Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  MAN 26 440
  Kamionë

  MAN 26 440

  Shes kamionin MAN 26 440 me rrota percjellse viti i prodhimit 2010 i sapo doganuar dhe i inportuar n

  Prishtinë 11 tetor 12:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamijon
  Kamionë

  Kamijon

  IVEKO STRALIS 430 Frigo dhe Rimorkio -SCHUH TE DYJAT JON FRIGO VITI 2003 RKS 1 vit regjistrim ne

  Prishtinë 10 tetor 12:37
  10.000 €
 • 4 foto
  Perzirsja e betonit e ardhur nga zvicrra
  Kamionë

  Perzirsja e betonit e ardhur nga zvicrra

  Shitet perzirsja e betonit nga zvicrra e ka sistemin me ule me rrym edhe me kardon te traktorit

  Prishtinë 3 tetor 12:45
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bager
  Kamionë

  Bager

  Punojmë me bager dhe transport me kamion

  Prishtinë 3 tetor 09:48
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  AUTO BARTJE SHLEP 24H AUTO SERVIS 045 482 222
  Kamionë

  AUTO BARTJE SHLEP 24H AUTO SERVIS 045 482 222

  AUTO BARTJE SHLEP 24H AUTO SERVIS OFROJMË SERVISIMIN E TË GJITHA LLOJEVE TË VETURAVE NDERRIMIN E

  Prishtinë 1 tetor 21:07
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHLEP AUTO BARTJE 24H ON 045 482 222
  Kamionë

  SHLEP AUTO BARTJE 24H ON 045 482 222

  AUTO BARTJE 24H ONLINE 045 482 222 045 444 438 044 114 122

  Prishtinë 1 tetor 21:06
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sprinter 211 CDI
  Kamionë

  Sprinter 211 CDI

  Sprinter 211 CDI i posa ardhur viti 2002 ne gjendje shum te mir me guma te reja me liber e krejt

  Prishtinë 30 shtator 10:55
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  OFERTE 100% FALAS
  Kamionë

  OFERTE 100% FALAS

  Përshëndetje, ju po kërkoni një kredi për të ringjallur aktivitetet tuaja ose një projekt, ose për

  Prishtinë 24 shtator 19:39
  50.000 €
 • 0 foto
  Transport
  Kamionë

  Transport

  NTP VALI-FRUITS EXPORT-IMPORT Shqiperi - Mal te zi - Maqedoni - Serbi-Bullgari 044 45 47 48

  Prishtinë 21 shtator 19:39
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes kamion
  Kamionë

  Shes kamion

  Shes kamionin DAF per bartjen e kafshve Kamioni esht me licenc europiane ai qe e mer ja la me.punu

  Prishtinë 20 shtator 22:05
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shes kamionin DAF
  Kamionë

  Shes kamionin DAF

  Shes kamionin DAF per bartjen e kafshve Kamioni esht me licenc europiane ai qe e mer ja la me.pun

  Prishtinë 20 shtator 21:45
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco Magirus me Kran 5 Ton Mundesi Ndrrimi
  Kamionë

  Iveco Magirus me Kran 5 Ton Mundesi Ndrrimi

  Shitet kamioni Iveco Magirus 110/17 ngjedje shum te mir, me kran ATLAS 100.1 5 ton, Mundesi Ndrrim

  Prishtinë 20 shtator 13:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SCANIA 164L V8 480
  Kamionë

  SCANIA 164L V8 480

  Shitet Scania V8 480 ne gjendje te mire. Gomat jane 80% te reja Viti: 2002 I gatshem per pune

  Prishtinë 17 shtator 17:51
  6.900 €
 • 2 foto
  Iveco Magirus 26-34 1993
  Kamionë

  Iveco Magirus 26-34 1993

  Shes 3 aks ne gjendje te mire pune, gumat e reja, per me shume kontaktoni ne telefon: 044 248 068

  Prishtinë 14 shtator 15:37
  11.000 €
 • 5 foto
  shes atego 8.15 viti 2002 i sapoardhun
  Kamionë

  shes atego 8.15 viti 2002 i sapoardhun

  shes atego viti 2002 i sapo ardhun nga gjermonija me goma te reja servise te kryera 044 136 989

  Prishtinë 13 shtator 14:41
  5.000 €
 • 1 foto
  Mercedes Benz 8-14
  Kamionë

  Mercedes Benz 8-14

  Mercedes benz 8-14 viti 1995 origjinal kiper i sapoardhun nga gjermania regjistrim 07.06.2020 ndrrim

  Prishtinë 12 shtator 22:44
  9.200 €
 • 11 foto
   Sprinter Dizel 212 Cdi i posa doganuar 2006
  Kamionë

  Sprinter Dizel 212 Cdi i posa doganuar 2006

  Kamjoneta osht ne gjendje perfekte e posa doganuar dhe e regjistruar osht ne emrin ton personal i im

  Prishtinë 10 shtator 16:56
  7.499 €
 • 4 foto
  Shitet bageri O&K
  Kamionë

  Shitet bageri O&K

  Bager o&k 12.5 tona predhim gjerma ne gjendje te mir i gatshum per pun shitet dhe ndrrohet ....

