet sistem i shpejt per bager 2.5 / 5 ton
  Kamionë

  Shitet sistem i shpejt per bager 2.5 / 5 ton

  Shitet sistem i shpejt per bager ne gjendje shum Te mir Sistemi osht per bagera prej 2.5-5 Ton Ms-3

  Prishtinë 1 shtator 20:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Jcb 3cx 2004
  Kamionë

  Shitet Jcb 3cx 2004

  Whiter JCB 3cx viti 2004 shum ne gjendje te mir si motorrike dhe xhenerike ka sistem matrapikut goma

  Prishtinë 1 shtator 19:49
  33.000 €
 • 9 foto
  Shitet lug e re per mini baker
  Kamionë

  Shitet lug e re per mini baker

  Shitet lug e re per mini baker lug skrapate 1100 euro tele +355684000447 viber ose whacapp

  Prishtinë 1 shtator 19:49
  1.000 €
 • 4 foto
  Shitet per pjes
  Kamionë

  Shitet per pjes

  Kokterheqse iveco 440

  Prishtinë 1 shtator 16:12
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Bageri Pel Job EB 506
  Kamionë

  Bageri Pel Job EB 506

  Shitet Bageri Pel Job EB 506 ngjendje shum tmir Pesha 6ton 3korpa Nderrimi korpav sistem i shpejt

  Prishtinë 31 gusht 16:33
  16.800 €
 • 4 foto
  Shitet iveko kiper fabrikisht me bllokad rks 4 mua
  Kamionë

  Shitet iveko kiper fabrikisht me bllokad rks 4 mua

  Shes iveko 6 klipa miller kiper fabrikisht ka edhe bllokaden kamion punon shume mir nuk ka nevoj inv

  Prishtinë 31 gusht 13:30
  3.300 €
 • 6 foto
  RIMORKIO(PRIKOLIC)
  Kamionë

  RIMORKIO(PRIKOLIC)

  SHITET RIMORKIO SCHMITZ VITI 2002 NE DISKA GOMET E REJA E GATSHME PER PUNE

  Prishtinë 29 gusht 15:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shitet Kamioni Mercedes 16-22 viti 1986 me kran me ateste te kryer ne gjendej te mire teknike Kra

  Prishtinë 29 gusht 15:27
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten cisterrnat
  Kamionë

  Shiten cisterrnat

  Shiten dy cisterrna Kapaciteti: 5000L Shkarkimi: Vollumeter mekanik Gjendja: shume e mire Kontakt

  Prishtinë 28 gusht 11:53
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego 1223
  Kamionë

  Atego 1223

  Atego 1223 viti 1999 rks

  Prishtinë 28 gusht 11:24
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera skip mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera skip mini bager

  Punojm me bagera skip dhe mini bager bejm prishjen e shpija hapje bodrumav qelje kanalev ne madhsi t

  Prishtinë 27 gusht 06:58
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  1424
  Kamionë

  1424

  Shitet kamioni 1424 megjysa 1 viti regjstrim me hibin

  Prishtinë 22 gusht 08:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET 4 Aksi Scani112 OFERT SPICIALE 10.000€ kesh
  Kamionë

  SHITET 4 Aksi Scani112 OFERT SPICIALE 10.000€ kesh

  Shes kamjoni kater aks, Scani 112, 340 kual fuqi, viti i prodhimit 1988, matorrin e ka te vitit 1993

  Prishtinë 21 gusht 12:25
  11.500 €
 • 3 foto
  Scania 112 ** 4 AKS** 7500€ kesh
  Kamionë

  Scania 112 ** 4 AKS** 7500€ kesh

  Shes kamjonin Scania 112 viti i prodhimit 1988, matorrin 1992. Në gjendje te mir pune Qmimi me kes

  Prishtinë 21 gusht 12:25
  7.500 €
 • 9 foto
  Alfarome 156 disell tiptop
  Kamionë

  Alfarome 156 disell tiptop

  Shes alfarome 2.4 disell viti prodhimit 99 ne gjendje shume te mire 4 dyer gjamat me rrym gomat shum

  Prishtinë 19 gusht 08:07
  2.300 €
 • 11 foto
  PUNOJME ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJME ME BAGERA

  Punojme me bagera kryejme tegjitha punet me bagera

  Prishtinë 18 gusht 19:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Atlas
  Kamionë

  Atlas

  Shitet bageri Atlas 1302E 12 tona 4 klipa ftofje me ajer

  Prishtinë 17 gusht 10:26
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  sprinter 311 cdi viti 2006 dupell kabin
  Kamionë

  sprinter 311 cdi viti 2006 dupell kabin

  shitet sprinteri 311 cdi viti 2006 rks 1vit dupell kabin sprinteri eshte ne gjendje te rregull tekn

  Prishtinë 16 gusht 17:48
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Kamionin Mercedes benz 811 KIPER
  Kamionë

  Shes Kamionin Mercedes benz 811 KIPER

  Shes kamionin Mercedes benz 811 kiper origjinal. ne gjendje te mire pune. Ka edhe bllokad Per me s

