Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 1 foto
  Falas
  Kamionë

  Falas

  Ofertë falas Këtu është një mundësi e shpejtë e huasë për ju. Unë propozoj një kredi prej 2,000 de

  Prishtinë 4 gusht 18:49
  3.000 €
 • 9 foto
  Man 14-22 me kran 6 tona
  Kamionë

  Man 14-22 me kran 6 tona

  Man 14-22 i 10 muja ka regjistrim me kran 6 tona me 2 dalje ne gjendje shum te mir me mundesi ndrrim

  Prishtinë 3 gusht 10:58
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  SCANIA
  Kamionë

  SCANIA

  Shes kamionin Scabia G 440 viti i prodhimit 2010 ne gjendje shum te mir teknike, 518000 km , me pun

  Prishtinë 2 gusht 19:31
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MERCEDES BENZ 809 / ME HUBOBIN / VITI 1991/ RKS
  Kamionë

  MERCEDES BENZ 809 / ME HUBOBIN / VITI 1991/ RKS

  Mercedes Benz 809 Viti : 05/1991 Marshi : Manual ( 5+1 R Shpejtesi) Posedon : • HUBOBIN (Funksion

  Prishtinë 31 korrik 17:31
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shes Kamionin Iveco Magirus
  Kamionë

  Shes Kamionin Iveco Magirus

  Shitet kamioni Iveko Magirus ne gjendje shume te mire ka kiper gumat i ka te reja.

  Prishtinë 30 korrik 20:31
  3.500 €
 • 2 foto
  scania
  Kamionë

  scania

  shhitet per pjes por edhe copa copa

  Prishtinë 29 korrik 12:23
  3.500 €
 • 8 foto
  Sprinter 312 i posa ardhur nga CH
  Kamionë

  Sprinter 312 i posa ardhur nga CH

  sprinter 312 viti 1999 i ardhun nga CH regjistrim e par ne ks edhe 6 muj ks ne gjendje shum te mir

  Prishtinë 29 korrik 10:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejm Transportin e Veturave nga Gjermania
  Kamionë

  Bejm Transportin e Veturave nga Gjermania

  Autotransport dhe mallra Nga Gjermania dhe anasjelltas Prishtine info. +38349177007

  Prishtinë 29 korrik 08:42
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  goma 225 75 17.5 te saves
  Kamionë

  goma 225 75 17.5 te saves

  shes gomat shum ne gjendje te mir 225 75 17.5 man iveco atego mercedes etj etj 045 640 984

  Prishtinë 28 korrik 20:24
  50 €
 • 6 foto
  Rimorkion e ardhur nga belgjika ndrrim i mund
  Kamionë

  Rimorkion e ardhur nga belgjika ndrrim i mund

  shes rimorkion e ardhur nga belgjika shum pak e perdorur ndrrim i mundshem me mjete bujqsore traktor

  Prishtinë 28 korrik 12:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Man 41-464 4aks
  Kamionë

  Man 41-464 4aks

  Shes Man 41464 ne gjendje shum tmir shum i rujtun 270000km ndrrim nuk baj

  Prishtinë 27 korrik 09:44
  39.000 €
 • 3 foto
  Kamion Mercedes 13-17
  Kamionë

  Kamion Mercedes 13-17

  Per me shum me shkruani ne viber +38344975677

  Prishtinë 26 korrik 22:32
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  SHITET KORPA
  Kamionë

  SHITET KORPA

  Shitet korpa 20M I sapoardhur nga jasht Ne gjendje te mir audi.bmw.citroen.peugeot,merced

  Prishtinë 21 korrik 08:22
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SPRINTER 312 CDI /VITI 2001 /6 SHPEJTESI /RKS
  Kamionë

  SPRINTER 312 CDI /VITI 2001 /6 SHPEJTESI /RKS

  SPRINTER 312 CDI /VITI 2001 /I REGJISTRUAR. VITI : 12/2000. MARSHI : MANUAL 6 SHPEJTESI. 4 GOMA TE R

  Prishtinë 20 korrik 11:37
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Man tga 26-310
  Kamionë

  Man tga 26-310

  Shitet kamijon per mbeturina ne gjedje te mir i gatshem per pun rks viti 2002

  Prishtinë 20 korrik 00:01
  22.500 €
 • 2 foto
  Shitet URGJENT Man TGA XXL
  Kamionë

  Shitet URGJENT Man TGA XXL

  Shitet URGJENT Man TGA XXL 460 Automatik ne gjendje te mire pune viti i prodhimit 2003 po ashtu dhe

  Prishtinë 19 korrik 18:53
  10.000 €
 • 5 foto
  Sprinter 312 i posa ardhur nga CH????
  Kamionë

  Sprinter 312 i posa ardhur nga CH????

  sprinter 313 cdi i posa ardhun nga CH viti i prodhimit 2001 ne gjendje shum te mir gjamat me rrym pa

