Kamionë
Prizren

Kamionë në shitje në Prizren

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 10 foto
  OPEL MOVANO 2.8 VITI 2001 NDRIM I MUNDSHEM
  Kamionë

  OPEL MOVANO 2.8 VITI 2001 NDRIM I MUNDSHEM

  Shitet Opel Movano 2.8 Dizel Sapo ardhur Nga Gjermanija osht ne gjendje te mir punon shum mir i shtr

  Prizren Sot, 16:14
  2.800 €
 • 3 foto
  MAN
  Kamionë

  MAN

  Shitet Man 290 Kuaj Fuqi motorin kiperin dhe diferencialin ne gjendje perfekte Per me shum na kontak

  Prizren Sot, 11:27
  6.800 €
 • 2 foto
  Mercedes benz
  Kamionë

  Mercedes benz

  Shes mercedes benz 412 viti 2000 per mashum na kontakto ne tel dhe viber 044338026

  Prizren Dje, 21:09
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes Benz 213 CDI
  Kamionë

  Mercedes Benz 213 CDI

  shes sprinterin 213 viti 2010 pa dogan per inf na kontakto ne tel 044338026

  Prizren Dje, 21:08
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet kamjoni Man viti prodhimit esht 1991 Kamjoni e ka te pagur Doganen dhe Homologimin esht i mir

  Prizren Dje, 06:30
  3.700 €
 • 2 foto
  Kamioni ne shitje Man
  Kamionë

  Kamioni ne shitje Man

  Shitet kamioni Man ne gjendje shum te mire teknike

  Prizren 15 gusht 12:07
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Shitet rimorkio n gjendje t rregullt teknike e regjistruar ni vjet regjistrim goma t reja

  Prizren 15 gusht 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Rimorkio 2008 e doganuar n giendje t rregull teknike

  Prizren 15 gusht 10:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio
  Kamionë

  Rimorkio

  Rimorkio 2007 n gjendje t rregullt teknike frenat me diska e doganuar

  Prizren 15 gusht 10:57
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  KAMION MAN 1996 ME KRAN 28 METRA 11 TON
  Kamionë

  KAMION MAN 1996 ME KRAN 28 METRA 11 TON

  Shitet kamion MAN viti prodhimit 1996. motorri eshte i ri, jan ndrru shum pjes, ne gjendje te mire.

  Prizren 15 gusht 10:52
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MEGA
  Kamionë

  MEGA

  kjo makin është kiper ka pes goma rezer viti prodhimit 2017

  Prizren 15 gusht 02:02
  4.500 €
 • 7 foto
  Shitet kombi Mercedes Benz MB 207
  Kamionë

  Shitet kombi Mercedes Benz MB 207

  Shes kombin Mercedes MB 207 ne gjendje te rregullt. Posedon 6 ulese, rimorkio me cerade. Viti i prod

  Prizren 15 gusht 01:52
  1.650 €
 • 7 foto
  Mercedes actros
  Kamionë

  Mercedes actros

  Shitet actrosi 18.48 posedon distronik retarder intarder clim werbasko pomp t kiperit me dogan t pa

  Prizren 14 gusht 11:37
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Damper 4x4 (shitet, i ardhur nga zvicra)
  Kamionë

  Damper 4x4 (shitet, i ardhur nga zvicra)

  Shitet damper 4x4 ne gjendje shum shum te mir... . Punon mir ne motor, ne ecje, sinjalet. esht i kom

  Prizren 14 gusht 08:26
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shleperi Renault Bejme Ndrrim
  Kamionë

  Shleperi Renault Bejme Ndrrim

  Shes shleperin Renault 385 Viti 1997 Ne gjendje shume te mire teknike regjistrim edhe 10mua

  Prizren 13 gusht 10:06
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes Benz Vito FRIZ (frigorifer)
  Kamionë

  Mercedes Benz Vito FRIZ (frigorifer)

  Shes Vito friz i ardhur nga zvicrra ne gjendje te mir teknike . Qdo gje funksionale . Viti prodhimi

  Prizren 7 gusht 09:30
  4.500 €
 • 7 foto
  Rimorkio per vetur (prikolic)
  Kamionë

  Rimorkio per vetur (prikolic)

  Perfekt me kiper hidrolik

  Prizren 5 gusht 19:30
  2.000 €
 • 0 foto
  Kamion Mercedes-Benz
  Kamionë

  Kamion Mercedes-Benz

  Shes kamionin ne gjendje shume te mire. Goma te reja.Viti i prodhimit 1990.

