Kamionë
Rahovec

Kamionë në shitje në Rahovec

Kategoria

Çmimi

Vendi

 • 3 foto
  Man 4 aks 35-414
  Kamionë

  Man 4 aks 35-414

  Shitet man i vitit 2001 Është në gjendje shum të mir qmimi sipas marrveshjes . Tel:044789551 viber

  Rahovec Dje, 15:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Menjaq per kamjon
  Kamionë

  Menjaq per kamjon

  Menjaqa per kamjon ZEF

  Rahovec Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Motor dhe pump për Liebherr912
  Kamionë

  Motor dhe pump për Liebherr912

  Shitet motor dhe pump për Liebher 912 ne gjendje shum te mir pune(perfekte),Janë te montuar ne bager

  Rahovec Dje, 15:44
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet: Ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicra
  Kamionë

  Shitet: Ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicra

  Shitet: Ne gjendje shum te mir i ardhur nga zvicra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Info: Viber +38345518318 Watsap. +41786

  Rahovec Dje, 07:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kolic per bartjen e bagerir 5.5 ton
  Kamionë

  Kolic per bartjen e bagerir 5.5 ton

  Kolic per bartjen e bagerit Pesha 5.5 ton Teper erujtne dhe efuqishme per bartje Per mateper tel.

  Rahovec 16 gusht 12:48
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  Actros18 48 bluetec5 ADR 2008 i ardhur nga Zvicrra
  Kamionë

  Actros18 48 bluetec5 ADR 2008 i ardhur nga Zvicrra

  Mercedes Actros 18 48 motorrin V6 bluetec 5 automatik 12 shpejtesi 670.000km origjinale me liber te

  Rahovec 15 gusht 22:38
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes 20-38
  Kamionë

  Mercedes 20-38

  Shitet Mercedes 2038 Kiper+krani -hiab 160-4 Viti 1994

  Rahovec 13 gusht 08:06
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet 817 me kran
  Kamionë

  Shitet 817 me kran

  Shitet 817 me kran me dy dalje hidraulike viti 1997 me goma te reja dhe dogan te paguar

  Rahovec 13 gusht 08:05
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes 1422
  Kamionë

  Mercedes 1422

  Shitet Mercedes 1422 Miller kiper 7 kubik ndrrim i munshe qka me konveno

  Rahovec 13 gusht 08:04
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shitet sanaki 4 Aksit
  Kamionë

  Shitet sanaki 4 Aksit

  Shitet sanaki 4 aksi me ndimse dhe klip komplet

  Rahovec 13 gusht 08:03
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Shiten
  Kamionë

  Shiten

  Shiten Maqinat Ni lakuse per hekur dhe Ni Frez

  Rahovec 13 gusht 08:03
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Kombi IVECO DAILY 35 18V -07
  Kamionë

  Kombi IVECO DAILY 35 18V -07

  IVECO DAILY 35 18V Viti i prodhimit 19.12.2007 Km: 231730 130 Kw 176 Ps Doganen e paguar Xhamat elek

  Rahovec 4 gusht 16:08
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamion per mbledhjen e Mbeturinave MERCEDES BENZ
  Kamionë

  Kamion per mbledhjen e Mbeturinave MERCEDES BENZ

  Shitet kamioni per mbledhjen e mbeturinave MERCEDES BENZ ECONIC Me dogan te paguar (Tjera) Mercede

  Rahovec 4 gusht 16:00
  11.700 €
 • 9 foto
  Eskavatora ( Bagera ) te ndryshem /// NOLI XERXE
  Kamionë

  Eskavatora ( Bagera ) te ndryshem /// NOLI XERXE

  Tjera

  Rahovec 4 gusht 13:04
  Me Marrveshje
 • 10 foto
  Damper NEUSON 5001 -08
  Kamionë

  Damper NEUSON 5001 -08

  Damper NEUSON 5001 Viti i prodhimit : 09.10.2008 Motorri : DEUTZ FAHR 4 Piston Kw : 47.5 65 Ps Kipe

  Rahovec 4 gusht 13:04
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Ford transit 2.0 dizel
  Kamionë

  Ford transit 2.0 dizel

  Ne gjendje te regull me motor dizel 2.0 serviset e kryme 216.000km me liber servis.

