Kamionë

Kamionë në shitje në Rajoni i Dibrës

 • 7 foto
  Shitet man
  Kamionë

  Shitet man

  SHITET MAN 4X4 NE GJENDJE PREFEKTE I SAPO TARGUAR ESHTE 19-293 ME GJITHA SERBIMET E BERA ME 6+1 GOMA

  Bulqizë 19 tetor 23:58
  25.000 €
 • 3 foto
  ***OKAZION*** SHES KAMION
  Kamionë

  ***OKAZION*** SHES KAMION

  Shes Kamnion 16/19 4x4,vetshkarkues,me vinç,me letra te rregullta,ne gjendje shum te mire pune dhe i

  Dibër 19 tetor 10:57
  10.300 €
 • 0 foto
  Mercedes 1928 4x4.vinxh palfinger.
  Kamionë

  Mercedes 1928 4x4.vinxh palfinger.

  1928 4x4 me vinxh palfinger PK 12000 me 3 dalje hidraulike.kamjoninesht me dokumenta gjendje perfekt

  Dibër 17 tetor 21:14
  1 €
 • 6 foto
  shite sprinter cdi viti 2005
  Kamionë

  shite sprinter cdi viti 2005

  shite makina ne gjendje te shkelqyet per arsyje mosperdorimi , mund ta kontrolloni ku te doni cmimi

  Dibër 5 korrik 12:11
  8.500 €
 • 9 foto
  shitet piaggio 1.4 nafte vetshkarkuese
  Kamionë

  shitet piaggio 1.4 nafte vetshkarkuese

  shitet piaggio vet shkarkuese ne gjendje shum t mire 1.4 nafte viti 2004 e sapo ardhur nga jasht me

  Bulqizë 1 korrik 17:06
  4.000 €
 • 2 foto
  Mercedes benz Kamion 17-22
  Kamionë

  Mercedes benz Kamion 17-22

  Shes Mercedes benz Kamion 17 22 nr gjendje te mire pune makina eshte 4x4 e gatshme per cdo lloj prov

  Mat 29 qershor 16:45
  65.000 €
 • 3 foto
  MAN TGS 18.440* 4x4  HIDRODRIVE
  Kamionë

  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE

  🆕🆕 NEW ARRIVALS👌👌 🆕🆕 MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE AD BLUE ADR KIPHIDRAULIK Mileage:524.000 km

  Librazhd 23 qershor 17:49
  5 €
 • 5 foto
  LIEBHER R 934 C HDS - 2007
  Kamionë

  LIEBHER R 934 C HDS - 2007

  LIEBHER R 934 C HDS ✅Vitit : 2007 ✅Pesha :33.500 kg ✅Motor:145KW ✔Lug ✔Klima ✔Kamer

  Librazhd 21 qershor 19:37
  7 €
 • 1 foto
  Mercedes-Benz Actros 3241 MP2
  Kamionë

  Mercedes-Benz Actros 3241 MP2

  👌 🆕 New Arrivals Mercedes-Benz Actros 3241 MP2 Year:2004 Eps gear box-3 pedal Tyres-80% Very good

  Librazhd 21 qershor 19:17
  45 €
 • 6 foto
  Shitet ose ndrrohet
  Kamionë

  Shitet ose ndrrohet

  Shitet ose ndrrohet me aktros 3aks vitit 2000e ktej 1017motorr16/22ne gjendje te mire motorrike dhe

  Librazhd 16 qershor 19:33
  15.000 €
 • 4 foto
  Mercedes Benz 1626
  Kamionë

  Mercedes Benz 1626

  Kamioni esht ne gjendje pune shitet per arsyje mos perderimi... esht 4x4 vet shkarkus ne 3 krahet..

  Bulqizë 15 qershor 20:54
  90.000 Lek
 • 7 foto
  Shitet per arsye mos perdorimi
  Kamionë

  Shitet per arsye mos perdorimi

  Shitet kamjon Man viti 1999 ne gjendje prefekte ME goma 6+1 te reja e sapo targuar Ne gjendje prefek

  Bulqizë 13 qershor 00:00
  25.000 €
 • 6 foto
  Shitet kamion 16/19
  Kamionë

  Shitet kamion 16/19

  Shitet per pjes kamion malor fushor kamie diferenciale te pare e te pasem si dhe shume pjes te tjera

  Librazhd 12 qershor 17:49
  111 Lek
 • 0 foto
  Mercedes 1735
  Kamionë

  Mercedes 1735

  Shitet kamioni 1735... 4x4.me te gjitha letra..shitet me gjith borpastruse..30 € i pa diskutushme..