  Prishtinë 18 korrik 10:51
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  SHLEP AUTO BARTJE 24H ON 045 482 222
  Kamionë

  SHLEP AUTO BARTJE 24H ON 045 482 222

  SHLEP AUTO BARTJE 24H ON 045 482 222 045 444 438

  Prishtinë 18 korrik 02:39
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  shes shlepin ndrrim i mundshem
  Kamionë

  shes shlepin ndrrim i mundshem

  shes shlepin i ardhur nga jasht me dogan te kryer ndrrim i mundshem per ma sh um info a kontaktoni n

  Prishtinë 17 korrik 09:49
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  VW LT 35 TDI i posa ardhur nga jashti
  Kamionë

  VW LT 35 TDI i posa ardhur nga jashti

  Lt 35 tdi i posa Ardhun nga jasht ne gjendje shum te mir me liber te servisit me guma te reja me kre

  Prishtinë 16 korrik 11:40
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHLEP AUTO BARTJE TRANSPORT MARIMANG 044285202
  Kamionë

  SHLEP AUTO BARTJE TRANSPORT MARIMANG 044285202

  TRANSPORTI I MAKINAVE 24H KRAN 044 285 202

  Prishtinë 16 korrik 11:37
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet kamioni 3 aks
  Kamionë

  Shitet kamioni 3 aks

  Kamion 3 aks,mercedes 2235 Viti i prodhimit 1987, Regjistrimi i kaluar. Kamioni eshte ne gjendje

  Prishtinë 14 korrik 18:43
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Man 8-224 viti 1997 i pa doganuar
  Kamionë

  Man 8-224 viti 1997 i pa doganuar

  Shes kamjoni Man 8-224 viti 97 Kamjoni esht shum i rujtur Tel. Viber +38344205829 Qmimi 4000€

  Prishtinë 13 korrik 18:23
  4.000 €
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me mini bager skip dhe me bagera te mdhaj bejm edhe transportin e te gjitha llojev dheun dhe

  Prishtinë 13 korrik 09:10
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejme pune me bager dhe hapje te kanaleve
  Kamionë

  Bejme pune me bager dhe hapje te kanaleve

  Bejme pune te ndryshme me bager si dhe gerrmime te ndryshme dhe bartje te ndryshme me kamion numrat

  Prishtinë 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bejme bartje te ndryshme me kamion
  Kamionë

  Bejme bartje te ndryshme me kamion

  Bejme bartje te ndryshme me kamion dhe kamionet ne Kosovë Qmimi sipas marveshjes Numrat kontaktues

  Prishtinë 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Punojm me bagera dhe mini bager
  Kamionë

  Punojm me bagera dhe mini bager

  Punojm me skip bagera te mdhej dhe te vogel bejm prishjen e shtepijav hapejn e podrumav kanalev te n

  Prishtinë 13 korrik 09:05
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Bager ne shitje
  Kamionë

  Bager ne shitje

  Shitet bager kubota 1105 viti 1990 ne gjendje te mir pune 2.6 ton

  Prishtinë 13 korrik 09:03
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet skipi MF 50 HX
  Kamionë

  Shitet skipi MF 50 HX

  Shitet urgjent skipi i vitit 1997, punon mire, posedon teleskop, luga e par hapet, 4x4, si dhe pirun

  Prishtinë 12 korrik 21:22
  9.500 €
 • 2 foto
  Bejme bartje te ndryshme me kamion KIPER
  Kamionë

  Bejme bartje te ndryshme me kamion KIPER

  Bejme bartje te ndryshme ne te gjith kosoven Kemi edhe KIPERIN kem Dhe te mir per kopsht.numrat kon

  Prishtinë 12 korrik 20:28
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Bejmë TransporT Ne Gjith Kosoven Auto Kran Besi
  Kamionë

  Bejmë TransporT Ne Gjith Kosoven Auto Kran Besi

  AUTO KRAN BESI BEJM TRANSPORTIN E KIOSKiAVE, KONTINJEREVE, TRAFOVE ELEKTRIKE,GJENERATOREVE MAKINAVE

  Prishtinë 12 korrik 12:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shes japonerin-karrocën e prodhuesit amerikan
  Kamionë

  Shes japonerin-karrocën e prodhuesit amerikan

  Shes japonerin ne gjendje shume te mire i pershtatshem per depo,puntori,fabrike etj.Të interesuarit

  Prishtinë 11 korrik 23:24
  140 €
 • 11 foto
  Punojm Me Kran Si Dhe Bëjm Transport 24h transport
  Kamionë

  Punojm Me Kran Si Dhe Bëjm Transport 24h transport

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERV

  Prishtinë 11 korrik 22:43
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kombi T4 2.5 TDI viti 99 RKS maksi
  Kamionë

  Kombi T4 2.5 TDI viti 99 RKS maksi

  kombi eshte ne gjendje shum tmir eshte i gjate maksi.