  Prishtinë 9 shtator 20:43
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PUNOJME ME BAGERA KAMJONA VALAK SKIP
  Kamionë

  PUNOJME ME BAGERA KAMJONA VALAK SKIP

  PUNOJME ME BAGERA VALAK KAMJONA PER MESHUM HOLLSI KONTAKTO NE NUMRAT 049-259-700 & 045-506-900

  Prishtinë 9 shtator 19:54
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga jashti
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga jashti

  sprinter 313 i posa ardhun ne gjendje shum te mir viti 2002 me liber te servisit me krejt.

  Prishtinë 5 shtator 20:15
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Autobus iveco daily 99
  Kamionë

  Autobus iveco daily 99

  shes minibusin 20 ulse ne librez ka 25 ulse viti 99 goma te reja. Klim. Rotajder ështe ne gjendje sh

  Prishtinë 4 shtator 20:29
  8.500 €
 • 8 foto
  SCANIA R 480 4 AKSE VITI 2008
  Kamionë

  SCANIA R 480 4 AKSE VITI 2008

  SCANIA R 480 4 AKSE 8X4 VITI 2008 KM 377.000 MARRSHET MANUALE VETESHKARKUES VASKE MIULLER I G

  Prishtinë 4 shtator 16:52
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FIAT KOBELCO
  Kamionë

  FIAT KOBELCO

  FIAT KOBELCO. VITI PRODHIMIT 2004. 8000 ORE PUNE. PER ME SHUM INFO 00393277866293

  Prishtinë 3 shtator 20:27
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Volvo fh12 420
  Kamionë

  Volvo fh12 420

  Kamjoni kiper Viti 96

  Prishtinë 3 shtator 13:59
  11.500 €
 • 2 foto
  scania 420
  Kamionë

  scania 420

  eshte ne gjendje te rregullt e gatshme per pun

  Prishtinë 3 shtator 12:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Man TGX 18.440 4X2
  Kamionë

  Man TGX 18.440 4X2

  Shitet koka terheqese Man TGX 18.440 4X2 viti 2008 ne gjendje te mire teknike dhe optike. Te kaluara

  Prishtinë 2 shtator 14:38
  17.500 €
 • 4 foto
  Shitet per pjes
  Kamionë

  Shitet per pjes

  Kokterheqse iveco 440

  Prishtinë 1 shtator 16:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet iveko kiper fabrikisht me bllokad rks 4 mua
  Kamionë

  Shitet iveko kiper fabrikisht me bllokad rks 4 mua

  Shes iveko 6 klipa miller kiper fabrikisht ka edhe bllokaden kamion punon shume mir nuk ka nevoj inv

  Prishtinë 31 gusht 13:30
  3.300 €
 • 6 foto
  RIMORKIO(PRIKOLIC)
  Kamionë

  RIMORKIO(PRIKOLIC)

  SHITET RIMORKIO SCHMITZ VITI 2002 NE DISKA GOMET E REJA E GATSHME PER PUNE

  Prishtinë 29 gusht 15:36
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shitet Kamioni Mercedes 16-22 viti 1986 me kran me ateste te kryer ne gjendej te mire teknike Kra

  Prishtinë 29 gusht 15:27
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Atego 1223
  Kamionë

  Atego 1223

  Atego 1223 viti 1999 rks

  Prishtinë 28 gusht 11:24
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  SHITET 4 Aksi Scani112 OFERT SPICIALE 10.000€ kesh
  Kamionë

  SHITET 4 Aksi Scani112 OFERT SPICIALE 10.000€ kesh

  Shes kamjoni kater aks, Scani 112, 340 kual fuqi, viti i prodhimit 1988, matorrin e ka te vitit 1993

  Prishtinë 21 gusht 12:25
  11.500 €
 • 3 foto
  Scania 112 ** 4 AKS** 7500€ kesh
  Kamionë

  Scania 112 ** 4 AKS** 7500€ kesh

  Shes kamjonin Scania 112 viti i prodhimit 1988, matorrin 1992. Në gjendje te mir pune Qmimi me kes

  Prishtinë 21 gusht 12:25
  7.500 €
 • 9 foto
  Alfarome 156 disell tiptop
  Kamionë

  Alfarome 156 disell tiptop

  Shes alfarome 2.4 disell viti prodhimit 99 ne gjendje shume te mire 4 dyer gjamat me rrym gomat shum