  Bulqizë 11 qershor 22:12
  30 €
 • 1 foto
  MAN TGS 35.400 STETER
  Kamionë

  MAN TGS 35.400 STETER

  MAN TGS 35.400 STETER Power:324 kW (441 PS) Diesel Gearbox manuel First Registration 10/2008 Air co

  Librazhd 9 qershor 09:36
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  SCANIA & VOLVO ( KAMION )
  Kamionë

  SCANIA & VOLVO ( KAMION )

  Jam i interesuar per nje kamjon skania ose volvo deri ne 1O.OOO Euro

  Dibër 28 maj 19:30
  10.000 €
 • 3 foto
  POMP BETONI CIFA 26
  Kamionë

  POMP BETONI CIFA 26

  POMP CIFA 26M MERCEDES BENZ SK 1824 Km:184.400

  Librazhd 28 maj 16:30
  1 €
 • 7 foto
  Mercedes Benz Actros 3241 MP II Euro 5 MEILER
  Kamionë

  Mercedes Benz Actros 3241 MP II Euro 5 MEILER

  Mercedes Benz Actros 3241 MP II Euro 5 BLUETEC AD BLUE Vitit:2007 Km:278.000 Meiler Kiper Eps ndrimi

  Librazhd 20 maj 14:50
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Edi
  Kamionë

  Edi

  Tre aks goma te reja 0685465677

  Bulqizë 20 maj 14:50
  16.000 €
 • 2 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  He

  Bulqizë 20 maj 12:46
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Komatsu GALEO WA380-5H
  Kamionë

  Komatsu GALEO WA380-5H

  Komatsu GALEO WA380-5H 6-cylinder Komatsu engine Power:140Kw Weight 20,7t Radio CD Airconditioner Bu

  Dibër 20 maj 07:45
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes-Benz Actros 3241 MP II
  Kamionë

  Mercedes-Benz Actros 3241 MP II

  Mercedes Benz Actros 3241 MP II Euro 5 BLUETEC AD BLUE Viti prodhimit :2007 Km:278.000 Meiler Kiper

  Librazhd 16 maj 22:07
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  VOLVO #EC240-2006
  Kamionë

  VOLVO #EC240-2006

  VOLVO #EC240 ✅Marka :VOLVO ✅Model:EC240CL ✅Vitit: 2006 ✅Pesha :25.900 kg ✅Motor:125KW âœ

  Librazhd 15 maj 08:21
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  MAN #F2000 41.414 #RETARDER
  Kamionë

  MAN #F2000 41.414 #RETARDER

  MAN #F2000 41.414 #RETARDER Vitit:2000 Klima

  Librazhd 14 maj 10:09
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Mercedes-Benz Actros 3236 MP2
  Kamionë

  Mercedes-Benz Actros 3236 MP2

  👌 🆕 New Arrivals Mercedes-Benz Actros 3236 MP2 Year:2003 Eps gear box-3 pedal Tyres-80% Very good

  Librazhd 12 maj 16:14
  43 €
 • 2 foto
  Liebherr: 576 2plus2
  Kamionë

  Liebherr: 576 2plus2

  Liebherr: 576 2plus2 Vitit: 2007 Motor: Liebherr 200 kW 6 Cyl. Pesha: 27,5 t Klima Luga 5m3

  Librazhd 10 maj 18:52
  6 €
 • 3 foto
  Zetor
  Kamionë

  Zetor

  Super gjendje

  Dibër 3 maj 19:42
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Sprinter 211 viti 2002
  Kamionë

  Mercedes Sprinter 211 viti 2002

  Makina eshte ne gjendje shume te mire Shitet per arsye mos perdorimi Nderohet edhe me makine me te v

  Dibër 26 prill 15:29
  6.000 Lek
 • 0 foto
  Benz
  Kamionë

  Benz

  Kerkoj nje kamion benz 16-22 ose 1922 vet shkarkuese 4x4 dhe me vinxh

  Dibër 21 prill 09:40
  11 €
 • 3 foto
  Shitet makina 508 mercedez benz
  Kamionë

  Shitet makina 508 mercedez benz

  Shitet makina 508 mercedes benz ngjyr ulliri ne gjendje te mir motorrike e xhenerike , e gatsheme pe

  Librazhd 19 prill 20:42
  2.000 €
 • 4 foto
   Mercedes-Benz Actros MP2 BLUETEC5
  Kamionë

  Mercedes-Benz Actros MP2 BLUETEC5

  👌 🆕 Meiler Kiper Mercedes-Benz Actros 3241 MP2 BLUETEC 5 Vitit:2007 KLIM AD BLUE

  Librazhd 19 prill 20:11
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Nissan trade
  Kamionë

