• 10 foto
  Kamionet T4 diesel 2.4
  Kamionë

  Kamionet T4 diesel 2.4

  Shes kamionet t4 diesel 2.4 ne gjendje te moreteknike me regjistrim deri me 01.12.2018 per me shum

  Kaçanik Dje, 21:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Iveco 35.10 me rks
  Kamionë

  Iveco 35.10 me rks

  Shes iveco 35 10 ne gje dje teper te mir viti 1996 hidrolik gjamat me rrym gumat e reja rimorki 4.20

  Shtime Dje, 14:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Volvo 06 08
  Kamionë

  Volvo 06 08

  Volvo viti 1996 pa dogan shitet pa furgon

  Ferizaj 25 maj 20:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Shitet bageri 3 ton
  Kamionë

  Shitet bageri 3 ton

  Bageri ne gjendje shum te mir esht 3 ton posedon 4 lug viti 97 per me shum ne keta numra +38344606

  Ferizaj 25 maj 10:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Shitet kamioni me kran
  Kamionë

  Shitet kamioni me kran

  Shitet skania 18-260 viti 2000 me kran panifinger 105 me tri dalje hidrolike ne gjendje shume te mi

  Ferizaj 24 maj 19:21
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Bager kubota
  Kamionë

  Bager kubota

  Shitet bageri kubota 3 tona viti 1999 me tri korpa percjellse ne gjendje super te mire pune i ardhun

  Ferizaj 24 maj 12:39
  12.800 €
 • 7 foto
  MAN 41.414 Retarder Klima
  Kamionë

  MAN 41.414 Retarder Klima

  MAN 41.414 Retarder Airconditioner Year:2000 Fuel Diesel Gearbox:Manual Concretemixer STETER 10m3

  Kaçanik 24 maj 12:20
  29 €
 • 7 foto
   Putzmeister 36m Concrete Pump
  Kamionë

  Putzmeister 36m Concrete Pump

  ARRIVALS PUTZMEISTER M 36 Z Putzmeister 36m Concrete Pump Made in Germany Model: BSF 16H, 36m-Z mod

  Ferizaj 24 maj 12:19
  1 €
 • 1 foto
  Ngarkues.deri 3500 kg.
  Kamionë

  Ngarkues.deri 3500 kg.

  Esht sistem per vetura por i ka shinat qelikut mtontuse levizese 5 m. gjatsi ato hiqen dhe montohe

  Shtime 24 maj 09:19
  1.500 €
 • 1 foto
  shes rimorkion per motorra ne gjendje perfekte
  Kamionë

  shes rimorkion per motorra ne gjendje perfekte

  shes dhe ndrroi rimorkion per motorra ne gjendje perfekte e ardhur nga anglia

  Ferizaj 23 maj 21:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Man 24 362
  Kamionë

  Man 24 362

  shitet Mani 24 362

  Ferizaj 22 maj 21:19
  9 €
 • 5 foto
  Spojler i Ajrit
  Kamionë

  Spojler i Ajrit

  shitet spojleri i Ajrit per Mercedes benz 8.14 13 17 etj

  Ferizaj 22 maj 21:19
  140 €
 • 7 foto
  Shes Crafter 2.5 Tdi 2008
  Kamionë

  Shes Crafter 2.5 Tdi 2008

  Shes crafter 2.5 tdi viti i prodhimit 2008 i ardhur nga gjermonia i regjistruar servisin e kryer gom

  Ferizaj 22 maj 20:19
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  Mercedes Atego 818 viti 2006
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 viti 2006

  Shitet mercedes atego 818 viti 2006 tel 044/731-320

  Ferizaj 22 maj 12:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Shitet kamion iveco 65c15 kiper
  Kamionë

  Shitet kamion iveco 65c15 kiper

  Shitet kamionet iveko 65c15 Kiper 3 m2 Shpraz 3 anet Esht 6.5 ton 3360 kg pesha bartese gjendja

  Ferizaj 21 maj 23:19
  5.900 €
 • 0 foto
  Volvo fh 12 460 -02
  Kamionë

  Volvo fh 12 460 -02

  shitet kamjoni volvo viti 2002 460 kuajfuqi goma t mira pa dogan n gjendje t mir teknike +3834520

  Kaçanik 21 maj 22:19
  8.000 €
 • 10 foto
  Shes opel vivaro 1.9 me frigo(-20 grad)
  Kamionë

  Shes opel vivaro 1.9 me frigo(-20 grad)

  opel vivaro 1.9 viti prodhimit 2006 ne gjendje te rregullt

  Ferizaj 21 maj 22:19
  6.900 €
 • 11 foto
  Iveco Daily 35c11 Platformë Ngritëse 17 Metra
  Kamionë