  Prizren 30 korrik 14:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  shitet kran fassi 110 A24 2003
  Kamionë

  shitet kran fassi 110 A24 2003

  shitet kran fassi 110 A24 2003 me 4 dalje idhaulike ne gjendje shum te mire .jemi ne sherbimin tuaj

  Prizren 28 korrik 12:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kran ATLAS 100.1 A3 3 APJE IHRAULIKE
  Kamionë

  Shitet kran ATLAS 100.1 A3 3 APJE IHRAULIKE

  Shitet kran ATLAS 100.1 A3 me 3 dalje hdraulike ne gjendje te shkelqyer per me teper na kontaktoni n

  Prizren 28 korrik 12:13
  4.200 €
 • 5 foto
  kran FASSI F 155.A.25 RADIOKONTROL SCANRECO
  Kamionë

  kran FASSI F 155.A.25 RADIOKONTROL SCANRECO

  Shite kran FASSI F 155.A.25 RADIOKONTROL SCANRECO 2019 me 5 klipa..per me taper na kontaktoni ne 003

  Prizren 28 korrik 12:12
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  TAKEUCHI 7.5 TON BAGER SHITET
  Kamionë

  TAKEUCHI 7.5 TON BAGER SHITET

  Shitet bageri TAKEUCHI viti 2000 7.5 TON ne gjendije shume te shkelqyer pune eshte origjinal nuk esh

  Prizren 26 korrik 14:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet rimorkio
  Kamionë

  Shitet rimorkio

  Shitet rimorkio me carad ne gjendje te rregullt,bejm ndrrim me golf 4 ose 5. Per me shum info 044150

  Prizren 22 korrik 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  SHES KOMBI 609 D RKS I QLAJMRUAR
  Kamionë

  SHES KOMBI 609 D RKS I QLAJMRUAR

  KOMBI 609 D 6 GOMA TE REJA 2 AKUMLATORA TE REJA VOLLANIN HIDROLIKE ESHTE NE RKS I QLAJMRUAR ME KO

  Prizren 22 korrik 17:13
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet Rimorkio me carad
  Kamionë

  Shitet Rimorkio me carad

  Shitet rimorkio per shleper me carad ne gjendje te rregullt pune,bejm ndrrim me vetur golf 4 ose 5.

  Prizren 21 korrik 21:39
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shlep Autobartje +383 49 88 11 55
  Kamionë

  Shlep Autobartje +383 49 88 11 55

  Autobartje ne gjith teritorin e Kosoves Shqiperis dhe Maqedonis

  Prizren 20 korrik 07:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shlep autobartje +383 49 88 11 55 Prizren Komoran
  Kamionë

  Shlep autobartje +383 49 88 11 55 Prizren Komoran

  Autobartje ne ter teritorin Kosoves Shqipris Malit te zi Maqedonis Deri ne 4 ton persh bartje.

  Prizren 20 korrik 07:39
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Autobartje shlep Prizren 00383 49 88 11 55
  Kamionë

  Autobartje shlep Prizren 00383 49 88 11 55

  Autobartje per Kosovë Shqipri Mal te zi dhe Maqedoni Pesha bartjes deri 4 Ton

  Prizren 20 korrik 07:38
  Me Marrveshje
 • 0 foto
   Shlep 24h Prizren dhe Komoran 049881155
  Kamionë

  Shlep 24h Prizren dhe Komoran 049881155

  Sherbime me auto bartse 24 h Kosovë Shqipri Mal te Zi Maqedoni Edhe dy vetura per njiher 049

  Prizren 20 korrik 07:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shes 817
  Kamionë

  Shes 817

  Shes 817 mieller kipper ne gjendje te mir perfekte me goma te reja me bllokazha etj regjistrim i ska

  Prizren 19 korrik 20:18
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes-benz Sprinter ardhur nga Zvicër
  Kamionë

  Mercedes-benz Sprinter ardhur nga Zvicër

  Mercedes Benz Sprinter 2.2 cdi sa po ardhur nga Zvicra esht Me KLÄ°MA edhe DOGANUAR Në KOSOVË ne gje

  Prizren 18 korrik 07:52
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Damper 4x4 ne gjendje te rregullt
  Kamionë

  Damper 4x4 ne gjendje te rregullt

  Shitet damperi robert aebi 4x4 ne gjendje te rregullt viti prodhimit 1994

  Prizren 17 korrik 19:35
  5.200 €
 • 5 foto
  Liebherr 902 Litronic
  Kamionë

  Liebherr 902 Litronic

  Shitet bageri Liebherr 902 Litronic me Zingjir viti i prodhimit 1991, Ndrrim i mundshem me ndonje ve

  Prizren 16 korrik 14:00
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Liebherr
  Kamionë

  Liebherr

  Shitet Baggeri Liebherr 904. Viti 2001. Gjendje perfekte. Ardhur nga Gjermania Doganen e kryme.