  Nissan trade

  Shes nissan trade 2.9 nafte viti 91 ...per ma shum info kontaktoni ne numrin e telefonit

  Dibër 12 prill 18:44
  4.000 €
 • 3 foto
  shitet ose nderrim
  Kamionë

  shitet ose nderrim

  shitet iveco viti 2004 me dogane te paguar..goma te reja e mbajtur gjithmone ne garazh..sherbimet te

  Dibër 7 prill 10:46
  6.500 €
 • 5 foto
  Mercedes Benz 1722 4x4
  Kamionë

  Mercedes Benz 1722 4x4

  Kamioni esht ne gjendje te skelqyer me letra te rregullta

  Bulqizë 4 prill 10:03
  19.000 €
 • 0 foto
  rimorkio
  Kamionë

  rimorkio

  rimorkio 16 ton shitet per arsye mos perdorimi ne gjendje shume te mire

  Dibër 4 prill 07:27
  3.200 €
 • 7 foto
  Shitet Mercedes-Benz 4143
  Kamionë

  Shitet Mercedes-Benz 4143

  Kamion 4 aks Kazani mban 19 meter kub Dukumentacioni deri ne dhjetor te vitit 2018 Makina esht e vt

  Bulqizë 4 prill 05:26
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Kamion 4x4
  Kamionë

  Kamion 4x4

  Shes kamion 1626 ne gjendje te mir me 6 goma te reja 4x4.

  Librazhd 4 prill 05:18
  90.000 Lek
 • 2 foto
  trajler
  Kamionë

  trajler

  Eshte ne gjendje shume te mire me dekumenta te rregullta

  Librazhd 4 prill 03:18
  4.000.000 Lek
 • 2 foto
  Iveco1998
  Kamionë

  Iveco1998

  Makina eshte ne gjendje shume te mire,veteshkarkuese,dokumenta per nje vit,cmimi 530.000 mijelek

  Mat 4 prill 02:30
  530.000 Lek
 • 10 foto
  Ifa
  Kamionë

  Ifa

  Ifa l60 4x4 me organello pa dokumenta Cmimi 6 milion

  Librazhd 4 prill 00:26
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Trailer
  Kamionë

  Trailer

  Shitet tral ne gjendje shume te mire i gjithi alumin viti 2001 goma te reja ipershtatshem per xhdo l

  Mat 3 prill 23:42
  10.000 €
 • 9 foto
  LIEBHERR 902 ME GOMA SUPER
  Kamionë

  LIEBHERR 902 ME GOMA SUPER

  LIEBHERR 902 ME GOMA NE SUPER GJENDJE.

  Mat 3 prill 19:51
  12.500 €
 • 7 foto
  MAN #F2000 41.414 #RETARDER KLIM
  Kamionë

  MAN #F2000 41.414 #RETARDER KLIM

  MAN #F2000 41.414 #RETARDER Vitit:2000 Euro3 Km:272.000

  Librazhd 3 prill 18:34
  3 €
 • 4 foto
  MAN F 2000 32.414 RETARDER
  Kamionë

  MAN F 2000 32.414 RETARDER

  MAN F 2000 32.414 RETARDER Year:1999 Gear box manuel Tyres-80% Very good Condition

  Librazhd 3 prill 17:56
  3 €
 • 5 foto
  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE
  Kamionë

  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE

  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE AD BLUE ADR KIPHIDRAULIK Mileage:502.000 km Power:324 kW (441 PS) Di

  Librazhd 3 prill 17:56
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE
  Kamionë

  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE

  MAN TGS 18.440* 4x4 HIDRODRIVE AD BLUE ADR KIPHIDRAULIK Mileage:502.000 km Power:324 kW (441 PS) Di

  Librazhd 3 prill 16:12
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Saurel
  Kamionë

  Saurel

  Burrel shitet makina saurel liaz mt4.Eshte Ne gjendje Te mire pune. Me Te gjitha dokumentat Ne rregu

  Mat 3 prill 15:38
  5.000.000 Lek
 • 3 foto
  Man
  Kamionë

  Man

  Shitet man viti 1993 me dokumenta te rregullta deri me gusht 2019 goma te reja Shitet per arsye mosp

  Dibër 3 prill 15:30
  20.000 €
 • 4 foto
  Benx
  Kamionë

  Benx

  Shite mikrobuz 14+1 me dokomera cmimi i arsyshem

  Mat 3 prill 12:30
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Kamion mercedes benz 13 20
  Kamionë

  Kamion mercedes benz 13 20

  Viti 1995 ,dopjo gabin me dy krevate ,gjatesia 12 meter,letra per nji vit ,goma dhe bateri te reja n

  Dibër 3 prill 11:35
  Me Marrveshje