  Iveco Daily 35c11 Platformë Ngritëse 17 Metra

  IVECO DAILY 35C11 Dupllak Viti i Prodhimit: 2000 Lenda djegese: Naftë Marshi: Manual Kubikazha: 2.8

  Ferizaj 21 maj 19:38
  Me Marrveshje
 • 8 foto
  MAN ' CISTERN
  Kamionë

  MAN ' CISTERN

  MAN ME KOMPRESOR DHE CISTEREN PER CEMENT RERUZ PER INFO KONTAKTO 044111546

  Shtime 21 maj 16:38
  Me Marrveshje
 • 7 foto
  shitet Bageri Hitachi
  Kamionë

  shitet Bageri Hitachi

  shitet Bagerti Hitachi FH30.2 ne gjendje te rregullt i ardhur nga ch Bageri eshte 3 tonn i ka 3 lug

  Ferizaj 21 maj 13:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
  Kamjoni mercedes 508
  Kamionë

  Kamjoni mercedes 508

  Shitet kamjoni mercedes 508 dizell gomat e reja ne xhendje shum te mir per me shum na kontatoni

  Ferizaj 19 maj 21:38
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Iveco DAILY 35C12
  Kamionë

  Iveco DAILY 35C12

  Iveco DITA 35C12 Viti i regjistrimit: 2007 Performanca e performancës: 120 CV Pesha brutale: 2 790 k

  Shtime 19 maj 17:19
  1.800 €
 • 5 foto
  Vw LT
  Kamionë

  Vw LT

  LT dizel gjendje trregullt regjistrim deri me 14/12/2018 nr telefonit 044-492-251 çmimi sipas marrve

  Ferizaj 18 maj 19:20
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Iveco 35c13 e sapo ardhur me dogan nga zvicrra
  Kamionë

  Iveco 35c13 e sapo ardhur me dogan nga zvicrra

  Shes iveco 35c13 me dogan e sapo ardhur nga zvicrra rimorkio 4.20 me 2.10 me guma te reja viti 2002

  Shtime 18 maj 18:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Vw LT
  Kamionë

  Vw LT

  Shitet LT dizel gjendje t'rregullt viti prodhimit 1987 regjistrim deri me 14/12/2018

  Ferizaj 18 maj 12:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Mercedes 814 viti 1990 sanaku 5.20m
  Kamionë

  Mercedes 814 viti 1990 sanaku 5.20m

  Shitet mercedes 814 viti 1990 ne gjendje shum te mir rks deri 07.06.2018 gjatsia sanakut 5.20m tip t

  Ferizaj 17 maj 20:20
  3.900 €
 • 5 foto
  Shitet Bageri Hitachi 30.2
  Kamionë

  Shitet Bageri Hitachi 30.2

  Shitet Bageri Hitachi FH 30.2 viti 98 3 tona bageri i ka tri lug 25 cm 50cm dhe 110 cm i ardhur nga

  Ferizaj 16 maj 15:38
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Lug korp rrafshuese
  Kamionë

  Lug korp rrafshuese

  E ardhur prej ch 2 metra Lug korp rrafshuese Viber +38344473737

  Ferizaj 16 maj 07:38
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  Man Le 180 C
  Kamionë

  Man Le 180 C

  Man Le 180 C viti :2002 gjatesia -6 m ne gjendje te mire teknike

  Ferizaj 15 maj 16:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
   PUTZMEISTER M 36 Z
  Kamionë

  PUTZMEISTER M 36 Z

  PUTZMEISTER M 36 Z Putzmeister 36m Concrete Pump Made in Germany Model: BSF 16H, 36m-Z model Year:

  Kaçanik 15 maj 10:19
  Me Marrveshje
 • 6 foto
  shitet Iveko korp
  Kamionë

  shitet Iveko korp

  shitet Iveko me korp i regjistruar qe 2 muaj i ardhur nga Franca viti prodhimit 2000 gjatësia e korp

  Ferizaj 14 maj 12:19
  Me Marrveshje
 • 0 foto
  Shitet Kamioneta
  Kamionë

  Shitet Kamioneta

  Shes kamioneten mercedes 308 dizel Në gjendje te rregullt Ose bej ndrrim.me ndonje kamionet me cerad

  Ferizaj 13 maj 18:38
  1.550 €
 • 5 foto
  Iveco 35c11 me dogan nga zvicrra
  Kamionë

  Iveco 35c11 me dogan nga zvicrra

  Shes ivecon 35c11 e spo ardhur nga zvicrra me dogan te pagune me guma te reja me libra servisit viti

  Shtime 13 maj 18:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Iveco 65 c15 e spo ardhur me dogan nga ch
  Kamionë

  Iveco 65 c15 e spo ardhur me dogan nga ch

  Shes iveco 65c15 viti ne fund 2003 kilometra 131760 mi.me libra servisit te garantune rimorkio 4.30