  Prizren 16 korrik 09:11
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion mercedes 11-20 4x4 kiper
  Kamionë

  Kamion mercedes 11-20 4x4 kiper

  Shitet kamioni mercedes benz 11-20 4x4 kiper ne gjendje te rregullt viti prodhimit 1993

  Prizren 15 korrik 22:42
  16.000 €
 • 2 foto
  Mercedes benz 1117 4x4 kiper
  Kamionë

  Mercedes benz 1117 4x4 kiper

  Mercedes benz 1117 4x4 kiper ne gjendje te rregullt viti prodhimit 1991

  Prizren 15 korrik 22:41
  15.000 €
 • 6 foto
  Shitet merceded benz 814 me kiper
  Kamionë

  Shitet merceded benz 814 me kiper

  Shitet kamjoni mercedes benz 814 kiperash Ne gjendje shume te mir me servisa te kryme Eshet e ardh

  Prizren 13 korrik 18:08
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shes kamion , skavator dhe nissan navara
  Kamionë

  Shes kamion , skavator dhe nissan navara

  OKAZIONNNNN!!!! shes kamion actros 4 aks 41-46 ,viti 2004 . ne gjendje te mire pune . shes skavator

  Prizren 11 korrik 08:14
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Atlas 90.1
  Kamionë

  Atlas 90.1

  Kerkoj trupin e atlas 90.1 siq shihet ne fotografi viber +38349200133

  Prizren 11 korrik 01:11
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes 814
  Kamionë

  Mercedes 814

  Shes mercedes 814 ne gjendje te mir perfekte me viti i prodhimit 1991 me goma te reja me bllokada me

  Prizren 10 korrik 20:58
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  MERCEDES BENZ 11-20
  Kamionë

  MERCEDES BENZ 11-20

  Shes kamionim mercedes benz 11-20 viti 1997 me bllokad 6+6 me kran gjatsia 5.20m ne krani fund ngr

  Prizren 10 korrik 09:30
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Rimorkio shum e rrujtne
  Kamionë

  Rimorkio shum e rrujtne

  Rimorkio shum e rrujtne si e re per ngarkim te bagerave etj ika edhe stazat per ngarkim. Qmimi fiks

  Prizren 9 korrik 22:25
  1.200 €
 • 7 foto
  maqinat
  Kamionë

  maqinat

  Shiteten maqinat me marveshje

  Prizren 9 korrik 11:55
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  ACTROS MP3 18.48
  Kamionë

  ACTROS MP3 18.48

  Shes Kamioni Actros MP3 18.48 I ardhur nga Zvicra Me tvsh Viti i prodhimit 2009 Me guma 80 %

  Prizren 9 korrik 08:35
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  peugeot exper
  Kamionë

  peugeot exper

  Pikapi eshte ne gjendje te rregullt,eshte 1.9 diesel,ka regjistrim,i prodhuar ne vitin 1998.Per me s

  Prizren 8 korrik 19:51
  1.400 €
 • 10 foto
  Liebherr L531
  Kamionë

  Liebherr L531

  Liebherr L531 e ka vetem reduktorin defekt. Shitet me pjese dhe komplet

  Prizren 8 korrik 14:51
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Bager
  Kamionë

  Bager

  Bageri SCHAEFF HML 31 1999 ne gjendje shum te rregull.

  Prizren 6 korrik 13:57
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamionet mercedes 310
  Kamionë

  Kamionet mercedes 310

  Shes kamioneten ne gjendje prefekte i qlajmruar pa as ni defekt baj ndrrim.me qka me konvenon

  Prizren 6 korrik 09:43
  1.800 €
 • 5 foto
  opel vivaro
  Kamionë

  opel vivaro

  shitet opel vivaro i sapo ardhut nga zvicra viti 2012 te kaluara 197000 km i pershtatshem per qdo

  Prizren 6 korrik 06:54
  6.300 €
 • 0 foto
  IVECO
  Kamionë

  IVECO

  Kamjoni eshte ne gjendje te mire ka mologimin i doganuar me tabela te zvicrres pres bleres serioz

  Prizren 4 korrik 21:30
  3.700 €