Kamionë
Prishtinë

Kamionë në shitje në Prishtinë

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 11 foto
  Krana Aseklon nga 5 Ton deri ne 500 Ton
  Kamionë

  Krana Aseklon nga 5 Ton deri ne 500 Ton

  Brendi Aseklon ofron Kranat ma modern. Kualiteti i garantuar Per çdo info viber +38345499933

  Prishtinë 5 korrik 08:09
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Skip jcb 4cx
  Kamionë

  Skip jcb 4cx

  Skip jcb 4cx 2009

  Prishtinë 5 korrik 08:01
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Iveco DAILY 35C11 KIPPERE
  Kamionë

  Iveco DAILY 35C11 KIPPERE

  Viti i ndërtimit: 2012 Kiliometragji: 72,000 km Treibstofftyp: Diesel fuqia: për 80.9 kW (110 hp)

  Prishtinë 4 korrik 17:38
  1.800 €
 • 1 foto
  Diagnozë
  Kamionë

  Diagnozë

  Bëjë Diagnostifikimin e të gjithë KAMIONËVE të prodhuar pas vitit 2000 e gjer më tani, për problemet

  Prishtinë 3 korrik 15:51
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Fw2
  Kamionë

  Fw2

  Shitet ose ndrrohet kombi ne gjendje te rregullt ka regjistrim

  Prishtinë 3 korrik 11:28
  1.500 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz Actros 3235
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 3235

  Mercedes Benz 3235 Ne gjendje te mire pune me goma te reja

  Prishtinë 3 korrik 11:19
  26.000 €
 • 2 foto
  Mercedes Benz Actros 4141
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 4141

  4141 2007 Manual dhe automatik ka dy lloje 350 mij km Me targa gjermane Qmimi 35 mij deri ne kosove

  Prishtinë 3 korrik 11:18
  35.000 €
 • 5 foto
  Golf 5 2.0 disell 6+1 shpejci klim
  Kamionë

  Golf 5 2.0 disell 6+1 shpejci klim

  Shes golf 5 disell 2.0 4 dyer goma te mira me klim i regjistruar 6 muaj beje ndrrim me kamiona qmimi

  Prishtinë 1 korrik 21:28
  4.500 €
 • 6 foto
  shes vw t6 ndrrim i mundshem
  Kamionë

  shes vw t6 ndrrim i mundshem

  shes vw t6 2.0 i vitit 2012 me 1.35 mij tkalume me liber servisit posedon regjistrim klim nxemje ne

  Prishtinë 1 korrik 20:49
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga Zvicrra

  sprinter 313 cdi i posa ardhun nga zvicrra viti 2003 ne gjendje shum te mir me tempomat karrik me aj

  Prishtinë 1 korrik 20:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SHITET VOLVO FH13.400
  Kamionë

  SHITET VOLVO FH13.400

  Shitet kamion Volvo 13.440 Viti i prodhimit 2007. Kamioni EURO 5, posedon klime, blokazhe motorri, m

  Prishtinë 1 korrik 15:00
  1 €
 • 6 foto
  Kamionio
  Kamionë

  Kamionio

  Shitet Kamioni Mercedes 16-22 me Kran ne gjendje te mire tekniki Krani 4tona 10metra lartesi me ates

  Prishtinë 1 korrik 11:29
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Kamion
  Kamionë

  Kamion

  Shitet Kamioni Mercedes 16-22 viti 1986 me kran kamioni ne gjendje te mier teknike Krani 4tona 10met

  Prishtinë 1 korrik 11:28
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  Kamioni esht pa doganu esht shum.ne gjendje te mir viti 1997 te kalun i ka 220000

  Prishtinë 1 korrik 11:10
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco 2012 diesel 2.3 i po sa ardhur
  Kamionë

  Iveco 2012 diesel 2.3 i po sa ardhur

  Iveco 2012 diesel 2.3 diesel i po sa ardhur nga jashti ne gjendje shum te mir te interesuarit mund t

  Prishtinë 1 korrik 10:14
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Lt 35 TDI i posa ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Lt 35 TDI i posa ardhur nga Zvicrra

  Lt 35 i posa ardhun nga zvicrra viti 2000 ne gjendje shum te mir xhamat me rrym centrrall guma te re

  Prishtinë 1 korrik 08:32
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Kamionetë Mercedes sprinter.
  Kamionë

  Kamionetë Mercedes sprinter.