  Prishtinë 11 korrik 12:14
  2.300 €
 • 11 foto
  Transport dhe shërbime me Kran EUROSHPED1
  Kamionë

  Transport dhe shërbime me Kran EUROSHPED1

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERV

  Prishtinë 11 korrik 11:18
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shes
  Kamionë

  Shes

  Shes MAN TGA 18-400 viti i prodhimit 2007 , add blue , klimatronik , automatik , me dogan te paguar

  Prishtinë 11 korrik 10:33
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes 809
  Kamionë

  Mercedes 809

  shes mercedes 809 ni vit rks n gjendje shum te mir teknike pesha e lejuar per ngarkes 4t serviset e

  Prishtinë 11 korrik 08:17
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   Kombi Peugeot boxer
  Kamionë

  Kombi Peugeot boxer

  shes kombi peugeot boxer 2.8 dizell motorr i ivecos viti 2005 automati klim abs sp centrall karrika

  Prishtinë 11 korrik 08:17
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Mercedes 1117
  Kamionë

  Mercedes 1117

  shitet kamioni ne gjendje shum te mir gjitha serviser e kryera ni vit regjistrim me hepebin sanakun

  Prishtinë 11 korrik 08:17
  6.500 €
 • 8 foto
  SHITET KAMIONI SCANIA R420 6x2 , 2004
  Kamionë

  SHITET KAMIONI SCANIA R420 6x2 , 2004

  Shes kamionin Scania model 420 Viti i prodhimit 12.2004 Ne gjendje teknike shum te mire,klima , xha

  Prishtinë 10 korrik 23:21
  9.250 €
 • 11 foto
  Transport Me Shliper, KRAN t\'Fort EUROSHPED1
  Kamionë

  Transport Me Shliper, KRAN t\'Fort EUROSHPED1

  Transport me shliper deri 25t me rimorkio speciale Ngarkim Shkarkim e sendev me pesh të madhe ME KRA

  Prishtinë 10 korrik 21:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Transport Dhe Shërbime Me KRAN,Korpë,24h'EUROSHPED
  Kamionë

  Transport Dhe Shërbime Me KRAN,Korpë,24h'EUROSHPED

  Auto kran EUROSHPED1 AUTO BARTJE 24h NE GJITH TERRITORIN E KOSOVES... .BEJM TRANSPORTIN E KONTENJERV

  Prishtinë 10 korrik 21:35
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TransporT Bëjm Vendosjen e Kapriatav te Dryshme
  Kamionë

  TransporT Bëjm Vendosjen e Kapriatav te Dryshme

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRYS

  Prishtinë 10 korrik 21:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kobelko
  Kamionë

  Kobelko

  N shitje eskavatori_bageri KOBELKO Ngjendje shum te mir 22-3tona viti prodhimit 91 me dokumenta nrre

  Prishtinë 10 korrik 20:23
  15.000 €
 • 0 foto
  BLEJ KAMIONA 4 AKS SCANA & MERCEDES & MAN ✔️
  Kamionë

  BLEJ KAMIONA 4 AKS SCANA & MERCEDES & MAN ✔️

  Blejm kamijona 4 aksa mund të jen Scania ose mercedes ose man. Kontakt:Nr 049 544 589 ☎️

  Prishtinë 10 korrik 19:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  TRANSPORT DHE SHERBIME ME KRAN BESI 044-250-648
  Kamionë

  TRANSPORT DHE SHERBIME ME KRAN BESI 044-250-648

  AUTO KRAN BESI JU OFRON KETO MUNDSI\' NGRITJEN E REKLAMAVE TE NDRYSHME. VENDOSJEN E KAPRIATAV TE DRY

  Prishtinë 10 korrik 18:31
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Transport Me Shiper dhe me KRAN t\'Fort \'EUROSHPED1
  Kamionë

  Transport Me Shiper dhe me KRAN t\'Fort \'EUROSHPED1

  Transport me shliper deri 25t me rimorkio speciale Ngarkim Shkarkim e sendev me pesh të madhe ME KR

  Prishtinë 10 korrik 15:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  LDV PANEL VAN DUPLAK 2.5 diesel vozitet me B
  Kamionë

  LDV PANEL VAN DUPLAK 2.5 diesel vozitet me B

  PErshendetje te nderuar bleres1 Shes Kombin LDV VAN 2.5 Diesel me Motorr, menjaq dhe diferenciall te

  Prishtinë 9 korrik 22:38
  1.250 €
 • 7 foto
  Ramp per kamion dhe Çelesa per Kontinjer
  Kamionë

  Ramp per kamion dhe Çelesa per Kontinjer

  Shitet Rampa per kamiona dhe Çelesa per Kontinjer

  Prishtinë 9 korrik 15:56
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Sprinter 208D viti 99 i sapo ardhun
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 208D viti 99 i sapo ardhun

  koamioneta eshte ne gjendje te mir i ardhun nga gjermania

  Prishtinë 8 korrik 21:04
  2.900 €