  Prishtinë 19 gusht 08:07
  2.300 €
 • 11 foto
  PUNOJME ME BAGERA
  Kamionë

  PUNOJME ME BAGERA

  Punojme me bagera kryejme tegjitha punet me bagera

  Prishtinë 18 gusht 19:11
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Atlas
  Kamionë

  Atlas

  Shitet bageri Atlas 1302E 12 tona 4 klipa ftofje me ajer

  Prishtinë 17 gusht 10:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Kamionin Mercedes benz 811 KIPER
  Kamionë

  Shes Kamionin Mercedes benz 811 KIPER

  Shes kamionin Mercedes benz 811 kiper origjinal. ne gjendje te mire pune. Ka edhe bllokad Per me s

  Prishtinë 16 gusht 12:48
  6.500 €
 • 9 foto
  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga CH????
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga CH????

  sprinter 313 cdi i posa ardhun nga CH 🇨🇭viti 2004 ne gjendje shum te mir xhamat me rrym centrall gum

  Prishtinë 13 gusht 20:16
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  PUNOJM ME KAMIONA E BAGERA NE KREJT KOSOVEN
  Kamionë

  PUNOJM ME KAMIONA E BAGERA NE KREJT KOSOVEN

  KRYEJM TE GJITHA PUNET ME KAMIONA E BAGERA PER SHEMBULL( BEJM HAMJEN E PODRUMEVE PER SHTEPI E BANESA

  Prishtinë 13 gusht 12:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Atego 818
  Kamionë

  Mercedes Atego 818

  Shes MERCEDES BENZ ATEGO 818 i sapo ardhur nga zvicra ne gjendje shum te mirë.Me dogan te paguar esh

  Prishtinë 13 gusht 09:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  •RIMORKIO-KIPER •SCHWARZMULLER • VITI 2005 • RKS
  Kamionë

  •RIMORKIO-KIPER •SCHWARZMULLER • VITI 2005 • RKS

  •RIMORKIO-KIPER •SCHWARZMULLER • VITI 11/2004• RKS ME GOMA : 90% TË MIRA. NE GJENDJE SHUME

  Prishtinë 9 gusht 18:18
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  3 aks mercedes 6#4 kiper
  Kamionë

  3 aks mercedes 6#4 kiper

  Mercedes 26-26 viti 1981 ( llamellen duhet meja ndrru ) shitet apo ndrrohet me vetura me gjyp si mb

  Prishtinë 9 gusht 17:58
  9.000 €
 • 2 foto
   26 26 Mercedes kiper
  Kamionë

  26 26 Mercedes kiper

  Mercedes 26 26 kiper viti 1981 sanaki vitin 1991 llamellen duhet meja ndrru ndoshta naj ventill apo

  Prishtinë 9 gusht 17:46
  9.000 €
 • 1 foto
  Mercedes Benz Actros 1844
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 1844

  Viti Prodhimit 2004 Kiper Retarder Intarder Ne gjendje te rregullt pune

  Prishtinë 8 gusht 19:59
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Pajisje/Zingjir per ngritjen e peshave te renda!
  Kamionë

  Pajisje/Zingjir per ngritjen e peshave te renda!

  S.F.S.-Industrie Solutions for Safety Inovacion dhe Traditë nga Austria! facebook: @sfsindustrie Ne

  Prishtinë 8 gusht 16:24
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Lt 35 TDI
  Kamionë

  Lt 35 TDI

  lt 35 tdi 2.5 i posa ardhun nga zvicrra viti 2000 ne gjendje shum te mir me liber te servisit me kre

  Prishtinë 8 gusht 08:04
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Sprinter - 312D - I Ardhur Nga Zvicrra Me Dogan 🇨🇭
  Kamionë

  Sprinter - 312D - I Ardhur Nga Zvicrra Me Dogan 🇨🇭

  - Sprinter 312 , 3.0 Turbo-Disel , Viti i Prodhimit 1998 , Timon Servo , ABS , ESP , 3.5 Ton Kategor

  Prishtinë 8 gusht 04:51
  1 €
 • 5 foto
  Kamionet iveco me kran e ardhur prej zvicre
  Kamionë

  Kamionet iveco me kran e ardhur prej zvicre

  Kamionet iveco me kran e ardhur prej zvicre viti 2000 Lt iveco mercedes-sprinter T5 T4 kamione

  Prishtinë 6 gusht 12:57
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Lt 28 e posa ardhur nga Zvicrra??????
  Kamionë

  Lt 28 e posa ardhur nga Zvicrra??????

  lt 28 tdi 2.5 motorri i posa ardhun nga zvicrra ne gjendje shum te mir viti i prodhimit 2002 me libe

  Prishtinë 6 gusht 12:24
  3.200 €
 • 3 foto
  Transport - Taxi
  Kamionë

  Transport - Taxi

  Bejm bartjen e mallrave te ndryshme ne ter Kosoven

  Prishtinë 5 gusht 15:54
  Me Marrveshje