  Prishtinë 16 gusht 12:48
  6.500 €
 • 2 foto
  Mercedes sprinter 315 2008
  Kamionë

  Mercedes sprinter 315 2008

  Shitet ose ndrrohet sprinteri ne gjendej te mir

  Prishtinë 16 gusht 12:16
  8.800 €
 • 0 foto
  Transport
  Kamionë

  Transport

  NTP VALI-FRUITS EXPORT-IMPORT Shqiperi - Mal te zi - Maqedoni - Serbi-Bullgari 044 45 47 48

  Prishtinë 13 gusht 21:57
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga CH????
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga CH????

  sprinter 313 cdi i posa ardhun nga CH 🇨🇭viti 2004 ne gjendje shum te mir xhamat me rrym centrall gum

  Prishtinë 13 gusht 20:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PUNOJM ME KAMIONA E BAGERA NE KREJT KOSOVEN
  Kamionë

  PUNOJM ME KAMIONA E BAGERA NE KREJT KOSOVEN

  KRYEJM TE GJITHA PUNET ME KAMIONA E BAGERA PER SHEMBULL( BEJM HAMJEN E PODRUMEVE PER SHTEPI E BANESA

  Prishtinë 13 gusht 12:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Atego 818
  Kamionë

  Mercedes Atego 818

  Shes MERCEDES BENZ ATEGO 818 i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mirë.Me dogan te paguar esh

  Prishtinë 13 gusht 09:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  STEYR/ KIPER 3-ANË /3 AKS + MUND TE MONTOHET KRANI
  Kamionë

  STEYR/ KIPER 3-ANË /3 AKS + MUND TE MONTOHET KRANI

  STEYR / 3 AKS/KIPER +MUND TE MONTOHET KRANI. Viti : 1987 Marshi : Manual ( 6+1 R Shpejtesi) Posedon

  Prishtinë 9 gusht 18:18
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  •RIMORKIO-KIPER •SCHWARZMULLER • VITI 2005 • RKS
  Kamionë

  •RIMORKIO-KIPER •SCHWARZMULLER • VITI 2005 • RKS

  •RIMORKIO-KIPER •SCHWARZMULLER • VITI 11/2004• RKS ME GOMA : 90% TË MIRA. NE GJENDJE SHUME

  Prishtinë 9 gusht 18:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  FIAT - KRAN PER ELEKTRO.
  Kamionë

  FIAT - KRAN PER ELEKTRO.

  FITA - KRAN PER ELEKTRO NE GJENDJE SHUME TE MIRE. I REGJISTRUAR - RKS. INFO : 049 590 999 & +38

  Prishtinë 9 gusht 18:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  3 aks mercedes 6#4 kiper
  Kamionë

  3 aks mercedes 6#4 kiper

  Mercedes 26-26 viti 1981 ( llamellen duhet meja ndrru ) shitet apo ndrrohet me vetura me gjyp si mb

  Prishtinë 9 gusht 17:58
  9.000 €
 • 2 foto
   26 26 Mercedes kiper
  Kamionë

  26 26 Mercedes kiper

  Mercedes 26 26 kiper viti 1981 sanaki vitin 1991 llamellen duhet meja ndrru ndoshta naj ventill apo

  Prishtinë 9 gusht 17:46
  9.000 €
 • 1 foto
  Mercedes Benz Actros 1844
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 1844

  Viti Prodhimit 2004 Kiper Retarder Intarder Ne gjendje te rregullt pune

  Prishtinë 8 gusht 19:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pajisje/Zingjir per ngritjen e peshave te renda!
  Kamionë

  Pajisje/Zingjir per ngritjen e peshave te renda!

  S.F.S.-Industrie Solutions for Safety Inovacion dhe Traditë nga Austria! facebook: @sfsindustrie Ne

  Prishtinë 8 gusht 16:24
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  MAN 26 440
  Kamionë

  MAN 26 440

  Shes kamionin MAN 26 440 me rrota percjellse viti i prodhimit 2010 i sapo doganuar dhe i inportuar n

  Prishtinë 8 gusht 10:15
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  MAN 14 220
  Kamionë

  MAN 14 220

  Shes kamionim MAN 14 220 viti i prodhimit 2001 i doganuar dhe importuar nga zvicrra sandeki 7.20m rr

  Prishtinë 8 gusht 10:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes 18 43 kiper
  Kamionë

  Mercedes 18 43 kiper

  Shes shleperin mercedes 18 43 viti i prodhimit 2001 ne gjendje te rregullt teknike me faktur te rre

  Prishtinë 8 gusht 10:14
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kombi Mercedes 312D kiper
  Kamionë

  Kombi Mercedes 312D kiper

  Shes kombin Mercedes 312D original Kiper viti i prodhimit 1998, ndrrusi manual , 2.8 motorin , me do

  Prishtinë 8 gusht 10:14
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kombi Iveco kiper
  Kamionë

  Kombi Iveco kiper

  Shes kombin Iveco Turbo Daily viti i prodhimit 99 , 7 ulse ,kiper , dritare elektrike motori 2.8 ,

  Prishtinë 8 gusht 10:14
  Me Marrveshje