  Ngjyra:E bardhë. Viti i prodhimit:1999 Motorri:2.9. Tipi:Sprinter 312 Regjistrimi i parë Nga Zvicrra

  Prishtinë 29 qershor 18:53
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  AUTO BARTJE 24H KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI
  Kamionë

  AUTO BARTJE 24H KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI

  AUTO BARTJE 24H AUTO SEVIS RAFUNA KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI KROACI 📞045 482 222 📞045 444 43

  Prishtinë 29 qershor 17:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  MAN TGA 2005 I SAPO DOGANUAR
  Kamionë

  MAN TGA 2005 I SAPO DOGANUAR

  MAN TGA 2005 18-430 Viti 2005 I sapo ardhur dhe Doganuar ne Kosove Me Klime I gatshem per pune

  Prishtinë 29 qershor 10:27
  8.500 €
 • 10 foto
  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga Zvicrra

  sprinter 313 cdi i posa ardhun nga zvicrra viti 2003 ne gjendje shum te mir me tempomat karrik me aj

  Prishtinë 29 qershor 07:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  VW T4
  Kamionë

  VW T4

  shitet kamjoneta t4 ne gjendje te rregull viti i prodhimit 2000 motorri 2.4 regjistrimi ika skadu hi

  Prishtinë 28 qershor 23:25
  3.500 €
 • 3 foto
  VW T4
  Kamionë

  VW T4

  shitet kamjoneta t4 ne gjendje te rregull viti i prodhimit 2000 motorri 2.4 regjistrimi ika skadu hi

  Prishtinë 28 qershor 23:23
  3.500 €
 • 9 foto
  RIMORKIO KRONE 2008 ( ME DOGANE )
  Kamionë

  RIMORKIO KRONE 2008 ( ME DOGANE )

  Prikolica Krone 2008 me dogane Viti:2008 ABS koshnica te mira E sapo ardhur ne Kosov Ne gjendje te m

  Prishtinë 28 qershor 22:56
  6.400 €
 • 3 foto
  shes kamioneten
  Kamionë

  shes kamioneten

  shitet kampioneta viti 1999 ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga zvicrra per me shum nr.tel+3834

  Prishtinë 28 qershor 22:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  shes kamioneten
  Kamionë

  shes kamioneten

  shitet kampioneta viti 1999 ne gjendje shum te mir e sapo ardhur nga zvicrra per me shum nr.tel+3834

  Prishtinë 28 qershor 22:25
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Kamion Man
  Kamionë

  Kamion Man

  Shitet Kamion MAN TGX 18.480 BLS EURO 5 ne gjendie perfekte viti prodhimit 2013, shitet per arsye mo

  Prishtinë 28 qershor 22:16
  25.000 €
 • 5 foto
  Kamion Man
  Kamionë

  Kamion Man

  Shitet Kamion MAN TGX 18.480 BLS EURO 5 ne gjendie perfekte viti prodhimit 2013, shitet per arsye mo

  Prishtinë 28 qershor 22:12
  25.000 €
 • 9 foto
  RIMORKIO KRONE 2008 (ME DOGANE)
  Kamionë

  RIMORKIO KRONE 2008 (ME DOGANE)

  Shitet Rimorkio Krone e sapo ardhur Me Dogane Viti:2008 Gomat 90% te reja. Shitet dhe Komplet me Ka

  Prishtinë 28 qershor 20:56
  6.400 €
 • 9 foto
  RIMORKIO KRONE 2008 (ME DOGANE)
  Kamionë

  RIMORKIO KRONE 2008 (ME DOGANE)

  Shitet Rimorkio Krone e sapo ardhur Me Dogane Viti:2008 Gomat 90% te reja. Shitet dhe Komplet me Ka

  Prishtinë 28 qershor 20:53
  6.400 €
 • 0 foto
  Sprinter 313
  Kamionë

  Sprinter 313

  sprinter 313 cdi viti 2003 i posa ardhun nga CH ne gjendje shum te mir me tempomat karrika me ajr ce

  Prishtinë 28 qershor 20:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Sprinter 313
  Kamionë

  Sprinter 313

  sprinter 313 cdi viti 2003 i posa ardhun nga CH ne gjendje shum te mir me tempomat karrika me ajr ce

  Prishtinë 28 qershor 20:09
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Sprinter 313 CDI i posa ardhur nga Zvicrra

  sprinter 313 cdi i posa ardhun nga zvicrra viti 2003 ne gjendje shum te mir me tempomat karrik me aj

  Prishtinë 28 qershor 18:16
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Lt 35 TDI
  Kamionë

  Lt 35 TDI

  lt 35 tdi 2.5 i posa ardhun nga zvicrra viti 2000 ne gjendje shum te mir me liber te servisit me kre

  Prishtinë 28 qershor 17:08
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shlep Mercrdez Benz
  Kamionë