  Rahovec 3 gusht 11:25
  2.200 €
 • 2 foto
  Dynacord Sl 1200
  Kamionë

  Dynacord Sl 1200

  Amp. Dynacord PM2600 ÇMIMI 1600 Amp.Dynacord SL 1200 ÇMIMI 350€ Tel +38344697108

  Rahovec 3 korrik 15:00
  350 €
 • 4 foto
  Shlep Atego 815 -Ndrrim me Banes(F.Kosovë)
  Kamionë

  Shlep Atego 815 -Ndrrim me Banes(F.Kosovë)

  Shitet shlepi i sapoardhur nga gjermania viti prodhimit 2000,i doganuar me rks Platforma levizese ne

  Rahovec 28 qershor 13:54
  19.500 €
 • 2 foto
  Liebherr 904
  Kamionë

  Liebherr 904

  Shitert Liebherr 904. Viti 2001 I doganur Gjendje shum te mir. ardhur nga gjermania Gomat e reja.

  Rahovec 28 qershor 07:53
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  shitet mercedes sprinter viti 2000
  Kamionë

  shitet mercedes sprinter viti 2000

  viti i prodhimit 2000 140.682 km 2.2 diesel manual i sapo ardhur nga zvicrra i pa doganuar ne gje

  Rahovec 27 qershor 12:02
  3.500 €
 • 11 foto
  Mercedes sprinter
  Kamionë

  Mercedes sprinter

  i sapo ardhur na zvicra i pa doganuar 140.682 mij te kaluara 2.2 Diesel ne gjendje te rrregullt

  Rahovec 27 qershor 08:21
  3.500 €
 • 7 foto
  FORD TRANSIT 350M TDCi
  Kamionë

  FORD TRANSIT 350M TDCi

  ESHTE NE GJENDJE TE RREGULLT POSEDON KLIM DHE KA PAK KM TE KALUAR 141000

  Rahovec 22 qershor 15:12
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet kamjoni ne gjendje te rregullt per ma shum info thirr ne tel

  Rahovec 21 qershor 09:50
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  FORD TRANSIT 2008
  Kamionë

  FORD TRANSIT 2008

  FORD TRANSIT QYSH E SHIHNI EDHE NE FOTO OSHT I RUJTUNESHTE PI ZVICRES ME KREJT SENET KOMPLET KLIM E

  Rahovec 20 qershor 09:22
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet Scania 110 ne gjendje shumm te rregullt , viti prodhimit 1973 , per me shum info thirr ne tel

  Rahovec 11 qershor 19:18
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Man 19 322
  Kamionë

  Man 19 322

  bejm transportin e mallrave te ndryshme po ashtu edhe autobartje gjatsia 7.20 metra krani 170

  Rahovec 10 qershor 10:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  man me kran
  Kamionë

  man me kran

  Bejm transportin e mallrave dhe bartjen e mjeteve me autoshlep

  Rahovec 10 qershor 10:22
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Kamjon Mercedes me kran
  Kamionë

  Kamjon Mercedes me kran

  Shitet ndrrohet Kamijoni 9/14 me kran kamijoni esht ne gjendje pune njeashtu edhe Krani punon mir sa

  Rahovec 9 qershor 10:55
  6.000 €
 • 7 foto
  scania R420
  Kamionë

  scania R420

  esht ne gjendje te regullt

  Rahovec 9 qershor 00:23
  8.000 €
 • 5 foto
  scania R420
  Kamionë

  scania R420

  esht ne gjendje te regullt

  Rahovec 8 qershor 23:02
  1.000 €
 • 2 foto
  rimorkio
  Kamionë

  rimorkio

  Rimorkio me kiper 2.5 ton

  Rahovec 7 qershor 21:54
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Eskavator ( Bager ) NEUSON 38z3 RD -06
  Kamionë

  Eskavator ( Bager ) NEUSON 38z3 RD -06

  Eskavator (Bager) NEUSON 38z3 RD Viti i prodhimit : 2006 Pesha : 3630 Kg Ore Pune : 2985 Korpa :

  Rahovec 6 qershor 16:37
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Ngarkues O&K L6-1 -88
  Kamionë