  Shtime 13 maj 18:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  MAN TGL 7.150
  Kamionë

  MAN TGL 7.150

  MAN TGL 7.150 Viti i Prodhimit: 2006 Lenda djegese: Naftë Marshi: Manual Kubikazha: 4.6 Kilometrazh

  Ferizaj 13 maj 18:19
  Me Marrveshje
 • 3 foto
  Mercedes-Benz 11 17
  Kamionë

  Mercedes-Benz 11 17

  Shes kamonin mercedes 11 17 ne gjende shum te mir ka 6 shpejci posedon edhe pompen e hidraulikut Q

  Ferizaj 12 maj 13:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Kamioni Scania
  Kamionë

  Kamioni Scania

  Shitet kamioni esht ne gjendje te mir per pune. Posedon baterit e reja Per me shum na kontaktoni Ç

  Ferizaj 11 maj 19:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Shitet
  Kamionë

  Shitet

  Shitet Opel Vivaro viti i prodhimit 2005 1.9 dizel Bejm ndrrim me mjet transportues me te madh Kil

  Ferizaj 11 maj 15:38
  4.500 €
 • 5 foto
  Volvo FL6
  Kamionë

  Volvo FL6

  Shitet Volvo FL6 i sapo ardhur nga Gjermania me dogan dhe homologim te paguar. Km 244000 Viti prodhi

  Ferizaj 11 maj 11:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  Mercedes Atego
  Kamionë

  Mercedes Atego

  Shitet kamioni 8-18 viti i prodhimit 2005 me hibebin me bllokad

  Ferizaj 10 maj 21:19
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   MAN 41.414 Retarder
  Kamionë

  MAN 41.414 Retarder

  MAN 41.414 Retarder Airconditioner Mileage:285,000 Year:2001 Fuel Diesel Gearbox:Manual gearbox

  Kaçanik 10 maj 10:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shes bagerin casse. I po sa ardhur nga ch
  Kamionë

  Shes bagerin casse. I po sa ardhur nga ch

  Shes bagerin casse I po sa ardhur nga ch ne gjendje perfekte Po ashtu edhe kamionin Mercedes per me

  Ferizaj 9 maj 22:19
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet kamioneta mercedes sprinter kipper
  Kamionë

  Shitet kamioneta mercedes sprinter kipper

  Shitet kamioneta me dogan hamoligim vetem tabelat duhet mi pagu

  Ferizaj 9 maj 20:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Shitet Prekolica per bartejn e veturave
  Kamionë

  Shitet Prekolica per bartejn e veturave

  Shitet Prekolica per bartejn e veturave 044555111

  Ferizaj 9 maj 18:38
  Me Marrveshje
 • 9 foto
  Mercedes Atego 818 2 copa viti 2006-2005
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 2 copa viti 2006-2005

  Shiten 2 mercedes atego 818 sapo ardhur nga gjermania njeri 2006 tjetri 2005 goma te reja njeri 6m s

  Ferizaj 9 maj 14:38
  Me Marrveshje
 • 2 foto
   Volvo 06 08
  Kamionë

  Volvo 06 08

  Volvo viti 1996 shitet per pjes pa furgon

  Ferizaj 9 maj 10:38
  Me Marrveshje
 • 4 foto
  Vw t 5
  Kamionë

  Vw t 5

  Vw t5 1.9 tdi Viti i prodhimit 2003 i ardhur nga zvicrra . Dogana e paguar Me klime . Ne gjendje t

  Ferizaj 8 maj 20:19
  Me Marrveshje
 • 5 foto
  MERCEDES SPRINTER 511 KAMJONET
  Kamionë

  MERCEDES SPRINTER 511 KAMJONET

  SHITET KAMJONETA SPRINTER 511 DUPLLAK ME HEBOBIN GJENDJA SHUM SHUM E MIR 0444442222 0496666668

  Ferizaj 8 maj 18:19
  Me Marrveshje
 • 11 foto
  Mercedes Atego 818 viti 2005 me dogan+faktur.Tvsh
  Kamionë

  Mercedes Atego 818 viti 2005 me dogan+faktur.Tvsh

  Shitet mercedes atego 818 viti 2005 sapo ardhur nga gjermania me dogan te paguar dhe faktir per firm

  Kaçanik 8 maj 17:19
  Me Marrveshje
 • 1 foto
  Oferta e shpejtë e kredisë në 24 orë         22
  Kamionë

  Oferta e shpejtë e kredisë në 24 orë 22

  Ju po kërkoni një hua për të kryer një projekt të rëndësishëm për ju. Keni nevojë për 100,000 euro d

  Ferizaj 8 maj 14:07
  Me Marrveshje