  Shlep Mercrdez Benz

  Mercedes 817. Me goma te reja dhe ne gjendje te mire teknike. Sherbimet e bera te gjitha. Platforma

  Prishtinë 28 qershor 17:00
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI 2014
  Kamionë

  Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI 2014

  Mercedes-Benz Sprinter 513 CDI Gjatësia e mbajë 2 900 mm Gjerësia e zonës ngarkesave prej 2 000 mm

  Prishtinë 28 qershor 11:33
  25.000 €
 • 2 foto
  Kamionet iveco e zvicres viti 2005 me dogan
  Kamionë

  Kamionet iveco e zvicres viti 2005 me dogan

  Kamionet iveco 2005 e zvicres me dogan te paguar ne gjendje shum te mir Lt iveco T5 T4 mercedes

  Prishtinë 28 qershor 10:26
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shofer Mjete te Randa Nga europa me porosi
  Kamionë

  Shofer Mjete te Randa Nga europa me porosi

  Sjellim Mjete te renda dhe te Leta Rregullimi i te gjitha Dukomentave per Exsport pomp Betoni Mixer

  Prishtinë 27 qershor 13:27
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Punojm me bager,shesim dhe per oborre
  Kamionë

  Punojm me bager,shesim dhe per oborre

  Punojm me bager , kanalla Dhe shesim dhe per oborre

  Prishtinë 27 qershor 10:49
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Kombi
  Kamionë

  Shitet Kombi

  Shitet kombi i ardhur nga gjermania viti 2000 dizel 2.5 ne gjendje prefekte pa dokan munsi ndrrimi m

  Prishtinë 27 qershor 10:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes benz actros 18 51 v8 2008 euro5
  Kamionë

  Mercedes benz actros 18 51 v8 2008 euro5

  Mercedes benz actros 18 51 v8 2008 euro 5 kamjoni esht me krejt opremen

  Prishtinë 26 qershor 16:19
  11.111 €
 • 3 foto
  Schaeff HML30
  Kamionë

  Schaeff HML30

  shitetbageri ne gjendje te mir pune mundet te provohetne qdo koh viti prodhimit 1992 me 4 lug 30 cm

  Prishtinë 26 qershor 15:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Schaeff HML30
  Kamionë

  Schaeff HML30

  shitetbageri ne gjendje te mir pune mundet te provohetne qdo koh viti prodhimit 1992 me 4 lug 30 cm

  Prishtinë 26 qershor 12:16
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Bageri MF Skip
  Kamionë

  Shitet Bageri MF Skip

  Shitet bageri ne gjende te rregullt per me shum kontakto ne nr 044241103

  Prishtinë 25 qershor 22:01
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Reno
  Kamionë

  Reno

  Shes Renomajster 2007 po sa ardhor nga suedia per me shum ne viber +46760606394

  Prishtinë 25 qershor 12:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Schaeff HML30 SHITET
  Kamionë

  Schaeff HML30 SHITET

  shitet bageri ne gjendje te rregullt

  Prishtinë 24 qershor 14:30
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  skip
  Kamionë

  skip

  shes urgjent skipin fermec 965 viti i prodhimit 1999 4 goma te njejta eshte 4x4 ka teleskop luga

  Prishtinë 24 qershor 13:50
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MAN 41.440 8X4
  Kamionë

  MAN 41.440 8X4

  MAN TGS 41.440 8X4 , Origjinal Kipper , saneki 20 m3 , km 520.000 (origjinal) , automatik , viti pro

  Prishtinë 24 qershor 12:42
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO BARTJE 24H KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI
  Kamionë

  AUTO BARTJE 24H KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI

  AUTO BARTJE 24H KOSOVË SHQIPËRI MAQEDONI MALI ZI KROACI ITALI ETJ ETJ 24H 045 482 222 24H 045 444 4

  Prishtinë 24 qershor 01:40
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  AUTO BARTJE 24H KOSOVË-SHQIPËRI-MALI ZI-MAQEDONI
  Kamionë

  AUTO BARTJE 24H KOSOVË-SHQIPËRI-MALI ZI-MAQEDONI

  AUTO BARTJE 24H KOSOVË SHQIPËRI MALI ZI MAQEDONI KROACI ETJ ETJ 24H 045 482 222 24H 045 444 438

  Prishtinë 24 qershor 01:20
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Shlep Mercedez Benz
  Kamionë

  Shlep Mercedez Benz

  Marimang shlep karrotrec karroatrec karotrec Mercedes 817. Me goma te reja dhe ne gjendje te mire te

  Prishtinë 23 qershor 14:37
  1 €