  Ngarkues O&K L6-1 -88

  Shitet Ngarkusi O&K L6 Viti i prodhimit 1988 3490 h Ne gjendje shum te mire pune I ardhur nga Zv

  Rahovec 6 qershor 16:37
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shiten rampat e bagerit deri ne 3 ton
  Kamionë

  Shiten rampat e bagerit deri ne 3 ton

  Rampa bagerit me pesh bartse deri ne 3 tona te perdorura 1 sezon numri tel 045576720 leo

  Rahovec 5 qershor 22:16
  100 €
 • 7 foto
  SHITET KOMBI
  Kamionë

  SHITET KOMBI

  Shitet Kombi Spirinter 412D, me plot edhe nje muaj regjistrim me tabelat e Kosoves, e qe eshte vetem

  Rahovec 28 maj 22:03
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Sprinteri 208D
  Kamionë

  Shitet Sprinteri 208D

  Shitet Sprinteri 208, ne gjendje te rregullt teknike i ardhur nga gjermania, me te gjitha serviset e

  Rahovec 25 maj 08:26
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Rimorkio Schmitz
  Kamionë

  Rimorkio Schmitz

  Shiten 2 rimorkio Schmitz viti i prodhimit 2008, jane ne gjendje prrfecte dhe shume pak te perdorura

  Rahovec 19 maj 20:09
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes Benz
  Kamionë

  Mercedes Benz

  Shitet kamioni n gjendje t rregullt teknike esht i qlajmruar esht shum i ruajtur Posedon goma t mira

  Rahovec 6 maj 16:20
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Gurthys
  Kamionë

  Gurthys

  shes girthyesin MFL. Austria hidraulike n gjendje t rregullt pune me kapacitet 80 m2 n or nofullen

  Rahovec 27 prill 22:13
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet mercedes sprinter cdi me 3 tkuqee
  Kamionë

  Shitet mercedes sprinter cdi me 3 tkuqee

  Shitet kombi mercedes sprinter 313 ngjendje te mir 4 goma trejaa 4x4 per ma shum na kontaktoni ne

  Rahovec 16 prill 18:15
  3.200 €
 • 4 foto
  Shitet Iveco
  Kamionë

  Shitet Iveco

  Ne gjendje te rregullt i sapo ardhur nga Austria.

  Rahovec 13 prill 17:15
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  mercedes benz 208
  Kamionë

  mercedes benz 208

  mercedes benz 208 kilometra 18000

  Rahovec 13 prill 15:37
  3.200 €
 • 4 foto
  Ford transit 2006
  Kamionë

  Ford transit 2006

  Shitet ford transit 2006 175.000 km i ardhur pre ch pa dogan

  Rahovec 4 prill 16:11
  2.800 €
 • 3 foto
  Kombi MB 100
  Kamionë

  Kombi MB 100

  Kombi eshte ne gjendje shum te mir. Per me shum informata 045-520-962

  Rahovec 4 prill 10:54
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Goma te ndryshme
  Kamionë

  Goma te ndryshme

  Kemi disa lloje te gomave per me shum kontaktoni ne tel 044758602 Ose viber +38344758602

  Rahovec 4 prill 10:04
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mjet transportues
  Kamionë

  Mjet transportues

  Fiat Ducato 2.5 JTD. Diesel. Ne gjendje te rregullt , serivisimi me rregull i vajit dhe i motorrit,

  Rahovec 4 prill 09:18
  1.300 €
 • 1 foto
  Kombi ne shitje
  Kamionë

  Kombi ne shitje

  Shitet kombi regjistrimi edhe 7 muj

  Rahovec 4 prill 08:08
  900 €
 • 8 foto
  Shesim
  Kamionë

  Shesim

  Per gjdo informat na lajmroni ne kete numer 044 402 082

  Rahovec 4 prill 07:00
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet prekolica wackenhut
  Kamionë

  Shitet prekolica wackenhut

  Shitet prekolica viti 2002 prekolica ne gjendje shum te mir goma i ka 80% per me shum info tel +3834

  Rahovec 4 prill 06:07
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Merceses 208 dizel
  Kamionë

  Merceses 208 dizel

  Ne gjendje te mir teknike

  Rahovec 4 prill 00:47
  Me Marrveshje